Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:21

Yumi

Zaškerí sa. myslela som si že ich odpáli aj predtým... hmm... Yamato na*er ho... znovu sa diabolski zaškerí.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:39

Yamato Gaka

Už mě začínají štvát!!!Ani neví že tady všude mám své myšky které je sledují.Pousmál jsem se a potom si sedl na zem a vytáhl svite.Když jsem ho rozevřel tak byl celí pokryt jakousi složitou pečetí.Gijutsu enjeru kyasuto.Udělal jsem pečetě a udeřil do svitku.V tu ránu celé mé tělo obalil inkoust.Z tohoto inkoustu se vytvořil asi 4metrového anděla s brněním,mečem a štítem.Já jsem byl ve středu tohoto anděla
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:43

Yamamoto Herushi

zívnu a bez zájmu sleduji co se tu děje.anděl...já znám jen jednoho...řeknu si pro sebe tak aby to slyšela jen Yumi a s úsměvem se na ni otočím.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:43

Yumi

Znudene sa pozerá na Yamata a... tú vec. hmm... Yamamota počuje, ale radšej nezareaguje.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:52

Yamato Gaka

Mám na ně zaútočit nebo ne? i když asi ne nejsme bojové jednotky.Potom jsem udělal uvolňovací pečeť a anděl se rozplynul a já dopadl nohama na zem.Čím vás člověk přesvědčí aby jste začaly spolupracovatZeptal jsem se stroze.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:00

Yumi

Napríklad sa prestaneš správať ako arogantný debil... ozve sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:01

Yamamoto Herushi

peřsvěč mě o své inteligenci a schopnosti výmíšlet taktiku a strategii...řekl jsem.toho se asi nedočkám...povzdechnu si.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 14:52

Yumi

Asi nie.... ozve sa po chvíľke trápneho ticha. Dokedy tu máme tvrdnúť?
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:00

Yamato Gaka

Taktika a strategie jsou dvě hlavní věci které při boji využívám.Snažím se uvažovat vždy minimálně 4 kroky dopředu.Proto jsem kolem vás rozmístnil inkoustové myšky které mi umožňují vás sledovat.Řekl jsem bez výrazu a poté zase začal mluvit.Trčet ´tady budeme do té doby než mi ukážete co umíte.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:10

Yamamoto Herushi

jediné čím se mohu pyšnit je to že mám iq 170 jsem výborný stratég a taktik a jsem génius na pasti..t je tak vše...například jsem tu pro tebe taky něco udělal...uchechtl jsem se a ozval se výbuch.to vybuchla jedna z mých pavučin a kameny spadly mezi mě a Yamata.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:25

Yumi

No super... ešte že koľko IQ má ten Yamato... ja som tu najhlúpejšia... -.-". Ona si ešte IQ nikdy nemerala. fúúha... no do kelu.. čo mám povedať ja... Spraví pečate a zmizne pod zemou. Vyskočí za Yamatom. hm... aspoň niečo...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:41

Yamato Gaka

Zajímavé mé myši tady byli,ale mnohem dřív než jsi své pavučiny rozprostřel.Ukázal jsi mi svou techniku dřív než bylo zdrávo.Teď už vím co mám sledovat a na co si dávat pozor,ale když jsi mi ukázal svou techniku sluší se abych si ukázal i svou.Vytáhl jsem svitek v rychlosti do lahvičky s inkoustem nakumuloval obrovské množství chakry a na svitek nakreslil 3 draky.Technika vyvolání.Po pečeti se ze svit ku vyhrnuly 3 velcí hořící draci kteří prorazily záteras z kamenů.Dva se při tom sice zničili,ale jeden stále pokračoval na tebe.Kai.Drak se rozplynul já udělal kawarimi.Mé tělo se změnilo v pařez a já se objevil vedle něj.Nejsme tady abychom bojovaly.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 21:01

Yamamoto Herushi

copak já bojuji?uchechtl jsem se a houpal se dál na pavučině.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 08:51

Yumi

Znudene sa spustí na zem a pozerá sa na kôpku kameňov. Koľko že tu máme ešte tvrdnúť? opýta sa potichu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:02

???

Oběvil jsme se na místo toho pavouka ... Do té doby než si na sebe zvyknete a přestanete se arogantně chovat ... řekl zahalený muž se svitkem na zádech
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:07

Yamamoto Herushi

a vy jste sakra kdo?řeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:27

Yamato Gaka

Já jsem myslel že už mi důvěřujete.To byla asi bláhová představa.Nemohli aspoň jako dozor nad týmeme vybrat někoho jiného???
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:34

Yamamoto Herushi

prohrábl jsem si vlasy a zeskočil z pavučiny na zem.jestli se ti dva znajítak nás čekají kruté časy...řekl jsem Yumi.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:47

Yumi

Postaví sa. mne je to jedno.. chcem trénovať, mimochodom... to jutsu ktoré si ma učil... Psycho mi pavučiny bude robiť... usmeje sa a pozrie sa na toho chlapa čo sa tu objavil. Psycho sa konečne vyliečil s Arachnofóbie, ako vidím... Predtým pavučinu nepoužíval..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 02:31

Hiraki Gaka

Odkryl si kapucu ... řeknu vám jednu věc : Jeslti nebudete spolupracovat zabiju vás ... řekl s klidem
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 08:21

Yamamoto Herushi

uchechtl jsem se a trochu se zasmál.ale potom jsem nahodil vážný a strašidelný obličej.zkuste jen šáhnout na Yumi a nedožijete se rána...řekl jsem až záhrobním tónem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 08:46

Yumi

Bola trocha prekvapená, začervenala sa ale nebolo to vidieť. Pozrela sa na toho chlapa a kto povedal, že spolupracovať nechceme?! pohľadom prešla k Yamatovi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 09:56

Hiraki Gaka

Smich přejde řekl jenom a najednou Yamamota oblezalo asi 5 hadu a vtu chvilku ho začly škrtit na krku 2 na rameni (aby neměl sílu se bránit a 2 na stehnou . .. byl dost paralizovanej a nemohl stímnic dělat jenom mu pomalu docházel kyslík .. pak se oběvil u Yumi respektivě zaní a dotk se jejího ramena .... Ty snad budeš moudřejší .. řekl a kývnul hlavou
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 10:39

Yumi

Pusťte ho! zamračila sa a vybrala Fuuma Shuriken.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 10:53

Yamamoto Herushi

Yumi!Uskoč!zařval jsem chraptivým hlasem a odpálil pavučiny nad nimy a teď na ně padaly kameny.


Naposledy upravil Arinori Dan dne Sun Apr 18 2010, 10:56, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)   Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým S .... schledání (Dan , Mia , TBC)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: