Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Začátek Konců

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Meiki_Ookami
Aspi
Rhaegar
Ramaru
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:00

Daisuke

Všiml jsem si té dívky a jen jsem se pousmál, ale dále ji nevnímal, protože jsem nehodlal zase přijít do hádky s někym jako je Fenris. Pořád jsem trénoval boj se třema katanama.

---
Postava Li Fu je pozastavena dokud Antrax nenapíše do charakteru to jutsu co dělá, protože to jutsu se mi vůbec nelíbí, jelikož mi to přijde jako S jutsu, že se jen tak vynořuje ve stínech.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeMon May 24 2010, 18:31

Baki

Odišiel som od akadémie smerom na cvičisko. Ten Hokage mohol dávať pozor je síce vodca dediny ale narážať do mňa nemusel. Dosť som sa mračil.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeMon May 24 2010, 21:34

Li

S Daisukem nebyla žádná zábava a vůbec si mě nevšímal.
Proto jsem se vydala zpátky za Hikaru.
Našla jsem ho o kus dál, když šel směrem do města.
Potichu ho sleduju, ale občas zašustim trávou nebo se otřu o zeď aby věděl že za ním někdo je.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeMon May 24 2010, 21:39

Hikaru

Hm... Kdo to může být? zarazil jsem se, když jsem si všiml, že mě někdo sleduje, na chvíli jsem se zastavil a ohnul se k zemi. Kdo to může být? Očistil jsem si boty a znovu se narovnal. Sundal jsem si triko. Dneska sice není moc hezky, ale to vůbec nevadí... Stejně si mě nikdo nevšimne, ujistil jsem se, protože jsem si nemyslel, že by ten, kdo mě sleduje, měl zájem o to vidět mé svaly.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 13:04

Daisuke

Trénoval jsem dál boj se třemi katanami a pak si všiml, že ta dívka zmizela. Hm, možná jsem se ji měl více věnovat. Zasunul jsem katany zpět do pouzdra a trénoval rychlost a hlavně obratnost, abych mohl být lepší než dříve.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 15:25

Yotsuki Fenris

Kousek stranou od ostatních kterých jsem si dost okázale nevšímal jsem stál já a nadále pokračoval v práci na své technice. Její funkčnost či nefunkčnost jsem kontroloval jednoduše tak že jsem zkoušel své tělo a hlavně reflexi na nejrůznějších vlastnoručně vyrobených pastech a překážkách. Zatím se však zdálo že to moc slavné nebude.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 18:57

Baki

Našiel som si malú lúku kus od všetkých a začal trénovať šerm. Ta skúška, musím ju urobiť. Aspoň mám viac času. Trénoval som hlavne rýchlosť a presnosť úderov.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:13

Zero
Beh skoncil. Dychalo sa mi tazko a lialo zo mna ako z krhli. Pani, tak taku dlhu si uz nikdy nedam tuto vetu si v hlave opakoval kazdy den a predsa tu trat ani o meter neskratil. Oprel som sa o strom a utrel si pot z cela. Znova vytiahol katanu a teraz nou zacal robit vselijake postoje, poastupne zvysoval ich narocnost az kym znova nefucal. Vybehol som na vrch stromu a potom z neho zoskocil. Pocas letu som urobil zo 3 salta. S lahkostov som dopadol na zem. Takymto tempom ten turnaj vyhrajem, alebo co to je zamyslel som sa Nebude to nahodou nieco ine??, stiahol som sa do tiena stromu a premislal.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:28

Li

Vezmu kámen a hodim ho před něj.
Pak ho potichu oběhnu a jdu k němu z boku.
Tady jsi, já tě celou dobu hledám.
Naučíš mě teda něco?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:32

Hikaru

"Ah, to jsi ty," zasmál jsem se a raději jsem si rychle navlékl triko. "Jasný... Kdy chceš tedy začít?... Ale ještě než začneme... Chci se ti omluvit, šel jsem na to dost zostra..."
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:51

Li

To je dobrý, začneme hned povídám. Pomalu se rozejdeme zpátky k loukám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:54

Hikaru

Šel jsem v závěsu za ní. Nemohl jsem jít vedle ní, protože našlapovala moc potichu na to, abych ji v tom kraválu slyšel, takže jsem se držel její vábné vůně. "Už jsme nejspíš tady," řekl jsem, když jsem ucítil, že jsem šlápl na trávu a ne na písek nebo štěrk.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:01

Li

Ano, jsme tu.
Ty asi umíš všechna základní jutsu, že?
Řekni mi která jsou nejužitečnější.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:03

Hikaru

"Kawarimi a Nawanuke... Když tě někdo spoutá, potřebuješ se dostat pryč... Kawarimi ti zase může často zachránit život... Rozhodně se hodí," řekl jsem jí s úsměvem. "Nawanuke je zvláštní technika a cvičit se dá jen v praxi... Takže se vrhneme na kawarimi, tam ti ublížit nemusím..."
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:13

Li

Dobře, tak mi to vysvětli a ukaž.
Hikaru vysvětlil a ukázal.
A já teď, cvičím a cvičím a cvičím.

-------
A jdu spát a spát a spát. Zejtra mam poslední šichtu tak už tady budu déle do konce týdne. Pak napíšeme o pár hodin později a budeme pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:57

Hikaru

Když jsem Li vše vysvětlil, tak jsem si sedl na kámen opodál. Loktem jsem se zapřel o skrčené koleno a na ruku sevřenou v pěst jsem položil hlavu. Díval jsem se směrem na Li a představoval si, jak asi trénuje. Určitě musí být krásná... Chtěl bych ji vidět... Nikdy mi zrak tolik nescházel jako teď...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 17:03

Hokage

V akademii sem sei sepsal něco málo poznámek a vyrazil jsem za vůdcem, abych mu oznámil že vesnici opustím.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 18:00

Li

Trénovala jsem ze všech sil a občas se zeptala na nějakou radu.
Po delší době jsem sice zvládla jutsu, ale ne do takové fáze aby bylo použitelné v boji.
Tohle mi moc nejde, co kdybys mě naučil spíš Henge no Jutsu?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 18:30

Hikaru

"Co?.... Jo," řekl jsem jí. "Takže Henge," usmál jsem se a vstal jsem. Velice pomalu, aby je Li viděla, jsem složil pečetě: "Henge!" zvolal jsem a proměnil jsem se na Li podobnou dívku. Nevěděl jsem, jak přesně vypadá, a proto jí byla jen podobná.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 20:21

Li

Dívám se jak to dělá a hned po něm to zkusím taky.
Napoprvé se neproměním vůbec.
Hmm, čím to bude? Musím začít postupně.
Zkusím to ještě jednou.
Povedlo se, změnila jsem si barvu vlasů vykřiknu najednou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 20:28

Hikaru

"Iya," odkašlám si, abych to slovo nedořekl, při představě, kdy by měla rudo-zeleno-modré vlasy se mi odělalo tak trochu šoufl. "Iyake," neubránil jsem se výrazu zhnusení nad tou představou.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 21:40

Li

Zkusím to ještě několikrát a postupně se dostanu k tomu, že se dokážu přeměnit úplně.
Tohle jutsu mi vyhovuje více, ale teď jsem strašně unavená.
Pojďme se někam najíst.
navrhnu
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 21:42

Hikaru

"To zní slibně," usměji se a dojdu kousek od ní, podám ji ruku: "Víš o nějakém místě?"
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 22:00

Li

Já tu nic neznám, koupíme si něco na trhu a vrátíme se sem to sníst, co ty na to?

------
Kdyžtak napiš rovnou že už jdeme z trhu a rozkládáme jídlo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitimeWed May 26 2010, 22:25

Hikaru

Pobyt na trhu nebyl moc dlouhý, celou dobu jsem se jenom díval na Li a výběr jídla nechal na ní, když jsme se vrátili na louku, už to vypadalo na blížící se večer. "Co jsi vlastně všechno vzala?" zeptal jsem se jí a stále jsem se usmíval, když jsem nakoupené jídlo složil vedle sebe na zem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek Konců - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Konců   Začátek Konců - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek Konců
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Začátek hry
» Nový začátek
» Začátek Začátku
» Tým 1- Začátek konce?
» Nový začátek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: