Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané Události

Goto down 
+7
Aspi
Damrod
anthraxik
Koketsu
Forward
Meiki_Ookami
Ramaru
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:39

Najednou za oknem Irakageho přistála bublina ve které byl dopis a hned poté přiletěl i holub.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:58

Irakage

Hm ... zrovna jsem byl na odchodu a vtom přiletěla bublina je to tu celkem rychle .. vrátil jsem se vzal jsem dopis a četl jsem ..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:06

citace :
Zdravím vás Irakage.
Vím, že organizace se celkem rozjela, protože před pár dny jeden člen od nich, Dvojka, nějakou technikou ovládla jednoho vysoce postaveného člověka z vesnice a ten přiměl geniny, aby vyvraždili jednu vesnici v zemi čaje.
Možná vás zklamu, protože na zkoušky nedorazim, musim hlídat vesnici, ale dorazí tam všichni senseiové a těm se dá věřit. jeden je můj bratr, druhá je má žena a třetí je přítelkyně bratra.
Doufám, že se brzy uvidíme, ale za lepších okolnostech.
S pozdraven Sendokage.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:41

Irakage

to mi stačí .. prohodil s usměvem do vzduchu ...

v tom přišly do dveří 2 Jounini a nesly Rozřezaně a probodané Tělo velitele ....naskočil mi naštvaný obličej .. .Svi** jestli se tu ještě ukážou osobně je rozdrtím .. řekl
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 17:43

Yamato Gaka

Když jsem vyšel na nádvoří před cestou ke kagemu hned ke mě přiskočil jeden jonin z klanu jestli nechci doprovod.Rázně jsem mu vysvětlil že ne a poté pokračoval dál v cestě.Vyšel jsem bránou z části vesnice pro náš klan vyhrazené a dal se na cestu ke kage sama.Když jsem tam přišel tak jsem zaklepal,ale nečekal jsem až mě vyzvou a hned jsem vztopil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 17:55

Když si vstoupil viděl si rozřezané a probodané tělo Velitele zásahových jednotek ... kage měl svůj klobouk na hrudi a vzdával mu čest .. pak si všiml tebe ... něco jím řekl aoni rychle odešly
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 18:01

Yamato Gaka

Asi se nemám ptát co se stalo že???Kage sama.Řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 18:04

Irakage

Nemusíš ... řekl mu ... a sedl si ke stolu byl ještě rozhozený .. asi chceš tým že ?
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 18:11

Yamato Gaka

Tak sluší se,aby budoucí vůdce klanu Gaka byl přidělen tým.Řekl hodně povýšeně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 18:30

Irakage

Tým 37 .. tréningový plac číslo 2 a pryč .. řekl mu rychle
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 18:38

Yamato Gaka

Jak to se mnou mluví???Pomyslel jsem si a vyrazil na cvičiště číslo 2.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 17:45

Oběvili jsme se u Irakageho ...

Irakage

Tak co tréning byl úspěšný ?
.. kouknul jsem se na zdrcenou Miku a skoro nezraneného Akita
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 17:50

Akito

"Jak pro koho," řekl jsem trochu rozmrzele a znovu jsem v duchu Yonbiho praštil po hlavě banánem. Šak si to zasloužíš, zasmál jsem se mu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 17:53

miko jen zavrtela hlavou

-> odpověd ani reakci démona ses nedočkal

Irakage

napjaté vztahy mezi bijuu že ?? .... zasmál se a Miko odešla .... tak co Akito...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 18:00

Akito

"Co, co," odsekl jsem mu. Tak on do mě zapečetí nějakýho bijuu a pak dělá, jako by se nic nestalo. "Váš obětní beránek je připraven sloužit," řekl jsem mu neurvale.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 20:41

Irakage

víš měl jsem ukol zapečetit před jedenácti lety Yonbiho do mého syna ale nemohl jsem .. řekl jsem zdrcene
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 20:44

Akito

"A proč jste nemohl... To jste se tak bál následků nebo jste si prostě vybral někoho kohokoliv z města... Hlavně dítě bez rodičů, že... To je jedno, co se mu stane," rozčílil jsem se na něj trochu. A proč asi nemám rád lži, protože to nakonec skončí takhle.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 20:47

Irakage

Víš Akito znal jsem tvoji matku .... řekl přátelským tonem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 20:52

Akito

"Moji matku," zeptal jsem se a přitom jsem vykulil oči. Jak mohl znát moji matku? Vždyť se o ní ve vesnici nikdy nemluvilo... Myslel jsem, že to byla jen obyčejná žena klanu Hakuni, ale možná jsem se spletl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 20:54

Irakage

zklopil hlavu .. dobrá to žena ... zmizela když jsem umístil do tebe bijuu na její příkaz
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 20:56

Akito

"Na ... na její příkaz? Lžete!" řekl jsem mu rozčíleně, když se moje překvapení změnilo v ukrutnou zlost a bolest. Proč... proč by to matka chtěla? To.... to .... chtěla se mě zbavit? A kde je vůbec teď?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:25

Irakage

Byla jedna zmejch žákyní .. řekl mu vážně .. starší jak já
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:31

Akito

"A co Vás donutilo k tomu, aby jste změnil názor? Pochybuji, že pouhý příkaz matky... Vy jste Irakage, žádnej měkkejš." podíval jsem se na něj podezřívavě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:36

Irakage

nechtěl jsem aby můj syn trpěl měl to být budoucí Irakage.. a pak tvoje matka navrhla tudle žádost a já sejí chytil ... řekl ale bylo vidět že zatím bylo něco víc .. řekl šel k němu a položil mu ruku na rameno
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:39

Akito

"Buď jste můj otec a nebo dost divný," řekl jsem mu a poodstoupil od něj: "Takže s pravdou ven... Nemám rád lži."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané Události - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Události   Nečekané Události - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané Události
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nečekané zprávy
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: