Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Temná strana (Natsuki)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 12:10

Pokračuj zde.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 12:24

Natsuki

Prikývla som a a otvorila som oči, Pomaly som sa postavila a porozhliadala som sa na okolo, aspoň sa konečne zbavím tejto zimy a snehu. Pomyslela som si a rozviazala som si čelenku zo znakom Suichugakure. po tom som ju odhodila niekam bokom pretože pre mňa už nič neznamenala a vybrala som sa po ceste do prístavu, sem tam som sa obzrela či ma niekto nesleduje a na tvári som mala stále taký chladný a ostražitý výraz.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:13

Cesta probíhala uplně v klidu a nikdo po tobě nešel, aspoň to tak vypadalo. Došla jsi až k přístavu, kde už byla taková docela malá loď, která měla plachtu na níž byla hlava hada. Na břehu stála osoba v černé kápi, takže jsi osobě neviděla do tváře. Když jsi tam dorazila tak se osoba jen mlčky rozešla k lodi, na kterou nastoupila přes dřevěné prkno, při čemž na lodi čekala až přejdeš i ty, aby mohla prkno zasunout do lodi a konečně vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:31

Natsuki

Pozerala som sa na osobu v plášti a aj vďaka jej vzhľadu a znaku na plachte som vedela že to bude ten človek o ktorom sa zmienila Anakonda. Nastúpila som za ním na loď a obzrela som sa na breh a za krajinou ktorú som opúšťala, posledné myšlienky som ešte venovala senseiovi a Midarimu, no po tom som sa rozhodla že zavrhnem všetky svoje pocity. Pozrela som sa na toho chlapíka a oprela som sa o "stožiar" po čom som len čakala kedy vyrazíme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:07

Najednou jsme se rozjely a ty jsi si v poslední chvíli v dálce všimla jakési osoby, která ti připomněla svého senseie, ale teď byla otázka jestli to Kaze Riun je a nebo se ti jen něco zdálo. Jenže to už osoba kormidlo otočila a rozjeli jste se na širé moře. Osoba po čas cesty jen syčela, ale nevydala ani jedinou hlásku.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:27

Natsuki

Pozorne som sledovala miesto kde som zahliadla tú osobu no po tom som ju stratila z dohľadu. Je možné, že nás budú prenasledovať, neviem či už nezistili že som ušla, môj bývalý sensei má kuchiyosen netopiera tak by nebol problém dohnať nás, nemohli by ste nejak zrýchliť ? spýtala som sa trocha nervózne tej osoby ktorá kormidlovala loď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 18:25

Osoba jen zakroutila hlavou a pak temně došla na kraj lodi, při čemž poskládala několik pečetí a ukázala na vodu, při čemž ji najednou z ruky vyletěl asi 5 metrový had, který dopadl do vody a začal plavat k břehu. "Pokud tam někdo byl, tak bude během 5ti minut mrtvý a ten jeho netopýr půjde k zemi taky během chvíle." Řekla osoba temným hlasem až jakoby byla hrozně stará.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 18:34

Natsuki

Prikývla som na znak toho že rozumiem a sadla som si na okraj paluby, dávala som pozor aby som nespadla do vody a pohľad som mala upretý na modrú hladinu podo mnou. Sem tam som pokukávala k tej osobe pretože som jej chcela vydieť do tváre no po tom som si povedala že to asi nie je dobrý nápad keď to sama nechce a znova som odvrátila pohľad do vody.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 15:30

Jeli jste po vodě pěkně dlouho, asi 5 hodin a ty jsi začínala dostávat obří hlad, ale v tom jste vjeli do temné jeskyně a tvé tetování začalo fialově zářit, jakoby jsi se začala přibližovat k Anakondě. V tu chvíli se ta osoba za kormidlem uchechtla.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 16:23

Natsuki

Celý čas čo sme išli na lodi som mala pohľad taký neprítomný a upretý niekde pred seba, Ani som si neuvedomovala čas ktorý prešiel a ani to že som pomaly ale isto dostávala obrí hlad, keď sa naokolo trocha zotmelo pretože sme vošli do jaskyne a pečate na rukách mi začali fialovo žiariť tak som sebou trocha cukla a chytila som sa za brucho ktoré bolo úplne prázdne, započula som uchechtnutie zo strany tej osoby a len som na ňu hodila taký.. prázdny.. no možno trocha zvedavý pohľad. Eh.. čo je? spýtala som sa jej a uvedomila som si že zatiaľ neprehodila ani jedno slovo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 18:20

"Co je? To se ptáš?" Osoba se začala zase smát. "Jsi obyčejná holka, co si myslí, že útěk z vesnice je to nejlepší, při čemž udělala největší chybu a to ty jsi důležitá pro Anakondu. Je nás tu mraky a každý by jsme se nechali Anakondou sežrat dobrovolně a ty sem jedeš, aby jsme tě trénovali a pak hodláš Anakondu zabít, jsi ubohá." Řekla ti ta osoba, podle toho starého hlasu nešlo poznat zda jde o ženu nebo muže.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 18:29

Natsuki

Chvíľu som rozmýšľala nad tými slovami a po tom som sa uchechtla, no skôr takým temným hlasom ktorý ku mne moc nesedel. Práve som stretla fanatika, ktorý mi robí kázeň o tom že by som sa mala dobrovolne nechať zožrať prerasteným hadom. Prebehlo mi mysľou a znova som sa musela trocha uchechtnúť. Myslíš si .. že som úbohá? a prečo by ma to malo zaujímať? povedala som skôr rečnícke otázky a znova som svoj pohľad uprela niekde pred seba. Očividne nebudem len tak obyčajná ako si myslíš.. skôr by som povedala že z teba ide závisť, že ja som tá ktorá sa má stať jej silami, a ty tu navždy ostaneš len na odvážanie a privážanie odpadu akým som zatiaľ ja. Dodala som a bolo mi celkom ukradnuté či si ju tým znepriatelím ešte viac alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 18:55

Ta osoba sebou začala cukat a pak se na tebe rozeběhla, jenž v tom ji někdo nakopl přímo do hlavy a osoba si sedla na podlahu, držící se přes kapucu za hlavu. Když se na tebe osoba, která tě zachránila otočila, tak se na tebe usmívala. Vypadala takhle, ale na ramenou měla pečetě: http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2011/012/e/8/mandy_by_ninjatic-d371fjd.jpg
"Nech jí byt Sairo, je tu na požádání Anakondy, takže se k ní budeš chovat slušně" Řekla nová osoba a pak ti podala ruku na uvítanou. "Ahoj, já jsem Sisika." Představila se ti docela mile.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 19:05

Natsuki

Zaškerila som sa na tú postavu ktorá na mňa chcela zaútočiť a po tom som hodila pohľad na Sisiko. Na tvári sa mi znova objavil taký vyrovnaný a nie príliš nadšený výraz. Pozerala som sa na jej ruku a po tom som pohľad otočila smerom pred seba, pri čom som sa ani nepostavila a ani som jej ruku neprijala. Kedy tam už budeme? spýtala som sa namiesto toho a čakala som či mi odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 22:32

Sisika

Když mi nepodala ruku, tak jsem jen kývnula hlavou a ruku opět pustila podél těla. V tom se uchechtla žena, která na tebe chtěla zaútočit. "Tak vidíš, jaká je to s prominutím kráva. Přijede si sem jen tak a dělá tu silnou. Při tom by ji tu každý zlomil vaz během mrknutí." Řekla, ale já zakroutila hlavou. "Jenže pak by ty lidi Anakonda zabila a to dobře víš." Řekla jsem a následně ukázala směrem do temnoty, kde svítila jedna jakási pochodeň a u ní byl kamenný průchod. "Támhle je vchod do naší vesnice." Řekla jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 22:36

Natsuki

Pomaly som sa otočila k miestu kde ukázala rukou a reči tej druhej som úplne ignorovala. Pomaly som sa postavila na palube a keď sme narazili do brehu alebo móla (teda ak sme) tak som vykročila na miesto kde ukazovala rukou a na tvári som tento krát mala taký pochmúrny výraz. možno bol trocha skleslý no nejak ma to netrápilo a tak som dorazila až ku priechodu a po menšom zaváhaní som ním prešla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 20:03

Najednou jsi uviděla obří jeskyni, ve které bylo několik menších budov a pak ještě jedna menší jeskyně. Bylo zde poměrně živo a to protože tu bylo docela dost obyvatel, na to že je to tajná schovaná vesnice. V tom kolem tebe prošla Sisika a pousmála se, při čemž ukázala na tamtu jeskyni. "Tam je Anakonda a čeká na tebe." Řekla ti a kráčela z kopečka do vesnice. Všimla sis, že je nahoře nad vesnicí úzký průchod nahoru, ale tam by se nedostala bez něčeho, co by létalo a ani kdyby tam šla pomocí chakry, jelikož tam jsou bodáky.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 20:12

Natsuki

Len som prikývla a chvíľu som sa pozerala za Sisikou no po tom som obrátila pohľad na jaskynku kde ma čakala Anakonda. škoda.. že sa s ňou nemôžem spoznať bližšie.. prebehlo mi hlavou no hneď som tú myšlienku vyrvala z hlavy preč a zamierila som si to k tej jaskyni kde mi ukázala Sisiko. Po chvíľke som došla až k nej a bez nejakého dlhšieho uvažovania som vstúpila dovnútra.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 09:40

Anakonda

Prošla jsi do velké místnosti ozářené několika pochodněma a před sebou jsi měla jakýsi trůn, kolem kterého jsem byla obmotaná já. Najednou jsi ve stínu uviděla jakési cuknutí a ze mně se stal člověk. Opět jsem měla kapucu, takže mi nebylo vidět do obličeje. Seskočila jsem z trůnu a došla blíže k tobě. "Tak už jsi dorazila jo?" Řekla jsem, ale ve chvíli kdy jsi chtěla odpovědět jsem se tě dotkla a ty jsi najednou pocítila křečovitou bolest a když jsi se podívala na ruce, tak se ti pečetě rozšířily až k ramenům a pak bolest zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 09:46

Natsuki

Pozerala som sa na Anakondu ktorá sa premenila na človeka no nevidela som jej do tváre. Keď sa ku mne priblížila tak som chcela cúvnuť ale ostala som stáť a nebránila som sa, a ani som sebou necukla až kým sa ma nedotkla, po tom mojím telom však prešla kŕčovitá bolesť a ja som zaťala zuby tak, že som si omylom rozkusla kúsoček dolnej pery. Po tom som si všimla že sa mi pečate roztiahli až k ramenám a ja som si ich začala v tichosti obzerať. Nevedela som čo mám na to povedať a tak som len ostala v tichosti stáť na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 10:36

Anakonda

Najednou jsem se zasmála a v tu chvíli shodila kapucu:
http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2010/157/5/5/Soochi_Scratch_by_Geofffffff.jpg
Měla jsem na sobě rudý plášť a když jsme vyhrnula rukávy, tak jsem měla dlouhé rudé nehty, což působilo možná i trošku komicky. "Nebuď tak zaražená Natsuki a jedno mi řekni. Bude ti vadit když sejmu celý tvůj tým, aby tě nehledali?" Zeptala jsem se tě narovinu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 10:42

Natsuki

Trocha udivene som sa pozerala na anakondu a po jej otázke som ostala zamyslená. Bude mi vadiť, ak ma nenecháš sa na to pozerať. Povedala som ľahostajným hlasom. Už začínam zabúdať že som do nejakého týmu patrila. Dodala som ešte a po tom sa mi na perách objavil menší zákerný úškrn.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 10:06

Anakonda

Zamyslela jsem se nad jejim chovánim a trošku mě to zaráželo, že opustila tým před chvílí a už ji nevadí, že bych je zabila. Kort když pro ni dělal Kaze první poslední. Ale tak bylo mi jedno jestli bluffuje nebo ne, takže jsem prostě souhlasně kývnula a následně se podívala na celé její tělo a zasyčela. "Než se za nima vypravíme, tak tě něco asi naučim. Když teď máš celou tu pečeť, tak už jsi něco jako paní hadů a kdykoliv uvidíš hada, kterýho nikdo nevyvolal, tak ti uhne a nebo udělá to co řekneš. To se však nevstahuje na hady, které někdo vyvolává." Řekla jsem ti. "Už tě napadlo, kde se berou ty hadi, který vyvoláváš z rukou?"
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 10:14

Natsuki

Zamyslela som sa nad jej otázkou no ako som rozmýšľala sebeviac nič ma nenapadlo a tak som začala typovať. Zo mňa? spýtala som sa neisto no prišlo mi to tak trocha ako blbosť, teda.. myslela som si že sa vytvárajú pomocou chakry. začala som neisto no po tom som bola ticho a čakala som či ma opraví alebo som si nebodaj typla správne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 11:26

Anakonda

Pousmála jsem se. "Ano, lidi kteří dokázali vyvolávat hady, tak je vytvářeli pomocí chakry, jako byl třeba kdysi Orochimaru, ale myslim si, že toho neznáš. Avšak já vymyslela způsob těchto pečetí, které vlastně poskytují průchod tvého těla a chakry do jakési tvé dimenziální místnosti, kde se ty hadi tvoří. Ty je vlastně jenom díky chakře vypuštíš ven a výhoda toho, že jsou reálný je ta, že jsou silnější než chakrový. Ale to není všechno. Víš jak se ti zvětšovala pečeť? Tak vždy když se zvětšila, tak hadi byli silnější. Teď máš na zádech na pravé lopatce jednu malou tečku, která značí úroveň hadů, takže máš ty základní slabý. Ale existuje myslim 10 stupňů s tim, že při 10 se dokážeš proměnit na hada, jako já. Čim více teček tim silnější hadi jsou." Vyvsětlila jsem ti to co nejlépe jsem dovedla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Temná strana (Natsuki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná strana (Natsuki)   Temná strana (Natsuki) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temná strana (Natsuki)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)
» Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)
» Natsuki Yoake
» Natsuki Yoake
» Hadí cesta (Natsuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: