Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:19

Furai Hakuno

Kage Bunshin .. řekne a kolem dokola se oběví 5 klonů a zmatou kdo je ubec kdo ... dobře věděla že jí něoc připevnil na nohu protože neni zas tak hloupá .. proč by se naschvál nechával zranit ... pak se všech 5 klonů rozeběhlo na Yamamota ... na jedné byla připevněná furt ta věc
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:21

Yumi

Kopne v otočke z celej sily dva klony ktoré sa rozplinú. Ale ani jeden z nich to na sebe nemal, takže to musí byť iný...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:23

Yamamoto Herushi

z prostředníčků vystřelím na stromy vedle mě pavučinu a potáhnu rukama a vystřelím i zbylé takže vznikne jakási síť která když se přetrhne začne celá hořet.potom se snažím pomocí mysli zapálit pavučinu kterou jsemupevnil na nohu senseiky(ano zapálit protože nechci aby přišla o nohu).
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:29

Furai Hakuno

Ano zapalil si jí ale ted už si měl 2% chakry a stím se dalo pomalu nebojovat .... když si to zapálil zmizel Kage Bunshin a senseika byla v pořádku a naopak dala pěst Yamamotovi a ten odletěl
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:30

Yumi


Porozumie jeho plánu. nieje až taký hrozný... prižmúri oči a odskočí k nemu, mimo ohňa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:37

Yamamoto Herushi

postavil jsem se na nohy a připravil se na používání taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:38

Furai Hakuno

na ruce se jí objevil Fuuma Shiruken a hodila ho povás
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:48

Yamamoto Herushi

odskočím a ze zbylé chakry sepokusím udělat pavučinu aby chytila fuuma shuriken já se potom otočil a vrhl ho na zpět na senseiku.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 11:38

Yumi

Doton: Dochuu Senkou! vyhne sa Fuuma Shurikenu zahrabaním pod zem. Vyskočí za sen-seikou a vystrčí ruku ponad jej rameno. Chytí Fuuma Shuriken a drží ho sen-seike pri krku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 12:06

-> Povedlo se ti to ale jen tka tak

Furai Hakuno

Byla jsem dost rychlá nato abys se nachytala chytla jsem jí ruku a přehodil apřed sebe tam jsem jí držela a letěl naní další Fuuma Shuriken .. chytla jsem ho a Yuki měla 2 Fuuma shurkeny u krku a ještě jsme jí držela ruku
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 12:10

Yamamoto Herushi

mírně jsem zatleskal(asi jedno tlesknutíza vteřinu).
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 12:13

Yumi

Vybrala svoj Fuuma Shuriken a odrazila ich. Ruku sa snažila vytrhnúť z jej a je nedarilo sa jej to. Doton: Dochuu Senkou Snažila sa zahrabať pod zem a konečne si uvoľnila ruku. kur*a
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 12:15

Furai Hakuno

neblyo co vyblokovávat nemohl ai dělat nica ani jutsu ... a nic si nevykrejval aprotoe oba fuuma jsem měla já ... pusitla jsem jí a zahodila obadva fuuma .. čekala že už budou mít dost
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 12:17

Moroshi Maitre

pokusil jsem se udělat pavučinu bez podstaty nebo chakry...prostě pavučinu.vyčkával jsem jako pavouk na svoji kořist.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 12:18

Yumi

Vezme si svoj Fuuma Shuriken. Nemal by tu byť ešte 3 člen?! zamračí sa.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 06:47

Hiroshi Hakuni
Ráno som sa zobudil dosť neskopro,no keď som sa dozvedel že meškám som ešte pribrzdil tempo.Šiel som sa obliecť a nejesť.Po chvíli som dorazil na cvičisko.Som tu a prepáčte že meškám,zakriča a potom si zívol.No potom zbadal že sa bojuje a tak aktivoval whimitar.Vytiahol katanu a priskočil k členom týmu.Sorry že meškám,povedal im a začal sa sústrediť na senseia.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 14:53

Furai Hakuni

Whimatar jo ?? ... usmálal se a hodla poněm Fuuma Shiruken
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:29

Hiroshi Hakuni
Áno,Whimitar,povedal a uhol sa.Fuuma shuriken ho škrábol cez rameno.Keďže má Whimitar len ho to škráblo tak sa to začalo rýchlejšie hojiť.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:40

-> ono rychlejš se ani nedalo říct protože to je jenom o pár % takže skoro nepatrně

Furai Hakuni

1 stupen jo ? .... to abys už dosáhl druhýho ... usmála se .. whimatar 5 stupen ... řekla a aktivovalaho ... tak pojd vší silou
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:44

Hiroshi Hakuni
To sy hovorím aj ja,povedal a všimol si senseia.Začal behať dookola a dookola vytvoril zo 4 lístkov štvorec.Fuubaku Houjin!


Naposledy upravil sasuke123 dne Mon Mar 15 2010, 20:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 17:58

Yamamoto Herushi

uvyděl jsem svoji příležitost a pavučinu hodil tak aby senseice podrazila nohy a ona spadla.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 20:24

-> žádná pavučina se ti nepovedla nejsi žádnej pavouk co tvoří síte ... si hlavně bez chakry ....

Furai Hakuni

Vyděla jsem tě jak děláš to jutsu já jsem ale stála namístě a čekala
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 20:26

Yamamoto Herushi

pokusím se dostat do stínu tak aby mě nevyděla a dám znamení aby jste ji dostaly co nejblíž ke stínu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 21:25

Yumi

Hodi po nej Fuuma Shuriken aby doňho odskočila.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 21:34

-> nevím jak bys chtěl nenápadně ukázat at mně dostane co nejblíž ke stínu Cool laugh

Furai Hakuni

uskočila jsem fuuma shurikenu a tím aktivovala jeho jutsu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning   Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréning Týmu 33
» Tréning s Hachibim (For Dan)
» Neobvyklý Tréning (Raul , ???)
» Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)
» Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: