Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:30

Yumi

Zaškerí sa. Ešte stále ho drží v objatí, oprie si oňho hlavu. načo nás sem volali? povie znudene. Nieje to otázka, skôr sťažnosť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:33

Yamamoto Herushi

abysme tu mohly být sami dva....řekl jsem romanticky.a proto aby nás naštvaly....řekl jsem užjako stížnost .
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:36

Yumi

anime kvapka. To teda hej.. oukej... stretli sme sa s ním... nestačí? zaškerí sa a pobozká ho. nechce sa mi tu byť... je tu nuda... ale našťastie si tu ty. Inak by som sa unudila k smrti. usmeje sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:46

Yamamoto Herushi

nápodobně....kdybys tu nebyla ty pověsil bych se za svoje pavučiny....miluji tě...řeknu jí a polibek ji oplatím.ještě chvíly počkáme na senseie...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:48

Yumi

Ja ťa milujem viac... povie si pre seba a prikývne. Trocha otočí hlavu smerom k východu. ale už len chvíľu... ozve sa znudením hlasom a zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:52

Yamamoto Herushi

co bys zatím chtěla dělat? usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 20:54

Yumi

Okrem toho, že by som chcela byť s tebou... má nič nenapadá... usmeje sa. možno liečiť psycha z arachnofóbie, ale ten mi z vrecka nevylezie... bojí sa ťa... zasmeje sa. nechápem ho... pokrúti hlavou. ...ale niečo by sa dalo robiť, len tie myši...

- Razz
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:10

Yamamoto Herushi

neboj se...ty jsou hned pryč...usmál jsem se a všude rozstříkal pavučinu.ta vybouchla a všechny myši se rozpustily zase na inkoust.takže co bys chtěla dělat?už nás nikdo nesleduje...usmál jsem se a políbil Yumi.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:14

Yumi

Hmm... tak najskôr sa ťa chcem na niečo spýtať... sadne si na zem a stále premýšla, či má začať s touto témou.

- Razz
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:24

Yamamoto Herushi

samozřejmě...odpovím na všechno...řekl jsem a pověsil se za pavučinu hlavou dolů.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:26

Yumi

Anime kvapka. no do kelu... prečo som začala... ehm... pametáš sa na ráno že? kua...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:34

Yamamoto Herushi

po hlavě mi sjelo několik anime kapek.ano?co s ním?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:36

Yumi

kua kua kua vieš čo? nechajme to na potom! zaškerí sa a postaví sa.

Yumi 2

padavka...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:39

Yamamoto Herushi

měla by jsimi to říct...já ti přece hlavu neukousnu...ať se stane cokoliv zapamatuj si že tě budu vždy milovat...řekl jsem jí a začal kolem ní (pořád jsem vysel hlavou dolů)kroužit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 21:39

-> Jako začíná mně srát jak vy si tu hrajete na vztahy ... jeslti todle TBCemu vadí tka mi to řekně a JÁ PROSTĚ TY VAŠE ROZHOVORY SMÁZNU jako dáváte si tu 20 přízpěvků za sebou samy ... jako de jenom o to že si hrajete na partnery .... zamyslete se nad sebou ...

-> odted tule místnost vede TBC a jestli mu bude vadit jak si tu píšete solo tak vám to smažu ... to co on řekne to už ted bude platit ... jedinej kdo mu to bude moc vyvrátit jsem JÁ
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 22:59

Yamato Gaka

Celou dobu jsem je přes sví inkoustové myšky pozoroval a tak jsem přesně věděl co dělají.Potom mě to už,ale přestalo bavit a přišel jsem zase za nimi.Takže konce vašich partnerských partnerských věcí.To si řešte někde jinde.Teď bych se rád podíval proč jste do tohoto týmu byly přiřazeni.Takže mi teď prosím ukažte všechny vaše schopnosti které by vám mohli být při sledování k dobru.Řekl jsem a udělat tři kroky do zadu.


Naposledy upravil tbc99 dne Thu Apr 08 2010, 18:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 23:26

na stromu vedle Yamato-ma se přicucl pavou a lezl po stromu ... asi mu došlo že to bude někdo z klanu ale kdyby něco chtěl tak se oběví
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 14:06

Yamamoto Herushi

to teda nevím...já jsem spíš dobrej na boj než na sledování a spionáž...zívl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 14:15

Yumi

Doton: Dochuu Senkou... povie znudene ale neurobí pečate.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 18:08

Yamato Gaka

Tak to jste se tedy předvedly.Někdo z pavoučího klanu musí umět skvělé špehovací techniky.Jistě jsi schopen navázat s pavouky kontakt.Řekl jsem neutrálně a potom si zase sednul.Na Yumi ani nepromluvil jako by byla vzduch.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 18:13

Yamamoto Herushi

neříkámže to umím perfektně ale umím to...ale né navíce pavouků...čím víc tím hůř...řekl jsem znuděně.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 18:33

Yumi

D*bil... zamračí sa. Psycho jej vylezie po chrbte na plece a snaží sa dočiahnuť na jej vlasy, aby sa za nimi schoval. omfj... prečo sa bojí Yamamota... mal by skôr začať nemať rád Yamata..

Yumi 2

kua veď ho zakill hneď ... načo sa s ním budeš s*ať?! nezabudla si na niečo?! nemusíme sa s ním vôbec zahadzovať...

Yumi

Nie sme my... ale iba ja... a naňho som nezabudla neboj sa... môjho otca zabijem... začala ju trocha bolieť hlava, no začala pomaly cítiť, že jej druhé "ja" sa už neozve... Pozrela sa na svojich týmových partnerov. Psycho prestaň... mohol by si prestať s arachnofóbiou a pripojiť sa k Yamamotovi... zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:08

Yamamoto Herushi

možná mě nemá rád protože cítí ji....tak už vylez Melory...zasmál jsem se a nahlavu mi vylezla chlupatá tarantula.no co na to říct...jméno Psycho ho vystihuje...ušklíbnu se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:16

Yumi

Psycho sa na ňu zhrozene pozrie a odpadne. Našťastie je zachytení na Yuminých vlasoch pavučinou. tak nech mu prosím dá dýchanie z úst do ust... zlomyselne sa pozrie na Psycha no ale psycho by mohol pomáhať keď ho z toho vyliečim... pozrie sa na Yamata. [i]som zvedavá čo také úžasné vie on...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:19

Yamamoto Herushi

usměju se ale potom se vážným pohledem kouknu na Yamata.Yumi si všimne že se po očku koukám po pavučinách na stropě.až mě na*ere tak ho odpálím...ušklíbnu se nad tou myšlenkou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: