Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven   Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 00:51

Hikaru

"Ru-ruckou?" vykoktal jsem ze sebe nevěřícně a se změnou výslovnosti. "De-debile!!!" zařval jsem na něj a začal jsem si utírat ruku do rukávu. "Neříkej mi, že si to děláš touhle rukou?! A to jsi na mě ještě sáhl, sakra... Teď tě asi zabiju," potemněl jsem, tohle nebyla iluze pravdy, tohle pravda byla. Byl jsem natolik rozčílený, že by se někomu mohlo zdát, že je to snad poprvé.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven   Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 00:54

Daisuke

"A to mi připomíná, že jsem si tu ruku zapomněl naposledy umýt no." Řekl jsem a uskočil jsem dozadu. Anbu i senseika si mohli všimnout mých rudě zabarvených konečků vlasů a místy rudých pečetí na těle. Vypadalo to, že jsem celkem naštvaný.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven   Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 01:01

Hikaru

"I-di-o-te," řekl jsem velmi potichu, už sám pro sebe, na adresu Daisukeho. Svou mysl jsem uložil hluboko do podvědomí, ne vědomě, ale přeci jenom, představa, že jsem se dotýkal něčeho tak ohavného, co ani nepatřilo mně, mě velice rozčílila. "Pokračuj si ve svém tlachání," řekl jsem temným hlasem a hlavu sklopil mírně vpřed, takže mi nebylo vidět do obličeje. Ruce jsem strčil do kapes a naslepo jsem vyrazil zpátky do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven   Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 01:04

Daisuke

Ve chvíli kdy se vše uklidnilo mé konečky vlasů zase zbělaly a rudé pečetě zmizely. Doufám, že pochopil, že jsem si z něj jen utahoval. Pomyslel jsem si dost nevěřícně a následoval ho směrem do vesnice. Doufal jsem, že i on není tak naštvaný jak předtim vypadal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven   Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 01:09

Hakariki Raguki

Naštvaně odsekla a šla vedle nich a přez rameno omráčenýho , dělejte podte než se naštvu .. řekla velice naštvaným hlasem kůly tomu jak se hádali její druhý pěst se poděl pasu svírala pevněji a pak dodala ... Jeto dobrý už dem .. řekla pak ještě tomu anbuovi kterj přikývl a zmyzel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven   Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Brána budúcnosti
» Horní Brána (Druhý tým) -> Antha , Adop , Koketsu
» Brana Zesnulých (Všichni učastněný)
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Čierna brána v mojom vnútry (Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: