Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 nejlepší příspěvek ve hře

Goto down 
+10
Ramaru
Check
Rhaegar
Clover
Nagato
Páťa
Meiki_Ookami
Forward
Aspi
GTO
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:45

Nejsou tu moc dlouho takže sem si všechno nestihl přečist ale podle mě je nejlepší příspěvek tento :

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:09

Ano, tento topic mi tu celkem chyběl. A děkuji, že jsi vybral zrovna můj Smile
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:20

nemáš zač......a ještě se mi líbil na stejný stránce komentař od sevena(ten už sem dávat)
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 09:09

citace :
Amaki

Čo to je zač? Kunaiom som začal všetky ničiť, ale nič sa nedialo.že by to bolo genjutsu? Uchiha klan je v tom dobrý, ale Isane je na to príliš velká lama... Pomyslel som si a po chvíli som zistil,m že to asi nemá význam. Rýchlo som odskočil a hodil medzi klony 2 výbušné kunaie. Výbuch pokryl celú oblasť a ja som bol pripravený z dvoma kunaimy v ruke. Pre iotou som ešte spravil kawarimi.

nemá chybu Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 09:53

sasuke123 napsal:
citace :
Amaki

Čo to je zač? Kunaiom som začal všetky ničiť, ale nič sa nedialo.že by to bolo genjutsu? Uchiha klan je v tom dobrý, ale Isane je na to príliš velká lama... Pomyslel som si a po chvíli som zistil,m že to asi nemá význam. Rýchlo som odskočil a hodil medzi klony 2 výbušné kunaie. Výbuch pokryl celú oblasť a ja som bol pripravený z dvoma kunaimy v ruke. Pre iotou som ešte spravil kawarimi.

nemá chybu Cool laugh

tak to jo no... Akorát... nechápu lol! odkud to taky je by to chtělo Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 10:00

je to z chz ja vs amaki Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 17:35

Toshi napsal:

Toshi Hyuuga

Vtom som videl ze na nieco Amaki pozera a hned som aktivoval byakugan apozrel sa tam aj ja a v duchu si povedal Hele bobr


Ja (Aiko) Toshi (Toshi) a Lewíík=Neal (Amaki) sme mali 1. tréning... Aiko skončila premočená a musela sa prezliecť no na nešťastie skončila polonahá xD Toshi proste zabil xD
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 18:30

Hele bobr Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 09:15

Nagato napsal:
Nad Konohou se začalo zatahovat

Před čtením spustit video:


Hokage

Tělem mi projel chlad. Opravdu to takhle skončí? Všude byla tma. Zničehonic jsem v dáli spatřil světýlko. Vydal jsem se tedy k němu.

Flashback

Ztratili jsme je? Otázal se mladý ninja s logem Uchiha na zádech. Mladý hokage měl vyděšený výraz. Myslím že jo. Vypadá to tu docela děsivě. Hokage se porozhlédl po jeskyni. Byla to jedna z těch větších jeskyní. V dáli se ozval štěkot psa. Sakra. Zaklel Hokage a jakoby tím slovem odpálil nálož, která musela být někde nad nimi. Strop začal padat. Padaly obrovské kameny. Oba dva mladí ninjové neváhali a rozběhli se k východu. Hokage zakopl. Jeho přítel si toho všiml. Všiml si také kamene, který se uvolnil přímo nad hokagem. Na poslední chvíli k němu přiskočil a odhodil ho o kus dál. Na ninjovo tělo dopadl obří kámen, který mu ihned rozdrtil nohy. Jeskyni zavinul ostrý nekonečný křik. Hokage ihned přispěchal ke svému partnerovi, který se kousal do rtu aby neřval bolestí. Hokage se snažil kámen uvolnit ale nešlo to. Zabíj mě. Řekl. Hokageho ta slova nepřekvapila, ale ignoroval je. Víš co sme si slíbili když jsme se stali jouniny? Když bude jeden z nás na pokraji smrti, tak ho ten druhý zabije. Získá tím sílu, kterou zachrání svět. Hokage jakoby slova ignoroval a dál tlačil do kamene. Bylo to beznadějné. Do očí mu vyhrkli slzy, které na zemi brzo vytvořili loužičku. Prosím. Hokage vytáhl kunai. a probodl partnerovi srdce. Jeskyni opět zahalil křik. Tenhle byl ale jiný. Ta bolest byla zřejmá.

O pár minut pozdději

Z jeskyně vystoupil muž, kterého chtěli ninjové chytit. Ovšem ihned se zarazili. Jeho oči se změnili. Vykoktal ze sebe jeden. Bylo to to poslední co řekl a to poslední co ostatní slyšeli.


Hokage

Takhle to končí? Myslel jsem že zemřu hrdinskou smrtí jako ostatní hokage. Tohle je proti tomu nic. Naposledy jsem otevřel oči. Noha dvojky vzplála černým plamenem, který za chvilku zhasl. Nad konohou začalo pršet. Hokage byl mrtvý.

Ako to povedať.... útočili na konohu a Hokage-sama zomrel..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:12

Jop tenhle příspěvek byl rozhodnut už na začátku boje a těšil sjem se na něj jen co boj začal z důvodu, že Flashbacky miluju Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:33

Příspěvek od nagato - pohřeb hokage

Nagato napsal:
Týden po napadení Konohy


Už týden bez přestání pršelo. Některé domy už byli opraveny, ale ve vesnici bylo i tak mnoho volného místa. Nejhorším volným místem byla skála nad původním domem Hokageho. Odkaz předků Konohy byl nemilosrdně zničen a nezbylo z něj téměř nic. Na troskách staré Hokageho budovy stál dav černě oblečených lidí. Ve předu stáli ninjové, vzádu pak obyčejní vesničané. Všichni přišli uctít pamatku zesnulého Hokageho. Kněz, který byl pověřen tímto pohřbem otevřel pusu a začal mluvit.

Shinji Uchiha byl Kage, kterého by si přála každá vesnice.
Byl odhodlaný splnit své cíle a ochraňovat vesnici.
Jeho život provázelo spoustu tragédií, ale Shinji se nikdy nevzdal.
Možná odešel na druhou stranu řeky, ale jeho odkaz, v podobě tísíců
zachráněných životů po nemilosrdném útoku na Konohu tu s námi bude věčně.
Uctěme tedy jeho památku chvilkou ticha.


Když kněz domluvil tak všichni stichly. Jediný hluk dělali kapky dopadající na zem a povrch rakve.
Po chvilce se k Rakvi vydal zástup Uchihů. Všichni šli za sebou jeden po druhém a pokládali na Hokageho rakev bílou růži.
Poté ti nejvýše postavení obestoupili rakev, zvedli si jí na rameno a vydali se směrem na hřbitov. Lidé je následovali.

Průběžné informace

Po napadení konohy se tu rozkřikla zpráva o nové organizaci Tenpi. Jelikož si všichni mysleli, že útok naplánovali Haiko tak je tu přijali s otevřenou náručí. Tenpi tu velmi pomohla při opravách domů. Šéfem místního kultu se stal starší bratr mrtvého Hokageho Kojiro Uchiha.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:22

jojo ... taketo smutne prispevky su naj Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:51

JSem rad ze se vam ty prispevky libily. Budu se snazit delat takovejch co nejvic Smile Treba i vtipnejch,napinavejch apod. Smile
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:20

Aspire napsal:


Jiro a spol.

Na zem dopadlo toho dne neuvěřitelné množství kapek slz a také děkovných proslovů. Lidé chtěli Jira schovat do svých sklepů, aby ho ochránili před paprsky slunce, ale on to odmítl, protože věděl, že stejně zemře. Aiko řvala jako pominutá a tak i celá vesnice, která stála za Jirem, vedle něj i před nim. Byli zde opravdu všichni z vesnice. Jdu za tebou můj bratře. Pomyslel si Jiro a v tu chvíli ho Aiko přitiskla k sobě a dala mu polibek na čelo. "Vždycky tě budu milovat, vždycky budeš s bratrem největším hrdinou této vesnice a vždycky budeš v srdcích všech těchto lidí, protože to co jsi ty a tvůj bratr Sayaru dokázali, nedokázal nikdo na světě." Řekla Aiko a v tu chvíli vysvitlo slunce ve své celé kráse a všichni pozvedli své svíčky a v tu chvíli se Jiro pousmál a jeho kůže se pomalu začala loupat a kosti v jeho těle se začaly drolit na prach. "Masaru a všichni ostatní mladí ninjové, dejte na mé syny a vesnici pozor." Řekl Jiro a pak celý zčernal a proměnil se v popel, který se rozvýřil po celé vesnici.

"Bratře! Sakra bratře?! Kde jsi?" Ozýval se hlas mladého Jira ve staré a zaprášené chatrči, v tu chvíli Jiro uviděl svého bratra Sayara na zemi celého od krve a hned se k němu rozeběhl. "Prosim tě, neumírej!" Volal Jiro a cukal se svým bratrem, aby ho probudil, ikdyž věděl, že je mrtvý. V tu chvíli ho Sayaru chytl za zápěstí a začal se hlasitě smát. "Já žiju, tohle je jen rajčatová šťáva." A Jiro začal mírně brečet a tak ho Sayaru obejmul. "Nikdy bych tě přece nenechal na tomhle světě samotného." Řekl Sayaru Jirovi.

Jirova smrť Sad
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:25

Tento příspěvek je velmi kvalitní,i smutný,a ta píseň k němu nádherně ladí... Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:54

strasne smutne Sad
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:59

Divim se, že jsem neuronil slzu, protože většinou když mi umře nějaká oblíbená postava jak ve hře tak i v anime tak mám fakt slzy v očích.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:00

a terat ty umrely dve Cool laugh
Jiro a 13 Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:02

No, ale co si bude povídat. Jiro a Sayaru byly moje nejoblíbenější postavy co jsem kdy měl.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:52

No když to tak vezmeš každej jednou umře,nikdo nežije víckrát,ale určitě se najde nějakej " Hrdina " kterýho si oblíbíš
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:12

Je to upe perfektné Aspi Smile
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:41

já jsem si hodně oblíbil moje Sorino hochy...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:42

Díky moc Smile No jak jste si všimli tak se objevil Yoshiro Kentiri, kdo to asi je? A odkud asi pochází Smile Ale to už nepatří sem Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:44

Aspi tie tvoje upútavky xD
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:45

Yoshiro byl poslán z nebe Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nejlepší příspěvek ve hře Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
nejlepší příspěvek ve hře
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nejlepší souboj
» Nejlepší anime openingy
» Pes je nejlepší přítel člověka(theSEMTEX)
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: