Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)   Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 12:31

Pokračujte zde.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)   Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 17:45

Natsuki

Bežali sme tam von zo Suichugakure, ak nás teda pustili cez brány, nemyslela som si však že to bude problém páč bol náš odchod v podstate ohlásený u senseia ktorý.. nás hádam nevyhlásil za nunkeninov.. keď sme boli kúsok od Suichugakure no sato tak som zastala.. pootočila som sa k Midarimu, v tvári som mala menšie obavy. Uhm.. nezaťažujem ťa.. ? alebo tak? poslala som mu myšlienku, predsa len, nechcela som ho nejak.. otravovať, bolo mi viac menej jasné že neodmietne ísť ale.. nevedela som či to chce aj on.. stále som na to musela myslieť.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)   Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 13:33

Midari

Cestou jsem se držel za Natsuki. "Nědělej si starosti. Jsem s tebou rád a změna prostředí je občas fajn." Odpovědel jsem Natsuki a usmál se. "Tak půjdeme dál?" Tentokrát jsem pověděl už nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)   Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 22:56

Natsuki

Len som sa pousmiala a keby sme zrovna nemali niekam namierené tak by som ho asi aj objala.. po chvíľke cesty som sa však zastavila a započúvala som sa do okolia. Vlastne, som nevedela ako ďalej, nemala som tušenie kam mám ísť a kde sa ten dom môjho brášku nachádza. On si nás už nájde, myslím že by sme mali počkať, posledne nejak nebol čas, povedať mi kde býva. Poslala som mu myšlienkou, tento štýl konverzácie sa mi páčil, alebo aspoň začínal páčiť.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)   Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Icon_minitimeMon Dec 05 2011, 16:39

Midari

Po chvíli čekání jsem odpověděl. "No nevim, ale pokud si pamatuju tak když ste se loučily tak mluvil o nějakym domku u jezera, nebo něčeho takovýho." Po chvíli jsem poslal další myšlenku, tentokrat se značnou provinilostí. "Promiň že sem poslouchal. Byl sem blýzko a tak sem něco zaslech." Jednalo se o chvíli kdy nás zachránil z hadí vesnice a posílal nás zpět do vesnice, nejak jsem si na to vzpoměl.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)   Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Icon_minitimeSun Dec 11 2011, 10:24

Natsuki

Po vypočutí Midariho myšlienok som len prikývla. uhm.. myslím že niečo také hovoril ale.. nemám tušenie o aké jazero ide.. rozhodne to nebude nič na očiach.. Poslala som mu myšlienku no len som sa otočila a obdarila som ho takým čarovným úsmevom. To je v poriadku, nehnevám sa na teba.. Dodala som ešte po čom som si len povzdychla. Bola som naozaj v koncoch, nemala som tušenie kadial ísť a ani som sa nechcela skúsiť spojiť s ním cez Hebi mód páč to mohlo dopadnúť tak.. že by som sa znova musela rozprávať s Anakondou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)   Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)
» Temná strana (Natsuki)
» Hadí cesta (Natsuki)
» Midari Mafura
» Natsuki Yoake

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: