Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krásně temný den

Goto down 
+5
Aspi
MathiesDareau
sfrit
Meiki Ookami
Kakuza-chan
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 18:26

Moto

Pokrčil jsem rameny. Já ani sám nevím. Většinou trénuji kus od vesnice, kde je klid.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 21:45

Kira

Běž trochu dál ode mě chci ti něco ukázat. Řekl jsem mu když jsem došli na určité místo. V tom jsem položil na zem mou katanu, Postavil jsem se na ruce, začal jsem se to čit dokola, napřímil jsem nohy a když jsem chtěl kopnout podlomila se mi jedna ruka a já jsem spadl na záda. Sakra co si o mě teď bude myslet když jsem spadl na záda. Pomyslel jsem si a řekl. Au, sakra takhle to být nemělo. Podrbal jsem se vzadu na hlavě a zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 20:23

Meiki Ookami

Jakoby nějaký dobrý duch vyslišel tvé přání, do svého pokoje už ses dostal dostatečně potichu a bez dalšího vyrušování.

Sora a Osore Ami

Sledovali jste toho podivného naháče až na území klanu Ookami, kde se vám však mladík ztratil a místo něj na scénu nastoupil mladý jounin z téhož klanu Yashamaru i se svou smečkou šesti velikánských šedých vlků.
No to se podívejme, to sou k nám hosti...co pak chcete na území klanu Ookami?
moc přátelsky nezněl, spíš jako vlk, který kouká na svou kořist.

Noriho ???

Dohoda zněla, komu vyletí meč z ruky prohlrál, ale pokud to chceš takhle...
zamumlala jsem znechuceně, a ještě než si se stihl s kunai dostatečně rozmáchnout ti přistála má ruka na solaru a ty jsi se s vyraženým dechem poroučel k zemi.
Šermíř, který nedrží vlastní slovo je jenom odpad, nehodlám s tebou ztrácet čas
s tím jsem zamířila pryč.

Hinan Buta

Fajn, tak mě tam zaveď
zavelel jsem a opileckým rozmachem ukázal někam do prázdna.

Sakanade

Pokrčil jsem rameny.
Když myslíš...
s tím jsem odskákal kousek dál a sledoval s sebou praštil o zem.
Máš pravdu, vypadá to extrémně nebezpečně hlavně pro mě
zasmál jsem se se značnou dávkou ironie v hlase.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 20:37

Nori

Rychle jsem to rozdejchal a zvedl se.Potom jsem tu holku doběhl a chytl jí za rameno.... Jmenuju se Nori! Pamatuj si to. řekl jsem jí a usmál se.Potom jsem odešel zpátky a sebral katanu... Budu na tom ještě pracovat... příště tě prazím!! pomyslel jsem si a odkráčel pryč....
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 20:38

Meiki Ookami

"K-O-N-E-Č-N-Ě!!!" padl jsem na postel a pak hned začal přehrabovat skříň. Byl to už opravdu horor. Konečně jsem se mohl obléknout a taky jsem tak učinil. Oblékal jsem se neuvěřitelně rychle, dokonce jsem si oblékl triko naruby, což jsem hned poté napravil. Pak už jsem jen padl do postele a chystal se spát. Dnešek na mě byl moc.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 20:39

Noriho ???

Chytat mě za rameno nebyl zrovna dobrý nápad, protože jsi se v zápětí poroučel opět na zem, tentokrát s rozbitým nosem od úderu mého loktu.
K čemu mi bude jméno chcípáka jako ty? Nedokážeš ani porazit holku
odplivla jsem si kousek od tvé nohy a pokračovala v klidné cestě.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 21:18

Osore Ami

všimla jsem si že toho naháče pronásleduje jěště nekdo, ale to už na nás vyběhl ten jounin. Jenom jsem se drze usmála."Do toho ti nic neni. A ohlídej si ty svoje štěňata." "Asi neni dobrý ho provokovat." Pomyslela jsem si a začala jsem očekávat útok.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 22:09

Sora

Seběhlo se to dost rychle tak jsem jen nechápavě přežjíděl pohledem po neznámé dívce a po jouninovy který stál před námi.. Po chvilce sem se zpamatoval a hned jsem sem se optal dívky. Taky jsi si všimla té neznámé osoby která se tu pohybuje v Henge no jutsu ? Zeptal jsem se abych se ujistil a stál jsem pořád vklidu jakobych toho jounina úplně ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 22:28

Nori

Chytl jsem si za nos a vytáhl katanu.Okamžitě jsem aktivoval druhý stupeň a sekl vedle tebe.Ten jakýsi oheň vedle tebe a rozřízl ti rukáv jestli si nějakej měla.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 11:47

Kira

Nemusíš se zas tak moc smát. Křikl jsem na něho. Až to budu umět tak to bude hodně vražedný. Zařval jsem na něho a trochu se rozčílil. Výš ještě moc dobře neovládám taijutsu ale zato umím skvěle šerm s mým "Černým Bleskem"
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 17:45

Osore Ami

Široce jsem se usmála a podíval na toho druhýho kluka. Jo, zajímalo mě co se mu stalo."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 17:48

Yashamaru

Obočí mi vyletělo málem až někam nad čelo a měl jsem co dělat abych se nezačal smát.
Nějaká drzá na to že se pohybuješ na soukromém pozemku mého klanu ne? Kdybych vás tu teď zabil a pověsil na nejbližší strom pro výstrahu, nikdo by se tomu nedivil...
na podporu mích slov se kolem vás vlci začali rozestavovat do kruhu a potichu vrčet.

Sakanade

Jasně, jasně promiň už se nebudu smát
nahodil jsem vážnou tvář a ze všech sil se snažil potlačit smích.

//soráč Nori ale ona ti vyrazila Katanu z ruky a ty ses jí neobtěžoval jít zvednout...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 17:54

Moto

Po cestě bylo většinou ticho. Mám se ho zeptat?
Hinan-sama? Snad to nebude moc opovážlivé.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 18:04

Hinan Buta

Tichou cestu z ničeho nic přerušil Moto, upřímě mě to docela překvapilo, myslel jsem si vždycky že je docela zamlklý.
Hm, copak Moto-kun?
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 18:07

Moto

Chvíli na to bylo opět ticho. Víte, jste pro mě něco jako vzor, a tak mě zajímá, proč pijete. Třeba bych mohl taky začít
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 18:09

Meiki Ookami

Aach! Hověl jsem si v posteli a tak trochu kňoural jako spokojené štěně. Nakonec jsem ale musel vylézt. Oknem jsem zase vylezl ven a rozhodl se podívat, co Yashamaru s tím vlezlíkem udělá. Možná ho už - vyděsil. Vyděšením jsem ale myslel tak trochu krvavější scénář. Když jsem tam přišel, sledoval jsem je zpovzdálí a všiml si ještě někoho dalšího. "Yasha-yan!" Zavolal jsem na něj přátelským a vlezlým hlasem. "Yasha-yan!" Zavolal jsem znova, ale už jsem stále u něj. "Netrvá ti to nějak dlouho? Neříkej mi, že nezvládneš dva výtržníky? Že bych ti musel pomoc?" Usmál jsem se na něj, ale pak jsem zcela vážně směrem k nim řekl: "Už jste se nadívali až až, Yashamaru vám snad již osvětlil vaši situaci. Nebudu se sice vaší smrti účastnit, ale radím vám. Yashamaru není z těch, co by měli smilování." Začal jsem se ale nakonec smát. Vlastně jsem si celou dobu spíš utahoval z Yashamara.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 19:59

ne ne kámo... já psal že sem jí sebral přečti si moje posty....
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 21:34

Osore Ami

"Nemusíš tu pouštět hrůzu, jenom že máš pár vlků." Řekla jsem mu. "To nedává zrovna smysl." Trochu jsem se zamyslela. "No jo, radši pudu." Dodala jsem a otočila se k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 06:16

Meiki Ookami

Jen jsem tiše sledoval Ami, jak se chystá odejít. Mohl jsem toho přeci jenom zneužít, toho že sem jen tak vnikli. Kdybych ji - Sakra! Co mě to napadá?! Zastavilo mě svědomí. Ačkoliv toho ze mě dostali dost, uvnitř jsem byl stále já, nebo alespoň to lepší ze mě. Ať už jsem chtěl sebevíc Ami zastavit a odtáhnout ji kdovíkam, neudělal jsem to - zaťal jsem pěsti a jen ji sledoval. Tentokrát jsem ovládl své pudy, ale mohlo to být také naposledy. "Raději už tady tu svoji pěknou tvářičku neukazuj!" zařval jsem na ní dost rozčíleným hlasem. Ačkoliv jsem byl spíš rozčílený na sebe, tak to Ami nemohla vědět, možná tušit.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 15:01

Sora

Možná by jste měl vědět že na území vašeho klanu vstoupila osoba v henge no jutsu.. Řekl jsem tišše a pak se koukl po okolí.. Možná by jste měli zlepšit vaší obranu .. Řekl jsem tak trošku výsměšně ale tak to vůbec znít nemělo. Myslel jsem to dobře ale nějak sem si to neuvědomoval.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 21:15

Hinan Buta

Nad jeho otázkou jsem se zarazil ale jen na chvíli, načež jsem se začal smát.
Piju prostě proto, že mě to baví
odpověděl jsem.

Noriho ???
//soráč jak jsem starej tak jsem slepej
Protože na mě zase zaútočil zezadu, ještě než řádně zvedl katanu schytal to backkickem do koulí a poroučel se k zemi.
Ještě jednou mě napadneš a ten směšnej přívěšek co máš mezi nohama ti uříznu
varovala jsem ho aniž bych se otočila a pokračovala v klidu v cestě.

Yashamaru

Lehce jsem se ušklíbl.
Naše obrana je dostatečně dobrá o to se neboj, nikdo kromě členů klanu a těch co mají povolení se nedostane dál než vy. A teď odejdi, nebo tě nechám roztrhat smečkou.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 22:22

Nori
Čubk* jedna!!! pomyslel jsem si když jsem měl otevřenou pusu a hekl bolestí.... Asi po deseti minutách bolesti jsem se zvedl a odešel zpátky do vesnice. Přišel jsem domů lehl si do postele a prospal se...
Když jsem se vzbudil vyšel jsem ven a šel jsem do přírody. Pochodoval jsem lesem a prohlížel si okolí...
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 17:50

Meiki Ookami

"Yasha-yan, myslíš, že bych s tebou mohl trénovat?" podíval jsem se směrem na něj a položil mu ruku na rameno. "Rozhodně by to bylo dobrý - aspoň teda doufám." Usmál jsem se přidrzle. Snad bude souhlasit: já potřebuju trénink a on cvičnou figurínu. Takhle si vzájemně dost vypomůžeme, ačkoliv on asi bude ten, kdo z toho vyjde líp.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 19:34

Moto

Na chvíli přemýšlel co mi řekne... zvláštní Zbytek cesty už jsem mlčel
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 21:20

Kira

Podíval jsem se na slunce a řekl jsem ti. Sákra to je ale hodin, už budu muset běžet domů. Řekl jsem ti aby se s tebou rozloučil. Popadl jsem na zemi svou katanu a rychle utíkal domů aby ne mě máma nebyla naštvaná že přijdu pozdě na večeři.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krásně temný den - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krásně temný den
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Yamigakure no Sato-
Přejdi na: