Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 18:45

Byakuya

Nečakal som, že to budem musieť na teba použiť, ale neprehrám za žiadnu cenu. Všetky čepele mi vytvorili biele krídla a meč(zabudol som názov). Rozbehol som sa na teba a dal som do toho všetku zvyšnú energiu. Sekol som ti po bruchu, aby som ťa rozsekol.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 11:56

Temari

Nevim sice, kde tohle Byakuya udělal, ale co no. Usmála jsem se a začala máchat vějířem, že ti to ty křídla začalo trhat, ale moc to nešlo a tak "Ōkamaitachi" Vytvořila jsem trojnásobně silnější vítr co ti ty křídla hrozně ničil, ale pak jsi se ocitl přede mnou tak jsem před sebe dala vějíř a tim zablokovala útok, ale vějíř začal praskat tak jsm udělala pečetě na kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 12:42

Byakuya

Zničil som tvoje kawarimi a všetka sila ma opustila.Zase ten hnusný trik... Spadol som na zem a už som nedokázal ďalej bojovať .

-vyhral si T-T
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 13. Souboj - Katsuro Karuki(Neal-x) vs Joriu Nokashi(Aspire)
» 3. Souboj - Nami Yasujay(Tbc) vs Amaki Sushimi (Neal-x)
» Neal-x(elder Toguro) vs Aspire(Kimmimaro)
» Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)
» Neal-x(Soi Fon) vs sasuke123(Haku)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: