Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Potřebuju pomoc (Dante)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 13:52

Midari -> Chlápek se jen pousmál na senseie, když se zvedal ze země. "Hm, potřebuje pomoct od nějakého chlápka, aby nám neumřel. To je úroveň." Řekl a o jménu ani slovo, vůbec ti ho nehodlal říct, nejspíše si myslel, že jeho jméno je pro tebe zbytečné. V tu chvíli už proti tobě vystřelil svůj jazyk, mířil s nim na tvé nohy, aby je obmotal a strhl tě k zemi.

Natsuki -> Chlápek ti začal uhýbat, protože jsi stále měla katanu a on nevěděl, kdy s ní hodláš zaútočit, tak musel jen uhýbat. V tu chvíli však při couvání do zadu dal leveou nohu do předu skoro až za tebe, čimž se snížil a následně pravou nohu pokrčil, aby měl hlavu na úrovni tvého břicha a snažil se ti dát rychlým švihem nahoru pěstí ze spoda do brady.

Dante -> (Vim o tvé kekkei genkai, ale ty to píšeš tak dementně kostrbatě, že se fakt nedá pochopit co děláš)
Takhle jak jsi to napsal už je to ok.
-> Jenže chlápek nebyl vůbec blbej, když se kolem něj vytvořil dým, tak samozřejmě vyskočil z dýmu pryč, aby jsi ho nemohl zasáhnout. Teď stál asi 3 metry od dýmu a poskládal několik pečetí, když v tom se ti na levém stehnu otevřela další rána a vylezl kus toho slizu, jako předtim z ramene.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 14:31

Midari

"Je samý překvapení." Uskočil jsem do strany a po jeho jazyku jsem hodil kunai co jsem měl v ruce, abych ho připích k zemi. Poté jsem se rozběh a cestou k němu sjem vytvořil dva bushimi, vytáhl jsem další kunai a dvě kouřový bomby, který jsem hodil předněj. V kouři jsem ho oběh a bushimo zaútočili přímo, aby ho rozptílili a já se zatím pokusil ho bodnout zezadu do krku. Chtěl jsem mu probodnout páteř, což by každýho normálního člověka zabilo.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 15:35

Dante

Tak tohle je fakt moc! pomyslel jsem si a chytil jsem se pravou rukou za stehno a zasyčel bolestí.TOhle mi musí vyjít řekl jsem si pro sebe v hlavě a prošel dýmem.Když jsem viděl obrys toho slizouna a byl jsem si jistej že to není krab začal jsem se soustředit.Pořád jsem myslel na to jak to prodloužit když se mi to povedlo aspoň na pár metrů.Napřáhl jsem ruku a podle mého odhadu jsem musel být tak pět metrů od něj.
Na ruce jsem pořád měl draka z blesků.Začal jsem se pokoušet to prodlužovat.A výsledek...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 16:55

Natsuki

Myslela som si že ho už konečne dostanem a napriahala som sa k silnému švihu no tu sa nejak dostal takmer podo mňa a vyrazil mi oproti brade, do rany som mu však švihla katanou a rozmýšľala som či sa tomu stihne uhnúť ak sa vlastne bude chcieť uhýbať.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 22:38

Midari -> normální E bushini běží jen rovně, jelikož jsou to jen hologramy, a proto to chlápka nijak nerozptýlilo, jelikož se bushini po chvílce rozplynuli. Mezitím už jsi však zaútočil ty, ale nebyl blbej, aby zůstal v dýmu jen taks tát, a proto vyskočil a ty jsi ho řízl jen lehce do zad a uslyšel jsi zasyčení. V tu chvíli dopadl chlápek před dým a naštvaně do dýmu hleděl. Pečetě mu začaly zářit ještě víc.

Dante -> Prodloužilo se ti to tak o 1,5 metru, ale tak jsi ho nezasáhl. Místo toho on vyskočil a v tu chvíli poskládal pečetě a najednou ze země pod tebou vyletěly tři asi 3 metrová slizová chapadla a útočily na tebe.

Natsuki -> V tu chvíli jsi svoji katanu zasekla mezi jeho prsty a "Áááh!" Zařval bolesti a uskočil do strany, při čemž jsi mu tu ruku ještě více nařízla. Muselo to bolet jako čert, ale on se jen kousl do rtu a obmotal si to rychle obvazem, jenže když se pokusil hýbnout s prsty, tak to nešlo tak dobře, jak doufal.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 22:43

Natsuki

Síce som bola .. celkom rada že som ho trafila no snažila som sa mu nenechať moc priestor na protiútok a hneď som po ňom vyštartovala pri čom som sa ho znova snažila katanou rozsekať na kúsky, každým švihom sa mi však katana zdala ťažšia a každý krok bol o niečo namáhavejší, predsa len som nebola žiadny Jinchuuriky a len pred pár hodinami som zamdlela z nedostatku chakry, pomaly som začínala cítiť ako sa spotrebuvávajú aj posledné zvyšky chakra pilulky ktorú mi dal sensei, pre to som to chcela ukončiť čo najskôr a vyhecovala som sa do čo najrýchlejšieho tempa.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 23:10

Dante

Jen jsem tou nepovedenou technikou švihl a sejmul tak dvě chapadla.Tomu třetímu jsem uhnul a pokud mě chtělo trefit nebo aspoň chytit musilo za mnou do vzduchu.K shurikenu jsem přivázal lanko a vyskočil do vzduchu.Hodil jem na zem tři shurikeny a na jednom z nich bylo lanko.Kvůli dýmu který tam ještě přebýval, sice né v takovém množství nebylo schopné lanko vidět pouhým okem.Druhou rukou jsem vytáhl sedm jehlic a šest z nich jsem hodil na cápka.Byli přesně směrované a na jedné z nich bylo lanko.Když byli před ním škubl jsem a jehlice s lankem trefila dvě další které změnili trajektorii a letěli mu na kotníky.Musel mít přeci kosti nebo něco takového.Jelokož jsem potom už padal k zemi přitáhl jsem se za shuriken a byl dostatečně daleko od cápka i jeho chapadel.Všiml jsem si zábradlí co bylo nedaleko a nejspíš patřilo k aréně.Proto jsem se tamtedy rozběhl a hodil tím směrem i jehlici s lankem.Bylo to vyvýšené a mohl jsem od tamtud jít pomoci krabovi.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 15:50

Midari

Poslal jsem na něho z kouře dalšího bushima a za ním hodil kunai s výbušným lístkem, tak aby kunai proletěl klonem těsně přednim a překvapil ho. "Teť sme si prohodili pozice, takže někde za mnou musí bejt ten fuuma shuriken." Vyběhl jsem ke stěně arény abych ho našel a doufal že mi kouř prozadím poskytne dostatečný krytí.

(Ten shuriken se tam zapích na začátku boje a je na něm výbušnej lístek. Jen připomenutí Cool laugh)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 20:23

Natsuki -> Najednou jsi však uviděla, jak pečetě na ruce, do které jsi ho sekla začaly extrémě moc zářit, až tě to oslepilo a nemohl si útočit. Po zmizení té záře jsi uviděla, jak z jeho rány vylejzají malý hadi, kteří mu tu ránu vyplňují a pomalu mu to srůstá.

Dante -> V tu chvíli se zbylé chapadlo zužilo a sliz dalo více do vzduchu, tudíž většina Danteho útoků neměly smysl, jelikož chapadlo ho chytlo za nohu a třísklo s nim o zem. Dante už těžko měl bleskovou ruku, neměl chakru jako jounin, aby to držel tak dlouho a kdyby chtěl chapadlo zničit výbučným lístkem, tak by si odrovnal i nohy. Chapadlo s nim třísklo z výšky asi 2 metrů, takže to není jen rána, ze které v klidu vyleze a jde bojovat dál.

Midari -> Chlápek vystřelil jazyk směrem na klona, ale v tu cvhíli ho trefil do jazyku ten kunai a najednou to bouchlo. Ty jsi v tom dýmu nic neviděl, zrovna když jsi zvedal ten shuriken. V tu chvíli dým zmizel a ty jsi tam viděl naštvaného chlápka, kterému z pusy tekla krev. Nemohl mluvit, protože neměl jazyk, ale gestem přejetí palcem po krku naznačil, že tě zabije.

Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 20:33

Natsuki

Dala som si ruku pred oči aby ma to moc neoslepovalo no musela som zastaviť a uskočila som trocha dozadu. Keď to svetlo konečne prestalo žiariť uvidela som že mu tú ruku začali "zašívať" hady a trochu som sebou cukla do boku. Mám to skúsiť? asi nie to by bola blbosť, nejak som tu nevidela senseia a keby sa mi pečať znova rozrástla tak.. rozmýšľala som a čakala som na jeho krok, zatiaľ som sa snažila kľudnejšie dýchať a trocha si odpočinúť.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 20:47

Midari

"Trochu ho rozhodím, už získávám víhodu." Pomyslím si a složil jsem fuuma shuriken, ale nechal jsem si ho v levé ruce jako jednu čepel a druhou jsem vydáhl kunai. "Já to cejtim stejně." Řekl jsem mu na jeho gesto. "Nechceš mi jěště něco říct?" Zeptal jsem se a hlasitě jsem se zasmál, je jasné že se mu vysmívám že nemůže mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:37

Natsuki -> V tu chvíli poskládal pečetě, ale trochu u toho vrčel bolestí, ale najednou se mu rozzářily pečetě na bocích a najednou mu z nich vyjeli tři hadi, na každém boku byli tři. Mezitím se otřásla zem, protože obří krab sebou sekl na zem, ale pak se znovu postavil a dál bojoval s tim obřím hadem. V tu cvhíli se chlápek rozeběhl a útočil na tebe, při čemž útočili i ti hadi a kousali tě do boků.

Midari -> Najednou se zatřásla zem, protože obři krab sebou švihl o zem. Jenže pak se znovu postavil a dál bojoval s tim obřím hadem. Ale to už se chlápek najednou objevil hned vedle tebe, jakoby uměl shushin no jutsu a pokusil se tě budnout kunaiem do krku.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:47

Midari

Rychle jsem se skrčil a sekl jsem složeným shurikenem po jeho boku. Potom jsem se překulil dozadu a postavil jsem se do obraného postoje.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:54

Natsuki

Pozerala som sa na ten útok a pripravila som sa do obranného postoja, hada ktorý po mne išiel napravo som švihom presekla a pokračovala v seku až na toho predo mnou, tomu to mierilo priamo na hlavu no na hada na ľavo som nestihla zareagovať a kusol ma do boka pri čom som trocha skríkla od bolesti. Padla som na jedno koleno a hneď som vyblokovala úder toho chlapíka. No nemala som čím vyblokovať alebo zahnať toho hada takže bolo dosť možne že ma kusol znova, teda ak do mňa nebol stále zahryznutí.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:59

Podle toho jakou silou se mnou třísklo protože z hřbitovní zdi jsem spadl ku**a hodněkrát.

Dante

Když mě ta věc chytla začla mě táhnout k zemi statčil jsem vytáhnout dva kunaie a hodit to po chapadle.Jelikož bylo úzké nejspíš jsem ho přefikl pokud se to povedlo.Tím pádem bych měl čas dopadnout na zem a utéct tam kam sem chtěl.Pokud se to však nepovedlo ležel jsem v díe jako nějaká mrtvola.

To už jsem mrtvej? ozývalo se mi v hlavě.Tady nemůžu umřít! Nedosáhl jsem svého cíle! řekl jsem naštvaně a dost zmutovaným hlasem.Byl jsem nejspíš v komatu ale v tu chvíli se mi před očima zjevila z dálky známá klec.Bylo mi hned jasný kdo v ní je!Ryo vykřikl jsem nahlas ale byl to pořád sen.
Ne!TOhle nemůžu! řekl jsem si a v tom jsem otevřel oči.V reálu uběhlo tak půl minuty ale mě se to zdálo jako věčnost!Pomalu jsem se posadil a v ruce dřímal Kunai kterej jsem vytáhl když jsem ještě ležel.
Nejspíš podemnou byla díra a tak jsem zabodl kunai do stěny abych se dostal alespoň na jedno koleno.Seš Mrtvej! zařval jsem na celou arénu a do kunaie jsem nakoncetroval chakru jako jsem to dělal při technice Chi senbon.ALe tentokrát jsem ho hodil po tom chapadle které jsem viděl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 22:59

Midari -> Ve chvíli kdy jsi mu opětoval útok už tam dal svoji ruku, ale najednou ji měl pokrytou černými šupinami a kunai se od nich odrazil, jako od zdi. Vypadalo to na jakési brnění. Chtěl něco říct, ale uvědomil si, že to vlastně nejde, tak vytáhl další kunai a v každé ruce měl jeden a zaútočil kunaiem v levé ruce na tvůj krk a kunaiem v praví na tvou hruď přímym útokem.

Natsuki -> Opravdu do tebe kousl znovu a ty jsi ucítila jakousí křečovitou bolest v těch místech, jakoby do tebe vpustil nějaký jed, ale v tom už jsi to místo zase vůbec necítila, jakoby jsi ho neměla. Došlo ti, že ti od toho místa do těla proudí paralyzující jed. V tu cvhíli chlápek odskočil a pousmál se. "Během minuty budeš stuhlá jako kámen. Poslední slova před tvoji smrtí?" zeptal se tě krutě.

Dante -> Dopadl jsi na zem a pod tebou se vytvořila pěkná díra. Z posledních sil jsi se dokázal zvednout na jedno koleno a hodit kunai na to chapadlo, jenže v tu chvíli se ti zatemnělo před očima a jakoby jsi omdlel. Netrvalo dlouho a najednou jsi se probral ve stoji a před tebou na zemi ležel propíchaný chlápek, který byl mrtvý a všude na rukou jsi měl od něj krev. Nevěděl jsi co se to stalo, ale šíleně tě bolela hlava a věděl jsi, že další boj je pro tebe nerálný a musíš si odpočinout. Nemohu nechat umřít své budoucí tělo. Jsi ubožák, který nedokáže porazit ani nějaké hádě. Příště už ti tvé tělo nevrátim, Dante.
Ozval se ti v hlavě hlas Rya.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:03

Natsuki

Chvíľku som rozmýšľala čo a ako.. no po tom ma napadlo jedno jediné riešenie, nemala som čo stratiť a tak som zatvorila oči a začala som sa sústrediť na pečať, najprv som sa snažila tú čistú pretlačiť na povrch a po tom ju roztiahnuť po celom tele. trocha som pocyhbovala že sa mi to podarí ale nemala osm na výber
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:08

Dante

Svině jedna nech mě bejt.Zapudil jsem tě schválně a piš si že tě ze sebe dostanu!(sry za vulgaritu ale musí to být Sad...)Ještě jsem viděl krabovu hlavu a snažil se na něho mávnou a potom jsem hodil do vzduchu kunai kterého si mohl nejspíš všimnout.Urychleně jsem se potřeboval dostat do bezpečí a odpočinout si nebo bych mohl ztratit vědomí.Ryovi akce byli čím dál tím nevyspitatelnější a krutější.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 16:12

Midari

Jeho útoku na moji hruť jsem chtěl vyblokovat fuuma shurikenem co jsem měl v ruce (levé). Rozložil jsem ho, trohu jsem se přikrčil a jako štítem jsem ho chtěl vyklonit do strany, aby čepel byla nad jeho rukou v případě že když ruku stáhne tak ho to pořeže. Když jsem byl přikrčenej bodnul jsem kunajem do jeho levé ruky kterou mi útočil na krk. Pokud jse mi povedlo vše tak bychom měli stát proti sobě a on by měl mít zapíchlý kunai v levé ruce a pravou by měl mít zablokovanou fuuma shurikenem s čepelí na zápěstí. V tom případě jsem ho odkopl a hodil po něm ten fuuma shuriken (Je na něm napepenej lístek už docela dlouho.) a přitom jak jsem ho odkop by mu měl ten f. shuriken pořezat ruku, hodně hluboko ne-li mu ji uříznout.



Snat to pochopíš, půl hodiny sem přemejšlel jak to napsat, a nic lepšího mě nenapadlo. Nápad je to dobrej, ale hrozně deb...ě se to popisuje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 21:22

Natsuki -> Opravdu se ti to nepovedlo, nebo lépe řečeno, pečeť jsi takhle vytvořila jen na jedné ruce, ale dál už to nešlo a stejně to nebylo nic platné. V tu chvíli jsi dokázala jen dýchat a koukat jak k tobě ten chlap přichází a točí si v ruce s kunaiem, který pak zastavil a chtěl tě s ním bodnout rovnou do hlavy, jenže v tu chvíli kdy jsi měla kunai těsně před okem se chlápek rozletěl vzduchem do zadu a dopadl na zem až asi po čtyřech metrech, při čemž tě překročily známé nohy, byl to tvůj sensei.

Dante -> Bylo dobré, že jsi na toho svázaného kraba mávnul, ale on se tam dál pral s těmi hady. Když byl na zádech tak se mu blbě bránilo před hady.

Midari -> Snažil se ti kopnout do nohy, ale v tu chvíli jsi mu bodl do levé ruky a následně ho odkopl a on se proletěl vzduchem až na zem o dva metry dál. Opět chtěl ěnco říct, ale nešlo mu to. Zničil jsi mu jazyk, který byl pro něj hlavním způsobem boje. Dalšímu útoku se vyhnul tim, že udělal několik sudů do strany a pokusil se zvednout, jenže když se chtěl zvednout, tak se mu podlomila ruka, ve které měl bodnutý kunai a vyhodil si rameno.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 21:33

Natsuki

Trocha prerívane som dýchala, myslela som si že je so mnou ámen a bola som dosť zúfala, myslela som si že sa už nebudem môcť ako "pomstiť" anakonde o to že ma pripravila o mamu no po tom sa tam sčista jasna objavil sensei a mne sa dosť uľavilo. Sensei... nakoniec, ste to stihli, lepšie.. ste si to ani nemohli naplánovať. Povedala som mu trocha sarkastickým tónom hlasu no nedokázala som sa ani pohnúť a tak som sa len pozerala na pravdepodobne hodne rýchli koniec zápasu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 21:35

Midari

"Je čas to skončit." Rychle jsem pravou rukou vytáhl kunai a levou výbušný lístek a doběhl jsem k němu. Chtěl jsem využít že je na zemi. Měl jsem v úmyslu ho bodnout do krku a nalepit na něj výbušnej lístek, odskočit zase zpátky a lístek odpálit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 23:52

Natsuki -> Všimla sis najednou, že si sensei sundavá své červené tričko a po celém jeho těle jsou pečetě. V tu chvíli mu jedna pečeť na lopatce zazářila modře a on vytáhl žezenou tyč, na jejíž koncích byly čepel. Avašak to už se proti němu rozeběhl ten chlápek. Sensei bodl tyč do strany a díky tomu se posunul a pak kopl chlápka ze strany do zad a chlápek dopadl k zemi. Jenže to už na nej sensei namířil tu tyč a následně ji hodil, tak že se chlápkovi zabodla do pravé paže a přišpendlila ho k zemi. "Nechám tě žít, ale vyřiď Anakondě, že Natsuki nedostane a že si pro ni jendou dojdeme." Řekl chlápkovi a vytáhl z něj to jakési kopí, které si znovu nechal zajet do lopatky. "Eh, ano. Ale my dva se nevidíme naposledy." Řekl chlápek a rychle zmizel. Mezitím už si sensei znovu vzal tričko a následně Natsuki do náruče.

Midari -> Byl to dost drastický způsob zabití, ale zabil jsi ho a po něm zbylo jen několik krvavých kusů masa.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 00:22

Natsuki

Pozerala som sa na to ako ho sensei sundal a následne pustil. Urobila by som to ja? pustila by som ho? rozmýšľala som no po tom ma zobral do náruče a ja som sa zatvárila trocha neisto. Nevedela som však čo povedať a tak som len hodila pohľad na svoje ruky a skúsila som aspoň pohnúť prstami. Dúfala som že sú aj ostatný v poriadku, aj keď som to nedávala najavo.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 09:09

Midari

"Možná jsem to trošku přehnal." Pomyslel jsem si když jsem se podíval co zněj zbilo. Vytáhl jsem další kunai, jen pro jistotu, a rozhládl jsem se po aréně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potřebuju pomoc (Dante)   Potřebuju pomoc (Dante) - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Potřebuju pomoc (Dante)
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Dante a Akemi)
» Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)
» Nawaki hledá pomoc
» pomoc s výberom školy (pre inteligentných xD)
» Dante - Člen organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: