Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 15:25

pokračování zde.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 16:10

Dante

Přišel jsem na místo setkání s batůžkem ve kterém jsem měl věci potřebné k přežití...Obsahoval sirky, přikrývku, obvazy, šitíčko, sušenky a sušené maso plus ještě nějaké potřebné věci...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 16:21

Midari

Kunai se kterým jsem trénoval jsem pečlivě uložil do zadního pouzdra a vyrazil domů, kde jsem si zbali pořebné věci na cestu (deku, pár obvazů, nějaké jídlo, ...) a vzal jsem si i více zbraní než obvykle, do batohu sem si vzal navíc dva fuuma shurikeny a nějaký další kunaie, shurikeny i výbušné lístky.
"Myslim že mam všechno." Pomyslel jsem si, hodil bágl na záda a vyrazil na místo setkání.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 19:15

Kaze Riun

Došel jsem na místo setkání až když tam oba dva byli. Na nic jsem nečekal a vše jim řekl narovinu. "Jdeme mimo vesnici bez svolení Sendokageho ani rádců, takže až se vrátíme tak se o tom nikdo nesmí nikdy dozvědět. A jdeme do různých vesnic a budem chodit do temných čtvrtí, kam by jste nikdy jindy nešli, aby jsme získali informace o Anakondě. Nikdo nám je nedá zadarmo, takže se připravte i na velké boje." Řekl jsem vám hned na začátku.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 19:21

Dante

Začíná se mi to líbit... Ikdyž...až potkáme natsuki...Co se stane...Kdo umře nebo kdo pochopí sám sebe... řekl jsem si vduchu a šel blíž k senseiovi....Kdy vyrazíme? zeptal jsem se ho a byl připraven běžet co nejrychleji....CHtěl jsem totiž dokončit tu techniku...Základ už tedy znám...Teď jen potřebuji vědět jak to udržet... Spíš než na co nejrychlejší dokončení bych se měl zaměřit na dokončení jednotlivých kroků... pomyslel jsem mezi tím co jsem čkal na Senseiovu odpověď....
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 20:26

Midari

"Přece ji přivedem spátky do vesnice ať chce nebo nechce a vyrážíme hnet." Odpověděl jsem místo senseie na Danteho, podle mě zbytečný, otázky. "Můžem vyrazit senseii."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:28

Kaze Riun

Místo mě odpověděl Midari, takže jsem se v klidu pousmál a rozeběhl se ven z vesnice s tim, že mi po vyholené hlavě stékalo pár kapek vody z rostátých sněhových vloček. "Hlavně za žádnou cenu si nesmíte hrát na hrdiny a sundejte si i čelenky, ty za kterými jdeme nesmí vědět, proč k nim jdeme. Musej si myslet, že se chceme přidat na Anakondinu stranu, jinak nám neřeknou, kde ji najít." Řekl jsem vám za běhu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:33

Dante
Rozběhl jsem se za senseiem a vyslechl ho....Anakonda...to je plaz...a toho chce natsuki zabít....Tak proto ovládá ty hady... pomyslel jsem si a sundal si čelenku....První krok v mém tréningu bude udržení stabilní raitonový koule... Nejlepší by bylo, vytvořit raitonové jádro a obalit ho pláštěm...Tvarování by neměl být problé... řekl jsem si vduchu za běhu a přemýšlel jak to udělat...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:50

Kaze Riun

"Když jsem myslel, že budete trénovat za běhu, tak jsem si uvědomil, že může trénovat za běhu jen Midari a Dante proto bude trénovat vždy tam, kde se utáboříme." Řekl jsem za běhu a následně v dálce viděl skupinku lidí, kteří šli směrem do Suichu. "Rychle na stromy, aby nás neviděli a nenahlásili ve vesnici." Řekl jsem a skočil do jednoho křoví, kde jsem se schoval.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 18:39

Dante

Ksss...ZAse nevýhoda...hold se stim musim smířit co... řekl jsem a skočil na nejbližší strom vněmž jsem se ukryl...mám to! ta koule bude mít raionové jádro ze letrého pudou jakési tři sloupy které budou napojeny do pláště...Díky tomu to bude tlášti dodávat raiton...Bude to sice složitější ale mělo by to využívat méně chakry a tak budu moct trénovat déle...Ovšem má to i nevýhodu...Bude to horší na udržení...Ale svoje zápory by měla i celá smíšená koule.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 19:03

Midari

Sundal jsem si čelenku a rozběhl se za senseiem a Dantem. Když sensein řekl že jenom já mohu trénovat zaběhu a skočil do křoví, vyskočil jsem na blízký strom abych se ukryl. Vytáhl jsem kunai se kterým jsem trénoval a nakoncentroval do něj chakru, bylo to těší než kdybych klidně stál, proto mi to zabralo dýl než přettím. "Sensei říkal že mám chakru z toho kunaie uvolnit." Vzpoměl jsem si na senseiovu radu a skusil jsem z kunaie vypustit všechnu chakru najednou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 14:20

Kaze Riun

Najednou Midari trošku uvolnil chakru a kunai se trošku rozhořel, ale pak přestal hořet. Jenže to už se skupinka těch lidí zastavila a jeden z nich začal čichat. "Cítim tady oheň, cítíte ho taky?" Řekl jeden z nich a rozhlížel se. Najednou přejel očima směrem k Midarimu a chvíli tam hleděl, ale asi ho neviděl, jelikož svůj zrak otočil pryč a jen zakroutil hlavou. "To se mi možná zdálo." Řekl a rozešli se opět pryč. Moje srdce bylo hrozně rozbušené, jelikož kdyby nás chytli a nahlásili to ve vesnici, tak můžeme mít velké problémy. Když jsem je ztratil z dohledu, tak jsem vylezl z křoví a počkal až vylezou i ti dva.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 14:26

Dante

Ježiš maria...Ještě že nezapálil strom... pomyslel jsem si a seskočil ze stromu.Čelenku jsem si sundal a ovázal jsem si jí na ruku pod Kimono a Haori...Udělal jsem deset kroků dopředu a tam se otočil...Kde se usídlíme? zeptal jsem se a koukal na senseie...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 11:33

Midari

Dostal jsem se před senseie s výrazem úplného provinění. "Omlouvám se sensii, asi sem moc nedočkavej abych se co nejrychleji naučil tu novou techniku." "Aspoň vim že tomu musim přidat víc chakry."




- asi bych měl pozornějš číst příspěvky, na tu skupinu sem jaksi zapoměl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 12:09

Kaze Riun

"Tohle nebyla ničí chyba, jsme teď něco jako částeční nukenini, jelikož jsme nikomu neřekli, kam jdeme, ale až se vrátíme a nikdo nezjistí, že jsem byli pryč, tak bude zase vše v pořádku, ale teď nás musí vidět co nejméně lidí." Řekl jsem vám a při tom slově nukenin, jste mohli dostat i trošku strach. Poté jsem se podíval na Danteho. "Ještě musíme uběhnout tak 15 kilometrů a tam už bude malá vesnička, kde přespíme." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 12:22

Dante

Tak to aby sme už šli ne... řekl jsem a rozeběhl jsem se směrem kterým jsme běželi předtím...
Cestou jsem přemýšlel o tom jak vytvořit tu techniku...Když v tom jsem dostal další nápad....Pokud se naučím ten základ tak budu schopen vytvořit novou techniku... pomyslel jsem si a zakopl...udělal jsem kotrmelec a znovu vstal.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 12:33

Midari

Vyrazil jsem za Dantem, když zakopl měl jsem co dělat abych nevybuchl smíchy. "Měl by dávat pozor na cestu." Pomyslel jsem si a rozhlédl jsem se kolem, když jsem nikoho kromě nás neviděl skusil jsem opět zapálit kunai. Nakoncentroval jsem do něj chakru a všecku ji chtěl uvolnit a přitom do kunaie dodávat další. "Pokud to začne hořed skusim vypouštět chakru jenom pomalu, abych o ní příliš nepřicházel."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 19:44

Kaze Riun

Běželi jsme a já si toho, že se Dante rozsekal ani nevšiml, věnoval jsem větší pozornost okolí a popřípadě lidem, kteří by nás mohli vidět. Mezitím Midari za běhu trénoval hořící kunai, což se mu dařilo, protože kunai trošku hořel, ale věděl, že kdyby ho hodil, tak oheň zmizí. Najednou jsem se zastavil, jelikož z kopečka dolů pod náma byla vesnice, kde už se rozvěcely domky, protože slunce už zapadalo. "Tohle je ta vesnice. Zde se vyspíme tak 7 hodin a brzy ráno už vyrazíme do kanálů téhle vesnice, kde se sbíhá všelijaká verbež, která bude o Anakondě něco jistě vědět." Řekl jsem vám a v klidu se rozešel do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 20:00

Dante

Rozešel jsem se za senseiem a hledal dobré místo na trénning...Kde budeme bydlet??? zeptal jsem se senseie a zatnul ruku vpěst.Konečně mohu trénovat svou novou techniku... pomyslel jsem si a podíval se k nebi...Uviděl jsem tam znak našeho klanu a tak jsem zavřel oči...A6 vás najdu...Nebudu vědět co dělat... pomyslel jsem si a vtom se mi před očima zobrazila natsuki...Oči jsem okamžitě otevřel a na tváři měl hrubý až naštvaný výraz...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 20:13

Midari

Šel jsem za senseiem a srovnal jsem sním krok abych šel vedle něj. "Sensei, mohl byste mi poradit jak udržet plameny kolem kunaie aníž bych tam dodával chakru a moh ho hodit?" Zeptal jsem se potichu abych nebudil pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 16:52

Kaze Riun

"Nikde nebudem bydlet, jenom zde přespíme. A bude to támhleten domek na kraji, kde je i zahrada a tam budeš trénovat tak hodinu a pak se půjdem všichni vyspat a pak brzy ráno vás vzbudim, aby jsme šli najít toho chlápka, který zná cestu k Anakondě." Řekl jsem, při čemž jsem ukazoval na malý domeček uplně nakraji vesnice. Pak se zeptal Midari a já kývnul hlavou. "No ty to furt bereš tak, že tu chakru jakoby pouštíš do okolí, ale musí ji jakoby jen pustit na povrch a né uplně do vzduchu, takže se musíš zároveň soustředit na držení ohně přímo na povrchu kunaie. Ale teď mě něco napadlo, znám lidi, kteří také maj zápalné zbraně, ale oni nemaj Katon, a proto vymysleli jakýsi olej, kterým když zbraň poleješ, tak bude hořet když ji dodáš chakru a nebudeš používat tolik chakry." Řekl jsem ti a cítil se trošku blbě, že jsem si nevzpomněl už dříve. Ale bylo by lepší, aby olej vůbec nepoužíval, ale to jsem už neřekl.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 17:41

Midari

"A kde se dá ten olej sehnat? Na začátek než se to naučim bez něj by byl dobrej." Zareagoval jsem rychle na senseiovu odpověď. "Určitě ho teť neseženem, takže budu trénovat bez něj." "Ještě bych měl jednu otázku, když nepoužiju olej, tak vypustím chakru aby to chytlo a pak ji nechám jenom na povrchu aby si plameny braly jenom tolik co spotřebujou a zasoba v kunaii vydrží i když ho potom hodim?" Byla to trochu zbytečná otázka, alr chtěl jsem se ujistit že sem to správně pochopil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 18:45

Kaze Riun

"Ano, proto když si na tebe kunai zvykne, tak se trošku zprůhlední a je v něm vidět tvá chakra, abys věděl kdy je v něm dost chakry na to, aby hořel i za letu. Později už budeš sám vědět, kolik je potřeba chakry na jakou koliv vzdálenost letu a pak se i naučíš cuknout kunaiem, aby letěl jen oheň a kunai až za ohněm nebo vedle kunaie." Řekl jsem Midarimu ve chvíli kdy jsme vešli do té vesnice.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 20:18

Dante

Hai... řekl jsem a pak šel za senseiem...Jenom hodinu??? to to nikdy nedodělám... pomyslel jsem si a zatnul i druhou ruku v pěst.Byl jsem celej natěšenej až poskládám pečetě a zkusím techniku znova...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 20:59

Midari

"Zní to složitě, ale podle toho co sensei říká jde spíš o praxi. Už abysme tam byli, chci pokračovat v tréninku." Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: