Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:06

....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:23

Yamamoto Herushi

došel jsem s Yumi na louku a lehl jsem si do trávy.sledoval jsem mraky.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:25

Yumi

Sadla si vedľa neho. O čo sa pokúšaš? zasmiala sa. Sú v podzemí a on ako vždy chce pozerať na mraky.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:25

Yamamoto Herushi

přestal jsem hypnotizovat strop a řekl.nic...jen jsem usnul...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:06

Yamato Gaka

Takže vy budete Yamamoto a Yumi že???Řekl jsem povýšeně.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:14

Yamamoto Herushi

záleží kdo se ptá...řekl jsem naštvaně a měl jsem tisíce chutí zabít nově příchozího.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:26

Yamato Gaka

Mé jméno jistě znáš velmi dobře.Jmenuji se Yamato Gaka a jsem velitelem tohoto týmu.Řekl jsem otočený zády a sedl se ke zdi.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:31

Yamamoto Herushi

otočil jsem se k Yamatovi zády a řekl Yumi.moje obavy se naplnily...je to rozmazlený spratek...až ho zabijou na misi tak jeho mrtvolu jednoduše zahrabem podzem a necháme svému osudu...řekl jsem znuděně a líně se opíral loktem o zem.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:42

Yamato Gaka

. Nejsem nejstarší takže mi sluch ještě slouží čili si dávejte pozor co říkáte.Vytáhl jsem svitek a začal si malovat
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:52

Yumi

Šmejd... nemysli si že si niečo extra... kresliť vie každý... zamračí sa naňho. Pozrie sa na Yamamota. máme proste smolu... s hentým sa moc dobre bojovať nebude... táák a je isté že budeme prehrávať
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:57

Yamato Gaka

Jen jsem se usmál a dál kreslil nikdo,ale nemohl vědět co to bylo.Oni asi neví že jsem si sehnal jejich složky a vím o nich skoro všechno.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:05

Yamamoto Herushi

možná kdybych spustil sesuv půdy tak by ho to zavalilo...začal jsem fantazírovat.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:09

Yumi

Zaškerí sa. Ide bližšie k Yamamotovi. namyslený blb... velitelom je vďaka sen-seiovi... pozrie sa na Yamamota.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:15

Yamamoto Herushi

zatímco se Yamato nedívá tak se přiblížím blíž k Yumi a až budu u ní tak ji chci políbit ale nakonec si to rozmyslím.asi uděláme soutěž...kdo ho dřív zabije...pošeptal jsem ji do ucha a jemně ji políbil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:20

Yumi

Zaškerí sa a s odporom sa pozrie na Yamata. Potom presnie pohlad späť na Yamamota. celkom dobrý nápad kým sa ešte nepozerá, tiž Yamamota pobozká.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:22

Yamamoto Herushi

mám náskok...ušklíbnu se a po stropě vystřílím plno pavučinových min.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:26

Yumi

Usmeje sa a postaví sa. Najskôr sa ale pozrie ako zareaguje ten Yamato a začne s pečaťami.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:28

Yamato Gaka

Tak oni chcou bojovat???Poté jsem vyvolal desítky malích inkoustovích myšek které se rozlezly okolo poté jsem nenápadně udělal Kawarimi.


Naposledy upravil tbc99 dne Tue Apr 06 2010, 19:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:31

Yamamoto Herushi

já to nemyslel vážně...jen proto kdybysme bojovaly abysme byly připravení...řekl jsem a políbil ji na rty.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:39

Yamato Gaka

Mé tělo vybuchlo a já jsem zmizel.Takže tuhle techniku používám poprvé,ale musím to zkusit.Poté jsem dal ruku do znamení manipulace chakry a pozoroval je přes myši.Já jsem mezi tím byl v jiní místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:54

Yamamoto Herushi

konečně zmizel takžë tu máme trochu soukromý...řekl jsem jí a trochu a jemně ji k sobě přitáhl a políbil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:58

Yumi

Anime kvapka. no tak škoda... povzdychla si, ale keď zmizol a Yamamoto si ju k sebe pritiahol, len ho spokojne objala. vrátiť sa nemusí... usmiala sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:07

Yamamoto Herushi

a kdyby se vrátil tak si ho nebudeme všímat...usměju se a zase jí jemně políbím na rty.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:18

Yumi

ale nech nás neočumuje tak by si mi dovolil vraziť mu že? urobí psie oči a potom sa zasmeje.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:23

Yamamoto Herushi

to bych mu taky jednu vrazil a žádná plastika by to už nezpravila...usměju se na ni a jemně ji rukou projedu vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: