Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krásně temný den

Goto down 
+5
Aspi
MathiesDareau
sfrit
Meiki Ookami
Kakuza-chan
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 16:00

Dnes je pro vás velký den. Ti z vás, co měli štěstí se stali geniny, prostřednictvím krve vašich kamarádů. Byl to pro vás tak trošku šok, nikdy jste o takové zváěrečné zkoušce neslyšeli, nikdo vás na to nepřipravil. Prostě vás ve dvojicích odvedli do malé místnosti a každému dali kunai. Ti kdo odmítli zabít kamaráda, nebo na to prostě nebyli dost silní, byli zabiti. Ti ostatní se stali Geniny.K vašemu úspěchu vám poblahopřál s širokým úsměvem na tváři sám Hina Buta, Živá pěst, který měl dohled nad vámi geniny. Přišel k vám s úsměvem na tváři a blahopřál vám, jako by jste úspěšně vyřešili nějaký složitý test a ne zavraždili svého spolužáka. Teď už je to ale vlastně jedno. Stali jste se geniny a brána světa ninjů se před vámi otevřela. Dostali jste den, jeden volný den, aby jste měli čas se vzpamatovat a pochlubit se svým úspěchem rodičům, až zkončí zařadí vás do týmů a vaše služba započne.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 16:57

Meiki Ookami

Když jsem prošel u zkoušky, již jsem se o ní nestaral. Na světě byli jediní dva, které jsem chtěl ze srdce zabít. Ostatní mi jen stáli v cestě a některé jsem bohužel, musel zpacifikovat. Ačkoliv jsem znal pojem svědomí, nikdy se neozvalo, alespoň prozatím. Tentokráte jsem však začínal mít pocit, že kdybych to měl udělat dvakrát, někomu koho mám rád, koho znám, zřejmě bych to již tak jednoznačně neudělal, ale stále tu byla má pomsta, která mě popoháněla vpřed. Tudíž, jakmile jsem prošel vesnicí, došel jsem domů a rodičům ani nic neřekl, šel jsem rovnou za sestrou, tedy k jejímu hrobu. Klekl jsem si před ní a začal k ní mluvit: "Imouto, konečně jsem se stal geninem; kdybych tak už tenkrát něco zvládl; teď už tě můžu jen pomstít. Vím, vím, že mi tě to nevrátí, vím, ale," přicházela ta chvíle, kdy jsem jednal bezmyšlenkovitě, u očí se mi začaly tvořit kapky slz, ale ty, chtě nechtě, nemohly stéct dolů. Chlapi tohle nedělaj! Káral jsem se často za to, jak zženštile se chovám při vzpomínce na sestru. Takto jsem tam strávil asi půl hodiny, než jsem se vůbec rozhodl něco dělat. Najednou jsem prostě vstal a vydal se najít si nějaké klidné místo. Klidný místem jsem myslel samozřejmě takové místo, kde jsou v největší koncentraci ženy, převážně tedy ty mladší.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 17:08

Nori

Po zkoušce jsem šel rovnou domů.Nikdo na mě nečekal a já to věděl ale musel jsem se jít připravit.Otevřel jsem dveře a ze skříně vytáhl katanu.Pohladil jsem jí po pochvé a potom prudce vytáhl.Naneštěstí jsem usekl lustr jelikož jsem zapoměl na její schopnost.Vzal jsem jí do ruky a přešel k posteli.Znovu jsem jí zandal do pochvy a dal jí za lano které jsem měl kolem pasu.(černé lano)Do váčku na zbraně jsem si dal asi tak třicet kunaiů, třicet hvězdic a padesát jehlic.Taky jsem si omotal ruce obvazem aby mě tolik neboleli údery.Zamkl jsem dveře a otevřel okno.Přeskočil jsem parapet a dopadl na stříšku podemnou.Okno jsem zavřel a běžel na tréninkovej plac.Když sem tam doběhl sedl jsem si na káámen abych si odpočinul.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:53

Ookami na lovu? Cool laugh

Tvá cesta tě neomylně zavedla na místo s největší možnou koncentrací žen v celé vesnici, k lázním. Kde jinde najít tolik mladých a ještě k tomu odhalených krásek pohromadě? Možná ses odhodlával zkusit s Henge projít k dámám, možná ne, každopádně ať už byl tvůj plán jakýkoliv přerušil ti ho hlas tvého otce od nedalekého stromu.
No to se podívejme, je z tebe genin...to budu muset asi tu díru na zahradě zase zakopat co?
zeptal se tě s lehkým humorem.

Nori

Ke tvému překvapení jsi byl na tréninkovém placu předběhnut, když jsi dorazil a sedl jsi si na kámen, zjistli si že už tu trénuje nějaká dívka. Mohlo ji být tak kolem šestnácti let, přes oči měla ovázanou pásku a kolem sebe docela sympaticky a hlavně se značným profesionálním umem mávala nějakou zvláštní formou katany s příliš dlouhou a tenkou čepelí.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 20:00

Nori

Když sem si jí všiml tak jsem jí chvilku pozoroval.Potom jsem opatrně vytáhl katanu tak, aby to neslyšela.
Vyčkal jsem na jeden úder a potom k ní přiskočil a její útok zablokoval.Potom jsem uskočil dál aby se po mě nemohla ohnat katanou.Ahoj! Já sem Nori. řekl jsem přátelsky.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 20:13

???

Slyšela jsem jak se ke mě nenápadně kdosi snaží dostat a patrně i zablokovat mou katanu, proto jsem stočila vlastní meč a zastavila mu jeho špičku na krku.
Těší mě Nori, já tu trénuju
odpověděla ti s ne zrovna přátelským tónem v hlase.
Krásně temný den 24060663_blood__adult_swim_image_cartoon_network_saya_otonashi_s

jen s páskou přes oči...
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 20:23

Meiki Ookami

"Bohužel pro Vás, tousama, ke své sestře se ještě nepřidám a nemám to v plánu, dokud se nepomstím." Ani jsem se na něj nepodíval. Dokonce jsem ignoroval jakýkoliv humor, můj tón byl vážný a chladný. "Možná byste ale nemusel tu díru hned zahrabávat, přeci jenom, již nejste tak mladý." řekl jsem se silnou dávkou sarkasmu, protože nejenom, že by mohl být můj bratr, ale navíc jsem k němu nechoval nesnášenlivost, jen jsem ho prostě nikdy nebral vážně. "Teď, když byste mě omluvil, měl bych jistou práci." řekl jsem a pokud již mi otec nic nechtěl, vešel jsem do lázní, kde jsem se odebral do pánských šaten. Tam jsem se klasicky svlékl a až pak provedl henge, když jsem se ujistil, že již nejsem chlapec (xD) vyběhl jsem s křikem ze šaten a vběhl rychle do těch dámských. Snažil jsem se chovat jako hysterická žena, která právě viděla, co neměla. Až v dámské šatně jsem se zase uklidnil a pokusil se dostat až k prameni, tedy do vody ženské části lázní.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 20:31

Nori

Neprozradíš mi své jméno??? zeptal jsem se a dvěma prsty dal katanu ze svého krku.Stočil jsem její i svoji katanu potom k zemi a ta moje byla přestě pět centimetrů od její nohy a pět centimetrů nad trávou.TUdíž mohla cítit jako by se jí čepel dotýkala nohy ale žádná ta nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 09:25

Ookami

Pche, jasně připravím si pro tebe trest až tě chytí...mimochodem abys věděl proč tu vlastně...
to už jsi ale byl v pánské části kde jsi provedl Henge a vběhl do démské kde tě přivýtal ne zrovna příjemný pohled na tvou mámu, která zrovna dokončovala oblékání a chystala se odejít. Asi ti docvaklo na koho otec čekal a...vzhledem k tomu že tvá máma je Ookami s dobrým nosem...no řekněme že tvoje Henge ji tak úplně neoklamalo. Nepoznala tě sice okamžitě, ale za tu vteřinku co na tebe nechápavě zírala jsi se stihl sotva pohnout.
TY JEDEN MALEJ...
to bylo asi tak jediný co jsi slyšel než ti její pěst přistála uprostřed obličeje a tys po zádech za doprovodu hurónského smíchu otcova vyletěl z šaten.

???

Natočila jsem k tobě hlavu s lehce agrogantním úsměvem.
Proč bych se měla představovat takovéhle nicce jako jsi ty?
zeptala jsem se s upřímnou zvědavostí.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 10:05

Nori

Udělal jsem dva kroky dozadu a s chladným úsměvem jsem se na ní podíval.Jestli mi ho neřekneš tak tě k tomu budu muset donutit. řekl jsem chladným hlasem a katanu napřákl špičkou na ní.Maš tu čest že na mě můžeš zaútočit! řekl jsem stále chladným ale nyní již temnějším hlasem.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 10:37

Když jsem se konečně dostal domů musel jsem se ještě zbavit rodičů ktaří mi pořád blahopřáli. Konečně volný. Řekl jsem když jsem se i svým "Černým bleskem" (má katana) dostal ven. Nakonec jsem zašel na cvičiště abych se procvičil ale vyděl jsem tam mého spolužáka jak s někým mluví a tak jsem raději zůstal v zadu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 10:39

//Dareau piš prosím nahoru jméno své postavy jako ostatní

???

To by se ti líbilo
usmála jsem se, načež jsem se ti změnila v sérii rozmazaných šmouh pohybů a tys přistál na zadku.
Raději tě tu nechám s tvím kamarádíčkem slabochem
kývla jsem k členovi klanu Yami a odskákala pryč.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 10:55

Nori

To teda ne holčičko! zařval jsem a vstal.Odrazil jsem se a běžel za ní.Poskládal jsem pečetě.Doton:Kakou Ki řekl jsem potichu a vyskočil jsem.Při dopadu se před tebou vynořil třímetrový kmen z kamene který měl v průměru tak metr a půl, možná víc.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 11:15

//soráč ale tu nedoběhneš Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 11:57

Nori

Tu techniku jsem použil nanic protože to co sem viděl v dálce byl už jen stín.Vrátil jsem se zpátky na místo tréningu a postavil se proti stromu.Vzdálenost mezi námi bylo asi tak 10 metrů.Vytáhl jsem katanu a rozeběhl se.Na první úder jsem se skrčil, protočil na špičce a čepel katany projela tři centimetry od kmene.
Zanechala po sobě podélnou řeznou čáru.Když sem byl znovu zády ke stromu tak jsem se odrazil od špiček a dopadl na levou ruku kterou jsem opět pokrčil a odrazil se na strom.Od stromu jsem se zase vodrazil ale tentokrát jsem udělal salto a čepel katany tentokrát udělala hlubokou rýhu neboť se čepel dotkla stromu.
Tím jsem znovu dopadl zády ke stromu ale tentokrát jsem katanu hodi l do stromu.Katana se zapíchla a já na ní vyskočil.Poskládal jsem pečetě a vykřikl :Doton: Kakou ki no jutsu.Asi dva metry od stromu u kterého jsem stál vyrost další kmen.Kmen z hlíny vyrostl šikmo ke mě a jeho zkosená špička se zabodla do koruny stromu.Díky tomu jsem měl tentokrát přístřešek.Myslel jsem na aktivaci druhého stupně katany.
Když se to aktivovalo tak čepel zfialověla a já sekl směrem k tomu kmenu co byl nademnou.Třikrát jsem sekl a z vrchu kameného kmene vylétly tři srpy černého ohně.Chvíli na to se část kmene rozpadla na tři hlíněné trojúhelníky.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 12:28

Pozorně sleduje Noriho a jeho katanu. Páni, Křikne na Noriho když uvidí 2 stupeň jeho katany. seš asi dost silnej. Pokýval jsem na Noriho.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 13:10

Nori

Jedním okem jsem se na něj podíval.BUďto je slepej nebo nevim. pomyslerl jsem si.Každej kdo viděl katanu v druhym stupni se ptal co je zač. řokl jsem si vduchu jelikož asi neviděl to Genjutsu který bylo na tý kataně.Ta katana totiž nevypadala jako katana ale meč z černýho ohně.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 15:25

Co po mě tak pokukuješ. Křiknul jsem na Noriho a přitom jsem na něj hodil vražedný pohled.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 15:43

Kde je jméno tvé postavy???? udělejto jako já.... A piš na dva řádky....

Nori

Odvrátil jsem od něho pohled a sekl jsem znova.Další kus hlíny upadl a já vyskočil na zbytek.Radši trénuj a nepořvávej tu. řekl jsem mu chladným tónem.Musím najít tu holku! pomyslel jsem si z toho kmene dolu k tomu neznámému.Promiň ale mám práci. řekl jsem a čekal že bude hodně nasranej.I když ještě pravděpodobnější by bylo kdyby za mnou šel.Né že by mi vadila společnost ale tu holku musim porazit sám.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 15:51

Mathies -> PIŠ JMÉNO POSTAVY A PODTRŽENĚ nebo BUDE ZÁKAZ POSTAVY

Sorry, že jsem sem vstoupil, ale když to nepochopí jednou od kageho, tak po druhé od admina snad ano.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 16:59

Meiki Ookami

Chvíli jsem po úderu pěstí jen tak ležel na zemi. Kombinace šoku a pěsti, to bylo něco. Možná mě to mělo napadnout, ale hold nenapadlo a teď jsem si to pěkně odskákal. Dosti mého brilantního plánu, jak proniknout do dámské části. Když se mi podařilo přetočit na břicho, začal jsem se pomalu zvedat, raději jsem si doběhl zpátky pro věci do pánských šaten, abych se oblékl, ale už jsem se nevracel. Zůstal jsem tam jen tak sedět na lavičce a přemýšlel, jak se tam dostat teď.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:15

Kira

Ohlédl jsem se naposled za tím divným klukem a šel jsem si po svém. Našel jsem si pěkný strom a vytáhl jsou svou katanu. Třemi jednoduchými švihy se celý strom skácel dolů a já byl spokojen se svou prací. Už se těším až se naučím pořádně kopat s tou mojí nohou. Pomyslel jsem si. Vzal jsem si několik rovných kusů dřeva které zbylo postavil jsem je na zem a začal jsem do nich kopat hlava nehlava.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:16

// aspire sry nevěděl jsem to teprve začínám
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:34

Nori

Šel jsem po lesní cestičce a sledoval všecko co by mohlo ukázat kam ta holka šla.Zlámané větve, stopy nebo dokonce i kusy šatů.Hledal jsem snad opravdu všecko.Po pravé straně jsem měl vesnici a tam jsem se také díval.Na obrovské zdi a domy.Nic mě zatím tak nezaujalo abych mohl s jistotou tvrdit že tudy šla.Pokračoval jsem dále ve hledání...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:42

//proč se kruci nemůžete bavit spolu? Cool laugh

Ookami

Když ses začal zvedat a potácet směrem k pánské šatně zachytil jsi pohled svého otce. Tlemil se od ucha k uchu a jednoduchým zakroucením hlavou ti naznačil že by ses vracet neměl. Ostatně došlo ti to taky, vzhledem k tomu že z dámských šaten se řitila tvá máma vztekem rozpálená do běla, točíc nad hlavou něčím co nebezpečně připomínalo vyrvané kovové dveře od jedné ze skříněk. Asi tě čeká nahá míle v Yami.

Kira

Pááááááni jseš vážně tvrďák porazil jsi strom...
ozval se se smíchem v hlase poměrně mladý hlas nějakého chlapce. Byl patrně někde hodně blízko tebe ale neviděl jsi ho.

???

Po setkání s tím amatérem jsem si zašla zatrénovat do lesa. Tak nějak jsem doufala že ti dva malí kluci se pobijí navzájem a nechají mě na pokoji, bohužel ale ten slaboch šel za mnou a taky mě našel, zrovna v okamžiku kdy jsem přesekávala na úhledné půlky mravence, které jsem si vykopávala volnou nohou do vzduchu.
Co chceš?
zeptala jsem se nepříjemně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krásně temný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krásně temný den
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Yamigakure no Sato-
Přejdi na: