Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:30

Rin
Moze byt, ale platis ty a hned odbehla na ramen. Prosim si dvojitu porciu vykrikla som a otocila sa k Oblacikovi "co si das ty chrustik??? mala som vyraz sexi maciatka.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:30

Rin
Moze byt, ale platis ty a hned odbehla na ramen. Prosim si dvojitu porciu vykrikla som a otocila sa k Oblacikovi "co si das ty chrustik??? mala som vyraz sexi maciatka.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:37

Cloud Gojo

ano to se neboj...já platím...zasmál jsem se.pro tebe cokoliv...domyslel jsem si.byl jsem hned v závěsu za Kin když jsme dobčhly ke stánku s ramenem.po hlavě mi sjela anime kapka když na mě udělala ten obličej.eh...já si dám asi jenom dietní ramen...řekl jsem a dál se usmíval.už jsme jen čekaly ažto donese.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:48

Hiromi
Zobudila sa a videla iba tmu.
Čo to je? Prebehlo jej hlavou.
Rukou chytila knihu a dala ju na bok.
Aha. Kniha. Zasa som zaspala pri knihe. Povedala a zasmiala sa.
Vstala a namierila si to do kuchyne.
Pozerala asi 5 minút.
Nakoniec vybrala ramen a začala ho jesť.
O chvíľu si to namierila do kúpelne.
Umyla sa a prezliekla.
Vyšla a sadla si do obývačky.
Zobrala knihu a čítala ju.
Nakoniec zobrala knihu a položila ju na stôl.
Vybehla von.
Zabudla som na Sendokageho-sama. Povedala si pre seba.
Nakoniec otočila smer a vrátila sa domou.
Zobrala knihu a znovu to namierila k Sendokagemu.
Netrvalo dlho a dorazila k jeho budove.
Došla pred dvere a zaklopala...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 14:54

Rikko

Usmál jsem se. "Ano, je to ta nejlehčí mise co jsem mohl dostat. Hlavně doufám, žebrzy dostanu závěrečnou misi na pátý element." Řekl jsem ji.

Masaru -> Najednou jsi se objevil přímo před figurínou.

Sendokage

Naštvaně jsem bouchl do stolu, ale to nebylo slyšet. "Dále."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 14:58

Hiromi
Vošla som pomaly dnu.
Slušne som sa uklonila a začala: Dobrý deň, Sendokage-sama. Moje meno je Hiromi. Prišla som aby ste ma zaradili do týmu. Povedal a a usmiala sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:02

Sendokage

Povzdychnul jsem si a podíval se na jednu zprávu. "No nedávno umřel jeden Kentiri, slaboch. Je místo ve 2. týmě. Jsi tam." Zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:03

Kin
Ked doniesli polku som zjedla za par sekundPreco si davas dietny ramen?? Potrebujes zhodit alebo co?? zhltla som aj druhu polovicu. Este prosim zdvihla som prazdnu misku a zamavala nov pred casnikom. Vravel si nieco, milacik zase som nadhodila taky sexi vyraz, bavilo ma sa pozerat ako sa cervena.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:05

Hiromi
Ďakujem, Sendokage-sama. Ak dovolíte, rada by som sa ešte niečo spýtala. Neviete kde je náš sensei, alebo členovia? Spýtala sa opatrne.
Nedávno? Dúfam že nedopadnem tak isto ako on. Ale aj tak, ako mohol zomrieť? Pomyslela si a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:09

Cloud Gojo

a sakra...ta toho sní...pomyslel jsem si.číšník ji dal plnou misku a tu prázdnou si připravil kdyby chtěla zase přidat.n-ne nic jsem neříkal...začervenal jsem se ale už né tak výrazně jako před tím.kdyby tak věděla že dietní ramen který teď jím je dobrý na svaly...hehe...pomyslel jsem si a pomalu jedl.nikam jsem nespěchal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:10

Sendokage

"Sensei je na misi a Tatsuya Gojo zmizel a pokud se neobjeví tak bude vyhlášený za nukenina a Creepy Boy se vrací z mise." Řekl jsem a schoval svitek s týmy do stolu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:11

Hiromi
Arigato. Povedala a pomaly odišla.
Zavrela dvere a kráčala von z dediny.
Mala by som nájsť toho Creepyho. Pomyslela si.
Vyšla z budovy a začala ho hladať....
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:27

Kin
Mlcky som jedla a cakala, kym zacne nejaku temu. Asi v zivote nerandil, moc mu to teda nejde, ked neni chlap pekny, ta ma aspon mat charizmu. On nema ani jedno, ale ma hlboku penazenku. Este jeden prosim
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:29

Cloud Gojo

potom co jí čísník donesl další ramen tak mě napadlo začít nějakou tému.co myslíš?jaký bude náš sensei?zeptal jsem se jí protože jsem byl v koncích.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:43

Kin
Dufam ze nejaky Kentirim, ty ma mozu nieco naucit. Oni maju vodu a kyselina je vlastne vylepsenie vody. Skoda len ze normalne techniky nemozem pouzit. mala som smutnu tvar. Ideme sa pozriet na Yuua?? dufam ze pouzili nejaku liecitelsku techniku, lebo chcem, aby ste si vy dvaja dali suboj vydychla som si. Som plna povedala som.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 16:49

Sora

Usmála jsem se,myslíte že dostanu taky misi,pro další element.Nebo spíš mi,tim myslím mě a Masara. Zeptala se.


Naposledy upravil Clover dne Thu Jun 17 2010, 20:59, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 18:17

Yuu Aburakoji

ležím na svém lůžku sám.. myslím, že si půjdu odskočit na záchod s na pokoji... Vstal jsem z postele a sedl jsi do invalidního vozíku a jel na záchod.. po minutě když jsem přijel ze záchodu, tak jsem přijel k oknu a vyhlížel jsem budovu Sendokageho.. Kdy už nám sakra dají Senseie! Aaaj.. Tu je nuda.. a zůstal jsem sedět u okna.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 18:34

Montaro Yuurinshi

po dlouhé odmlce unavenosti jsem se probral a vstal ... Utakato ?? zeptal jsem se jenom
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 18:45

Kin
Odrazu mala na ociach prazdny pohlad. Musim ist za Yuuom, musim ist za Yuuom. hodila som ruky pred seba a kracala k Yuuovi ako namesacna. Dokonca po tvari mi zacala tiect aj slina.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 18:49

Hiromi
Došla som na lúku a sadla si pod strom.
Vytiahla knihu a začala ju čítať.
Som zvedavá na mojich nových členoch. Pomyslela si a čítala ďalej..
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:02

Yuu Aburakoji

Když jsem odjel od okna tak jsem odjel z pokoje a jel přímo ven před nemocnici. Cestou ven jsem se stavil v Bufetě pro Ramen a jel jsem ven se projet před Nemocnici. Kdo se to sem řítí? To je Kin! a šťastně jsem na Kin koukal.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:08

Kin
Kin bola absolutne nesustredena. Objala Yuua a zacala mu slintat na rameno. Kde je Yuu, musim ist za Yuu-chan hovorila akokeby v tranze.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:11

Yuu

Kin... Kin... Kin! To jsem já! řekl jsem jí aby se zpamatovala.. Jak se máš?? Já tu trčím půl dne se sádrou v noze a teď zrovná jím svůj druhý oběd. první mi snědla Kin Cool laugh Nepojedeme do města? zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:13

Kin
Kin zacala som vetrat. Ramen?? skor ako stihol Yuu zareagovat, zhabala som mu ho a na jeden hlt vyprazdnila. Odrazu som sa zarazila a pozrela sa zvedavo na Yuua. Co tu robim??? A preco si pri mne?? potom sa pozrela na misku A preco mam prazdny tanier. Ah, som hladna
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:18

Yuu

To byl můj Druhý oběd! No ještě budu mít soukromou večeři! řekl jsem ji.. Neprojedem se po městě Kin? mile jsem se zeptal a odjel vyhodit kelímek od Ramenu. Poslyš Kin, chceš večer zamnou na Pokoj na soukromou večeři? zeptal jsem se ji a jel směrem k bráně od nemocnice..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 10 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: