Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krvavá Suichu

Goto down 
+6
Srotak
ObY
Check
Meiki_Ookami
Ramaru
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:00

Vyšlo slunce a Suichugakure se probudila do krásného dne.

Jiro Kentiri a spol.

"Tady to je pane." Řekl nějaký chlápek a ukázal na hromadu mrtvol v temné jeskyni. "A támhle jsou ti co je zabili." Ukázal na tři ležící postavy a jednoho spícího vlka, kteří byli celý od krve a leželi vedle sebe jakoby tak usnuli. Pak chlápek odběhl, protože se začal bát. Jiro pomalu přešel k třem spícím a podíval se na hromadu mrtvol a na krev všude kolem a zkrvavené zbraně. Mrtvol bylo asi 30 a byly probodané přesně tak jak by to udělali geninové.
Jiro pomalu přešel až k těm třem a složil pečetě. Vyfoukl bublinu a ta všechny tři společně s vlkem chytla a pomalu je vynesla ven. Světlo slunce vás (Shinju, Montaro, Tatsuya a Kiteisochi) mohlo probudit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:02

Montaro

co se to kur.... lekl se když se v tu chvilku probudil stim že se vznáší v bubluně ..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:05

Tatsuya

Se zíváním jsem se probral. "To už je ráno?" Chvíli jsem moc nevnímal okolí, ale pak... "Jiro-sama?" Pohled na sendokageho mě dost vyděsil. "Já... nechtěl jsem... Proč se vlastně omlouvám?" Vypadal jsem dost vyděšeně. "Udělal jsem něco Shinju?" Koukal jsem na něj jako na přízrak. Že ty si něco provedl? Já? nic... Teď dostanu od Jira přes tlamu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:10

Jiro Kentiri

"Zklamali jste mě. Tatsuyo, mohlo mi dojít, že když jsi chtěl opustit vesnici, že jsi chtěl utéct kvůli těm vraždám co jsi v jeskyni prováděl, ale asi mě nenapadlo, že by tohle genin dokázal. Montaro, u tebe se tohle dalo trochu očekávat, protože nikdy nevíme co vám bůh nařídil, ale aby jste zabili přez dvacet shinobi ze země čajů, to bylo moc. A Shinju, jsi pro klan Kentiri zklamánim." Řekl jsem tiše a dál kráčel a bublina se vznášela vedle mě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:12

Tatsuya

"Shinju za nic nemůže to já!" Pak mě to však zarazilo. "Mrtvý? Kdo je mrtvý?" Ty si něco provedl? Ne... Já jsem nic neudělal... Tak co se sakra stalo... No, ale pokud je v tom Shinju... "Oni dva za nic nemůžou, to já..." řekl jsem odhodlaně své přiznání, které znělo velmi věrohodně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:14

Montaro

když jsem slyšel tatsuyu ... Co to zase meleš , prosimtě ty bys nezabil ani letící mouchu řekl mu arogantně .. a už se uklidnil trvalo mu chivlku než si zvikne že je v bublině
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:17

Jiro Kentiri

"Už chápu, takže Shinju to celé naplánovala co tatsuyo? Většinou, tedy téměř vždy se zastane pouhý sluha šéfa, aby šéfovi zachránil krk. Budete potrestaní uplně všichni. Hold se budem muset na zkouškách obejít bez jednoho týmu." Řekl jsem tiše. Vám pomalu došlo, že v tom mohl mít prsty ten, kdo přicházel když jste byli v boji.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:19

Tatsuya

"Oni jsou v tom vážně nevině... To všechno já... Pomáhal jsem jednomu ninjovi, který se chtěl infiltrovat do Suichu nebo tak něco, ale rozhodně něco chystal." Pokud to zachrání ty dva, tak .... se obětuju. Blázne! "Já je tam jen měl přitáhnout, aby to vypadalo, jako že jsou moji komplicové."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:21

Montaro

Debi** .. drž už tu hubu ... nehraj si na hrdinu ... nevíme pořádně co se stalo ... vyletělo zněho a pak
Hlavně že jste si tím tak jist Sendokage .. zakroutil hlavou ... a našli jste tam někoho živého třeba nějakého Chlápka ?? .. řekl dost obecně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:23

Tatsuya

"Idiote! Měl to proplánovaný! Všechno bylo jen genjutsu a vy jste mu do toho naletěli! Chtěl zničit vesnici a já vesnici nenávidim, tak jsem mu prostě pomohl, nehledej v tom nic víc!" Pokud to zachrání je... Navíc budou hledat toho chlápka a já tak získám čas... čas pro všechny, protože čím dřív začnou, tím líp.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:25

Jiro Kentiri

"Jist? Je tam 30, opakuji 30 mrtvých lidí ze země čaje. Všichni jste byli od krve a nevedou žádné stopy co by vedli k tomu, že to na vás někdo narafičil. Dokonce i katana Shinju byla od krve. Chlápka? Těch tam bylo tak 15! Jste jen nechutná verbež, co jen tak zabíjí. Hnusíte se mi." Řekl a Tatsuyovi řeči jsem vůbec neřečil. Pomalu jsme vešli do vesnice a tam už stálo několik lidí a házeli na bublinu odpadky, ale bublina nic nepropustila.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:28

Montaro

Jo jasně ... odpověděl Jirovi na to že se mu hnusíme ... ostatní ignoroval .. spíš to vypadalo že si v bublině právě ustatl a měl to na háku
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:29

Tatsuya

Musím být ostřejší... Musím ho donutit k tomu, aby Shinju a toho... pustil. "Sakra jste idiot," okřikl jsem ho: "Vy jste blbější než dub, kterej roste uprostřed pouště! Shinju a on za nic nemůžou! To já! A pokud mi nevěříte, tak mi udělejte laskavost a poslechněte svůj rozum! Bylo by normální, kdybych se Vám přiznal aniž by v tom byl úmysl? Ten chlápek chce Vás a vesnici... Shinju ani on mu nepomáhali, byli to je volavky!" Ty se snažíš za každou cenu zabít sám sebe, co? Ne, jen chráním Shinju, toho cápka a vesnici. "Prosím, věřte mi."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:35

Jiro Kentiri

Usmál jsem se. "Nadávkama nic neviřešíš Tatsuyo. Nehraj si tu na hrdinu a nebraň svého šéfa. Stejně vás všechny potrestám. To co jste provedli už bylo moc"

V tu chvíli Montaro opět padl do spánku a objevil se v temné místnosti. "Tak ubohý jsi? Ani lehkou misi nedokážeš dovést až do konce. Teď máš ty dva přímo vedle sebe v bublině, kde nemohou uniknout." Ozval se temný hlas a pak se Montaro probral a začala ho hrozně bolet hlava až mu z pusy tekla krev.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:38

Montaro

toje pravda.. řekl si a utíral si pusu od krve ... šáhnul hluboko pod oblečení (triko) a našel tam jeden kunai (takový menší) ... dobře ... okamžitě ho vytáhl a seknul sním po Tatsuyovi po krku ...


Naposledy upravil Sasori dne Wed Mar 10 2010, 22:46, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:41

Tatsuya

Nastavil jsem kunaii ruku. Musím skrýt bolest... Musím ho donutit uvěřit, jen tu marní čas. "Yajuu no Ro-bu," řekl jsem hlasem bolesti, která však zůstala skryta pod hromadou arogance. "Ještě bych to nedokázal?" zeptal jsem se ho ve své vlčí podobě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:50

Montaro

ty se svýma ubohýma pocitam težko .. vysmál s emu vybodl z něho kunai a zabodl(Chtěl ho zabodnout do těla) Tatsuyai a přitom ještě mířil pěstí proti hlavě
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:53

Tatsuya

Kunai jsem znovu chytil do ruky, ale pěstí jsem nijak nebránil. "Uvědom si, že city... city jsou to, co nás nutí dělat svoje vlastní rozhodnutí a já se rozhodl, že Tě budu brát jako přítele, i když se ke mě tak nechováš, tak mi je to jedno... Klidně si udeř."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:53

Najednou se bublina naplnila jakýmsi plynem a tatsuya se vrátil do normál formy a vy jste byly jakoby "zhulený", Viděli jste jak jdete do budovy, která byla něco jako vězení. Jiro vás naházel všechny tři bez vlka do komnaty a dal každého z vás do bubliny, která vám sála chakru a vy jste neměli sílu na útěk ani na boj. "Nebojte, to co se teď dělo bylo jen divadlo. Vim moc dobře, že jste je nezabili, protože by jste na to neměli sílu, ale musíme dělat jakože jsem na tu psat někoho skočil."
Řekl Jiro a usmál se a pak zavřel a zamknul.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 22:56

Tatsuya

To je idiot... Lepší než abys byl mrtvej. A k čemu mi to je? Teď nemůžu nikomu pomoc. Rozhlídnul jsem se kolem sebe, ale cítil jsem se unavený. "Kde je Kiteisochi? Kiteisochi? Shinju? A tamten.... Kde jsou všichni?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:02

Montaro

něveděl jsem že tu jsou i ostatní bylo tu naprosté bezvětří a já byl v haji jako sám opuštěný vbíle prázdnotě Co se to vlastně ubec děje , divadílka ... to nedělá dobře ... a moje chakra ktomu ubývá ... a pak jsem jenom dodal bože si vlastně od toho slibuješ ... tatsuyu jsme nevnímal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:06

Tatsuya

"A co tu máme sakra dělat!" Zařval jsem vzteky. "To se tu máme nechat pomalu vysát? Nepřípustné! Musim pryč! Takhle se nic nevyřeší!" Začal jsem mlátit do bubliny, ignorujíc její negativní efekt, neb právě kvůli němu jsem chtěl ven.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:10

Montaro

uslyšel tatsuyu bejt zavřený .. zato co jsme neprovedly ... odpoveděl tatsuyovi .. a zívnul si u toho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:13

Tatsuya

"A můžu za to já snad? Kdo mu tu furt tvrdil jak kecám... Kdybys nic neříkal, tak jseš teď s Shinju volnej, ale ty ne... Mimochodem, já jsem Tatsuya, ale to už asi víš." Usmál jsem se i když mě nemohl vidět a já se dál snažil najít slabinu bubliny.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:16

Montaro

Prosimtě ten kage není zas takovej debil ... vždyt zná celou pravdu pomalu ... nevím proč nás tady drží asi jeho "nepovedený" plán .. ale rozhodně me to tu zrovna nebaví ... a ne nevěděl jsem to a ani ně to nezajíma .. odpověděl mu když řekl svoje jméno
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krvavá Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krvavá Suichu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Suichu se nevzdává
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Dískuze pro hráče v Suichu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: