Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:54

Killer Bee
To si myslíš že ma poraziš?Môžeš to čo víš?Znovu repoval a použil 8 Chvostov hachibiho.Teba to odhodilo do diery čo som spravil výbušním lístkmo.Zachvílu sa vznútra zeme začala valiť voda a spravil sa tam menší potôčik.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:18

Sir Crocodile

když jsi mě chtěl odhodit tak jsem se proměnil na písek a nechal se odvát.najednou se do díry navalil písek a zasypal díru.najednou se kolem tebe oběvilo plno mých rukou a chtělo tě chytit.emohl jsi utýct.vytvořil jsem pevnou písečnou kouli ze které jsi nemohl utýct.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:04

Hachibi
Začal som hromadiť chakru.Nakoniec som ju vypustila a gula sa rozpadla.Potom som znovu začal hromdaiť chakru...Všade som robil diery....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:13

Sir Crocodile

chtěl jsem tě zabít bezbolestně...ale už mě sereš....řekl jsem a chytil tě za nohu.najednou jsi ucítil jak ti z těla mizí tekutiny.vysušoval jsi se jako mumie.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:14

Killer Bee
Znovu som zrušil mód a ty si držal len vzduch.Čakal som čo spravíš....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:20

Sir Crocodile

jednou se unavíš....řekl jsem a snesl se na zem.strčil ruce do země a najednou se všude začaly vytvořovat bodce které byly úplně všude.nemohl jsi utýct(byly z písku).
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:04

Killer Bee
Spravil som pečate na kawarimi a čakal.Toto bude ťažké,povedoju.al si v duchu a pripravil sa k b
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:17

Sir Crocodile

najednou se ostny spojily a proti tobě letěl jeden obrovský osten.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:20

Killer Bee
Osteň som preskočil a čakal.Už to bude jé!To sa dobre rýmujé!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:24

Sir Crocodile

najednou když jsi ještěosten přeskakoval se osten změnil v kouli co tě celýho obklíčila a začala se zmenšovat a tlačit tě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:37

Killer Bee
Hodil som okolo meče a snimi som sa prepadol pod gulu.Pomali to vychádza,aj takáto rošáda.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:45

Sir Crocodile

jakmile jsi dopadl na zem tak se koule sformovala do několika tunového závaží které teď na tebe padalo.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:48

Killer Bee
Spravil som kotrmelec a vyhol sa závažiu.
Už to bude ou jé,to bude pecka mé,povedal blbo lebo mu došiel rým.
Pripravil som sa na ďalší útok no vybehol som na teba.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:20

Sir Crocodile

zase jsi mnou proletěl a já se teď vznesl k nebesům takže mě nebylo vidět(byl jsem jako písek).
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 06:28

Killer Bee
Pripravil som si meče a čakal čo teraz spravíš.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 06:39

Sir Crocodeile

najednou se ze země tiše vynořila moje ruka a chtěla tě chytit za onhu.nemohl jsi ji vidět pokud nemáš oči vzadu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 06:42

Killer Bee
Nevidel som ju,ale cítil.
Tak som ju teda rozsekol a pripravil som sa.
Už to bude!Je je fakt pi*e!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 13:43

Sir Crocodile

najednou se zvedl vítr a z písku si vynořila obrovská ruka která byla asi tak velká jak půlka arény.chtěla spadnout na Beeho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 14:30

Killer Bee
Vďaka mojej rýchlosti som sa tomu vyhol no takmer mi to zničilo nohu.Musí sa mu minúť energia,ako mne moja milá trombólia.Síce ju mám dosť,ale aj tak mám kosť!Zarepoval a pripravil sa na ďalší útok.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 14:35

Sir Crocodile

poletoval jsem vzduchem a najednou se oběvil za ním.já se nikdy neunavím ale ty jednou jo!zasmál jsem se a chtěl mu vrazit hák do zad.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 18:47

Killer Bee
Odskočil a povedal:Práve končíš jó!Ja som pró!Zarepoval.Začala od všadial vystrekovať voda.Bol tu potok.Stalo sa to keď som bol v hachibim a všade som to tu postrialel a voda potom natiakla.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 19:12

Sir Crocodile

přišel jsi na moji slabinu...jen abysještě přišel jak ji využít...řekl jsem a nastavil ruku.voda se do ní vsákla.písek dokáže pohltit vodu...ale voda dokáže zpevnit písek...uchechtl jsem se a dotkl se rukou země.ta najednou začala ještě víc praskat a všude se udělaly síry pod propadem půdy.bylo tam plno děr aněkteré jsem maskoval pískem.najednou proti tobě letěl můj hák.použil jsem písek takže jsem si prodloužil ruku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 06:55

Killer Bee
Hák som preskočil a čakal čo spravíš.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 14:00

Sir Crocodile

jakmile jsi dopadl tak jsi se začal propadat.byla to zamaskovaná díra.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 16:33

Killer Bee
Diera ma takmer vsikla no premenil som sa na poleno.(je to dosť vzadu....)Nevedel si kde som.Kua,je to v keli...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Súboj Obito(Envy) vs Sasuke123(Sir crocodile)
» Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)
» Súboj sasuke123(3 hokage) vs deidara(hidan)
» Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)
» Súboj sasuke123 (Jiraya) vs Ookami Mia (Itachi Uchiha)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: