Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeMon Jun 21 2010, 20:12

Jednička

Šel jsem k místu tam kde bych se měl sejít stím novým (šrotem) ... Byl to palouk uprostřed hor .. nic tam nerostlo a byl to spíš takový hlinity a kamenitý palouk
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeMon Jun 21 2010, 20:15

Melo

Už sem byl skoro na místě setkání, ani sem tam neposílal klon, protože sem neměl žádný pocit ohrožení. Přišel sem tam já sám originál a chladným hlasem se zeptal.
Co to má znamenat?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeMon Jun 21 2010, 20:20

Jednička

Přicházela k tobě postava v bíle kápi s římskou číslicí I nebylo ji vidět do obličeje ... Takže s nakonec přišel .. děláš dobře .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeMon Jun 21 2010, 20:23

Melo

Zaostřil sem na něj svůj pohled.
Nemám nic lepšího na práci.
Řekl sem mu narovinu.
Ale teď vážně, proč tady sem?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:01

Jednička

Protože si jeden znás ... řekl hluboký tonem ..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:12

Melo

Nebyl sem vůbec překvapený, na mém obličeji se nepohl ani ten nejmenší sval.
To je dost možný, matka mi nikde neřekla můj původ. Nestihla to, protože sem jí dřív zabil.
Řekl sem chladným hlasem.
Máš ale důkaz?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:22

Jednička

Rozplynul jsem se a zničeho nic jsem se jakoby složil předním ... napnul jsem dlan a spíš uděřil jsem ho do hrudě , kolem očí semu začly dělat černý kruhy který pomalu zvětšovaly
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:26

Melo

*puf**puf**puf*
Okolo 1 se objevili 3 klony, byl obklíčenej.
Radši mi řekni co děláš, nebo tohle bude krátká konverzace. To, že sem naklušeš a řekneš mi, že sem jeden z "Vás" neznamená, že ti věřím.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:28

Jednička

Dokazuju ti že i ve mě proudí část stejný chakry jako tobě ... po celém těle si měl černý pruhy a já dal dlan pryč ... Bojovat je nemoudré
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:30

Melo

Podíval sem se na své tělo a klony se na mě taky podívali a rozplynuli se.
To může být tvá technika. Ale dobře, řekněme, že jsem jeden z Vás, co s tím mam jako dělat?
Řekl sem pořád stejně chladně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:34

Jednička

Jít semnou do chrámu Strážce Yukaty ... byl to nás předek žilt ua si před 150 lety .. jsme z jeho krve... v chrámě je pečet která se aktivuje pomocí tebe a mně .. neboly dostanem povolení používat 3 legendární techniky Yukaty ... pak se vrátíme do naší skrýše kde by nás mělo bejt víc celkem 4 stebou 5
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:38

//Rami mohl by si mi dát přístup do té sekce "Charaktery" v Yutaka? Já si nejsem jistej jestli mám zbraň bo nemam xD Nebo plz napiš kopii meho životopisu do PM. Dík Razz

Melo

Dobrá tedy, deme.
Řekl sem ocotně, protože mně to přesvědčilo, ale byl sem pořád ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:42

// nemůžu , nejsi v žádný skupině .. musím s dohodnout s nagatem až tu bude

citace :
Historie: Mela porodila jeho matka hluboko v horách, byla to skvělá Shinobi. Do jeho 9 let ho trénovala a zjistila, že má Melo vynikající nadání na stínové klony. Matka ho vychovávala ve zvláštním stylu, kdy neukazovala žádné emoce, to se na Mela přeneslo a ten ve svých 9 letech svou matku chladnokrevně zabil. Mela už v horách nic nedrželo, vytvořil si Přivolávací svitek na různé spisy, které za sebou zanechala jeho matka a opustil hory. Díky vynikající kontrole Kagebunshinu byl Melo vynikající mašina na zabíjení, jeho schopnosti se násobili každým zabitím a každým vytvořeným klonem, je to takovej dost rychlej samouk. Když ve svých letech zjistil svůj element naučil se pár dost užitečných kousků. Protože se od svých 9 let soustředil prakticky jen na klony je s nima dobře seřízený, umí je tak dobře vytvořit, že nepotřebuje ani slova ani pečetě aby je vytvořil, díky jeho velké zásobě chakry jich dokáže vytvořit desítky ne-li stovky, když je v krizové situaci. Když mu bylo 15 utkal se s velmi mocným Shinobi, docela si to dával, ale nepřitel nakonec vyhrál, ale když viděl, jak dobrý Melo shinovi je, ušetřil ho. Na památku Melovi usekl na obou rukách prostředníček, proto se musel Melo učit své techniky bez pečetí.

Zbraň: Umí si pomocí Kagebunshinu vytvořit jakoukoli solidní předmět.

Specializace: Nin 65% Tai 35% Gen 0%

Schopnosti:
Kage Bunshin no jutsu
Tajuu Kage Bunshin no jutsu.
Několik Raiton C-A technik
Shunshin

Jednička

Ještě jsem nepřipoměl že v chrámu budou strážci ..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:45

Melo

To mají blbý
Odpověděl sem mu a pokračoval s ním do chrámu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:50

Jednička

Todle místo jsem vybral na setkání,protože je to dost blízko k tomudle ... takže zachvilku tam jsme .. řekl a zrychlyl byl celekem šíleně rychlej
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:51

Melo

Běžel sem těsně za ním, byl docela rychlej, po chvíli sem už začal sprintovat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 18:20

Běžely jsme asi 1 hodinku i po tom dost rychlym behu na mně nebyla znát náká uvaha .. před námi se tyčili hradby vysoké ale uzké
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 18:24

Melo

Setřel sem pár kapek potu ale byl sem docela vpohodě.
Ani sem nečekal na 1 a pomalým krokem sem se vydal k hradbám.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 17:33

Jednička

Pousmál jsem se a zmyzel jsem

část hradeb před Meloem zajížděla do zeme
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 18:23

Melo

To mě chceš otestovat? Klidně.
Řekl sem a vkročil mezi hradby,
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 18:42

Brána se zavřela .. okolo tebě byly domy které zázrakem stály nakonci othodle rádoby města se tyčila velká věž , měl si takový pocit že tě někdo sleduje
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 19:42

Melo

Na tváři se mi objevil malej křivej usměv a kráčel sem dál směrem k věži.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:39

Kolem tebe se rozhléhaly hlasy všechnou soouznělo jaky kdyby si měl halucinace .. pořád si to slyšel .. dokola
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 20:54

Melo

Co t-
Podíval sem se okolo sebe.
Genjutsu?
Řekl sem trochu překvapěne.
Kai!
Vykřikl sem a přerušil na chvíli tok chakry.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:43

dělo se to pořád jaky kdyby tě chtěly omámit a najednou na tebe letěl churiken ty jako kdybys ho neviděl ani neslyšel jako kdyby si byl někde jinde , ale ten shuriken na tebe letěl
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Setkání Raikágů (Check a Ramaru)
» Velké setkání!
» Kira (Šrot)
» Nečekané Události
» Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: