Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 nejlepší příspěvek ve hře

Goto down 
+10
Ramaru
Check
Rhaegar
Clover
Nagato
Páťa
Meiki_Ookami
Forward
Aspi
GTO
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:47

nn to boli došiel na čas Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:52

A teď chci sochu Yashiho jak bojuje se 13 ... jako hrdina Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:54

Cool laugh spíš udělat sochu Jira Yashiho a 13,a pod to jména kdo všechno snima bojoval,neboli hodně pomáhal.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:55

a pomoc je vybavovat se s ostatníma, zatímco Yashi bojoval o váš život? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:56

Nejspíš proto by měl postavení v soše Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:58

vaše jména by mohly bejt napsaný na spodní straně kamene Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:59

jj to by mohli...ale takovu ctu,asi ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 23:42

Ček zabil Razz
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:11

Tendle přízpěvek není zas tak dlouhý ale je rozhodně fakt promyšlenej a boží Cool laugh mě se teda uplně libi .. nevím jak ostatním Cool laugh ale mě pohltil Cool laugh ani nwm proč ale vypadá to uplně přesně na moje gusto Cool laugh

Aspire napsal:
Lidé se scházeli v docela velkém počtu vedle velké sochy Jira Kentiriho a jednoho z bratrů Sorinů na náměstí. To vše z jednoho prostého důvodu, do vesnice právě přicházeli největší zabijáci a vězni dnešní doby. Byly však všichni dokonale spoutáni a kolem nich byla chakra bariéra, kterou nikdo neprošel a nikdo z ní nedokázal vyjít.



Na pohled byli někteří opravdu strašní, ale co mohlo lidi zarazit, někteří měli u sebe dokonce i své vybavení a to vše z jednoho prostého důvodu, jsou s ním tak dobří, že kdyby se někdo snažil jim to vzít, tak je zabijou.

Vězňu bylo asi 20, ale mezi nimi bylo asi 5 z těch nejznámějších.

První z nich, podle lidí je to ukázkový šílenec a blázen. Říká se, že dokázal zabít vůdce asi 4 vesnic a to jen, protože má rozdvojenou osobu, která ho nutí lidi zabíjet. Ne, jen z legrace má na zádech vytetovaný znak Chaosu. Už z davu se ozývalo "Jin Marakashi.". Většina vězňů měli na tváři naštvané výrazy, ale on se jen usmíval od ucha k uchu.
nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Commission___dante_locura_by_geofffffff-d2z349g

Jako další z těch co ho lidi poznávali šel muž s hnědym kloboukem a zelenym kabátem a nebylo mu přez černou ofinu vidět do tváře, avšak byl dokonale vidět ten hadí jazyk nebo se to spíše dalo pokládat za chameleoní, protože lidé ví, že dokázal bojovat pomocí chameleoních technik. "To je ten Kamereon! Kamereon Niji! Divim se, že ho vůbec dokázali najít." Řekl nějaký muž s dlouhými vousy a sledoval dál vězně.
nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Commission___gecko_by_geofffffff-d2zr346

Jenže zatim největší rozruch se objevil při příchodu velmi zajímavého docela mladého muže, který měl na zádech svůj meč, který lehce zářil rudou barvou. V očích neměl nenávist ani nic typického pro zabijáky, ale měl tam spíše smutek. Lidé začali hodně diskutovat. "Však ten je prý nevinný ne?" Zvolala jedna žena, ale druhý muž mezitím zařval. "Zabijte toho šmejda rovnou! Akorát lže a není schopný připustit svoji vinu!" Jméno vězně je Akuma Kōsei a je největší záhadou pro lovce odměn.
nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Commission___red_eyes_by_geofffffff-d3010m5

Další, kdo vzbudil velký zájem byl poměrně mladý kluk, který měl do modra zbarvenou ofinu, říká se o ně, že prý kdysi chtěl znovu vytvořit Akatsuki a ovládnout svět, ale na jeho plány přišli a stihlo ho zajmout. Říká si Saisei, protože to znamená Znovuzrození.
nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Within_the_shadows____by_osy057

Mezi posledními kráčel muž s jasně červenými oči, díky čemuž také získal svoji přezdívku "Buraddiai", což znamená "Krvavé oko". Nikdo mu už ani normálnim jménem neřekne. Podle legendy, ano legendy, už tak mladý a říkají se o něm v jiných vesnicích legendy. Říká se, že prý mu jednou někdo zabil ženu a on kvůli tomu vyvraždil všechny lidi ve své vesnici a pak psotupoval od vesnice k vesnici a na pravém rameni si vyrývá čáry, podle toho kolik vyvraždil vesnic, protože přesný počet nikdo nezná, jen on.
nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Genji___level_2_by_dinmoney



Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:12

jj, dobrý príspevok :-)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:22

Děkuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:44

Ja som o tom príspevku hneď všetkým hovoril Cool laugh Jeden z najlepších.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 08:59

Aspire napsal:
Renji Hagane a Ryuu jsou jako ostatní genini v té hale, nyní vyšli ven a nic nevidí. (Jasně jsem v každé místnosti napsal, že KAŽDÁ postava genínů je v té hale na přivítání, tak čtěte pozorněji.)

Pro geniny



Uviděli jste všichni bělmo a bylo to dost nepříjemné, ale v tu chvíli jste uslyšeli hlasitý pokřik společně s tleskánim a dupánim do země. Nikdo jste nechápal co se to děje, bylo to však něco neuvěřitelného. "A zde přichází naši genini! Letošní účastníci chuuninských zkoušek!" Zařval na celé místo hlas Sendokageho a vám pomalu začalo docházet o co se jedná. Když v tu chvíli bělmo zmizelo a před váma byla z davu lidí vytvořena průchozí ulička, po které byl natažený rudý koberec. Všichni lidé buďto tleskali nebo drželi v rukou lampióny a osvětlovali náměstí. Když v tu chvíli sendokage tlesknul a několik jouninů na schovaných v davu kývnulo a v tom se z davu do vzduchu rozlětělo několik tyčí. "Vítám vás za celou Suichugakure na Chuuninských zkouškách!" Zvolal sendokage, když v tu chvíli tyče ve vzduchu, hodně ve vzduchu lehce vybuchly a vytvořily několik různých barev, takže všem došlo, že se jedná o ohňostroj. Lidé nepřestávali tleskat a dále si prohlíželi letošní geninskou generaci. Pomalu vám došlo, že akce v té hale byla naplánovaná kvůli zahájení zkoušek.

No proste no comment :-D
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 08:47

//Takže pro shrnutí, ty ležíš na zádech s přeraženou nohou, přičemž se natahuješ dozadu, vyvoláš dva Fuuma Shurikeny, nějakým zázrakem je roztočíš a hodíš po chlápkovi co nestojí ani krok od tebe? tak jo no Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 10:50

Cool laugh Cool laugh Cool laugh To bylo vtipné no, ale nevadilo by to příště hodit do "citace" a napsat k tomu, kdo to psal ..
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 11:49

ted kdo se kouka na vsechny zapasy na CZ by to měl vědět Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 11:57

No jenže to nemusí být každý, takže to prosim tě uprav, jako to mají ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 22:23

Pfff Nechci bejt nák namyšlenej nebo tak že jsem dávám svůj přízpěvek Cool laugh Ale strávil jsem nadnám hoděn času a myslím si že stojí zato ... a tak by nebylo na škodu vedět jak ho hodnotí ostatní ...

Jeto přízpěvek z kumogakure z Mise "Mistr(Daisuke)" Kde je jeden ze šlenu Akatsuki "Rinaku" a bojuje s jedním z Jouninů Kumogakure s "Neyrem a Daisukem"

btw. pro ty c oto ubec nečtou .. Neyro je Sensei Daisukeho

citace :


Neyro

Měl jsem 3 katany a podporoval jsem se chakrou .. začínal být rychlejší a rychlejší až dosáhl na určitou uroven ... když začal kopat ze všech stran tak jsem se 3 katanama nestihál vykrývat a tak jsem cuknul do strany a chtěl jsem uskočit což se mi celkem podařilo ale najednou mě trefila jedna čepel který mě sekla lehce do hrudí a hned potom přišel kop který mě odhodil ... nedá se říct že jsem odletěl ale jak mě nakop tak jsem vlastně zajel do zadu a zastavil jsem ... Působivé řekl jsem mu ... a otřel jsem si krev na puse , moje bojové triko bylo zatřísněno mojí krvý který stříkla z rány na hrudi ale hluboká moc nebyla ... Dovol mi něco předvest .. řekl jsem klidným a vyrovnaným hlasem a ze zád jsem si do ruky vzal štít a zapíchnul jsem tam 2 katany .. tudíž mi jedna v ruce zbyla na obou rukách jsem nad hlavou začal roztáčet štít kdyžvtom se ty katany začaly uvolnovat a daisuke mohl z dálky vydět jak štít nabýrá rychlost až zněho jdou blesky ... já jsem vyletěl do vzduchu a v tu chvilku se uvolnilo asi 10 katan a ty vystřelyly do všech stran kolem Rinakua byl jakoby bodem S s poloměrem 5 metrů ... a já dopadl na zem 1 metr přez jednu katanu ... Rinaku .. Bojovat stebou bylo výjmečný ... ale jemi líto řekl jsem a odhodil tu katanu co jsem si nechal v ruce se štítem vlastně odhodil jsem i ten štít ... Znak smrti: První čás řekl jsem a z mejch noh začal střílet raiton

Mistře a kde jste se tu techniku naučil ???? ... zeptal se chlapec zvídavým tonem který mohlo bejt jako daisukemu měl modré triko s kratasamy a 2 překříženhý meče na zádech ... Toje tajný Nuramone ... řekla starší osoba který měla bílé a dlouhé vlasy ... Jeto zakázaná technika .... protože když jí používáš tak při každém uderu z tebe vyprchá část tvé síly a uderu je celkem 10 ... Neznám nikoho kdo by se pro todle dokázal obětovat ... řekla starší osoba nechtěně ..

Když vtom jsem se pohnul do předu a byl jsem asi tak 10x rychlejší než předtím že mě sotva pouhá oko spatřilo .. za hodně velkýho sprintu jsem sebral ze zeme katanu a proletěl jsem stím zkrz Rinaka a z něho vystříkla krev a já už byl na druhým konci toho kola katanu jsem okamžitě zabodl a skočil jsem do strany kde jsem zase tu katanu vybodl daisuke a Rinaku si mohly všimnout že když jsem proběhl zkrz Rinakua tak se zmanou tvořila žlutá čára a protože byl daisuke daleko mohl vydět jak z té čáry vylétávaly malé pramínky žluté "chakry" které se kroutili do různých utvarů ale to už přerušil můj další utok kterým jsem utočil uplně z jiného uhlu a proletěl jsem vedle rinaka ze kterého opět vystříkla krev ... a zamnou se oběvila další čára už z toho byl křížek .... skočil jsem opět do strany a vzal jsem další katanu a rozletěl jsem se na rinaka ze kterýho sotva stačila stříkat krev po utocívh vše bylo extrémě rychly a já cestou vždy mihnul i dopadající kapki jeho krve .... a to už jsme prováděl teprve 3 uder a v očích se mi ukázala další vzpomínka

Chlapec se jménem Nuramon pozvedl hlavu ... Ale vždyt jste jí předchvilkou použil a pak jste porazil i toho šíleného ninju .... oznámil mu Nuramon který byl zvědavý nato co mu odpoví .... Když máš v co věřit a ta víra je silná tak se ti tvoje vlastní chakra vrátí a tvoje stracená síla bude obnovena .. jeto dar .. řekl a pousmál jsem se a vzpomínka se rozplynula

Dodělal jsem 3 uder a na rinakově hrudí byla další krvavá jizva byly to už 3 udery a ty 3 udery tvořili trojuhelník , Znak smrti : Druhá část Bolest .. řekl jsem a ty 3 čáry co se zamnou vždy tvořili už byly ve tvaru trojuhelníku jako měl rinaku na hrudi ... skočil jsem na konec první čáry kde byly 2 katany a vzal jsem je do ruky ... a rozletěl jsem se proti nemu už jsem nebyl tak rychlý ale zase jsem využíval toho že byl omámený z ran ale to že jsem se nachvilku zastavil a řekl tu část aby se aktivovala se celkem probral a když jsem proletěl se 2 katanama už se zmanou nic netvořilo , jak jsem proletěl kolem něj tak se mu na prsu oběvila malá jizvička a od druhé katany zajiskření .. vykryl to .... Coto ? ... řekl jsem si a skočil zase do jiného uhlu a zautočil jsem a zase se to stalo z nějakého důvodu mě začal stíhat a já netušil proč měl jsem za sebou 5 uderu a on se pomalu zoceloval a já jsem zase mnohem zrychlil ... Šestej uder ! .. řekl jsem si a odnás obou zajiskřilo protože jsem sním v té obří rychlosti překřížil meče ... Sedmej ! ... řekl jsem si a ještě jsem zrychli začal jsem se přepínat .. musle jsem máknout protože můj čas pomalu vyprchával tak jako moje chakra ... OSM ! .. řekl jsem a problejsknul jsem kolem něj a seknul jsem ho do břicha ... ale jenom lehce .... DEVET ! řekl jsem a a to už zněho vystříkla krev a já byl na uplným začátku ... Moje nohy pomalu přestávaly jiskřit a já zahodil jednu z katan ... Znak Smrti : Poslední část , Smrt ... řekl jsem a celej jsem začal modrat a samotnej raiton země střílel a udělal jsem krok dopředu na Finální uder

A v co jste věřil vy ? ... zeptal se Nuramon a jeho starý mistr se zasmál .. v tebe chlapče .. řekl s usměvem a pohlednul naněj
Já věřím v tebe ! Nuramone ! ... řekl mírumilovným tonem tonem který znamenal čest ....


Já věřím v tebe ! Daisuke !!! .. Zakřičel Neyro zároven se svoji myšlenkou která mu zajásala v hlavě a letěl na Rinakua mu dát poslední uder

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 23:13

Ano, kdybych nebyl línej, tak bych to sem dal Cool laugh Byl to luxusní příspěvek. Smile
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 14:31

až na to, že hraješ i za mou postavu Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 01:50

Jasný a proto jsme byly domluvení a za tvoji postavu dá se říct nehraju Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 10:02

nepsals mě, že budeš hrát za mou postavu Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 10:05

Ježiši ty mě chceš nasrat ? ... řekli jsme si jak to bude .. já nebudu psát 3 slovný přízpěvky že utočim dalším utokem twle .. Navíc ta technika o tom je ona je extremně silná a proto jsem se ptal jeslti souhlasíš stěma uderama protože to se odehrálo během 20 sec a to jako sorry ale já nehodlám to psal po jednom .... tomě zase dopálilo
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 10:06

já jenom říkám, jak to je...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 12:41

No jasně, hádejte se kvůli kravinám, jak ve školce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: nejlepší příspěvek ve hře   nejlepší příspěvek ve hře - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
nejlepší příspěvek ve hře
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nejlepší souboj
» Nejlepší anime openingy
» Pes je nejlepší přítel člověka(theSEMTEX)
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: