Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů II.

Goto down 
+7
Yuu
Forward
Srotak
Shika-san
Pein
likuku0
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:48

Lidé se scházeli v docela velkém počtu vedle velké sochy Jira Kentiriho a jednoho z bratrů Sorinů na náměstí. To vše z jednoho prostého důvodu, do vesnice právě přicházeli největší zabijáci a vězni dnešní doby. Byly však všichni dokonale spoutáni a kolem nich byla chakra bariéra, kterou nikdo neprošel a nikdo z ní nedokázal vyjít.



Na pohled byli někteří opravdu strašní, ale co mohlo lidi zarazit, někteří měli u sebe dokonce i své vybavení a to vše z jednoho prostého důvodu, jsou s ním tak dobří, že kdyby se někdo snažil jim to vzít, tak je zabijou.

Vězňu bylo asi 20, ale mezi nimi bylo asi 5 z těch nejznámějších.

První z nich, podle lidí je to ukázkový šílenec a blázen. Říká se, že dokázal zabít vůdce asi 4 vesnic a to jen, protože má rozdvojenou osobu, která ho nutí lidi zabíjet. Ne, jen z legrace má na zádech vytetovaný znak Chaosu. Už z davu se ozývalo "Jin Marakashi.". Většina vězňů měli na tváři naštvané výrazy, ale on se jen usmíval od ucha k uchu.
Suichu, nový domov vězňů II. Commission___dante_locura_by_geofffffff-d2z349g

Jako další z těch co ho lidi poznávali šel muž s hnědym kloboukem a zelenym kabátem a nebylo mu přez černou ofinu vidět do tváře, avšak byl dokonale vidět ten hadí jazyk nebo se to spíše dalo pokládat za chameleoní, protože lidé ví, že dokázal bojovat pomocí chameleoních technik. "To je ten Kamereon! Kamereon Niji! Divim se, že ho vůbec dokázali najít." Řekl nějaký muž s dlouhými vousy a sledoval dál vězně.
Suichu, nový domov vězňů II. Commission___gecko_by_geofffffff-d2zr346

Jenže zatim největší rozruch se objevil při příchodu velmi zajímavého docela mladého muže, který měl na zádech svůj meč, který lehce zářil rudou barvou. V očích neměl nenávist ani nic typického pro zabijáky, ale měl tam spíše smutek. Lidé začali hodně diskutovat. "Však ten je prý nevinný ne?" Zvolala jedna žena, ale druhý muž mezitím zařval. "Zabijte toho šmejda rovnou! Akorát lže a není schopný připustit svoji vinu!" Jméno vězně je Akuma Kōsei a je největší záhadou pro lovce odměn.
Suichu, nový domov vězňů II. Commission___red_eyes_by_geofffffff-d3010m5

Další, kdo vzbudil velký zájem byl poměrně mladý kluk, který měl do modra zbarvenou ofinu, říká se o ně, že prý kdysi chtěl znovu vytvořit Akatsuki a ovládnout svět, ale na jeho plány přišli a stihlo ho zajmout. Říká si Saisei, protože to znamená Znovuzrození.
Suichu, nový domov vězňů II. Within_the_shadows____by_osy057

Mezi posledními kráčel muž s jasně červenými oči, díky čemuž také získal svoji přezdívku "Buraddiai", což znamená "Krvavé oko". Nikdo mu už ani normálnim jménem neřekne. Podle legendy, ano legendy, už tak mladý a říkají se o něm v jiných vesnicích legendy. Říká se, že prý mu jednou někdo zabil ženu a on kvůli tomu vyvraždil všechny lidi ve své vesnici a pak psotupoval od vesnice k vesnici a na pravém rameni si vyrývá čáry, podle toho kolik vyvraždil vesnic, protože přesný počet nikdo nezná, jen on.
Suichu, nový domov vězňů II. Genji___level_2_by_dinmoney



Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:09

Nimeshi

Když jsem uslyšel šramot a zvuky na náměstí (doufám, že plácek neni tak daeko) tak jsem se tam běžel podívat. První vězně jsem ještě moc nestihl, nicméně jsem viděl poslední 3. Fíha, takoví borci, co mrhaj svým talentem, škoda. Pomyslel jsem si a dál se koukal na průvod.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:13

Jukara

Začul som nejaký rozruch, ktorý prichádzal z nevzdileného miesta. Rýchlo som sa postavil a rozbehol som sa tým smerom. Potom som si uvedomil, že so mnou bola aj Sora. Otočil som sa a zakričal jej smerom.Heeeej, idem na námestie, tak príď za mnou ak chceš.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:18

Simon

Prišiel som na ulicu, kde bol akurát východ z vesnice. A, čo som nevidel? Radu ľudí, ktorý boli chytený. Hmmm. Kto to môže byť? V tom som si spomenul na väznicu, ktorú postavili. Tak tam budú asi oni patriť. Hmmm mal by som ísť trénovať. Keď som išiel okolo nich tak som sa akurát pozeral do očí tomu Akumovi Koseiovi. Hmmm taký mladý a už vo väzení? Hmmm. Zamyslel som sa a pokračoval som v ceste.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 19:23

Masaru

Stál sem vedle Yoshira a pozoroval ty vězne...
Ta bariera musí byt fakt mocná, když v ní ti zločinci mají i zbraně...
Po poznámce jednoho z davu sem se otočil k Yoshirovi
Opravdu je jak ten chlápek řekl neviný? Nebo to doopravdy udělal? Řeknete mi něco o něm?...
Zeptal sem se zvědavě.


//Aspi krutý příspěvek a ta hudba to udělala upe epické :O
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 20:11

Eimi
Zasmiala som sa a podišla som k Yuuovi.
Nikam nejdem, ostanem s tebou. Povedala som.
Alebo, pôjdeme do vnútra?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 20:16

Yuu

Usmál jsem se na Eimi.
No, tak bráchu zajímají vězni. Tak půjdeme sami.
řekl jsem a podíval se na ceduli s Menu v restauraci.
Co jí mám koupit za ty peníze, co mi bratr dal??
neustále jsem si říkal a rozmýšlel se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 20:19

Eimi
Dám si dango, ty? Povedala som Yuuovi.
Budem mu to musieť nejako vrátiť. Pomyslela som si a čakala na Yuuovu odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 20:23

Yuu

Chvilku jsem se zamyslel.
Ale jo, já si dám taky Dango. Snad si to brácha
nevybaví zle, že jdeme bez něho.
řekl jsem a vešel
do restaurace. Tak, řekni si jakou porci by sis dala.
řekl jsem a povytáhl peníze z kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 20:25

Eimi
Malá postačí. Povedala som po tichu a sadla som si k stolu v reštaurácii.
Myslíš, že sa zvrtne niečo s tými väzňami?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 20:28

Yuu

Prosím dvoje malé porce Dango. objednal jsem a
sedl si ke stolu k Eimi.
Já jen doufám, že ne. Ale už jsem taky přemýšlel,
že se něco může zvrtnout.
řekl jsem.
Eimi, jaká věc by ti udělala radost? zeptal jsem Eimi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 20:32

Eimi
Dve... Keby že nie je otec Sendokage, alebo má na mňa čas. A druhá, keď ostanem pri tebe. Povedala so mu a usmiala som sa na neho.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 23:02

Jukara

Dorazil som na námestie, kde sa práve zoskupoval velký dav ľudí.Do pekla...takto nič neuvidím. Musím nájsť vyššie položené miesto.Pomyslel som si a začal som sa obzerať po okolí. Po chvíli som zbadal vysokú budovu a tak som na ňu vyššiel pomocou chakry v nohách. Sadol som si naokraj a pozrel som sa na dole. Konečne som mal dobrý výhlad na celé okolie. Hmm...Sora ma tu asi tažko najde. No čo už... jej chyba, že bola pomalá.Povedal som si a v tom som zahliadol asi 20 prechádzajúcich postáv.Hmm...že by to boli tý Väzni o ktorých každý hovoril? Cool, možno by som sa s jedným s nich mohol neskôr zoznámiť.Pomyslel som si nadšene a jedného po druhom som si začal prezerať.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 05:47

Yuu

Podíval jsem na obsluhu, který nám donesl 2 malé porce Dango.
Děkuji. a vyložil jsem peníze obsluze.
Možná má Eimi pravdu, může se něco zvrtnout.
řekl jsem si pro sebe a pousmál se na Eimi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 06:13

Eimi
Poďakovala som sa obsluhe.
Pomaly som to dango začala jesť.
Po chvíli som to dojedla a pozrela som sa do okna.
Na čo sa všetci pchajú na ten "sprievod?"
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 06:19

Yuu

Dojedl jsem Dango a podíval se na Eimi.
Otřel jsem si pusu a odsunul talíř.
Je tak hezká.. řekl jsem si a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 06:22

Suichu
Neboj, v Suichu sú dosť silný ninjovia. Povedala som a u mrkla som na neho.
Ten snem sa asi nejako natiahol. Dúfam že otec tu bude čoskoro...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 06:37

Cloud

mě a Sakaryovi vyhladovělo a takSakaryo šel na lov a já do restauace.KDyž jsem do ní vešel byli tam Eimi a Yuu.trochu mě to zarazilo ale prošel jsem kolem nich bezeslova a sedl si od nich dál.jeden dietní ramen...řekl jsem a když mi to číšník donesl tak jsem poděkoval a sundal si rukavici s drápy pod kterou Yuu uviděl ty staré jizvy jak jsem si řezal do ruky.Mezitím jsem se pustil do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 12:17

Yoshiro

Podíval jsem se na Masara a pak na vězně. "Jmenuje se Akuma Kōsei. Dříve byl jedním z legendárních šermířů než se stala ta událost s jeho mečem." Řekl jsem a pak jsem pokračoval. "Podle lidí je jeho meč vyslán od samotného boha smrti a on kvůli tomu musel zabít svůj celý klan, který byl vyvražděn a týden na to měl Akuma ten meč, ale zatím se nenašel nikdo, kdo by znal pravdu. Ví to jen on a nikdo jiný."

Jenže v tu chvíli se ozvaly hlasité trubky a lidé udělili asi 3 kroky dozadu, věděli že přichází nejnebezpečnější vězeň, který musel jít odděleně.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 12:32

Jukara

Prečo všetci ustupujú?Pomyslel som si prekvapene. Následne som sa pozrel na miesto skade prechádzali väzni a čakal som, kdo sa objaví.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 13:59

Yuu

To doufám, ještě tu jsou šermíři.. řekl jsem.
Cloud? a podíval jsem se na Clouda, který
seděl dál. To snad ne.. řekl jsem si a podíval se
na Eimi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 14:03

Eimi
Clouda som nevidela, keďže som pozerala von oknom.
Otočila som sa na Yuua.
Deje sa niečo? Spýtala som sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 14:18

Yuu

Doufám, že ne. odpověděl jsem
a přiklonil se k Eimi přes stůl.
Cloud.. řekl jsem potichu a
zase jsem si sedl.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 14:34

Eimi
Povzdychla som si.
Čo medzi nimi stále je? To sa nemôžu udobriť? Pomyslela som si.
Nechcete sa udobriť? Spýtala som sa Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 14:42

Yuu

No, já bych rád.. Ale nevím jak on.. řekl jsem a mrkl na Eimi.
No, nepůjdeme se taky podívat na ten průvod? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů II.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu
» Krvavá Suichu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: