Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů III.

Goto down 
+4
ObY
Ramaru
Shika-san
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 15:39



V celé Suichugakure se rozezněly poplašné zvony a lidé začali panikařit, jelikož stejně už většina věděla, že ve vězení něco vybuchlo a poplach může znamenat jen jedno, z vězení unikli vězni. Lidé se ozavírali ve svých domech a zamykali se, aby se jim nic nestalo, protože uteklo přes 30 vězňů a to byli jedni z nejkrutších. Ninjové nebyli svoláni, jelikož Sendokage věděl, že teď většina z nich stejně bude chtít bránit své rodiny, ale stejně se k vězení odhodlalo několik silných jouninů, jako je Utakata Kentiri, Kaze Riun, Fubuki Suikafuurado, Ulquiorra Hiroki, Suizu Yuurinshi a mnoho dalších, jenže v tu chvíli několik vězňů bouchlo do země a kolem všech jouninů, kteří chtěli potlačit vzporu se vytvořila modrá bariéra, kteoru nemohli projít a pomalu v ní usnuli. Chuuniny ani geniny nikdo k jouninům nepustil, protože to bylo velmi nebezpečné. V tu chvíli jounini usnuli a padli do komatu k zemi. V tu chvíli se ta samá bariéra pomalu vytvořila okolo celé Suichugakure, protože vězni mysleli uplně na vše, takže počítali s tim, že hodně lidí bude chtít utéct z vesnice, ale oni to nemohli dopustit, a proto celou Suichugakure uzavřeli do bariéry. Po celé vesnici se ozývaly výkřiky zoufalství a už se objevovalo i několik mrtvých lidí a rozbitých domů, protože vězni ničili uplně vše co jim přišlo pod ruku.

Akuma

Kývnul jsem na Montara a pak i na Eira a vergiho, kteří pokyvovali, že budou v klidu ať jdeme. "Montaro musíme nahoru, pokud chceme pomoct vesnici." Zvolal jsem na něj a rozeběhl se k žebříku, po kterém jsem začal lést s Kiyorou na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 15:57

Simon

Sakra, čo sa to deje? Po chvíli som uvidel pár väzňov. Páni tí majú silu. Sakra, kde je mama? V tom som si na ňu spomenul. Chvílami som na ňu zabúdal, keď vo vesnici bol taký rozruch. Postupne som sa radšej vďaľoval a stál som ďalej od Utakaty. Fuuuuf tak toto som ešte nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 15:59

Montaro Yuurinshi

Yosh .. řekl jsem a pomalu jsem se snima přesunul k žebřiku a to už lezl Akuma a já jsem s ekouknul na Eira a Vergiho ...
Běžte .. řekl jsem jim čimž jsem si usmyslel že radši půjdu poslední čekal jsem až pujdou a mezitím jsem pozorovla okolí a radši jsem si posunul kapucu aby mě niikdo nepoznal
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 16:00

Shinju

Rychle jsem doběhla k Simonovi a chytla ho ze rameno.
Stůj! Musíme najít Nimeshiho a pak okouknout co se děje.
Nimeshi? Nimeshi?
Zavolala jsem několikrát za sebou. Simona jsem chytla za ruku, a táhla ho za sebou abych ho v davu panikařících lidí neztratila.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 16:18

Dante

Vzbudil jsem se když začali zvonit zvony.Když jsem se potom koukl z okna vyděl jsem všude bariéru.Slyšel jsem křik lidí a uvědomil si že se něco děje.Na ulici jsem zaslechl něco a vězení a tak jsem vyšel z domu zamířil k domu natsuki.Zabouchal jsem jí tam na dveře.Natsukiii!!!! zařva jsem a čekal až otevře.Mezi tím jsem byl stále připraven kohokoli bodnout kunaiem který jsem vytáhl.Má ostražitost stoupla na maximum!
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 16:29

Natsuki

Po tom čo som sa konečne postavila, okamžite som sa rozbehla domov, nemala som náladu ďalej trénovať a ani sa s nikým rozprávať proste som chcela byť sama. Vbehla som do domu a treskla som za sebou dverami pri čom som si sadla na zem a oprela sa o ne. Ponorila som si hlavu do rúk a začala som trocha vzlykať, bolo toho namňa trocha moc, chcela som sa pomstiť a zabiť Anakondu kvoli mojej mame ale po tom čo spomenula môjho otca tak som sa ocitla na križovatke, navyše po mne chcela aby som sundala aj ľudí ktorý mi v podstate povedali pravdu. O chvíľku niekto zatrieskal na dvere a ja som si utrela tvár. Pomaly som otvorila s takým neprítomným výrazom na tvári a pozrela som sa na Danteho, počula som ten poplach no nejak som tomu nevenovala pozornosť pretože som tušila že sa o to postarajú ninjovia ranku jounin alebo tak. čo chceš? spýtala som sa chrapľavo Danteho a čakala som s čím na mňa vyvalí.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 16:39

Dante

Něco není v pořádku!!! Jounini mají nejspíš problém.Kdyby ho totiž neměli, tak by tu lidid takhle zběsile nepobíhali a nezamikali se! řekl jsem natsuki v klidu a chladným tónem jako kdybych to ani nebyl já.
Chytl jsem jí za ruku a vytáhl ze dveří.Ty jsem pak zavřel.Deme? zeptal jsem se a byl připraven vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 16:46

Natsuki

Keď ma vytiahol von tak som sa moc nebránila a na jeho otázku som len mlčky prikývla. Aj tak by nemala hádka s ním žiaden zmysel a chcela by som vidieť toho baku ktorý by mi teraz skrížil cestu. Chytila som jednou rukou katanu a nemohla som sa dočkať kedy s ňou roztočím tanec plný krvi mojich nepriateľov.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 16:51

Simon

Kto sa ma to dotkol? Pozrel som sa do zadu a uvidel som: Shinju. Pousmial som sa na ňu, a potom sa pozrel do zadu či za nami uteká aj Nimeshi.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 17:20

Midari

Poslechl jsem senseie a nešel k výbuch, ale doběhl jsem do vesnice a vyskočil na střechu jedné z budov, abych mel rozhled. Když se začaly řítit budovy. "To je zlí musím najít zbitek týmu. Kde je sakra Natsuki?" Pomyslel jsem si a rozhládl jsem se po ulici podemnou a uviděl jsem davy lidí jak prchají směrem od padajících domů. "Tam to musí bejt zlí. Troch to omrknu a kdyžtak se stáhnu." Přeskočil jsem na střechu vedlejšího domu a znova a tak dál dukud jsem se nepřiplížil blíž. Stále jsem byl ve střehu a kunai jsem měl v ruce kdyby mě někdo napadl.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 18:40

Dante

Deme! řekl jsem chladným hlasem a rozeběhl se tam kde byla vězenice.Prve jsem vyskočil na budovu a běžel po střeše.Bylo jen na natsuki jestli poběží za mnou.V dálce jsem uviděl obrys někoho s kunaiem.Za běhu jsem po něm hodil ten svůj a vyskočil do vzduchu.Když sem se však podíval pozorněji, tak jsem uviděl toho kluka co mu říkali Midari.Nového člena teamu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 19:01

Nimeshi

V davu jsem se trochu ztratil, ale nakonec se mi podařilo najít svůj tým. Tohle vypadá zajímavě, neměli byste jít a chránit svoje rodiny? Zeptal jsem se. Stejně nechápu proč tu vesnici postavili tak blízko městu, takhle ohrožovat občany...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 19:10

Shinju

Nimeshi, není čas kritizovat to kde byla vesnice postavena! Já žádnou rodinu už nemám, ale všechny ostatní rodiny nejlépe ochráníme když pomůžeme všem ostatním s odražením toho útkou.
Řekla jsem a už jsem Simona pustila. Rozeběhla jsem se směrem k věznici a hlídala si zda-li jsou za mnou Nimeshi se Simonem, a zároveň jsem si hlídala kdy se kolem nýs začnou objevovat ostatní tými.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 21:51

Midari

Letícího kunaie jsem si všiml naposlední chvíli a jen jsem ho odrazil svým kunaiem a chystal jsem se zaútočit, když jsem si všim že se jedná o zbytek mého týmu, Natsuki a Danteho. Doběhl jsem knim. "Co to mělo bejt?" Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 22:25

Natsuki

Sotva som vnímala čo sa dialo predo mnou a tak som si ani nevšimla čo spravil Dante, na Midariho otázku som tak nevedela odpovedať a tak som sa len zahľadela niekam inam, pri čom mi trocha mikalo kútikom úst. Ruku som mala stále na katane a pohľadom som prečesávala okolie.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 12:31

Dante

Promiň spletl jsem si tě! řekl jsem a na tváři měl neutální výraz.HEj ty Midari, Deš s náma?Deme k vězení pomoct jim tam! dodal jsem hrubým hlasem a rozeněhl se.Vytáhl jsem do své levé ruky další tři kunaie a čekal že nás někdo každou chvíli přepadne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 14:31

Montaro ->Vergi i Eiro tam zůstali, bylo vidět, že Vergi bratrovi pak pomůže vylést ven, protože měl Eiro zlomenou nohu. Mezitím už Akuma s Kiyorou vylezl ven, kde počkal až vyleze Montaro. Ve chvíli kdy jsi vylezl, tak jsi uviděl, jak se vězni rozprchávají do ulic vesnice a několik jouninů je pochytáno v jakési bariéře, kde spí a vězni jim něco lepí na ruce, byly to ti lístky, které potlačují chakru a pak je odnášejí do vězení, dalo by se tomu zabránit, ale pak by se na Montara rozeběhlo několik vězňů a těžko by je všechny vyřídil. Akuma se podíval na Montara. "Musim odnést Kiyoru do nemocnice. Pak tě najdu." Řekl Akuma a utekl směrem k nemocnici.

Dante a spol. -> V tu chvíli se však ozvalo zasvištění a před vás dopadla jakási postava
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/027/f/c/genji___level_2_by_dinmoney.jpg
Pomalu se narovnal a vy jste viděli ten počet katan a jak má celé tělo včetně hlavy obvázaný šedivým obvazem, který však nevypadal, jako ty normální obvazy, ale vypadal elasticky, spíše jako nějaká guma nebo tak něco. Pomalu se na vás pdoíval svými rudými oči a vytáhl si jednu ze svých katan.

Shinju a spol. -> Najednou jste pocítili velký tlak na vaše nohy a najednou se před váma objevil jakýsi černý kouř a z něj vylezl
http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/070/6/7/Ibe_by_dinmoney.jpg
Už od pohledu bylo poznat, že se jedná o velice silného ninju, když kolem něj byl stále černý dým a nic jiného, při čemž mu jen bíle zářily oči. Pak však pozvedl ukazováček přímo na Simona. "Ty jsi ten s tou Andělskou pečetí, že?" Řekl tajemně, ale na odpověď nečekal, protože mu z prstu hned vystřelil jakýsi černý paprsek přímo na Simonovu hlavu. jenže v tu chvíli před Simona dopadla osoba, osoba kterou jste všichni poznali svoji černo fialovou patkou, byl to samotný Sendokage, který nastavil ruku a za mu modře zazářila, jak moc do ní dal chakry a zastavil paprsek, ale lehce ho paprsek posunul do zadu a on sebou posunul i sníh, tudíž bylo poznat,ž e ten paprsek byl velice silný. Sendokage nic neříkal a jen hleděl na toho silného vězně, ale najednou se ozval hlasitý výkřik "Simoneee!" Kdesi v dálce v jedné z malých uliček.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 14:54

Shinju

Sotva se objevil černý kouř, aktivovala jsem suinatar abych měla přehled.
Poté vylezl nějaký "vyuzený" chlápek.
Pche, neměl by tolik kouřit. uchechtla jsem se sama pro sebe předtím než se vůbec objevil sendokage.
Poté chlápek vystřelil paprsek na Simona, objevil se Sendokage který ho vyblokoval a nakonec se ozval výkřik.
Snad to nebyla Simonova matka?!
Sendokage? promluvila jsem hned po výkřiku, a z tónu hlasu mohlo být znát že čekám na rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 15:42

Nimeshi

Pořád mi vrtalo hlavou, jak mohli vězni utéct z vesnice, byla to nezodpovědnost, nicméně jsem neměl moc času na přemýšlení a musel jsem se soustředit na našeho nového nepřítele. Připravil jsem si hůl, abych se mohl rychle odrazit a vyhnout se případnému útoku a dál sledoval situaci.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 15:49

Dante

Jak jsem předpokládal!Vězni utekli!No aspoň vyzkoušíme čemu to zapečetění pomohlo! řekl jsem klidným hlasem když jsem stál v čele.Sáhl jsem po kose ale nikde tam nebyla.Zavřel jsem oči a vytáhl kunai.
Hej ty! zařval jsem na něj! Chytej! dodal jsem vklidu a hodil po něm kunai.Doufal jsem že to odrazí katanou jelikož jsem si chtěl očíhnout jeho pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 18:24

Natsuki

Pozrela som sa na toho "niekoho" s toľkými katanami a jedným prstom som povitiahla tú svoju, pozorne som ho sledovala a celkom ma zaujali tie jeho oči, vlastne trocha pripomínajú moje vlastné. šepla som potichu a v očiach sa mi objavil Tekigan, keby chcel náhodou nejak zamaskovať svoje pohyby v dyme alebo nejak inak tak by som to jeho pomocou mala zaregistrovať.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 18:28

Simon

Páni a toto je čo? Ten z akej temnoty prišiel. Z neho nevidím svišťať žiadne city. V tom som uvidel akýsi paprsok, ktorý mieril priamo na mňa. Moje oči sa vygúlili a ja som pozeral ako na stvorenie. V tom sa zrazu celý môj život zastavil. Smrť? A vlastne odkial vie, že vlastním anjelsku pečať. Zamyslel som sa nad tým. Pááááááác. V tom sa mi pred očami zrazu objavil tieň, ktorý patril Sendokagovi. Záchrana? Prečo tu je? Samé otázky. Pozrel som sa na Nimeshiho, a potom na Shinju, pretože som vôbec nechápal, čo sa to deje v tom časovom úseku. Ale keď som sa pozrel pred Sendokaga, paprsok som už nevidel. Láska? Či ochrana? Stále som nemal pojem, o čo sa jedná. ,,Simonéééééé". Ďalšiu vec, ktorej som nerozumel. Z uličky sa ozval hlas s mojím hlasom. Kto to môže byť? Pomalým krokom ako zhipnotizvaný som sa vydal k uličke. Kto to je?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 00:48

Midari

Běžel jsem za týmen když se před námi objevil ten chlápek. Rychle jsem vzal dva svoje fuuma shurikeny a vyčkával na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 07:26

Sendokage vs. Yami

Sendokage jen poootočil hlavu k Shinju. "Běžte pomoct Simonovi, když ho tam někdo volá, já se tady o tohohle postarám." Řekl jsem a znovu se ozval ten hlas, který byl už zřetelnější, jelikož jste byli blíže, ale v tom Simon poznal o čí hlas jde. Byl to hlas jeho matky. V tu chvíli se Yami pootočil na utíkajícího Simona a znovu na něj ukázal, jenže v ten samý okamžik už dostal pěstí přímo do tváře a odletěl dva metry do zadu. "Já jsem tvůj nepřítel, ne ty děti!" Zařval naštvaně Sendokage a cukl hlavou do strany, aby se mu vlasy nepletly do vidění. V tu chvíli se Yami postavil, ale z jeho tváře nebylo poznat, jestli je naštvaný nebo ne, jelikož byl furt v té temnotě nebo co to bylo.

Dante a spol. -> CHlápek zůstal v klidu stát a kunai jím prolétl, když v tom se objevil v jadnu katanu, která se zapíchla do země. Byl to nějaký bunshin, ale v tom kolem vás dopadlo dalších pět jeho klonů a mířili na vás katanama. Zatim nevypadal nijak extra silně, ale první zdání může klamat.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 08:29

Midari

Rychle jsem se postavil zády k Dantemu a Natsuki, abych s nimi vytvořil základní obrané ostavení. Dva fuuma shurikeny co jsem měl v ruce jsem rozložil před sebe jako jakýsi "štít". Co teť? Máte někdo nějakej nápad?" Zeptal jsem se týmu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů III.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: