Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ďalší tým na scéne...

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 20:32

Yuko pri Hajinovi

Vytiahol som katanu z puzdra a oboma rukami chytil pred seba. Pomaly som sa priblížil pred Hajina.
Okej, môžeme začať... povedal som.

Yuko pri Tanjirovi

Prikývol som a len mlčky čakal...

Yuko -Niisan je to muž, neboj babu ti ešte spravím Razz

Hmm.. chápem ťa ale môžem ti dať len pár rád, keďže ja neviem o Hyotone nič.. povedal som zamyslene.
Bude to chcieť veľmi dobré sústredenie chakry a jej formovanie... povzdychol som.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 20:45

Rami Hanako

Natáhl sem před sebe ruku a zformoval ledovou kouli velkou asi jako basebalový míč. Chtěl bych aby ta mříž nebo cokoliv co namaluju byla aspoň takhle tlustá. Řekl sem a pak se začal soustředit, ruce se mi začal formovat led.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 21:04

Tanjiro

Během chvilky až nevídaně rychle jsem dočetl všechny svitky a se zavřenými oči jsem jen oddechl. Genjutsu, manipulace s myslí těch druhých.. Ne, manipulovat nestačí... Musím zničit ! Přemýšlel jsem a přitom jsem se upřeně díval na klona který mi byl k dispozici. Bolest.. to je to co ničí každého člověka.. bolest která by dokázala i zabít ! To je ono.. Genjutsu dokáže vytvořit realnou a nepředstavitelnou bolest.. Svitky které mi sensei poskytl, mě zaučili tím, že silné genjutsu dokáže bolest převést z iluze do pravé reality. a kdybych nepřítelovo tělo zničil bolestí... v realné podobě... To ve mě cuklo a já se postavil na nohy.. To už klonovi mohlo dojít že se chystám začít ale to už mé oči z rudli do červenooražnové barvy a můj pohled pronikal až do nitra jeho očí. Musím vyvinout schopnost která ho zničí..! To už ale klon byl zachycen v mém genjutsu.. pomalu přestával slyšet okolní zvuky, neslyšel hlasy společníků, neslyšel závan větru ani šum stromů. Nemohl se odtrhout od pohledu z mích očí a já se jen soustředil. Soustředil jsem se na části jeho těla, na orgány, srdce a na to jak vyvinout nepředstavitelnou bolest.. Věděl jsem moc dobře co dělám, byl jsem opatrný, technika kterou jsem se snažil vyvinout byla příliš těžká.. Zároveň jsem uklidňoval frekvence chakry v jeho těle aby se bolest přenesla na realnou bolest.. skutečné zničení těla ze vnitř, ne pouze v genjutsu. Soustředil jsem se a první zásah který jsem vykonal byla bodavá bolest u srdce klona.. Ano klon opravdu ucíitl velkou bolest u srdce ale byla to pouze iluze.. zato mé oči zrudly a proudem vytrysklo velké množství krve a já jen padl na kolena s dlaněma v obličeji. Mohlo vás to vyděsit i přesto že jsem u toho nevydal větší křik, zasyčel jsem bolestí až krev mezi mojema prstama začala protékat... Je to...těžší než jsem si myslel....
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 12:50

Hajin

Pozrel som na klona a prikývol som. Keď sa bude niečo zvláštne diať dáme si prestávku. chladne som poznamenal no mohlo to vyznieť skôr ako rozkaz. Zdvihol som meč do bojovej pozície jeho špeciálne zelené chakrové ostrie vyzeralo impozantne a zároveň nádherne. Z ladným švihom som sa dal do boja z klonom svojho senseia zatiaľ len tak pozvolna na uvoľnenie pravým cieľom tohto tréningu bolo len rozprúdiť krv v žilách. Pohyboval som sa z nesmiernou ľahkosťou a moje oči začali naberať trocha zelený nádych a to som aj ja začal trocha zrýchľovať.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 12:56

Yuko

mhm... nebude to ľahké...skúsime to teda na mrežiach premýšlal som nahlas a pozeral sa, čo robíš.
Skús... myslieť na to čo chceť sformovať... A potom sústreď chakru do tých tvarov.. nie všetko naraz.. Sprav najskôr tenšie mreže... a postupne pridávaj ďalšie hyotonové vrstvy... poradil som ti aj keď som nevedel, či to bude naisto fungovať.

Yuko pri Tanjirovi

Keď sa klon dostal do tvojej ilúzie, bol kľudný a nebránil sa. No keď si spôsobil ilúziu bolesti v oblasti jeho srdca, obomaa rukami sa chytil na mieste odkiaľ bolesť vychádzala a so zaťatými rukami čakal, nech môžeš ďalej skúšať... No to už sa z tej ilúzie dostal, pretože ty si klačal na zemi. Klon zbadal krv tečúcu z tvojich očí.Podišiel k tebe a poklakol si.
Hm... Na tréning máme dosť času, oddýchni si... potrebuješ pomôcť..? spýtal sa a narážal na tvoje oči.

Yuko pri Hajinovi

Klon neustupoval, len sa kryl katanou a pozeral sa ti do očí.
-viac opíš ako tým mečom útočí... Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 13:03

Rami Hanako

Máte pravdu začnu s něčím lehčím. Řekl sem a pustil zdeformovaný kus ledu. Napřáhl sem prsteníček a ukázal do vzduchu začal sem si představovat čáru, která vedla od prsteníčku dolů. Tím se pak šel pomalu dolů a čekal co se stane.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 13:14

Hajin

Naše pohľady sa stretli a pozerali sme sa jeden druhému do očí. Klon si mohol všimnúť že moje oči už sú viac zelené ako modré v tom som sekol, sekol som z ohromnou rýchlosťou čo spôsobilo že v meči bolo nahromadené dosť veľké množstvo energie môj sek smeroval od ľavého ramena šikmo k pásu. Môj meč a katana senseia sa stretli za ohromného rachotu môj meč bol zelený ako od zlosti v tom som uskočil od senseia trocha do zadu a rozbehol sa naňho. V mojom vnútri sa začalo čosi pomaly ale isto prebúdzať. tesne pred senseiom som prudko zastavil až som podrážkami povytrhával trávu zo zeme. Bolo by dobré dať si prestávku. povedal som z úškrnom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 14:08

Tanjiro

Odtáhl jsem dlaně od obličeje a místami se mi mlžilo před očima.. To nic není.. Řekl jsem trochu s roztřeseným hlasem a pomalu jsem se zvedl ze země... Znovu.. Řekl jsem rozvážně a otřel si krev z očí.. Čekal jsem jen až se klon připraví..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 23:51

Rami-> Vtvoril si tenkú tyč z ľadu... mala trocha nepravideľný tvar, niekde bola hrubšia, ide zas tenšia. Nevadí, na prvý pokus dobré... povzbudil ťa Yuko.

Hajin-> Klon sa snažil zakaždým ťa dobre vykryť čo sa mu aj darilo... Keď si zastal tesne pred ním, stále mal na tvári kamenný výraz. Ty si nadobudol akýsi pocit, že vás niekto sleduje...

Tanjiro-> klon odstúpil opäť ďalej od teba a vystrel sa. Pozrel sa ti do očí a vytrvalo čakal na bolesť...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 00:07

Tanjiro

Tahle technika..moc mi to ničí oči.. ale může to být tak užitečný... ! Zatnul jsem zuby a můj Juuigan se znovu rozzářil. Klon začal zažívat stejné podmínky jako předtím..vše kolem utichlo a zčernalo.. Soustřeď se.. Utišoval jsem se a to už se ve spodní části mích očí začali tvořit další krvavé slzy a klon ucítil opět tu samou bolest..možná trošku větší ale ktomu se mu bodavá bolest přenesla i ke krku a do většího rozsahu kolem srdce.. chvilku se zdálo že jde vše jak má ale já znovu klesl na kolena a tentokrát i zakřičel bolestí na celej kruh.. Krev z očí se opět řinula ale klon cítil bolest i přestože se genjutsu zrušilo.. To byl jediný dobrý příznak toho, že technika může fungovat... Ksó..moje oči.. Když jsem se podíval na dlaně viděl jsem mnohem větší mlhu než při 1. pokusu..když jsem se podíval na senseie.. viděl jsem ho 2x a tak rozmazaně, že ani do obličeje jsem mu neviděl... Já.. nevidím... řekl jsem si vyděšeně a zůstal sedět na zadku...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 09:27

Hajin

Ako som zastal pred klonom prešiel mnou divný pocit, pocit akoby mal niekto na mne nalepené svoje zvedavé oči. Tento pocit ma vyvádzal z mieri a v tedy som to počul. Bolestný výkrik. Otočil som sa a moje teraz zelené oči hľadeli na Tanjira. Pohľad nebol súcitný ani bolestný ale skorej vyčítavý. Meč som zapichol do zeme a prišiel som k jednému kameňu a tam si z prekríženými nohami sadol. Moje oči pomaly nadobúdali svoj normálny odtieň no stále hľadeli na Tanjira no aj ich môj pohľad sa menil spolu s farbou očí. Pomaly pohľad prechádzal z vyčítavého do zarmúteného.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 14:05

Tanjiro-> Klon skríkol od bolesti no po zrušení genjutsu čoskoro pominula. Ešte s trocha bolestivým výrazom sa pozrel na teba a pribehol k tebe. Chytil ťa za bradu a tvár ti nasmeroval na svoju. ...nevidíš vôbec alebo rozmazane...? spýtal sa starostlivo a prezeral si tvoje oči.

Hajin-> Klon zložil katanu a zastrčil do pochvy. Prešiel za tebou ku kameňu a pozrel sa tým smerom čo ty. Huh..? pozrel prekvapene na Tanjira no vedel, že sa oňho druhý klon postará. Hajin-kun...? Keď budeš chcieť pokračovať, len povedz..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 14:58

Hajin

Svoju hlavu som otočil smerom ku klonu pozrel naňho a povedal Dobre no teraz nie, až niekedy potom. zdvihol som sa z toho kameňa prešiel som do vyššej trávy tam si ľahol dal steblo do úst a pozeral sa na oblohu. Ležal som tam bezstarostne a pomaly sa mi začali zatvárať oči. Keď tu sa v mojom vnútri čosi ozvalo Odpočívaš? pomyslel som si Áno máš s tým problém. hlas v mojom vnútri odvetil Ja? Nie veď som Boh. No ale mohol by si ma troška prevetrať. odsekol som mu Zapomeň. Postavil som sa z trávi schytil meč a povedal Môžeme pokračovať.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 18:23

Tanjiro

Chvilku jsem se díval do svích dlaní a to už klon mohl zachytit jak se koutek mích úst zdvihl a já se bezstarostně usmál.. Kdybych neviděl vůbec, nedíval bych se na vás... Řekl jsem a podíval jsem se mu do očí.. Ačkoliv jsem se mu podíval přímo doočí bylo díky mému talentu vnímat okolí.. opravdu jsem nebyl schopen skoro vidět.. To už jsem ale vyskočil na nohy a mé oči v kterých nebyla ani jiskřička se rozzářili.. Ještě jednou..... Musím tu techniku už dokončit.. mé oči jsou pod velkým náporem a chakra už mi taky pomalu dochází.. a odkládat trénink by bylo riskantní a zbytečně zdlouhavé... Teď mám poslední pokus.. Řekl jsem si a zhluboka jsem se nadechl.. Čekal jsem na klonovy reakce..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 09:13

Rami Hanako

Odhodil sem ten led na zem a zkusil to znova. Sensei, něco takového už umím. Řekl sem a dal k sobě obě ruce, pak je pomalu roztáhl a udělal asi 1 m dlouhou tyč, která byla celkem pevná. Problém je v tom, že umím jen rovný tvar a trvá to celkem dlouho..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 14:08

Hajin-> Klon len prikývol a opäť vytiahol katanu. Teba však ten pocit že sa niekto pozerá neopúšťal. Ale nikoho si nikde nevidel...

Tanjiro-> Klon sa postavila a odstúpil o pár krokov. Pozrel ti do očí a čakal.

Rami-> Sensei si prezrel tyč. Mhm.. ok a akú hrubú ju zatiaľ dokážeš spraviť? spýtal som sa a na chvíľu sa hlboko zamyslel. Rami, skús Hyoton koncentrovať do prsta. Potom rukou do vzduchu kresli to čo chceš vytvoriť a uvoľňuj chakru...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 17:00

Hajin

Stále ma dobiedzal ten divný pocit. "Boh" v mojom vnútri bol z toho celý šťastný a vrtel sa ako šteňa keď mu dávate jesť. Nemohol sa dočkať než sa dostane na svetlo sveta. Si celý môj. Ozvalo sa v mojom vnútri Sklapni. odvetil som mu a dal som sa do premýšľania Musím ho trocha uvolniť. Pousmial som sa na senseia a povedal som Teraz trocha pritvrdíme. urobil som pečate Vôl, Tiger, Potkan a zvolal Ken to dansu (tanec s mečom) pokračoval som v robení pečatí Vôl, Tiger, Vták Kami no chikara (Božská moc). Moje oči zablysnutím zmenili farbu z modrej na zelenú a môj výraz bol ako šialeného vraha. A ešte jedna Vôl, Tiger, Opica Kami no hi (Božský oheň) Schytil som meč a ten hneď pokryli zelené plamene meč sa aj troška zväčšil. Rozbehol som sa proti klonovy a sekol som zhora dole sprava doľava. "Boh" vo vnútri mňa sa smial ako aj moje ja.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 18:29

Rami Hanako

Vzal sem tu tyč do obou ruk a praštil s tím o zem, ta se rozbila na několik desítek kousků, ale udělala slušnou prohlubinu do země. Je celkem tvrdá, dokáže způsobit otřes mozku. Usmál sem se na něj a pak začal dělat to co mi říkal. Napřed sem zkusil udělat prstem menší kruh, který by měl po vytvoření vlivem gravitace padnout na zem a roztříštit se... Pokud sem ho vůbec vytvořil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 19:49

Hajin-> tesne za tebou sa objavil tvoj kňaz a v tej istej chvíli pred tebou mladé dievča, ktoré dalo ruky pred seba. Zatavili ťa a dievčaťu z dlaní vyšla akási chakra ktorá potlačila božskú moc. Klon zostal mlčky stáť a len sa pozeral a čakal.
Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Commission___sumiyori_hitsumi_by_geofffffff-d38i938

Rami- Kruh sa ti podaril no naozaj len veľmi tenký. Predtým ako spadol ho Yuko zachytil, no ihneď sa začal roztápať. Mhm.. Ale na začiatok celkom pekné... musíme to trénovať, Rami... usmial sa na teba sensei.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 23:17

Tanjiro

Poslední pokus... musí se to povýst.. Řekl jsem si a to už můj Juuigan zase zářil..byl to jediný co mi teď pomáhalo vidět a tak jsem znovu zopakoval proces jako předtím.. Z mojích očí znovu začala vytékat krev a já pevně stiskl ruce v pěst.. Klon začal cítit bodavou bolest u srdce.. ta se rozestupovala a pokryla celé jeho tělo, i hlava, konečky prstů ve všem cítil obrovskou bolest. Tak velkou že nakonec (pokud to nebyl ultímátní klon) musel zmizet v obláček.. Znamenalo to jedno, nebyla ta bolest pouze v genjutsu ale i v realitě čili jsem zničil klonovy tělo a technika vyšla.. V tom už jsem ale nehybně padl do trávy se zavřenýma očima a malým úsměvem na rtech.. Byl jsem tak vysílený že jsem si ani nahlas nemohl zablahopřát.. Zvládl...jsem..t.o..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 13:12

Hajin

Čo? zišlo mi na um Čo? povedal netvor vo vnútri mňa. Predo mnou sa zjavilo akési dievča a potlačilo "Božskú moc" démon zúril no bol pochovaní hlboko v mojom vnútri moje oči boli modré ako obloha a ja som sa na to dievča usmial, áno usmial som sa na niekoho koho vôbec nepoznám. Všimol som si aj Zokiho. Otvoril som ústa a spustil som Zoki prišiel si presne vtedy kedy si bol za potreby, a kto je to dievča? No však som hovoril na kňaza som sa ani nepozrel a môj pohľad stále zamestnávalo to neznáme dievča. Kto to je? Ako si to dovoľuje postaviť sa mi na odpor. Démon vo mne stále chrlil otázky a ja som mu len chladno odsekol Unavuješ ma a viac som ho nepočúval.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 21:48

Yuko

Zareagoval som na navrátenie chakry zo zničeného klona.
Mhm, tak Tanjiro to už zvládol...? pousmial som sa. Pozrel som na Ramiho.
Rami, vydrž chvíločku... Skúšaj to znovu... povedal som mu povzbudzujúco a rozbehol sa k Tanjirovi. Klakol som si nad neho.
No dobre... Gratulujem ti, Tanjiro... Zvládol si to docela rýchlo... uškrnol som sa.
Em.. vkľude tu môžeš zostať ležať, ale pokiaľ chceš pošlem s tebou klona nech ťa odnesie do nemocnice, alebo ak to zvládneš aj sám a chceš, tak môžeš ísť.. oddýchni si a nechaj sa ošetriť... povedal som aj keď som tušil, že do nemocnice nebudeš chcieť ísť a postavil som sa.

Hajin-> Tá potvora v tebe cítila niečo povedomé... Poznala to no nevedela čo presne to je. Dievča ti pozrelo do očí a usmialo sa. Nepoznám ju, ale myslím, že viem čo je zač... povedal Zoki s odporom. Postavil sa pred teba a ukázal smerom preč. Odíď a nechaj Hajina-san na pokoji, lebo nedopadneš dobre! skríkol na dievča no ona sa naňho chladne pozrela. Heh.. A ja som myslela, že už tomu neveríte... povedala tenkým zvonivým hlasom no bolo v ňom cítiť niečo negatívne. Medzi ňou a Zokim sršala doslova nenávisť. Teda, hlavne zo Zokiho strany. Pozrela sa Zokimu poza plece opäť tebe do očí. Prepáč, Hajin-kun, vyzerá to že som prišla v nevhodný čas... Ešte sa stretneme... usmiala sa a rozbehla sa pomedzi stromy a zmizla. Yukov klon len mlčky stál a flegmaticky sledoval scénku. Zoki sa otočil k tebe a s kamenným výrazom na teba hľadel.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 23:21

Tanjiro

Zvládl jsem pouze způsob jak uskutečnit tu techniku, budu jí muset procvičovat pravidelně pořád to není ono.. Řekl jsem a pomalým pohybem jsem se posadil na zadek.. Nějak do nemocnice dojdu, nemusíte se obávat.. Řekl jsem s úsměvem s očima pořád zavřenýma.. Sundal jsem si čelenku kterou jsem nosil nakrku a uvázal jsem si jí přes oči jako pásku. Vyšplhal jsem se na nohy a pomalým toulavým krokem jsem se vydal směrem k nemocnici.. Arigato...sensei.. Řekl jsem zdvořile mistrovi a pak pokračoval, občas jsem klopýtnul ale jakštakš pomocí bystrého vnímání okolí jsem pokračoval v chůzi..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 09:35

Hajin

Zoki mi zatienil výhľad to vo vnútri mňa sa myklo akoby sa stretlo zo svojim známym. Sledoval som tú ich potyčku to dievča mi povedalo prepáč ešte sa stretneme a odišlo a ja som ako začarovaný stále pozeral na ňu ako odchádza. Hmm zabijem ju, ju aj toho sku*veného kňaza zavrčala príšera v mojom vnútri Kto ťa má stále počúvať daj s tým už pokoj znudene som mu odvetil. Pozrel som sa na Zokiho a povedal som Je na čase trocha ho utesniť.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 14:09

Tanjiro-> Yuko na teba ustarostene pozrel. Pokúsim sa ti veriť, že sa tam nejak dostaneš, ale dávaj si pozor... upozornil som ho. Pozeral som za ním ako odchádza. Nemáš za čo... povedal som potichu do vetra a na perách sa mi objavil úsmev. Potom som pozrel späť na Ramiho a pomaly sa k nemu vrátil.

Hajin-> Zoki sa otočil k tebe a prikývol. Spravil potrebné pečate a namieril ruku k tebe. Končeky prstov mu zažiarili na zeleno a dotkol sa nimi tvojej hruďe. Tebou prešla akoby jeho chakra a tým silnejšie zapečatil "Božskú moc". Ach, Hajin-san.. musíte si dávať pozor... povzdychol si a pozrel na klon Yuka. Prepáčte za prerušenie, ale musel som to zastaviť... vysvetlil mu úctivo a posunul sa o pár krokov na bok. Yuko len prikývol a opäť pozrel na teba. Podišiel k tebe a prezrel si ťa, nevedel presne čo sa to tu odohralo. Nom... Hajin, chceš pokračovať v tréningu...? spýtal sa ťa pre istotu a čakal na tvoju odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ďalší tým na scéne...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Další dny neštěstí
» Jen další den v Getsugakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: