Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 18:16

Sir Crocodile

už mě sereš!zařval jsem a bouchl do země.všude odemě a dál se začaly oběvovat bodce až nakonec došly k tobě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 18:20

Killer Bee
Stále nevieš kde som....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:03

Sir Crocodile

byl jedno kde jsi protože se ode mě bodce rozšiřovaly všema směry(vystřelovaly ze země)a propichovaly stromy,kameny s¨dokonce beton.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 06:20

Killer Bee
Stále som skákal dozadu a snažil som sa aby ma nezasiahli...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 14:16

Sir Crocodile

bodce vyjížděly dál a mířily na tebe ale strácely na intenzivitě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 14:22

Kiler Bee
Z mečov mi stále kvapkala voda.Spravil som pečate na kawarimi a stále som odskakoval
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:33

Sir Crocodile

konečně jsem tě uviděl a já i bodce se rozplynuly.poletoval jsem vzduchem a tak jsi mě neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:35

Killer Bee
Pozeral sa okolo a nidke ho nevidel...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:39

Sir Crocodile

vypadalo to jakobych zmizel.ale já tam byl jen jsem čekal na svoji příležitost.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:40

Killer Bee
Asi to zdal,pudu si zavolať ludí na bal,povedal a lahol si pod strom...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:55

Sir Crocodile

najednou vystřelilo ze země několik písečných lan a chytly tě za nohy a ruky a teď jsi ležel a nemohl jsi s nimi hýbat.já se vynořil z písku a holou rukou jsem tě chtěl chytit za krk.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 19:57

Killer Bee
Objavila sa kláda a ja som stál zatebou a všetkými 8 katanmi ktoré boli mokré som ťa zasiahol....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 20:06

Sir Crocodile

všechny katany mě probodly.ale já se schválně nechal bodnout a katany netrefily žádné důležité orgány.od pusy se mi linul pramínek krve.najednou katany začal porůstat písek z mého těla a tyjsi je nemohl vytáhnout.i kdyby se o to pokoušela Tsunade tak by to nevytáhla.najednou ti ty katany vyjely z rukou a oběvilyse mi všechny v rukách.já je zabodl do země a potom bouchl do země.písek se rozevřel a pohltil katany.teď byly dost hluboko a tys je nemohl teoreticky nijak vykopat.potom se písek zavřal a já od tebe odskočil.co uděláš teď?bez katan...ušklíbl jsem se a utřel si krev.rány zacelil čerstvým pískem.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 20:46

Killer Bee
Teraz keď tvoju slabinu viem,som nepremožitelný ty sliem!Nenapadajú ma dorbé rýmy...preminil sa na Hachibiho a znovu nateba poslal prúd chakry.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 09:02

Sir Crocodile

nebuď namyšlený...řekl jsem a a chakra mě rozptýlyla.teď jsem poletoval vzduchem a oběvil se na krku Hachibiho.chytl jsem ho svojí holou rukou za krk a vysával jsem mu z těla tekutiny.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 09:15

Killer Bee
Po výbuchu odtial vyletelo všetkých 8 katán.Premenil som sa späť a chytil všetky.Potom somm snimi vyrazil na teba.Dve mierili na srdce,dve na mozoq,dva na pečeň a ostatné do žalúdka.Sú mokre takže ho porazím!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 09:52

Sir Crocodile

jakmile mnou katany projely tak se tam prostě oběvil písek.š tak blbej nebo to jen děláš?já je nezahrabal jen tak...ten písek dole z nich tu vodu vysíl...takže teď je voda až někde půl kilometru podzemí...uchechtl jsem se a vyrazil proti tvému žaludku hákem.ztvrdl jsem takže jsi nemohl vytáhnout katany.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 10:26

Killer Bee
Skôr ako si stvrdol som ich vytiahol a uskočil.Spravil som pečate na kawarimi a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:24

Sir Crocodile

ze země vyjel malinký bodák a chtěl tě bodnoutdo nohy.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 06:25

Killer Bee
Ostňu som sa len tak vyhol a čakal na tvoj ďalší útok...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 12:40

Sir Crocodile

asi jesm přišel na to jak ho porazit...pomyslel jsem si a ze země vyjelo plno písečných bodáků ze všech stran a tak jsi byl mezi nimi uvězněn.najednou ze země začal vyjížět gigantický bodák přímo pod tvými nohami.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 13:09

Killer Bee
Bodáki ma zasiahli no objavila sa kláda.Keď naňho psobila voda mohla by aj iná tekutina.Pozrel sa na meče a boli celé mokré od potu.Vybehol nateba.4 katani mieril na srdce,2 na mozog a 2 na nohy....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 14:02

Sir crocodile

mávnul jsem rukou a předemnou se oběvil šťít do kterého nse katany zasekly.nešlo je vytáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 14:22

Killer Bee
Katany si nechytil lebo hneď ako si nadstavil štít som odkočil.Spravil som pečate na kawarimi a opakoval útok...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 06:37

Sir crocodile

zase ten šťít ale o hodně větší takže si mě neviděl.já se roznesl a dal tam svoje falešné já které vypadalo přesně jako já.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)   Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Súboj Obito(Envy) vs Sasuke123(Sir crocodile)
» Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)
» Súboj sasuke123(3 hokage) vs deidara(hidan)
» Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)
» Súboj sasuke123 (Jiraya) vs Ookami Mia (Itachi Uchiha)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: