Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Intro

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 17:17

Emi

Laskavě se uklidněte všichni!
Seřvala jsem je dost drsným a hlasitým způsobem.
Nebudeme bojovat mezi sebou, zvlášť, když Richi nedorazil. Něco ho muselo zdržet, nebo se na nás vykašlal. Každopádně budeme muset vyrazit. Takže já půjdu první, ostatní se za mnou zařadí vedle sebe. Jmenuju se Emi Fuuton a odteď mezi váma velím!
Řekla jsem rázně, že ostatní nemohli vědět, co ode mě čekat. Ale vypadala jsem navenek hodně tvrďácky, nicméně uvnitř ve mě bylo malé koťátko.
Nečekala jsem, jak ostatní zareagují a vyrazila jsem během směrem kupředu. Byla jsem si stoprocentně jistá, že minimálně Hikari poběží za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 18:21

Yoshi

Polovica slov čo do mňa hustil Ryuzaki my išla jedným uchom dnu a druhým von a zbytok som nezaregistroval vôbec, vlastne počul som len akýsi šum a povedal som mu len Čo ziapeš? no veta odznela v humornom tóne. Zem pod mojimi nohami sa začínala pomaly chvieť, no to sme už stihli prijať hrejivé slová Eimi. Mal som disciplínu, bol som na ňu zvyknutý tak som neprotestoval na to že by ona mala byť naším vodcom, vlastne to bolo najnormálnejšie riešenie aké mohlo nastať. No tým že sa hneď rozbehla smerom k nášmu spoločnému cieľu ma nepotešila, ja som len obišiel nášho malého priateľa a pomalým krokom sa vydal za ňou až o niekoľko chvíľ keď mala náskok som sa rozbehol. No nie príliš rýchlo ani pomaly dobehol som tak aby som od nej dodržiaval odstup päť metrov a ďalej bežal rýchlosťou ako ona.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 19 2012, 23:06

Hikari

Emi udělala přesně to co měla aby se ujala vedení, což se mi zamlouvalo, protože sem nechtěl aby vůdce děla jeden z těch dvou a taky sem jí jako vůdce navrhl tak bylo vlastě po mém. Když se rozběhla, ihnet jsem vyrazil za ní abych běžel skoro vedle ní.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 20 2012, 11:24

Ryuzaki

Emi nás všetkých uzemnila. Spravil som ako chcela.Pochopil som že ten Yoshi bude samotár takže si jeho smrť vychutnám potom. Phew poďme na to. Rozbehol som sa za Emi a držal som sa v tesnej blízkosti pre istotu a stále som mal pohľad na Yoshiho keby spravil nejakú hlúposť.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 21 2012, 21:16

Emi

Opravdu jsem si hodně oddychla, když jsem zjistila, že všichni běží za námi. Byla jsem si jista, že sama bych to nezvládla.
Moc na náladě mi nepřidalo ani to, že se Richi ani neobjevil. Tohle většinou nedělal a to jsem ho znala poměrně dobře. Tohle prostě nebyl jeho styl a bylo dosti možné, že se přidal na druhou stranu pomyslné barikády.
Nechtěla jsem myslet nad touto možností, ale musela jsem počítat se vším.
Vpodstatě ihned, jakmile jsme opustili vesnici se za námi objevili temné stíny, takže už byli za námi a šli po nás nepřátelé najatí majitelem hospody a tím pádem i vesnice.
Nechtěla jsem zatím vydávat povel k rozpuštění naší "formace", ale bylo jasné, že nás zanedlouho doženou a budeme muset bojovat. Ale za to jsme byli placení. Byli jsme pouze figurky na bojišti. Ale museli jsme něco hodně rychle vymyslet, jestli jsme se chtěli vyhnout přímému boji ...
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 21 2012, 21:35

Ryuzaki

Všimol som si že nás sledujú tieňe, boli čím ďalej tým bližšie, tipujem že už si ich všimli všetci.Pridal som k behu a dobehol som Emi, kukol som sa na ňu a povedal jemným hlasom Aký je plán? Ak rýchlo niečo nevymyslíš tak nás dobehnú a nevieme ich presný počet.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 21 2012, 22:44

Yoshi

Ako ostatný i ja som si všimol že akonáhle sme vyrazili už sme mali za pätami pár priateľov ktorý by si s nami veľmi radi pokecali, no inak nie slovne. Nemienil som ostávať na chvoste nášho oddielu a slúžiť ako prvá prekážka. Pridal som do tempa a netrvalo mi dlho aby som dobehol ostatných, teraz som bežal tesne za Eimi čo bolo pre nás aj výhodnejšie. Ryuzaki hneď pohotovo zhodnotil situáciu čo sme vedeli všetci, aj blbec by si toho všimol no ostával som ticho a čakal čo nám naša vodkyňa povie, no vyzeralo to tak že do priameho boja sa zrovna trikrát neženieme.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 22 2012, 12:59

Hikari

Oběvili se za námi pronásledovatelé a vypadalo to že se jim Emi ratši skusí utéct než bojovat. "Je to nejrozumjší řešení když ani nevíme kolik jich je. Ratši si o nich něco zjistím." Napadlo mě a vytáhl jsem kunai, kterým jsem se řízl do prstu, rychle složil několik pečetí. "Kuchiyose no Jutsu" A z oblaku kouře se vynořil malý orel. "Zjisti mi kolik nepřátel nás pronásleduje a rychle." Poručil jsem mu. Orel se na to zatvářil dost uraženě, ale přesto udělal dlouhý oblouk do strany a vylít hodně vysoko nad naše pronásledovatele. "Budu si pak muset Kayuma usmířit, nebo už mi nikdy nepomůže."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 22 2012, 16:52

Emi

Sice bych byla radši, kdybychom jim mohli jenom tak utéct, ale to prostě nešlo.
Fajn, rozhodněte se, jeden z vás se s nimi utká a umožní ostatním utéct. Zmapovala jsem si vás a nejvíc se pro tuto úlohu hodí Hikari.
Řekla jsem s nadějí v hlase a pohlédla na Hikariho. Tomu se v hlavě vytvořil kámen, který ho tlačil na všechny strany. Řekla jsem snad tohle, abych se ho zbavila? Nebo jsem ho brala opravdu za nejsilnějšího ve skupině a měl by největší šance na úspěch.
Všichni jste ti nejlepší v tomhle oboru. Už je to jen kousek a vrátila bych se pro tebe.
Řekla jsem něžně a pohlédla na Hikariho, načež jsem na něj mrkla.
Ten pomyslný kámen v Hikariho hlavě vybouchl a málem mu z toho přemýělení praskla hlava. Kdo jsem vůbec byla zač a co jsem plánovala?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 22 2012, 22:04

Hikari

"Chce se mě zbavit? Nebo mi věří že to dokážu?" To dilema pro bylo strašné a trápilo mě víc než samotnej úkol. "Je na ní něco čemu nedokážu odolat, navíc kdyby se něco nevyvedlo dokážu rychle zmizet, v tom sem dobrej." Rozhodl jsem se tuto nepříjemnou úlohu. "Dobře udělám to." Řekl jsem prostě a okamžitě jsem se zastavil a nechal ostatní běžet dál. Po chvíli ke mě přiletěl Kayuma. "Zjistil jsi něco? A promiň jak sem ti rozkazoval když jsem tě přivolal, bylo to "v tísni" a tak nějak narychlo." Řekl jsem Kayumovi.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 22 2012, 23:34

Ryuzaki

Takže takáto je jej taktika.. Viem kde má slabinu takže ju zacelím.
Hikari, ak ti nevadí nechám ti tu pár klonov, použijem ich ako informácie pre mňa a aj ako pomocníkov. Kage bunshin no jutsu! Objavilo sa 5 klonov ktoré sa postavili za Hikariho a čakali jeho príkazy. Rozbehli sme sa ďalej a ja som ešte sledoval Hikariho ako k nemu priletel orol a začali sa pripravovať na boj. Teraz je jeho šanca ukázať čo v ňom je!.. Dúfam že ďalší budem ja!
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 14:06

Yoshi

Pokračovali sme a naša vodkyňa rozhodla o tom že tam jeden z nich ostane Pche. Pekne ho využila pomyslel som si no ďalej som to nerozoberal. Popravde som bol rád že nevybrala práve mňa, no povedala aby sa o našich prenasledovateľov postaral práve on. Hneď ako opustil našu formáciu zrýchlil som aby som stačil Eimi a zaujal Hikariho miesto. Pozrel som na Eimi, môj nevinný pohľad ju mohol zmiasť no spýtal som sa jej Čo budeme robiť ďalej, naša vodkyňa? z môjho tónu sa dalo vycítiť pohŕdanie no v skutočnosti to bolo myslené úprimne, bol som navyknutý ľudí nazývať titulmi a mal som potrebu ich spomínať, hlúpi zlozvyk z kláštora.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 19:00

Emi

Sice mi to trochu rvalo srdce, nechat tam Hikariho, ale hlavní byla mise a vztah s ním nedospěl natolik, abych kvůli němu nesplnila misi.
Běželi jsme dobrých pět minut, Hikari už dávno nebyl vidět ani slyšet, ale zatím jsme netušili, co na nás čeká dál.
Vydala jsem povel, abychom se zastavili. Nevypadalo to, že jsme pod útokem, ale já jsem přecejenom něco tušila.
V nějvyšší tichosti jsem vytvořila klona, který se ihned rozeběhl dopředu a z boku se do něj zabodalo celkem asi pět různých druhů zbraní v různém počtu.
Bylo jasné, že je tohle past a určitě zde budou další.
Byli jsme soustředěni a čekali jsme, co se stane dál. A asi za dvě vteřiny před námi vybouchla menší dýmovnice a když se dým rozvířil, tak před námi stál Richi (ne ten všeznal).
Co to děláš?
Řekla jsem překvapeně, protože jsem tohle vůbec nečekala.
Peníze jsou peníze.
Vypravil ze sebe Richi znechuceně a arogantně.
V tom Ryuzaki ucítil bolest v boku, spíše ze zadní strany. Cítil tam kovovou čepel nějaké zbraně, která si prorazila cestu skrz oblečení. Tohle zranění ho určitě vyřadilo z případného boje, ani hýbat se pomalu nemohl a snad to nebude nic vážnějšího. Reflexivně si akorát vytáhl menší kudlu ze zraněného boku a odpadl na zem, přičemž mohl pouze sledovat boj a ztěžka vydýchávat.
Ještě jsem se nestihla vzpamatovat, že jeden z mých společníků je na zemi a Richi už přešel do útoku. Byl dokonce tak rychlý, že jsem málem neviděla ani šmouhu, která začala útočit. Samozdřejmě jsem to nečekala a Richi mě odhodil pár metrů do strany a já se proletěla. Chtěla jsem ihned zaútočit, ale nemohla jsem, protože Richi už běžel směrem na Yoshiho, přičemž vytasil jednu ze svých dvou katan a když byl Yoshimu na dosah, zaútočil. Yoshi by musel být opravdu hodně rychlý, aby tohle vykryl.

Hikari

Orel nestačil nic prozradit o nepříteli a už před tebou stáli tři muži celí v černém, což byla obvyklá barva takovýchto nájemných vrahů a zabijáků. Ani nechtěli pokračovat v cestě, takže ti skoro hned došlo, že jdou po tobě a i když by jsi chtěl utéct, šli by za tebou.
Jeden z nich, ten nalevo, měl kolem těla řetězy a v rukou také držel řetězy, které byly na konci ukončeny bodcem. Zabiják uprostřed měl v rukou pěknou hrst kunaiů, srovnaných přesně u sebe, takže nějaký bojovník na střední vzdálenost. No a ten třetí měl černé brýle a v ruce nějaký speciální nůž, který měl rukojítko ve tvaru hlavy kočky.
Čekali na tvůj první útok. Sám jsi se chtěl zde co nejdříve vypořádat s problémy a pospíchat zase zpět za Emi.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 19:38

Ryuzaki

Zjavil sa pred nami Richi, a v tom som zacítil tupú bolesť ktorá sa mi fajne zaryla do kože. Do hajz- Padol som na zem a stále som v ruke držal krvavý predmet ktorý ma vyriadil z boja. Nechápal som čo sa deje a v tom okolo mňa preletela Emi. Čo to do pekla.. Musíme sa stiahnuť! Chcel som sa postaviť no spadol som a zastehnal od bolesti lavého boku. T-Ten zmrd ma dobre odrovnal.. uteč. Zachráň sv..i..tok. Dopovedal som a padol som na zem od vyčerpania. Klon čo bol za Hikarim ešte stihol zakričať. Zrada! a potom sa už len ozvalo Puff a všetky klony zmizli.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 20:31

Yoshi

Eimi náš parádne stopla, dala na svoje inštinkty a vyplatilo sa. Jej nachystaný klon spustil pascu ktorý by nás minimálne zmrzačila. No to sa už na scénu prirútil Richi ktorý mal byť pôvodne náš spoločník, no prešiel na druhú stranu. Z mojich úst vybehlo len No pekne no to už kombinácia jeho rýchlych pohybov, šikovnosti a Ryuzakiho neopatrnosti urobila svoje. Schytal to chlapec, po ňom nasledoval bleskurýchli útok na Eimi no už pri ňom som sa pripravoval, vedel som čo príde. Využil som moju techniku neviditeľného štítu a okolo mňa sa vytvorilo akési gravitačné pole, ktoré vykazovalo odpor, voči predmetom. prach sa zvíril a zodvihol sa vystrelil spolu z vlnou vznikajúcej techniky na všetky strany, akoby vybuchla celkom malá bomba. Už samotný prach mohol byť dosť nepríjemný, pre útočníka. No táto technika by mala uspieť síce človeka by úplne nezastavila, ale aspoň spomalila teda v to som dúfal. V rýchlosti som vytiahol moju zvláštnu zbraň, veľký trojuholník na reťazi. Neváhal som hneď som ho roztočil čo bolo výhodné na odrazenie útoku Dúfam že to vyjde. pomyslel som si. No Richi sa už sto percente predieral cez pole ktoré, ako som dúfal ho aspoň trošičku spomalilo. Bol som pripravený na stret, a rýchli som bol pomerne tiež.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 23:15

Hikari

Vypadalo to že proti mě stojí tři protivníci a ke všemu to jak zmizeli Ryuzakiho kloni zmizeli mi došlo že je nejspíš někdo přepad. "Snat se stím dokáží vypořádat sami, já to musim zvládnout tady." Využil jsem že mi dali prostor k přípravě na útok, použil jsem svou techniku Fuuton: Harukaze a zaplavyl svoje svaly větrnou čakrou a tím je odlehčil a zvíšil jejich efektivitu, to mi umožňovalo se pohybovat mnohem rychleji než bych kdy dosáhl jenom tréninkem. Také jsem vytáhl svitek ze kterého jsem vyvolal svou katanu. "Musim je vyřídit rychle a pospíchat na pomoc Emi." Poslední myšlenka, když už jsem běžel k tomu chlápkovi s řetězi, ale těsně před ním jsem uhl k tomu s kunaii a chtěl jsem proběhnout kolem něho a přitom ho seknout katanou do ramena. Z těěch tří mi právě on připadal že boj z blízka nebude jeho nejsilnější stránka.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 20:36

Hikari

Tito tři bojovníci vypadali že nejsou žádní zelenáči, ale asi jsi se příliš soustředil na své schopnosti, že jsi předčasně slavil triumf, protože vše nasvědčovalo tomu, že všechno proběhne tak, jak jsi to naplánoval.
Ostří katany se zaklestilo s dýkou toho třetího v černých brýlích, který musel být neuvěřitelně rychlý, protože se ti nejenže vyrovnal, on tě dokonce předčil.
Tito tři bojovníci byli neuvěřitelně sehraní, protože ten s kunaii zmizel (ve skutečnosti vyskočil do vzduchu a provedl salto, přičemž vyhodil jeden kunai směrem na tebe) a ten s řetězy tě úspěšně spoutal nohama k zemi, takže jsi nemohl utéct.
Kunai se zabořil do masa, přesněji do ramena a tím pádem jsi povolil při přetlačování s "dýkařem", takže tě začal pomalu zatlačovat a nemusel jsi být zkušený ninja abys poznal, že pokud tě přetlačí, tak bude konec.
Musel jsi něco udělat a to rychle, ale s kunaiem v rameni, připoutaný na jedno místo a v přetlačované s odborníkem na taijutsu to nebylo nejjednodušší.

Emi

Richi byl prostě moc dobrý, aby ho zastavil nebo aspoň zbrzdil první Yoshiho útok, no a tak akorát musel o krok odbočit ze své planované trasy a běžel na Yoshiho z boku a zaútočil katanou do roztočeného trojúhelníku, tedy dost neobvyklé zbraně i na shinobiho.
Katana se lehce odrazila, ale Richi už tasil druhou a tentokrát sekl nad ruce, ale jeho sek se nedostal až k tělu Yoshiho, protože byla katana příliš krátká.
Zato Yoshi mohl mluvit o štěstí, protože si při promachu katany u jeho krku všiml, že prolétla celou obranou kompletně a v místě "proletu" byla tato katana průhledná.
Takže by bylo vůbec nejlepší držet si odstup.
Emi stále ležela na zemi a i když měla oči otevřené, nevypadalo to, že by mohla jednoduše vstát a bojovat. Točila se jí hlava.
Richi doletěl kousek od Yoshiho a v pokleku čekal na Yoshiho útok.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 12 2012, 15:44

Note- mohol by si dať dačo aj mne aby som mohol postnúť? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Intro - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Intro   Intro - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Intro
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: RPG 2 :: Herni místnost-
Přejdi na: