Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:33

Cloud Gojo

pokrčil jsem rameny.pokud mi slíbíš že neumřeš...řekl jsem a připravil se na boj.odhodil jsem svoji katanu a měl jenom moji rukavici s drápy.tak pojď...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:36

Yuu Aburakoji

Počkej, počkej! řekl jsem mu. Žádné Jutsu ani potravinové pilulky.. Kunaie, shurikeny nebudeme používat.. jsem dobrý na přesnost a trefím cokoliv, tak tě z nich ušetřím! upozornil jsem ho a připravil se na boj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:36

Montaro Yuurinshi

Zase ?? .. zalekl jsem se a chakrou jsem zamířil ke kloubům jestli se nestane to co v otm snu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:38

Cloud Gojo

pokrčil jsem rameny.odhodil jsem rukavici a i všechny ostatní zbraně.ještě něco?zívl jsem.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:38

Yotsuke

Po cestě městem jsem přemýšlel kde by mohla být.
Pak mě napadlo že by mohla být u jižní brány.
Říkala že tam občas je.
Zanedlouho jsem tam a rozhlížim se jestli tu je.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:39

Yuu Aburakoji

Už nic.. a tu svoji rukavici si můžeš klidně vzít.. první tah je na tobě, můžeš zaútočit! povolil jsem mu a čekal s bojovým postojem připraveným k obraně na útok.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:42

Cloud Gojo

nechci tě zabít...dál jsem se usmíval.potom jsem se odrazil a vysokou rychlostí proti tobě napřažen že tě praštím do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:47

Yuu Aburakoji

Myslíš, že mě zab... nestihl jsem to doříct a ihned jsem použil svojí přesnost a rychle přiostřil na něj jak rychlí je... Vidím tě i s mojí přesností rozmazaně??? To nedopadne dobře.. řekl jsem.. a v duchu pokračuji Vypadá silně, je rychlí.. To je problém.. budu se muset bránit a prokouknout ho a jeho rychlost. Není přece možné ho mojí přesností vidět tak rozmazaně. a raději jsem odskočil.. Zůstanu pozadu.. Počkám až se vyčerpá abych zjistil jeho limit výdržnosti a pak zaútočím!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:59

Shika

Seděla jsem na obřím bílém sloupu vysokém asi 30 metrů a seděla jsem jen v obyčejném tureckém sedě. Pod sloupem seděli asi dva strážný a sledovali Shiku.

Masaru -> V tu chvíli tě Jiro nakopl a ty jsi Shushin neudělal "Tak to zkusíme jak to dokážeš v boji a rozrušený." Řekl a postavil se do bojové pozice.

Montaro -> Nic se nedělo, asi to bylo opravdu moc nároččné.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:06

Kin
Drze som odisla a ani sa nerozlucila. Dobehla som na treningovi plac cislo 4 a uvidela dvoch, nazvime ich chlapcov, ako sa mlatia katanami hlava nehlava. Tss, normalny chlapci, Mislia bud penisami alebo rukami sadla som si obdalej a pozorovala ich.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:10

Yotsuke

Potichu přijdu blíž a sleduji Shiku.
Pak přijdu až ke strážným a potichu jsem se jich zeptám.
"Co se tady děje?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:16

Cloud Gojo

musel jsem se odrazit od stromu a jakmile jsem prolétal kolem Kin a uviědl jsem ji tak se stalo něco neuvěřitelné.rozbušilo se mi srdce jako nikdy předtím.byla to láska na první pohled.teda alespoň z mé stran.zaháknul jsem se nohou o zem a řekl.ahoj...hledáš něco?ale vyrušil Mě sakaryo který se začal snášet z nebes.počkej chvíly...řekl jsem a i přestento krátký rozhovor jsem seusmíval.odrazil jsem se od země a vyletěl těch 10 metrů až k Sakaryovi.vzal jsem něco co měl v drápech a sletěl jsem dolů k Yuuovi.takže...pokračujem?uchechtl jsem se.Tsuuga!zařval jsem a roztočil se.etěl jsem přímo proti Yuuovi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:22

Masaru

Au..... Tak jo.
Soustředil sem chakru do celého svého těla a snažil sem se objevit přímo za Jirem,
Shunshin!
Vykřikl sem a ještě předtím sem po něm hodil jeden Shuriken na rozptýlení.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:26

Kin
Nadrzany berverzak, mysli si ze som nevidela kam sa pozera ale usmev som mu opetovala. Poskladala som mensiu pecat a povedala Suppaiton: Semai tama no Kuchi Trafila som naschval jeden strom, ktory sa zacal ropustat.
Som dalsi clen vaseho tymu Siruko som sa usmiala a dodala Volam sa Kin
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:33

Cloud Gojo

v polovině cesty jsem se přestal točit a narazil jsem hlavou do stromu.dopadl jsem na nohy.jau,jau,jau....říkal jsem si.otočil jsem se ke Kin a díval se na ni (do očí Adope).rád tě poznávám Kin...já jsem Clou a tohle je Yuu...řekl jsem a po celou dobu i po nárazu do hlavy jsem se usmíval takže mohla tušit že se určitě usmívám furt.to co jsem měl v ruce jsem si schoval pod oblečení a vzal jsem si katanu a nasadil jsem si rukavici.Sakaryo mi přistál na ruce.jo a tohle je Sakaryo...řekl jsem ještě a potom už jsem si jen lehl podstrom a přemýšlel jsem.Sakaryo mezitím přistál na stromě a čechral si peří.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:40

Kin
Kto nema vtaka dole ma ho aspon na hlave Kritickym pohladom som si ho prezrela a mohlo by mu to byt neprijemne. Takze Clou, mas pekne, vtaka povedala som a ani sa trochu nezarcevenala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:42

Cloud Gojo

Byl jsem tak zahloubán že jsem si poznámky Kin nevšiml.kam mohl jít...už to bude 10 let...btatře...kampak jsi jen šel?zeptal jsem se sám sebe.ani jsem se neusmíval.nevnímal jsem okolí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:46

Kin
Napriahla som ruku a dala mu facku na tvar ked bol mimo.
Mna neignoruj, idote potom som sa odtiahla a tvarila sa akoby nic.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:48

Cloud Gojo

facka mě probudila z tranzu.zase jsem se začal usmívat.promiň...zamyslel jsem se...říkala jsi něco?zaptal jsem sejí slušně.i kyž jsem byl emotvně na dn tak jsme se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:49

Strážní u Shiky

"Hele snažíme se už asi měsíc přijít na to jak Shika Herini vždy vyleze na ten sloup, protože ten sloup odpuzuje chakru a proto to nejde jen obyčejnou koncentrací." Řekl jeden z těch dvou zamyšleně.

Jiro

Před Shurikenem jsem uskočil tudíž kdyby se Masaru přemístil tak jak chtěl tak má v sobě vlastní shuriken, ale nebyl pořád tak moc přesný.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:52

Masaru

Sakra.....
Kazebunshin
Řekl sem klidným hlasem a vytvořil 3 klony, všechny se snažili přemístit za nebo aspoň vedle Jira.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:54

Yotsuke

"A nemá třeba nějakou speciální schopnost?
Já bych se třeba díky tomu nahoru mohl dostat."

Pane jo, moje senseika je asi dobrá, když ji obdivujou lidi ve vesnici.
"Možná" dodám potichu na konec
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:55

Kin
Kin sa obzrela na nich dvoch a narychlo sa ich sa spytala. Ake techniky ovladate, ak sa smiem spytat
a sadla si do tureckeho sedu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 21:57

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem si sednul nebo spíš lehnul na zem a přemýšlel jsem nadtím co se zaposlední dny událo před sebou jsme vyděl tváře těch lidi a pommalu jsem došel u usměvu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 06:12

Cloug Gojo

Tsuuga a opilecký styl...ale to néni to hlavní...řek jsem a vstal otočil jsem se ke stromuu a rychle do něj kopl.stromse ihned přepůlil vejpůl.já spíš bojuji pomocí Taijutsu...řekl jsema našel jsem si jiný strom.pod něj jsem si lehl a začal dělat kliky.nesmím vyjít z formy...řekl jsem jen, i když jsem věděl že ty kliky dělám proto abych na Kin udělal dojem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 6 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: