Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 7 - Seznámení se senseiem...

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 20:26

Shisui

Prišiel som knemu a povedal mu, pekná rýchlosť... aké maš zviera ? A áno môžeš to pužívať kedykoľvek.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 21:25

Siture

Ja mám nejrychlejší zvíře na světě teda Sokola co máš ty .Zeptal jsem se ho mezitím co sem odpočíval
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 21:37

Shisui

Heh, sokol nieje najrýchlejší... teda nie na zemy. Ja mám Pumu ta je najrýchlejšia na zemy a tiež najohybnejšia. A až teraz si ovládol 1 stupeň pečate ? Opýtal som sa ho posmešne.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 21:41

Siture

Jo az ted co ty co umíš .Zeptal jsem se ho
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 21:52

Shisui

Čo viem ? Ovládam extrémnu rýchlosť vďaka KG a tréningu + dokážem vložiť svoju bleskovú chakru do mojich útočných boxerov čím získam takú rýchlosť že ma ani nieje vidno... ale ovládam zatiaľ iba 1 stupeň svojej pečate. Chceš dať súboj ?
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:06

Siture

Jak chceš mě je to jedno můžem
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:12

Shisui

Aktivoval som pečať na chrbte, urobil pečate a zaútočil. Vybehol som oproti tebe a vzápetí som sa zjavil za tebou a z celej sily ťa udrel do tváre.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:16

Siture

Ještě než si mě udeřil uhnul jsem stranou.Koukám že si hrdina,že mi ani neřekneš že teda budem bojovat.Udělal jsem pečět a vytvořil tři ohnivý kouli jednu sem poslal přímo na tebe a ty dvě se poslal trochu stranou,aby si měl těžší uhnutí.Když jsem je vypálil tak sem udělal ještě pečet.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:18

Shisui

Guľa to domňa napálila ale kedže som predtým použil pečate na kawarimy nič sa mi nestalo avšak kawarimy vybuchlo a teba výbuch zasiahol. Pozeral som sa na teba a čakal čo urobíš.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:31

Siture

Taky sem čekal co uděláš,nechtěl sem začít.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:33

Shisui

Výbuch ťa odhodil a kým si bol vo vzduchu pribehol som ktebe a kopol ťa do hrude celou silou.Stačilo to na to aby som ti zlomil rebro.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:36

Siture

pouze si zničil můj klon.Když si dopadl na zem přiběhl sem k tobě a ke krku sem ti dal kunai nemohl si uhnout.Je konec pokud nechceš zemřít co ty na to
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:40

Shisui

To teda chcem. Povedal som a pomyslel si Sunshin no jutsu ! Zjavil som sa asi meter od teba a povedal si dobrý... dobre teda teraz sa začne skutočný súboj ! Zvolal som. Vytiahol som boxery z vrecka nasadil si ich urobil pečate a zvolal Kirigakure no Jutsu !. Všetko okolo zahalila hmla takže si nič nemohol vidieť vložil som bleskovú chakru do boxerov a získal som tým rýchlosť skoro ako pri technike sunshin no jutsu. Zjavil som sa za tebou a bodol ťa do chrbta. Zase som sa stratil v hmle.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:44

Siture

Odskočil sem co nejdál mimo dosah ty mlhy znovu sem na tebe tři onivy koule a znovu jsem udělal pečet.Dával jsem s bacha na další pokračování
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:48

Z hmly si uskočiť nemohol - je všade. + buď napíš ako si sa vyhol tomu zraneniu alebo napíš že som ťa zranil, lebo mi to nedáva zmizel akoby s nečítal celý môj príspevok.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:55

Siture

Mlha nebyla tak velká,přece jenom seš jenom genin,takže nemohla bejt všude,takže sem se mimo mlhu dostat mohl.Tvýmu útoku sem odskočil,odskočil jsem hned jak si tu mlhu udělal a pochybuju že ty ses tam mohl nějak orientovat a změnit směr svýho útoku takže můj útok normálně pokračuje
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 22:59

Shisui

Urobil som 2 bunshiny a rozbehol sa na teba takou rýchlosťou že si ma ani nevidel. Čepeľami boxerov som sa snažil zasiahnuť ťa.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 23:03

Siture

Znova jsi zničil jen klon.Když jsi mlátil do toho klonu letěla na tebe jedna ohnivá koule.Už sem začínal cejtit,že mi pomalu dochází čakra,ale to tobě musela taky.Potom co sem vytvořil tu kouli tak sem udělal ještě jednu pečet.Za koulí na tebe běžel ještě jeden Siture,ale nemohl si vědět jestli je to klon nebo to sem já
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 23:10

Shisui

Tesne som sa vyhol Ohňu trochu mi spálil ruku ale to som si nevšímal. Spravil som pečate hodil po tebe kunaie z výbušnými lístkami a bol pripravený na útok v prípade že to bol len klon.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 23:14

Siture

Můj klon vybouchl.Když vybouchl letěl na tebe shuriken,už si musel bejt hodně unavenej.Což já začínal bejt taky
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 08:26

sensei už odešel a nechal vás bojovat.

POKRAČOVÁNÍ VE HŘE.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 7 - Seznámení se senseiem...   Tým 7 - Seznámení se senseiem... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 7 - Seznámení se senseiem...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tým 4 - Seznámení se senseiem
» Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)
» Seznámení (Shana)
» Seznámení týmu 1
» Seznámení týmu 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: