Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:21

Kin
Nedoveryhodne som sa na neho pozrela Nemas vedlajsie umysly??? zacala som si ho premeriavat a trocha stiahla nisie tu mikro-suknu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:23

Yuu

Ne, ale chci se tě na něco soukromě zeptat.. a přijel jsem ke Kin.. Tak jedeš nebo ne? zeptal jsem se a přijel pro 2 rameny do Bufetu.. Na, tohle si vem a jedem dal jsem ji Ramen..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:27

Kin
Tak fajn vzala som ramen. Co sa chces, es,es. Hapchi kychla som presne do ramena. Miska sa hned rozpustila. Asi som na teba alergicka,Yuu,uu. Hapchi tentokrat to bolo nastastie do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:29

Yuu

Na. Vem si můj Rámen...Na mě Alergická nebudeš.. Spíš na tu sádru řekl jsem ji a odtáhl se na vozíku do města a řekl Tak pojď Kin! zavolal jsem na ni a odjížděl k mému domu na dvůr..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:32

Kin
Potiahla som Dobre a dosla k nemo. Co sa chces spytat?? sadla som si na postel a cakala.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:35

Yuu

Jak mám dospět.. Kvůli svému klanu mám takové Geny kvůli kterým snad ani nedospěju.. Jen si myslím, že na všechno mám.. Dej mi radu. úpřimně jsem se zeptal.. A ještě, řekni mi co si o mě myslí Cloud, určitě ste spolu o mě mluvili zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:38

Kin
Nehovorili sme o tebe. Praveze ty si viac dospely ako Cloud, ktory sa na dospeleho iba hra. Nemam pre teba ziadnu radu, ja som nikdy nerozdavala rady. zyvla som si Mas tu nieco pod zub??,
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:41

Yuu

Dobře.. přijel jsem do kuchyňky a vytáhl ingredience na Dango a udělal jsem velkou porci Dango a přijel jsem ke Kin.. Svačina Kin.. Jen si dej.. Je jich hodně takže a vzal jsem si z tácku jedno Dango.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:45

Kin
Asi uz nebudem, som plna tatkne som odmietla. Este nieco si chcel, krpec??
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:48

Yuu

Ne, už nic... Jen, že se mi stýská po tréninku. Chci už trénovat.. a dojedl poslední kus Dango. Jinak, chceš večer jít na tu soukromou večeři? Bude to jistá lahůdka.. Ramen, Dango, Naruto.. všechno možné zeptal jsem se ji a domýšlel jsem si dále tu chuť těch jídel.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:50

Kin
Fajn, pozveme aj tetu Lin a Cloda uz som si predstavovala tych dvoch, ako na seba pozeraju..
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:54

Yuu

Dobře, seženu více jídla.. Aspoň je to pro pacienty zadarmo.. zasmál jsem se a vyjel s Kin k nemocnici, protože se už blížil večer.. Nezajedeme pro Clouda a pro tvojí tetu? Zachvilku bude večer a bude ta večeře. zeptal jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:00

Kin
Ty zozen Cloda a ja pohladam Lin. Stretneme sa u teba a vybehla. úPo polhodinke sa vratila s tetov Lin. Cakali sme...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:01

Yuu

Dobře ale Kin už zmizela.. Kde může být Cloud.. Hele to je Cloud! Byl na obědě v Ramen Shopu??? Ale jo, pohoda.. Cloude! Pojď jsem zavolal jsem na něj
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:07

Cloud Gojo

už jsem dávno zaplatil a odcházel za Kin když jsem ji zahláídl v okně Yuuova pokoje.nemohl jsem uvěřit svým očím.t-to nené možné...zabiju ho...řekl jsem si a už jsem se chystal vytáhnoutkunai když jsem si to uvědomil.ne...tímhle nic nevyřeším...už musím dospět...on vyhrál...jsem jen zbytečný odpad...deprese..to je ono?řekl jsem si.potom vyšel z domu Yuu a volal na mě.já si ho nevšímajíc odcházel směrem k našemu tréninkovému palouku.cestou jsem vytáhl katanu a začal jsem si s ní dělal zářezy do ruky.jsem blvej...dětinskej..slabej...zasloužím si smrt...říkal jsem si a pořád jsem se řezal do ruky zatímco jsem šel na tréninkové pole našeho týmu.lidé se za mnou otáčely a divily se proč se řezám do ruky ale mě to bylo fuk.jakmile jsem dorazil na cvičiště tak už mě na větvi vítal Sakaryo a já mu to oplatil úsměvem.sednul jsem si na zem a dál si dělal zářezy na ruce za každej můj nedostatek.nemohl jsem se smířit s tím že Yuu a Kin...ani jsem si nemohl říci co jsem vlastně viděl a nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:10

Yuu

doběhl jsem ke mě domů a řekl Kin Cloud asi nepřijde.. Ignoroval mě a šel jen dál a zařezával si katanou do ruky.. Myslím, že šel směrem na Tréninkový Palouk.. Měli bys me jít za ním.. Rychle dokud ještě není večer a vyšli jsme z domu směrem na Palouk.. Vzal jsem si své Berle a šel jsem..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:13

Kin
Nasledovala som ho a Lin poslala domu s ukradnutym jedlom.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:14

Yuu

Doběhli jsme na Plac a viděli jsme sedět Clouda na zemi s Katanou v Ruce. Cloude! Nech toho! Udělal jsi toho moc... Zachránil jsi mi život přece! zařval sem na Clouda a pustil berle a rozběhl se ke Cloudovy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:30

Cloud Gojo

život...jak křehká a zranitelná věc...skoro jako lidské srdce...začal jsem mluvit v metaforách ale katanu už jsem schoval.ruku jsem měl celou od krve.připadám si že jsem nejslabší z tohodle týmu...jsem určitě jen bezcenná zátěž kterou když zhodíte tak dosáhnete všeho...řekl jsem ale pak se usmál.chovám se tak nedospěle...místo abych byl podporou týmu chovám se jako jeho zbytečná součást...potom jsem vstal a začal pomalu odcházet.potřebuji nějaký čas na rozmyšlenou...řekl jsem.bylo vidět že jsem většinu mluvil k sobě.teď jsem chtěl být sám.Sakaryo za mnou tiše letěl.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:35

Kin
Zo zadu som ho objala okolo pliec Teraz nemozes ostat sam, blbecku a dala mu pusu na lice.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:53

Cloud Gojo

v téhle situaci jsem ještě nikdy nebyl.byl jsem tak nervozní že jsem málem omdlel.nechápu to...proč to udělala?copak nemiluje Yuua?hlavou se mi plnily nejrůznejší otázkyale jen málo odpovědí.blbeček...to jméno se ke mmě asi hodí že?řekl jsem a mírně se zasmál.od tebe si nikdy nevysloužím lepší přezdívku.dořekl jsem a nedalo mi to začal jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 20:59

Kin
Usmiala som sa tiez. Bolo to ocarujuce ako smiech elfov. Ano, zide sa Otocila som sa k Yuuvi. To jedlo stale plati??Ta tymova vecera??
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:11

Cloud Gojo

no....já bych se vám rád omluvil za mé dnešní depresivní chování takže by bylo neslušností kdyby za jídlo platil Yuu...dneska vás všechny zvu já...ovšem...pokud Kin-chan nevadí že ji dneska zvu už podruhé...usmál jsem se.nevěděl jsem proč ale naejdnou jsem byl šťastnější než kdy předtím.vytáhl jsem si z kapsy pár čistých obvazů a těmi si omotal ruku.menší zranění...řekl jsem si a pevně je utáhl.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:25

Kin
Super, takto prides o vreckove prilis skoro, blbecku teraz som to myslela v dobrom.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:30

Yuu

To jídlo stále platí, ale už se stmívá, záleží jestli chce jít i Cloud.. řekl jsem a poškrábal se na noze. Jestli chcete nechám vás tu osamotě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 11 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: