Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krásně temný den

Goto down 
+5
Aspi
MathiesDareau
sfrit
Meiki Ookami
Kakuza-chan
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:45

Protože ty by ses mohl flákat Cool laugh a já tě chcu zapřáhnout Cool laugh

Nori

Co chci??? Neni to jasný??? Mohly bychom být přátelé! řekl jsem mile.No a ještě mi dlužíš ten souboj. dodal jsem a usmál se
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 17:53

//aha, no tak to dík...

???

Přátelé?
zeptala jsem se znechuceně.
S ubohou napodobeninou šermíře jako ty? To vážně ne, díky a na souboj taky zapomeň, nebyl by to suboj ale masakr. A já nejsem sadistka.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 18:18

Meiki Ookami

"EEEH!!!" bylo tedy jasné, že návrat se nekoná, spíše útěk o život. "To jsou kovový dveře?! To sakra není sranda!" řval jsem na matku, když jsem pelášil pryč. Nahá míle by se však neměla konat, stále jsem měl chakru na to provést henge a tak jsem v zápalu útěku prostě poskládal pečetě a proměnil se v první věc, která mě napadla. Pak už jsem se o nic nezajímal a jen jsem utíkal. "Sakra!!!" zařval jsem ještě jednou, rozhodně to nebyla sranda a už rozhodně ne plánovaný klidný a pohodový den v lázních.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 18:20

Nori

To se ještě uvidí kdo tu bude sadista.řekl jsem a vytáhl katanu v její první fázi.V druhé ruce jsem měl kunai který jsem po tobě hodil.Letěl ti na solar a ani jsem nedoufal že se zabodne, spíš že ho pošleš zpátky na mě.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 02 2011, 19:19

Kira

Otočil jsem se prudce za hlasem ale přitom jsem nepřestal kopat do toho špalku dřeva který už nebyl tak tlustý jako předtím. Co chceš ty nicko. Zařval jsem na něj. Zase asi nějaký nováček který nemá páru s kým mluví. Pomyslel jsem si v duchu a zamračil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 18:36

Ookami

TO SI PIŠ ŽE SOU KOVOVÝ TY PERVERZNÍ MALEJ PRE.ÍTE
zařvala na tebe, když se rozběhla. I když jsi použil Henge měl jsi stále malej problém s tím že ve skutečnosti si byl nahý(henge je jenom iluze), takže ti byla...inu kosa a po kamenné cestičce se taky bosky neběhalo zrovna dobře. Navíc tvá máma má podstatně lepší fyzičku a delší nohy než ty, takže netrvalo dlouho a dohnala tě.
Žačni se modlit ale rychle
zavrčela když na tebe dopadl stín dveří.

??? pro Noriho

Pod páskou jsem obrátila oči v sloup, když jsem kunai prostě uhnula a namířila na něj mečem.
Fajn, pokud neprohraješ po dobu pěti úderů jsi výtěz.
prohlásila jsem se stále silnou arogancí v hlase.

???pana Kiri

Tady jsem
s náznakem humoru jsem na sebe upozornil a vyšel z křoví po pravé straně.
Krásně temný den - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcSMk0dJBD9-vr_yMynb27mNzpk20s71KloQOjwUEXTbzxbsng5Pew
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 18:42

Nori

Jen jsem přikývl a čekal.V duchu jsem se připravoval na použití druhýho stupně u katany.Tu jsem měl volně spuštěnou u pasu a její špička byla 5 cm nad strávou.Jak jsem se kvůli tepu kýval rozřezával jsem lístky trávy pod katanou.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 19:21

Meiki Ookami

"Nakonec," zastavil jsem se a zavřel oči smířen se svým osudem: "je to takové deja-vu." Vzpomněl jsem si na zážitky, kdy to bylo zrovna omylem, tenkrát mě návštěva u dam také málem stála život. Pro sebe v duchu jsem měl už jen prosbu: "Bože, vím, že Ti nejsem zrovna věrný, ale věř, že pokud mi dopřeješ alespoň poslední pohled pod "její" sukni, budu Ti vděčný." To "jí" jsem myslel mou bývalou spolužačku, kterou jsem oním nedopatřením tenkrát viděl jak ji bůh stvořil.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 19:46

Moto

Zase se mi udělalo špatně jak doma vychvalovali brášku a tak jsem prásknul dveřma a vydal se na čerstvý vzduch. Naneštěstí jsem si doma zapoměl své nože bez kterých bych nemohl trénovat. Moje snaha o to proklouznout do mého pokoje nenápadně byla marná. Při mém přechodu choudbou mě otec stihl třikrát zabít pohledem, matka se několikrát hlasitě zasmála a bratr se chlubil svými výsledky. Mám ho rád, ale co je moc to je moc. Nože už jsou připravené a tak jsem se vydal ven. Hlavně daleko odsud
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 19:01

Noriho ???


Na co jako čekáš?
obořila jsem se na něj když se nic nedělo.
Zaútoč na mě, bylo by nečestné a...dost trapné kdybych já napadla slabocha jako ty.
arogance z mého hlasu jen kapala.

Ookami

Dveře zasvištěli vzduchem, načež plnou silou udeřili do chodníku, podle hlasitosti nárazu jenom asi milimetr vedle tvého pravého ucha. Ta rána ti málem roztrhla bubínek.
Vysvětlíš mi laskavě cos tam dělal?
zeptala se tvá máma už o něco smířlivěji.

Moto

"Utekl jsi" i se svými noži z domu a mířil na nějaké vzdálené, odlehlé tréninkové místo, když se z jedné hospody nalevo od tebe ozval tobě známý, rozjařený hlas.
Heeeee jestli pak to není Moto-kun? Kapak tak spěcháš heee?
byl to Hinan Buta, jeden z devídi nejmocnějších Shinobi ve vesnici, Živá pěst ten který měl na starosti výchovu mladé generace. Párkrát jsi ho viděl a dokonce s ním i mluvil při tréninku na akademii je docela přátelský i když podivným způsobem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 19:15

Meiki Ookami

Když dveře dopadly na chodník, jen jsem naprázdno polkl. Chvíli jsem jen rychle mrkal a přemýšlel, jestli jsem pořád naživu. Poté jsem se štípl do ruky, jestli třeba nespím, když jsem se teprve ujistil, že jsem stále ve svém těle. S klidným hlasem jsem pak matce jen řekl: "Kaasan, ty pořád říkáš, že bys chtěla vnoučata, tak kde je problém?" Ale pak jsem si uvědomil, že bych jí tím mohl jen více rozčílit, rychle jsem proto začala gestikulovat, ať se uklidní a narychlo dodal: "Jen nechci, aby to byla hned ta první, kterou pak potkám - chci mít prostě jistotu, že to bude ta pravá; že si s ní budu rozumět a že bude moci zplodit zdravé potomky."
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 19:30

Moto

Zdálo se mi, že na mě někdo volá, tak jsem se ohlédl. Á dobrý den Hinan-senpai. Mám ho zatěžovat svými problémy? Je to přece jen mocný muž, to ho stejně nebude zajímat. Doma je zas dusno tak jsem se vydal trénovat. Sakra co to plácám? Pomyslel si Moto a chytil se rukama za pusu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 19:45

Nori

Dobrej pokus mě vytočit.Ale jak myslíš. řekl jsem a pevně uchopil katanu.Vytáhl jsem kunai a hodil ho po tobě.Trošku jsem se překrčil a připravil katanu na krytí.Do ruky jsem si vzal tři shurikeny na zpětný útok.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 20:02

Kira

Co tu vůbec někdo jako ty chceš. Zeptal jsem se ho a dotkl se své katany. Pohleděl jsem na něj a v to okamžiku jsem vystartoval a napřáhl jsem se a řekl. Už mě moc štveš.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 08:39

Sora

Kráčel jsem pěšší zónou mezi davy lidí kteří se mezi sebou postrkávali. Po několika minutách jsem se probrodil davem až ke druhé straně vesnice kde stál Vůdceho dům. Um.. polkl jsem na sucho protože jsem měl trošku trému. Vešel jsem do budovy a pomalu dokráčel k vůdcově kanceláři kde jsem párkrát zaťukal a čekal na odpověď..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 09:55

Ookami

Po poznámce o vnoučatech se dveře zase začaly výhružně zvedat.
A blbější výmluvu nemáš? Za tohle seš tejden bez večeře
zavrčela očividně stále ještě dost naštvaná, načež se otočila, a za značné pozornosti čumilů a tichého smíchu tvého otce, který stál opodál, se vydala vrátit zpět vypůjčené dveře.

Hinan Buta

Je to Hinan-sama když už tak, ale pro tebe prostě Buta mladej DŽIIIIHAHAHAHAHAHAHA
rozesmál jsem se, přičemž mi v hlase byla patrna mírná opilost, jo už takhle po ránu.
Hmmm trable s rodinou to neřeš pokud nemáš dost síly abys je zabil, stejně to nemá cenu no ne?
stále jsem mluvil rozjařeně takže kdo ví jestli to bylo myšleno vážně nebo ze srandy. Po této poznámce jsem se ztěžka zvedl na nohy, v pravačce velkou fllačku a kolébavou chůzí se vydal směrem k tobě.
Ale trénink zní zajímavě, co trénuješ?


Noriho ???

Ani jsem se neobtěžovala se snahou uhnout. Sám nevíš jak, protože jsi mířil přesně, ale kunai mě prostě minul o pár centimetrů
Zaútoč na mě mečem, nebo se mě tak strašně bojíš?
v hlase mi kromě arogance zaznívalo už i značné znechucení.

??? u Kiri

Hej, hej, hej klídek nebuť tak agresivní nechci ti ublížit.
zasmál jsem se a uskočil kousek stranou.
Jen mě baví tě pozorovat to je celé.

Sora

Žádné klepání se nedělo. V Yami je příliš silná bezpečnostní politika takže tě k vůdci zatím vůbec nepusili. Hned u dveří do jeho budovy tě zastavil jeden ze dvou ANBU, kteří před nimi měli službu.
Kam si myslíš že deš mladej, víš vůbec co je tohle za místo?
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 10:55

Kira

No tak dobře. Řekl jsem v klidu a zasunul zpátky svou katanu. A proč tě tak baví koukat se na mě. Zeptal jsem se toho kluka a hodil jsem na něj svůj nejhorší pohled co dovedu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:01

Nori

Jak Myslíš. řekl jsem v klidu a vyskočil do vzduchu.Hodil jsem ty tři shurikeny a vytáhl další.Potom jsem do tebe udeřil mečem.Doufal jsem že to vykriješ jelikož jsem ti nechtěl nic udělat.Neměl jsem ani v plánu tě zasáhnout čepelí přímo takže šla tři centimetri kolem tého ramene.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:06

Kirův ???

Jseš komickej jak tu do všeho kopeš, tak proč bych se nepodíval?
zeptal jsem se s mírně připitomělým úsměvem na tváři.

Noriho???

Shurikeny opět minuly, každý tak o tři čtyři centimetry, aniž bych se pohnula, načež když zaútočil mečem, preventivně jsem ustoupila kousek stranou a položila mu čepel meče na krk.
Útok bez úmyslu zabít je k ničemu nicko.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:17

Sora

Eto..hledám vůdceho. Dodělal jsem akademii a rád bych se přidal mezi ninijy z Yamigakure.. Řekl jsem potichu s mírně sklopenou hlavou protože jsem se tak trochu styděl..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:21

Nero

I přes masku bylo jasné že se ANBU tváří nechápavě. Asi si myslel že si z něj děláš srandu.
No a co jako že jsi ji dodělal? Dneska odmaturovalo dalších dvacet takových jako ty. Proč by se s tebou Shogun měl chtít asi vidět? Všecny informace vám prckům měl dát Saisoku Genkotsu-sama a nic víc vědět prostě nepotřebuješ.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:29

Meiki Ookami

Zas tak špatně to nedopadlo. Ulevilo se mi. Kdyby se znovu rozčílila, určitě bych teď sbíral svůj mozek po celé vesnici a zbytky mého těla po celém kontinentě. Po tomhle výstupu jsem neměl zrovna chuť se někde ukazovat, natož v lázních. Sebral jsem se a odešel jsem. Začal jsem se jen tak toulat po vesnici, aniž bych si uvědomoval, že jsem oblečen jenom pomocí henge. Takže jsem se tam vlastně technicky vzato producíroval nahý. Můj zájem však zaujalo něco jiného a to vymyslet způsob, jak se tam dostat, aniž bych tam musel jít. Takový dalekohled, co by viděl skrz ty stěny. Nebo třeba tam poslat summona, aby byl mýma očima. Henge už asi nezabere. Na chvíli jsem se zastavil a zhluboka nasál vzduch z okolí. Nevěděl jsem, co dělat teď a tak jsem si jen sedl na lavičku poblíž.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:37

Sora

Hlavou mi problesko jak jsem dost silně zranil svého spolužáka a ten teď možná někdě umírá nebo už je mrtev. Byl to sice trochu šok ale navzdory tomu čím jsem si prošel v Amegakure jsem toto přijmul celkem vpohodě. Mé chování ale odpovídalo spíš slušňákovi než bojovnému typu, proto jsem se nechoval příliš drsně jak by po mě nejspíš chtěli... No, řekl nám že si máme odpočinou že potom budem rozděleni do týmů.. no myslel sem že si pro rozdělení do týmů máme přijít až si odpočineme.. Řekl jsem trochu zamyšleně a koukl se na toho jednoho z ANBU.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 18:31

Nori

řikáš ty! řekl jsem chladně a katanou jsem švihl na zpět přičemž jsem na pár vteřin aktivoval druhou fázi a vyletěl na tebe ten černý řezající "oheň".Tím vihem jsem ti srazil katanu a zahnul se dozadu a udělal takovou stojku ze které jsem přepadl zpátky na nohy.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 19:03

Kira

Já jen tak nekopu. Cvičím na svou novou techniku. Řekl jsem a ihned jsem se na něj podíval a v tu chvíli jsem se k němu rozeběhl a zastavil jsem se u něj. Pořád mě tady neotravuj nebo uvidíš co ti udělám. Zašeptal jsem mu do ucha.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krásně temný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásně temný den   Krásně temný den - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krásně temný den
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Yamigakure no Sato-
Přejdi na: