Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Intro

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 02 2012, 22:52

Meiki skončil, takže to berte jako kdyby zde ani nebyl.

Ryuzaki Hotaru

Máš sice pěkný jizvy, ale tipuju tě, že chceš spíše peníze jak informace, co říkáš?
Řekl Šéf, aniž z tebe spustil oči. Teď jsi mu mohl klidně říct, co chceš jako platbu za vykonanou práci, jestli peníze nebo informace. Obojí mělo svou cenu a hledat mezi těmito dvěma pojmy jeden lepší by byla hloupost.
Za oplátku naší nabídky je věrnost nutností. Krom toho moc nevypadáš, že by jsi se uměl ohánět mečem.
Řekl Richi nakonec.

Hikari Naifu

Tak fajn, vítej na palubě. Pro začátek si vezmi tohle.
Řekl Šéf ihned co dopověděl na Ryuzakiho a hodil ti pěkný měšec plný peněz.
Pojď se mnou.
Řekl klidně a tiše poslední společník Šéfa a Richiho, načež tě odvedl pryč z hospody, do jednoho temného koutku. Už tam čekali další dva shinobi, kteří byli očividně také zaměstnáni. Podle podoby jsi poznal, že jeden z nich je žena a ten druhý muž.
Musel jsi uznat, že ta žena byla poměrně pěkná, a její vlasy modrého odstínu se ti hodně líbily, ale byl jsi zde kvůli práci a ona také.
Další zelenáč?
Zeptal se muž, který tam podle nervozity očividně čekal už delší dobu.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 10:50

Ryuzaki Hotaru


Peniaze.. A nebojte sa oháňať sa viem. Ináč by som nemal tieto jazvy Dopovedal, všimol si že šéf odchádzal tak išiel za ním.Tak to vyzerá že som to nakoniec zvládol Postava v plášti ich opäť následovala. Heh ani si ho nevšimli.. ako som čakal myslel Ryuzaki. Pretože odchádzali z hospody tak si Ryuzaki nasadil polovičnú Masku. Zakrila mu polku tváre, bolo vidieť že bola zlomená, biela s červenými pruhmi. Všimol si dievčaťa a dákeho shinobiho. Krvavým okom si ich obzrel a hneď následoval pohľad na šéfa.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 13:34

Hikari Naifu

Chytil jsem peníze a následoval toho chlápka, cestou jsem ještě zaplatil na baru za pití. Dovedl mě k dalším dvěma, jedna z nich byla žena, když jsem si ji prohlížel začal jsem pociťovat nervozitu, tak trochu jsem přestal vnímat okolí a zíral na ni, ani jsem nepostřeh poznámku ot toho muže, soustředil jsem se na to jak vypadám a abych se nijak neztrapnil. A přes všechnu tu nervozitu se mi vybavila iluze.

Ležel jsem na pláži a zrovna jsem dopil drink, když v tom se oběvila ona, jenom v plavkách a podala mi nový a sedla si vedle mě. Sklenici sem si vzal a položil vedle sebe obrátil jsem svou pozornost k ní. Oba jsem se k sobě přibližovali až jsme se navzájem políbili.
Ale to už jsem ten obraz zapudil, jelikož se mi na tváři oběvil připitomělý úsměv.
"Sakra soustřeť se a dávej pozor! Jseš tady kvůli práci!" Snažil jsem se donutit k normálnímu chování, přesto jsem tu představu nemoh vypudit z hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 21:39

Mizuki Yudas: prosím, reaguj jen na to, co píšu směrem na tvoji postavu. Jít ven jsi ani neměl, psal jsem to na Caldara, což asi bylo málo srozumitelný ...


Hikari Naifu

Úsměv neunikl pozornosti toho muže a ten pouze zakroutil hlavou na znamení nechápání ale také zvědavosti a opovržení tebou.
Já jsem Emi a tohle je Richi. a jak se jmenuješ ty?
Zeptala se tě ta žena, teď už Emi a usmála se.
Jsme tady pouze kvůli práci ... Seznamování není vůbec potřeba.
Odsekl Richi a odvrátil pohled na nově příchozího Ryuzakiho.

Ryuzaki Hotaru

Klon ti zmizel, mezi ostatní přišel pravý Ryuzaki. Při příchodu na tebe hodil pohled Richi. Jejich představování, které pronesla Emi jsi však stihl zaslechnout, takže jsi věděl, jak se všichni jmenují.
Další zelenáč.
Řekl znechuceně Richi.

Ten třetí muž, který vás sem přivedl si vás všechny prohlédl a pak se zamyslel.
Fajn, najděte si nějakej nocleh a při úsvitu buďte zase tady.
Dodal jenom a zase odešel.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 10:33

Hikari Naifu

Nijak jsem nedával najevo že bych si všiml Richiho přítomnosti, většinu času jsem spíš hleděl na Emi. "Já sem Hikari." Odpověděl jsem a chtěl jsem nějak navázat a pokračovat v rozhovoru. "Výš o jakou jde práci?" Ani mě se nelíbilo jak rychle jsem změnil téma od seznamení k práci, ale šlo o jedinou věc co jsem dokázal vymyslet.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 11:25

Prepáč už budem reagovať len na seba Smile

Ryuzaki Hotaru

Takže ja už o nich viem ale oni o mne nie to je výhoda Išiel smeru k izbe ktorú si zaplatil a vošiel do nej. Odložil si veci a položil kunai pod vankúš pre istotu. Neviem čo tu na mňa čaká Odložil si ostatné nástroje a ľahol si do postele.Nakoniec z nej vstal a pozeral sa na mesiac.Vychutnával som si svieži vzduch, otvoril okno vytiahol som si cigaretu a zapálil ju. Dym poletoval po izbe. Vyfúkol som a zavrel oči. Hlavou mi preletelo čo ma čaká. Vyliezol na strechu cez okno aby mal lepší výhlad. Ahhhh Ľahol som si na strechu a počúval vietor šušťať. Všimol som si ako prichádzali ďalší ninjovia do dediny a hospody, Prišli kvôli práci.. Takže nakoniec nebudem jediní
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 08 2012, 15:53

Ryuzaki Hotaru

Pokoj, který byl umístěn nad hospodou byl celkem útulný. Zatím jsi věděl o dalších třech ninjích, kteří budou pracovat s tebou. Oni byli vážnou konkurencí, ale zatím jsi určitě nechtěl vyvolávat nějaké sebemenší konflikty, které by tě s ostatními mohly znepřátelit.

Hikari Naifu

Těší mě, Hikari.
Usmála se Emi a Richi jenom prokoulel očima a odfrkl si.
Opravdu nevím, o co v té práci jde. Ale to se dozvíme až zítra ráno. Nemáš mimochodem někde nocleh? Je mi to blbý, ale nemám kde přespat.
Řekla Emi a nasadila takový nevinný, provokativní úsměv, kterému mohl odolat málokdo. A Emi si toho byla očividně vědoma.
Richi mezitím odešel a při odchodu ani nepozdravil.
On je takovej tajemnej ... Ale je určitě silnější, než jak vypadá.
Dodala Emi zamyšleně, když jste už viděli pouze mizející Richiho záda s dvěma plnými pouzdrami s katanami.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 08 2012, 21:45

Hikari

"Noclech domluvenej nemám, ale v tej hospůdce snad volnej pokoj bude." Odpověděl jsem jí a sám sebe sem překvapil s jakým klidem sem to řekl, jenže v hlavě se mi vyskytla myšleka kvůli které bych od ní nejraději utekl co nejdál. "Co tim myslela? Vážně jí jde jenom o noclech nebo se jí líbím a je za tim i něco jiného?" Tahle myšlenka mi působyla opravdové peklo. Mezitím ten Rich odešel, na což jsem nijak zvlášť nereagoval, ale z Emini reakce jsem si uvědomyl že sou tu každý sám. "Volná, krásná, milá mam to ale kliku." Rázem jsem vytěsnil předchozí myšlenku. "Nezajdem ještě na ten pivní likér?" Zeptal jsem se s překvapivou sebedůvěrou, přesto jsem měl pocit že mi každou chvíli vyskočí žaludek a uteče.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 08 2012, 22:37

Ryuzaki Hotaru

Spriatelím sa s nimi a pokúsim sa naviazať konečne poriadny kontakt a nedopadne to ako vtedy v Lainthe

Stoj! Stoj ti hovorím! Kričali na mňa ninjovia. Otočil som sa a zakričal Fuuton:Furyuu no Jutsu Za mnou sa sformoval vzudšný drak a rýchlom pohybom ich všetkých odfúkol. Vráť nám ten svitok! zakričali ninjovia. Nikdy! Rozbehol som sa preč.Vybuchol horiací lístok a vtedy predomňa skočil týpek s katanov a zakrižal Kai! A vted-

Au! Zasiahol ma popol z cigarety a hneď som sa prebudil z bdenia o tej katastrofálnej misii. Nie.. Takto to už nedopadne.. Zahasil som cigaretu a ľahol si do postele, ešte asi 10 minút som pozeral do neznáma. Napokon som zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 09 2012, 15:27

Yoshi

Cesta mi trvala dlhšie ako som si myslel že mi bude trvať, niekde som sa zdržal no presne ani sám som nevedel kvôli čomu, možno boli príčinou moje ranné modlitby k môjmu otcovi. No to bolo nepodstatné zoslal na mňa sneženie akoby ma chcel skúšať alebo potrestať, čo ma spomalilo ešte viac. V kláštore som nebol navyknutý na to že by som sa mohol brodiť v snehu a vetre, no nakoniec som dorazil, očividne som meškal a veľmi dlho no mňa to neznepokojovalo, vždy mi bolo vštepovaná že ja chodím na čas len iný prichádzajú skorej. Podarilo sa mi prísť až k tej budove, tej krčme známej vďaka svojmu likéru, krčme kde by sa mal nachádzať môj zamestnávateľ, rozhodol som sa skorej z nudy ako z osobného úžitku prijať prácu, no moje ciele sa môžu kedykoľvek zmeniť. Podišiel som ku dverám a otvoril, vstúpil som do krčmy a všetkých si prezeral mojim arogantným pohľadom a hľadal niekoho kto by mohol byť pre mňa dôležitý, miestny alkoholici by odprisahali že keď som zastal medzi dverami že videli že mám krídla no to bola len hra tieňov, snehu a svetla, jedno bolo však isté moja mladá a nepoškvrnená tvár mohla ľudí miasť.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 09 2012, 16:39

Ryuzaki Hotaru

Promiň, k tomuhle nemám co napsat, budeš muset chvilku počkat :/

Hikari

Emi se jenom usmála. Nicméně podle jejího chování jsi nemohl jen tak vyčíst, zda se jí líbíš, nebo si s tebou jenom hraje.
Nevím jestli budou volné pokoje. Ten poslední konkurent si zabral poslední pokoj.
Řekla zamyšleně a čekala, zda nahodíš nějaký jiný návrh.
Já pivní likér nerada. Spíš bych chtěla najít nocleh.
Dodala pouze a dívala se ti upřímně do očí.

Yoshi

Když jsi přišel, jako prvních jsi si všiml dvou mužů v černém, kteří tě sledovali a instinkt ti říkal, že oni jsou zaměstnavatelé.
Po chvíli rozhlížení k tobě oba muži přišli a jeden z nich začal.
Mě říkej Šéf a tohle je Richi.
Řekl jeden z nich, to už začal mluvit ten druhý, Richi.
Hledáš peníze nebo informace?
Řekl Richi a prohlédl si tě od hlavy po paty.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 09 2012, 22:47

Hikari

Situace se pro mě nevyvíjela moc dobře, byl sem naprosto vkoncích a něvěděl co odpovědě, ale nakonec sem odpověď přeci vymyslel. "No možná je vtomdle zapadákově nějakej hotel. Můžem ho skusit najít?" Navrhl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 10 2012, 16:18

Yoshi

Bolo to jednoduchšie ako som čakal nemusel som hľadať, nemusel som nikoho naháňať, to oni si všimli mňa a prišli za mnou. Jeden sa mi predstavil ako šéf a ukázal na druhého ktorého meno bol Richi, keď ten muž povedal že mu mám hovoriť "Šéf" tak som sa trošičku zaksichtil akoby som tým chcel povedať tak s tým nepočítaj, no ostal som ticho prehovoril som až keď my bola prednesená otázka čo si mám vybrať. Isto informácie sú cenné no tie sú mi bez peňazí na dve veci. V hlave mi prebiehal taký menší boj čo si mám vybrať no pre túto chvíľu sa mi peniaze zdali výhodnejšie, nakoniec po dlhšom čakaní no nie moc dlhom som prišiel z odpoveďou. Myslím že zatiaľ mi budú stačiť, peniaze, uvidím ešte ako sa to vyvinie. Na môjho zamestnávateľa ktorému by som mal podľa všetkého hovoriť šéf a na jeho spoločníka som vystrúhal falošný úsmev a čakal čo mi ešte povedia.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 15:47

Hikari

Emi se usmála. Věděla dobře, že sám víš, že zde žádnej hotel není, takže jste museli najít něco jiného.
Budeme muset najít něco jinýho. Nebo najít nějakej dům, a vynutit si nocleh.
Dodala a znovu nasadila nevinný úsměv.

Yoshi

Peníze jsou zbytečný.
Řekl znechuceně Richi a odešel.
Najdi si nocleh a zítra ráno tady před hospodou, hledej skupinku dalších shinobi, kteří budou čekat poblíž.
Řekl Šéf a lehkým krokem odešel zpátky do temnéého kouta, kde už seděl Richi a třetí muž v černém, který s Richim něco probíral.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 10:27

Hikari

Znovu jsem byl v koncích, jediné co mě napadlo bylo jí to odsouhlasit necht ji jít první. "To by šlo. Až po tobě." A rukou sem naznačil do nejblyžší ulice, aby šla první.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 15:05

Yoshi

Dvojica ma tak trošičku odbila a zo slovami aby som si našiel nocľah ma akoby vyhodili, čo vo mne vzbudzovalo hnev. No premohol som sa a vyšiel do ulice či niekde nenájdem nejaký stavbu, skorej dom v ktorom by som prespal. Bol som presvedčený o tom že môj božský pôvod mi zaistí nocľah. Nešiel som veľmi dlho a do očí mi udrel trošičku väčší dom v ktorom by hádam pre mňa mohlo byť miesto. Podišiel som k nemu až celkom ku dverám, zaklopal som a nasadil ten najnevinnejší pohľad aký svet videl.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 20:39

Hikari

Emi se pousmála a šla jako první. Venku už byla docela zima, ale Emi pořád vypadala, že jí je dostatečné teplo.
Po půlhodince hledání jste našli opuštěnou chatrč na okraji města, kde jste se rozhodli přečkat noc.
Ráno, než jsi se probudil z chuchvalce přikrývek, které na tebe Emi večer naházela, už byla Emi pryč a na čele jsi měl papírek s nápisem "nezmeškej schůzku!", což určitě znamenalo, že jsi v časovém skluzu a možná že se čeká na tebe.

Yoshi

Po chvíli čekání přede dveřmi se dveře otevřely a za nimi stála stará žena, která určitě tušila, že hledáš nocleh, a tak tě beze slov zavedla do sklepa, kde byla postel, takže jsi mohl přespat.
Ráno jsi se ovšem vzbudil před domem, ale vůbec jsi netušil, jak jsi se tam dostal. Ale to jsi teď neřešil, protože jsi musel jít na setkání, které se konalo nedaleko.

Ryuzaki

Vzbudil jsi se ráno a chtěl jsi být co nejdříve na setkání, aby jsi něco omylem neprošvihl.

Na místě setkání už čekala trojice v černém, tedy Šéf, Richi a nejmenovaný třetí muž. Nikdo jiný s nimi nebyl, takže byli všichni ninjové sami a překvapení v podobě dalších ninjů na práci se nekonalo.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 13 2012, 13:53

Hikari

Večer se nedělo už nic zvláštního,ale ráno jsem se probudilo sám. "No fajn nechala mě tady." Pomyslel jsem si když jsem si z čela sundaval lístek. "Sakra! Zaspal sem." Vykřikl jsem a rychle jsem vyběhl z chatrče a běžel na místo setkání.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 13 2012, 14:07

Ryuzaki Hotaru

Prebudil som. Najprv sa mi nechcelo vstávať ale nakoniec som vstal aby som sa tam dostal ako prvý. Obliekol som sa, pozastŕkal vybavenie a zbrane. Odišiel som z pokoja rovno na miesto stretnutia. Prišiel som a všimol som si Richiho, Šéfa a dajakého tretieho týpka v čiernom. Heh som tu sám.. buď to vzdali alebo zaspali.. Kde sú ostatní? povedal som miernym kľudným a mŕtvym hlasom.


Naposledy upravil MizukiYudas dne Mon Feb 13 2012, 14:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 13 2012, 14:34

Yoshi

Moje hľadanie skončilo úspešne a ja som prespal v akomsi sklepe, no však všetko bolo lepšie ako spať pod holým nebom. Zobudil som sa však vonka čo ma pravdu povediac prekvapilo, no ešte rozospatý som sa vydal na cestu, cesta ktorá ma mala priviesť na neďaleké miesto stretnutia. Zbadal som ich trojica a ešte jeden týpek, no nezaujímal ma, pomaly svojím tempom som sa blížil k nim, nemal som naponáhlo, no ani som sa príliš nešuchtal, veď načo? Ostávalo mi pár metrov ktoré som prešiel zo zívnutím a naťahujúc sa za chodu, prišiel som medzi nich a mlčky zastal, toho ďalšieho som si skoro ani nevšimol a nevenoval som mu ani ten najbezvýznamnejší pohľad, no však svoj pohľad som nespúšťa z onoho "Šéfa" ktorého som bral len ako svojho zamestnávateľa.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 13:54

Na místě setkání čekali pouze tři muži v černém, tedy Šéf, Richi a ten poslední.
Byla zde už Emi, ale po Richim (ne ten všeználek) ani stopy.
Když doběhl Hikari, Šéf třikrát tleskl rukama, aby strhl pozornost na sebe.
Takže. Jste ti nejlepší nájemní bojovníci v okolí, takže budete konat tuhle práci společně. Nevyžaduji od vás, abyste se spřátelili, ale nechtěl bych, abyste se během vaší první společné mise navzájem pozabíjeli.
Řekl Šéf a ustoupil o krok dozadu, načež Richi udělal krok vpřed.
Vaše práce bude spočívat v jediném. Jak jistě víte, tato vesnička se proslavila pivním likérem. A právě lidé jako jsme my, chtějí zbohatnout na cizím neštěstí. Proto jsme v noci ukradli toto.
Vytáhl z kapsy kousek pergamenu.
Tohle je recept na likér. V této vesničce je opravdu hodně nájemných zabijáků najatých majitelem hospody na ochranu tohohle. Tuto akci jsme plánovali přes tři měsíce a dnes to konečně vyšlo. Máte za úkol donést tento papírek za hranice této země, které jsou zhruba třicet kilometrů směrem odsud. Počítáme s tím, že po vás ti zabijáci půjdou, jakmile opustíte tuto vesnici. Hodně štěstí.
Řekl Richi, podal Emi papírek, ta ho pečlivě uschovala a prohlédla si všechny účastníky. Tři muži v černém zmizeli.
Bylo zde mnoho otázek, ale vy jste byli dobře placení, takže vás takovéhle věci nemusely zajímat.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 14:43

Ryuzaki Hotaru

Tak sa dáme do toho nie? Otočil sa a nahlas povedal Volám sa Ryuzaki ale hovorte mi Ryu, jeden tu musí velieť, asi ten kdo má najväčšie skúsenosti. Potom treba stratégiu, navrhujem túto ,, dáme sa do 5ky, dvaja budú v predu jeden v stredu a ďalší dva v zadu. To bude obrana. Spravíme pár odlákačiek a klonov. Keď nás napadne viacej než jeden nepriatel tak sa jeden z nás o nich postará, nebudeme zdržovať tempo.,, Ešte mi v rýchlosti povedzte v čom prevažujú vaše schopnosti aby som si vás mohol prideliť k týmu. Otočil som sa k Emi a dal jej svitok. Odteraz si v mojej ochrane. Usmial sa na ňu a späť sa otočil k spoločníkom, čakal na ich odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 15:19

Yoshi

Úvodné slová šéfa a zadanie našej misie som prečkal bez slova. Bolo jasné aká je naša úloha a bolo aj jasné o čo ide našim objednávateľom, no o vzácnosti onoho likéru som mal akési pochybnosti. Keď sa naši milý zamestnávatelia pobrali každý po svojom tak sa reči chopil akýsi ukecaný a choval sa akoby tu tomu rozkazoval Nejaký ukecaný a naivný keď si myslí že bude robiť práve on veliteľa týmu. pomyslel som si. Keď dokončil svoju reč a jeho stredajšiu stratégiu tak som naňho pozeral ako keby som sa len práve teraz zobudil a silno pochyboval o jeho normálnosti, pripadal mi čo raz viac ako pako. Nasadil som neutrálny výraz a len tak prehodil A ty si myslíš že práve ty nás budeš viesť naprieč pustatinou, smerom k náručiu smrti? zasmial som sa ehm, teda tvojej smrti povedal som a ostal z výrazom akoby som bol pánom celého sveta, samoľúbosť zo mňa priam sršala.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 15:58

Hikari

Poté co šéf a jeho společníci zmizeli jsme zde zbyli já, Emi a dva další, jeden se ihned ujal vedení, navíc působyl jako pako, ale ten druhý ho ihnet usadil, a ani on mi moc simpatickej nepřipadal. "Sám bych to zvládl mnohem snadněji než s nimy. Se sumonem bych to zvládnul za chviličku." "Když se na velení neschodnete tak ať velí dáma." Navrh jsem Emi. "Beztak má zásilku ona. A mimochodem jsem Hikari."
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 16:18

Ryuzaki Hotaru

Pristúpil som k tomu čo pôsobil ako boh, pozrel som sa mu do očí a riekol. Vždy lepší človek ktorý už splnil nejaké tie misie než človek ktorý chodí sám a blúdi, nemám pravdu? Smeroval som tým k jeho mrtvému pohľadu. Potom zareagoval ďalší. Obzrel som sa a prikývol .Počuješ? Takto sa rozpráva so svojimi aktuálnymi spolubojovníkmi. Musíme pre tentoraz hrať týmovú hru. A pre tvoju informáciu. otočil sa na Yoshiho hrám vedúceho kvôli tomu že som zabil už veľmi vela týmov.. a viem aké boli tie ich najsilnejšie obranné techniky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Intro - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Intro
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: RPG 2 :: Herni místnost-
Přejdi na: