Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 15:29

Masaru

Chytl sem svitek a poděkoval, rozvinul sem ho a začal číst.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 16:32

Montaro Yuurinshi

Sakraa vykřikl jsem a jak v realu tak i asi ve snu .. Svi** .. dodal jsem jenom naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 18:48

Sendokage

Jen jsem zakroutil hlavou aniž bych se na ni podíval jsem řekl "Čtvrtý tým, jsou na tréninkové louce." Už mě ty týmy unavovaly.

Rikko

"Samozřejmě gennini dělají B misi, jen Izumi má dvoj misi S." Řekl jsem.

Montaro ->Najednou ti ze třech prostředních kloubů na obou rukách vyjely jakési chakra čepele jako u wolverina a bez problémů jsi rosekal pouta a vědci jen překvapeně koukali.

Masaru -> Hned sis přečetl přesný postup jak tvořit techniku, mezitim už před tebou Jiro postavil dvě dřevěné figuríny.
________
Nevim jak se ta technika dělá tak jsem to napsal takto.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:12

Masaru

Ok takže koncentrovat chakru do celého těla, to by neměl být problém.
Pomyslel sem si a udělal tak.
Shunshin!
Pomyslel sem si a vyběhl proti figuríně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:14

Sora

Aha...nevíte kde je Masaru? Jiro říkal že ho vezme rovnou do věznice,ale Jiro by to neudělal... zeptala a vyčkávala až bude mít plno chakry.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:21

Rikko

"To moc nemyslíš, když mi tu tohle řekneš. Klidně bych teď mohl dojít za Sendokagem a říct mu, že jsi také asi zrádce. Ale! Zřejme bude u Jira doma nemyslíš?"
Začal jsem se smát.

Masaru -> Asi jsi to přehnal, protože jsi místo k figuríně, jsi to napálil do zdi a padl k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:21

Montaro Yuurinshi

Mysšlenkama jsem se naně nasra** rozběhl a snažil jsme se zautočit na ty jejich překvapený xichty
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:23

Montaro -> Jeden věděc dal před sebe katanu, ale ty jsi ji čepelema zničil a probodl jsi ho, ale najednou jsi se probudil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:23

Masaru

Chvilku byla jen tma a ticho..... Pak sem se spamatoval a držel se za hlavu...
Jak mám v takové rychlosti něco postřehnout?
Ptal sem se Jira nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:24

Montaro Yuurinshi

Vyskočil jsem na na nohy .. Sakra co to bylo ?! .. řekl jsem překvapěne ale i trochu vystrašeně
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:31

Yuu Aburakoji

Když jsem si párkrát oběhl Louku, tak jsem zavolal na Clouda Cloude! Jsme v týmu zatím jen 2, myslíš že ještě někdo příjde? zeptal jsem se ho a začal s opravdovým tréninkem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:35

Sora

He...k čemu je důvěra...ikdyž důvěra není všemocná. Řekla,u Jira doma? aspoň že není ve vězení... pomyslela si a čekala .
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:37

Cloud Gojo

časem určitě...a mimochodem moje menší pravidlo...pokud náš třetí týmový partner bude holka...zamlouvám si ji...zasmál jsem se ale bylo Yuuovi jasné žeto myslím vážně.jestli to je kluk tak si ho nech...zase jsem se zasmál.schhoval jsem katanu a koukl se na strom.neměl nějakou tu kůru ale jinak byl v pořádku.ach jo..jak já nesnáším tyhle trvanlivé stromy...řekl jsem nahlas ale spíš pro sebe.zvedl jsem nohu a kopl do stromu.strom se hned přepůlil vejpůl.já teď zavolal Sakarya na moji rukavici a začal jsem mu něco říkat.

-pojď na skype nebo icq Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:53

Yuu Aburakoji

Jen si ji nech! klidně jsem mu řekl... Jinak říkal jsi Strom?? Kde?? Aha, všude okolo! Můžeme jít na ně trénovat ne? zeptal jsem se ho
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:58

Cloud Gojo

čteš mi z duše...zasmál jsem se a Sakaryo letěl někam do vesnice.já mezitím začal běžet mezi stromy a posílatje pomocí dobře mířených kopů k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:02

Yuu Aburakoji

bóže.. toho budu takhle dobíhat pořád?? řekl jsem si a zavolal jsem na něj Stůj! S těma stromama jsem myslel to, že na nich vyzkoušíme svoje Techniky zavolal jsem mu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:07

Cloud Gojo

gomen..zasmál jsem se.vrátil jsem se a řekl.já zničil půl lesa takže ty začni...já si potřebuji na chvíly odpočinout...řekl jsem a lehl s pod strom.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:09

Yotsuke

Kde to jsem? byla první moje myšlenka.
Rozhlédnul jsem se po pokoji a pak jsem si vybavil kde jsem.
Vybavil jsem si také co se stalo.
Zaťal jsem pěst.
Musím jít něco dělat. Najdu Shika-sensei.
Asi bych se jí měl omluvit.

Vstanu a jdu se podívat po vesnici.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:14

Yuu Aburakoji

Cloud... Cloud... Cloud... Pojď zamnou! Když Cloud přišel, složil jsem pečet a vytvořil techniku Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu zahrabal jsem ho mým Jutsu do země a zeptal jsem se ho Jak ti chutná moje Jutsu, nelezou po tobě podzemní červíci?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:17

Cloud

blbe...Tsuuga!zasmál jsem se a rozočil vyletěl jsem ze země a dopadl nazem.tohle na mě fungovat nebude...řekl jsem aoprášil se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:18

Jiro

"Jo, to přesně nevim, ale řekl bych, že bude stačit, když nejenže nakoncentruješ chakru, ale i se bdueš soustředit na okolí." Řekl jsem mu co mě napadlo.

Yotsuke -> Npadlo tě podívat se k jižní bráně, kam ti říkala, že někdy je.

Montaro -> Z kloubů ti tekla krev.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:20

Yuu Aburakoji

Umíš mé technice odolat... Jsi dobrý! pogratuloval jsem mu a získal větší obdivost k němu. Co myslíš, nepůjdem trénovat Taijutsu? vyzval jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:21

Masaru

Oooki.
Řekl sem energeticky.
Začal sem koncentrovat chakru do celého těla a pak sem upnul svůj zrak na bod asi 20 cm před figurínou.
Shunshin!
Pomyslel sem si a znova vyběhl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:24

Masaru -> Už to bylo mnohem lepší, ale furt jsi nebyl na místě, kde jsi chtěl být.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 20:32

Masaru

Jo!
Vykřikl sem, protože sem s pokroku měl radost.
Co teď asi dělá Sora... Nemůžu uvěřit, že si tady jen tak trénuju a venku se může něco dít....
Začal sem se docela potit a oddychovat, protože sem používal moc chakry. Nenechal sem se ale odradit a stále to zkoušel.
Neskončím dokud tu techniku neovládnu nebo dokud neodpadnu.
Řekl sem sebejistě.
Zase sem začal koncentrovat chakru a oči sem měl soustředěný na ten stejný bod, tentokrát sem se chvíli jen tak sekl a díval se na stejný pod, po chvilce sem viděl jen ten bod a žádné okolí.
Shunshin!
Pomyslel sem si a vyrazil sem tím směrem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 5 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: