Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:32

Cloud Gojo

mě to nevadí.já držím dietu...už kolem 5 let takže bych to teď nechtěl přerušit...zasmál jsem se.takže...já navrhuji jako první dnes Barbeque...co vy na to?ovšem právo výběru má dáma...takže?mile jsem se koukl na Kin.po tom co řekl Yuu jsem měl chuť ho majznout po hlavě kdyby mě tak nebolela ruka.příště poslouchej pozorně...já se teĎ omluvil a oba vás pozval na jídlo jako omluvu za mé depresivní chování...a pospěš...nebo na tebe nic nezbyde...Takže Kin?kam chceš jít?usmál jsem se na Kin.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:35

Kin
V tvari som bola zelena. si budu blejt a s rukov na tvari som odisla domov....
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:36

Yuu

Viděl jsem Cloudův vražedný pohled v očích že se mě chystá zase přizabít a tak jsem otočil od něho a řekl Já se jdu najíst k sobě, už se stmívá.. Akorát se už podává tak ahoj! a vzal jsem ze země své berle a vyrazil do nemocnice na večeři.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:36

Rikko

"No určitě!" Zasmál jsem se a podíval se na ní. "Jen co se vesnice uklidní a prokážete znalosti nového elementu co jste dostali ve zkoušce tak vám bude přidělena nová mise." Řekl sjem a pak se plácl přez pusu "Jej, to jsem neměl říkat."

Utakata

"He?" Neměl jsem náladu s nim mluvit po tom co se choval jako blbec a dělal jako, že mu na přátelích nezáleží.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:39

Montaro Yuurinshi

Věříte na zázraky ??
.. řekl jsem celkem odhodlaně
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:46

Kin
Dolsa som domov a vyvracala som sa. Uz si nikdy nedam tak vela ramenov naraz. Spustila sonm druhu varku a sla spat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:51

Utakata

"Podle toho co si představuješ pod pojmem zázrak." Odpověděl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:55

Montaro Yuurinshi

No já nevím prostě obecně třeba na věci které se stanou jednou za život , zázraky ... řekl ... Musím nas odsud dostat ... tím že mluvím si znepřáteluuju lidi .. a nikdo nás odsud neni schopnej dostat a, taky není kdo .. takže se o to musim pokusit abych se všema promluvil a omluvit se ... i když mam malo chakry , snad mně to neroztrhá ,ale jestli má ... bůch ví proč ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 22:07

Utakata

"Každý by měl v něco věřit. Já v zázraky věřim, protože mi to vdžy dá nějakou naději." Řekl jsem a vstal. "Mezitím co jsi spal jsem mluvil s Jirem, ví o všem a už to řeší."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 22:08

Montaro Yuurinshi

S Jirem jo ?? a jak se sem dostal ?? a co se bude dít ? začal e vyptávat , ale měl pořád tu dobrou nadějnou náladu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 00:19

Suirou Tsuchimi

Hned po snídani jsem se rozloučil se strýcem. On šel do práce a já musel jít a zažádat o zařazení do týmu. Již jsem odpočíval dlouho a... beztak se nudím.
Zamířil jsem přímo do kanceláře Sendokageho, na sobě jsem měl oblečení od bratra, ne že bych chtěl Sendokageho vyprovokovat, ale bratr mi dal jen to a bylo to pro mě celkem důležité.
Opatrně jsem zabouchal na dveře a čekal jsem, jestli mě někdo vyzve, abych vstoupil.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 06:36

Cloud Gojo

no to jsem pos*al...řekl jsme s duchu a měl jsem chuť dál se řezat do ruky.opotom jsem si uvědomil že nemm dům a tak jsem se rozhodl improvizovat.ukopal jsem nějaké stromy a pomocí katanou je nařezal na prkna.Sakaryo se jen nechápavě díval.sehnal jsem v Suichu ješět nějaké kladivo a hřebíky a mohl jsem začít.prkno jsem dal jsem a sem,zatloukl jsem to a další prkno a tak jsem pokračoval ještě docela dost dlouho do noci.konečně jsem postavil menší skrýš na stromě.sehnal jsem si ještě nějakéteplé deky a šel jsem do svého novéhodomu.jednu deku jsem dal nazem aby nebyla tak tvrdá,druhou jsem si dal pod hlavu a třetí jsem se přykryl.i na Sakarya jsem nezapoměl.cestou jsem mu chytil králíka a teĎ ho před domem vesele konzumoval.já už jsem spal a Sakaryo zaletěl na strom a usnul.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 08:11

Utakata

"Použil zase své bublinové jutsu." Řekl jsem mu s úsměvem.

Sendokage

Další sakra! Pomyslel jsem si a celkem naštvaně jsem zvolal "Dále."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 09:39

Montaro Yuurinshi

Gr ... aručel ze srandy .. nemám rád ty jeho bubliny ...řekl ale znělo ot jako vtip nebo jako dobrá nálada ... protože i já jsem si tu bublinu okusil , nic pohodlného ... řekl a zasmál se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 09:45

Utakata

"To kdyby jsi ho znal dříve, když se bubliny učil ovládat, to byl ve vesnici hrozný rachot, kort dkyž nějaká nechtěně vybuchla."
Zasmál jsem se při vzpomínkách.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 09:51

Montaro Yuurinshi

a co ted hodlá udělat ?? .. řekl jsem zvídavě .. dostal jsem se bublinou takže zatoudle zdí musí být venek .. takže cely by mohly být jenom v řade .. nebo to aspon tak vypadá ... řekl jsem si a pomalu šel kde zdi
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 13:00

Sora

Ale v pohodě,pokuď to je tajné tak to nikomu neřeknu. Řekla,Takže až se uklidní vesnice budeme mít další misi,pro další element.Hlavně to nikomu neříkat, pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 13:46

Yuu

Včerejší večeře byla dobrá.. jsem nacápnutý jídlem až po plný žaludek a teď už je ráno... Doufám, že už mě pustí zamyslel jsem se... Uuuah! zívl jsem a vzal své berle a šel ven.. Dnes je pěkný den, půjdu se podívat na tréninkový plac.. šel jsem na louku s pomyšlením, že mi Cloud zachránil život a přesto se k němu chovám nefér.. Šel jsem do lesa a nademnou je najednou velký stín.. Říkám si v duchu To-To-To je co? Tam někdo bydlí? a odhodil berle a vyskočil na strom s bolestí v noze... Tam je Sakaryo! Tam bude bydlet Cloud! zůstal jsem sedět na stromě a díval jsem se na skrýš ve stromě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 13:53

Cloud Gojo

viděl jsem mějak jsem k tobě otočen zády a dělám kliky.vždycky když jsem se zvedl tak jsem i tleskl a tak jsem to dělal furt.315...316...říkal jsem si.bylo vidět že jsem si Yuua neviděl.Yuu taky mohl uvidět moji ruku obvázanou obvazem která je skorocelá zakrvavená ale mě to zřejmě nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 13:57

Yuu

To je pako, neměl by se přepínat... Cloude! Pojď do nemocnice! Vždyť vykrvácíš zařval jsem na něho jak jsem viděl tu jeho zakrvácenou ruku.. A seskočil jsem z větve do jeho okna a řekl Cloude, pojď semnou do nemocnice nebo vykrvácíš! zařval jsem na něj a zvedl ho ze země.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 14:02

Cloud Gojo

heh...suchlá krev...řekl jsem a odhodil obvazy.byly vidět asi tak 2 cm hluboké,úzké zářezy.blo jich na ruce hodně ale už tam nebyla žádná krev.jsem v pohodě...nemusíš se o mě bát.členové klanu Gojo jsou hodně vytrvalý...řekl jsem ale už jsem si vzal katanu a moji rukavici.horní části oblečení jsem si hodil přes rameno.Sakaryo věděl o co jde a tak si mi sedl na rameno s oblečením.nedaleko odsud je dobrá teplá lázeň.nechceš se taky přidat?zeptal jsem se Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 14:05

Yuu

Po té co mě Cloud ujistil, že je to zaschlá krev, tak jsem si oddychnul... Jo, jasně.. Rád půjdu Dattebayo! a díval jsem se na Clouda s lepším výrazem. Jestli chceš, tak večer můžeš na večeři semnou přátelsky jsem ho pozval a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 14:54

Suirou Tsuchimi

Celkem namíchnutej... pomyslel jsem si již od poslechu Sendokageho hlasu, ale i přesto jsem opatrně vešel dovnitř, očekávajíc možný přílet nějakého předmětu z kanceláře. "Dobrý den," pozdravil jsem a mírně se uklonil. "Mohl bych Vás požádat o zařazení do některého z týmů, pokud jsou stále volná místa," zeptal jsem se vzápětí klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 15:30

Cloud Gojo

pokud pozveš i Kin...a pokud ona bude chtít...zasmál jsem se a šel hlouběji do lesa.po chvíly jsem dorazil k jednomu horkému prameni.vypadalo to jako v lázních.já jsem ihnedze sebe shodil všechny zbraně a oblečení a skočil do vody.doplaval jsem ke kraji a tam jsem si sedl na zem a díval se do prázdna.Sakaryo byl vedle mě a užíval si horké koupele.némi nic lepšího...řekl jsem a skoro jsem neviděl kvůly páře Yuua.oblečení jsem si pro jistotu dal za sebe (kdyby mi ho někdo chtěl ukrást) a začal jsem si užívat horké koupele.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 15:32

Yuu

Běžel jsem za Cloudem v lese a ta noha už mě moc ani nebolela.. Když Cloud skočil do horkých pramenů tak jsem si sedl a rozříznul Cloudovou Katanou sádru kterou jsem měl na noze a šel za Cloudem do lázních.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 12 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: