Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané zprávy

Goto down 
+3
Meiki_Ookami
Aspi
Ramaru
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:31

Týmy se vracely do vesnice z poznavacích misí .. Vůdce vesnice se zotavoval po boji s bývalým Raikagem a tak vesnici spravoval jeho správce který se usídlil v jiné budově portože budova hokage byla zatím stále zničena

Bylo pozdní odpoledne a v Kumo se pod návalem páry která pomalu mizela začla odkrývat a začlo se ochlazovat jako každý večer všem příchozým bylo oznámeno že si mají odpočinout a že zítra budou mít težký den
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:40

Daisuke

Odpočinul jsem si až moc a proto už jsem byl zase na nohou a na zádech měl čtyři katany, což o mě vypovídalo, že se jdu zase učit. Než jsem se rozeběhl k tréninkové louce tak jsem se zastavil na pravém poctivém Kumo ramenu a začal ho s chutí jíst.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:45

Kuchař

Zvídavě s ena tebe kouknul .. ty budeš jeden ztěch novejch geninu co ?? .. zeptal se ho a zasmál se .. prej ste měly první mise težky .. řekl a zaptal se tě.. Je to pravda ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:52

Daisuke

Utřel jsem si zbytky ramenu do rukávu a zasmál se. "Pro nás to nic nebylo, tomu věřte! Mluví k vám totiž budoucí Raikage." Zvolal jsem plný odhodlání.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:57

Kuchař

Oho .. Tak budoucí raikage jo ? .. a usmál se ... tak to si dej .. řekl jsem a natáhnul jsem se po druhé misce .. at se plně najíš,na učet podniku .. zasmál jsem se , vypadalo že měl dobrou náladu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:04

Daisuke

"Yosh!" Zvolal jsem nadšeně a vzal si s chutí další misku a hned se do ní pustil. "Už se těšim až se stanu stejným borcem jako byl mistr Killer-bee a budu nosit klobouk Raikageho." Zvolal jsem nadšením.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:20

Hikaru

Ten pitomec... běhaly mi myšlenky hlavou a zaměřovaly se neustále na to jedno. Seděl jsem opřený o kmen stromu s pravou nohou mírně pokrčenou v koleni. Chlad doléhal na mé tělo jako peřina a já si chtěl ještě odpočinout, alespoň chvíli, chtěl jsem přestat myslet a prostě se zastavit. Nic nevnímat, mít klid, neznat co je strach a co jsou city.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:10

Nero

Odpočinek...taková ztráta času... Odpojil sem se od ostatních a šel směrem domů. Myslím že dneska stejně neusnu
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 09:02

Karadin

Pozrel som sa na senseia, a keď som sa dozvedel, že máme si ísť odpočinúť tak som utekal domov. Otvoril som dvere a za dverami varila mama obed. Ahoj mama. Utekal som hore ľahol som si a začal som premýšľať o budúcnosti. Ja som teraz genin. Za chvíľu budú snáď chuuninské skúšky a ja pomaly neviem žiadnu poriadnu techniku. Keďže chcem, aby v budúcnosti som bol senseiom a učil nových členov akadémie nové techniky a rôzne iné veci mal by som na sebe zapracovať. Hmm. Zamyslel som sa a po chvíli som zaspal.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:05

Li

Vrátila jsem se společně se svojí senseikou a Zerem do vesnice.
Bylo nám řečeno že si máme jít odpočinout.
Všichni jsme se rozešli jyným směrem.
Já jsem zamířila ihned domů, dala si sprchu a plácla sebou do postele.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:30

Nero

Pomalu jsem došel domů a dal si sprchu.
Potom jsem přešel do pokoje,vslíkl se a lehl si do postele. Teď tu budu ležet a čumět do stropu.Ach taková neskutečná ztráta času
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 15:39

Odbila 10 hodina a v kumograuce bylo chladno jaký každý večer , ale tentokrát to nebylo jak každý den , byl doslova mráz něco bylo špatně

V pozních večerních hodinách se pod budovou vůdce vesnice sešla rada aby diskudovala o budoucnu vesnice
Ryuzaki Masaschi: Ryu , vesnice vám ještě neposlaly potvrzení že ? .. zeptal se vůdce
Ryu: Ne neposlaly , maj něco lepšího napráci jako komandovat svoje lidi , všichni jsou neschopný
Ryuzaki Masaschi: Doufám že stím něco uděláte to že ste založil tuhle vesnici , neznamená že jí budete vládnout pro nic zanic
Ryu: Nebojte já vím , Včera jsem zabil ex-raikageho , vyvoláme chaos aby nás začly brát vážně , nenechám poškodit pověst naší vesnice a taky musíme získat jednoho démona jinak se naše plány nezdaří .. prohlásil vůdce vesnice

Všech 5 lidi z rady kývnulo na souhlas a v budově byl klid

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U Vesnice bylo slyšet vytí vlků , a krákorání havranů , nedalo se vtom pomalu spát a tak se postupně začly rozvicet domy protože ten zvuk byl příšerný a dotoho byl ve vesnici mráz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 16:16

Daisuke

Jako každý večer už jsem v těchto hodinách spal s otevřeným oknem, ale najednou mě probudila velká zima a tak jsem se chystal zavřít okna, avšak v tom se ozvalo vytí vlků a ve mně zatrnulo. Tohle se v Kumo moc nestává. Pomyslel jsem si a zavřel okno a následně zalehl zpátky do postele s úmyslem dál spát a přemýšlet o tom co se asi děje.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:33

Hikaru

Nezdá se mi, že by bylo jako obvykle, ale to je jedno... Stále sedíc opřený o strom s pokrčenou nohou v koleni, jsem zavřel oči. Naneštěstí však vytí vlků pro mě znamenalo odsouzení k tomu, abych byl vzhůru. "Ah," vzdechnul jsem a sklopil hlavu. Tentokráte mi bylo k užitku alespoň to, že jsem se mohl zachumlat do oblečení a prostě spát venku. Rodiče už pro mě jistě připravili nějaký trest, protože se k nim jistě doneslo mé chování, alespoň to jsem si myslel, a proto jsem nehodlal jít domů, už jenom kvůli tomu... Přetřel jsem si čelo, které stále pamatovalo pečeť.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 19:55

Karadin

Po 2 hodinách som sa zobudil a pozrel som sa z okna. Vánok studeného vzduchu mi prešiel po celom tele. Začal som z toho kýchať. Vstal som z postele, pozrel sa z okna a počul som z vonku akési podivné zvuky zvierat. Skoro všetky domy boli porožihané. Čo sa to deje?Z okna som nič zvláštneho nevidel tak som si išiel ľahnúť znovu do postele.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:39

Nero

Kvůli těm hnusným zvukům jsem se pořád převaloval a nemohl skoro ani zavřít oči. Nezdá se mi jako bych tohle už někdy zažil..že by se něco dělo ?Pomalu jsem vstal a přemístil se k oknu,otevřel ho a rozhlížel se kolem. Docela zima...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 06:25

Li

Vztekle zvedne hlavu a vytáhne polštář, kterým se snaží zvuky tlumit.
Zatraceně, jsem fakt unavená. Je tohle normální?
Kdybych uměla bunshin, tak tam pošlu klona podívat se co se děje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 10:57

???

Tak jsme tu ... řekl jeden ninja kterej měl pásku přez oko ... ted zlikvidujem Kumogakure jako oni před 30 lety .. řekl chlápek Běžte ... řekl potichounku
A Jeho poboční se otočil na ninji a zakřičel ... BĚŽTE !!!

Podzemní Komplex

Něco je špatně
.. řekl Ryu Raguki vůdce vesnice
Cítim že lide něco ruší a tak jsou pěkně naštvany ale u všech jeto stejný .. dodal Ryu
Člověk známý jako Spravce ... vstal a prohlásil .. Pro dnešek KONEC ... řekl sfouknul svíčku v tu chivlku tma byla všude tma a všichni okamžitě zmyzeli

O 5 minut později

Nad vesnici se vznášelo asi 10 orlů a 10 vran to bylo ještě v pořádku ale na nohou jim vysely kunaie se 2 výbušnýma lístkama
5 lidi co sedělo dál od vesnice ... KAI .. řekli a všichni ptáci začly spouštět kunaie po celý vesnici to začlo bouchat ... domy to moc neničilo ale přece jenom když se dobře trefili tak to rozdrtilo i dům ... měly to vše perfektně naplánovane bylo vydět že na tudle chvíli trénovaly opravdu dlouho ... V kumo to začlo bouchat a do toho se ještě otevřela brána do města běhaly zamaskovaný ninjové až na oči ,který čočky měly všichni zelený a taky kolem nich červene od popraskaných žilek a do toho se vkládal tmavě zelený odstín kolem oka
Nečekané zprávy 720__obrazky_tn.4ever_tn.sk_oko_ruza_zel_tn
Zpoza zad vytáhly louče ktere zapálili pomocí katonu a začly se rozebýhat po vesnici a házet zapálené louče do domu aby schořely

Když začly výbuchy a otevřela se brána do toho se spustil zvuk zvonu jako "všichni do zbroje"
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 11:09

Nero

Jeden Kunai s lístkem mi prosvištěl kolem okna a dole bouchnul u dveří. Co se to sakra děje ?! útok ? Bez váhání jsem popadl meč,řekl matce ať se schová a vyběhl jsem před barák jen se spodkem pižama a nahoře bez. Měl bych nejdřív pomoct rodinám obyčejných vesničanů. Rozeběhl jsem se do vesnice...

-> Nwím jestli v tý době máme pižama Cool laugh ae to je detail..
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 12:00

Karadin

Po hodine som sa zobudil a z vonku som začul vrany a výbuchy. Pozrel som sa von a niektoré domy začali horieť. Čo sa to deje. Utekal som za mamou a spýtal som sa čo sa deje, ale ona tiež nevedela. Otec bol v práci a mi sme sa oňho báli. Po chvíli za nami prišla aj moja sestra. Mama, čo budeme teraz robiť?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 12:33

Daisuke

Znovu jsem se probral ze spánku a jen se otočil a spal dál, ale to už jsem na podlaze viděl odstín oranžové a nevydržel jsem to a podíval se z okna co se děje a cuklo to se mnou. Uviděl jsem oheň a všude trosky od výbuchů. Nečekal jsem a popadl své tři katany, hodil si jednu na záda a zbylé dvě si dal okolo pasu a následně jsem otevřel okno, ze kterého jsem vylezl a sklouzl po střeše až na zem. Musim pomoct! Pomyslel jsem si a rozeběhl se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 13:42

Kunaie dolítaly a Havrani i orlové začly pomalu slítívat dolu a dělat nálety při dotyku bouchly ...
A do toho ještě po mšstě začly běhat ninjové s katanama
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 13:52

Nero

To se mi nelíbí..ksakru! Skočil jsem do baráku co byl ke mě nejblíž a odtamtud jsem pozoroval uličky a vše kolem..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:02

Daisuke

Na nic jsem nečekal a za běhu vytáhl katanu a snažil se najít jednoho z těch ninjů. ve chvíli, kdy jsem ho našel tak jsem na něj zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:16

Hikaru

"Tady vážně nemůže být na chvíli klid," zamumlal jsem a vstal jsem ze země. Byl jsem už celkem rozčílený, protože tu musel neustále někdo dělat nepokoje. "Nechtěli byste na chvíli sklapnout?" zavolal jsem na probíhající skupinku lidí, o kterých jsem věděl tak akorát to, že běží s katanou v ruce. Chvíli mi to nedocházelo, přeci jenom jsem neměl tu vizuální kontrolu věci, ale zvuky výbuchů a plamenů, které jsem uslyšel po chvíli, mou teorii potvrdily, proto jsem vyrazil zpátky do vesnice z mého "úkrytu" pod stromem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané zprávy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nečekané Události
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: