Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:49

Melo

Šel sem stále dopředu omámený tím zvukem a vidinama takže mě shuriken sejmul.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 01:24

Uviděl si černý obrys postavy před tebou asi 10 metrů jenom obrys nic víc najednou si ucítil že něco po tobě teče a to byla tvoje krev zničeho nic si jakoby vyšel z tranzu a vše zavládlo ticho zjistil si že krvácíš a i bolest se dostavila
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 08:51

Melo

Když sem ucítil bolest jen sem na půl vteřiny zavrávoral, vytáhl sem si shuriken s těla a pozoroval ten obrys.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 14:23

Ve stínu si vyděl jak ten někdo měl velké dlouhé vlasy které mu vlály do pravé strany a na zádech měl na každý straně 3 rukoejtí vychálených .. npadalo tě že to jsou katany na první pohled to vypadalo že de proti tobě mocný ninja
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 15:16

Melo

Nějaký problém?
Řekl sem chladným hlasem.
Co to melu, chcipni!
Vykřikl sem a koncentroval chakru do celého těla, objevil sem se napravo od něj.
Několikrát to prasklo a okolo něj bylo 6 klonů semnou 7, každej mu mířil na jinou část těla uplně stejnou katanou, jakou ta dlouhovlasá osoba měla(katany sou kopie)
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 17:05

???

Poof .. uslyšel si a prach zmyzel ty si uviděl ne člověka ale nákou potvoru který měla jenom tvar člověka všechny katany byly zastaveny protože najednou měl 6 rukou a ty držely tu katanu .. jenom jedna ho probodla do ramene a to ta 7. má , ty svin** vykřikla a najednou tě něco odhodilo i všechny klony který by měly prasknout
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 17:16

Melo

Tentokrát sem pracoval na 90% byl sem uplně ve střehu. Klony sice zmizeli ale v letu sem vytvořil jeden vedle mně, který mě plnou silou vyhodil do vzduchu a pak zmizel. Ve vzduchu sem vytvořil pár dalších klonů, kteří mně vyrovnali a já padal přímo na nohy, ty klony taky pak zmizeli. Dopadl sem na zem a vyběhl proti obludě, odrazil se od země a napřáhl ruku, ale v tu chvíli se předemnou objevil jeden klon a dal obludě kopačku, půl vteřiny po kopu zmizel, já sem teď stál přímo před obludou a v ruce mi přeskakovali malé jiskřičky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 18:12

Někdo

Klon nestil dát kopačku klonovi protože těsně přední zmyzel a když si se přední oběvil mřilo na tebe 6 katan
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 18:24

Melo

Budeš potřebovat něco lepšího než ty párátka
Řekl sem mu posměvačným hlasem. Ruka mi přestala jiskřit a okolo měn se objevil prach(jakoby se rozplynuli klony, ale bez klonů) prach hned opadl ale já už byl ve vzduchu a pod nohama sem měl dva klony.
Ty mně hodili přímo na tebe, klony se rozplynuly a já letěl s bleskama v ruce proti tobě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 23:10

Grrr .. zabručelo to .. jak si nato letěl napříhlo to na tebe všech 6 katana a z toho na tebe rovnou 3 hodil , vyhnout se tomu nedalo jenom max. pomocí klonů
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 09:06

//sorry sem na to upe zapoměl xD

Melo

V letu sem se proměnil na kunai a okolo mě se objevilo dalších 15 kunaiů, všechno to byli proměněné klony.
Mezitím obcházel nepřítele jeden z mích klonů, který se v kouři proměnil na ještěrku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 12:08

Zabručelo to když viděl jak se tomu vyhybáš spojilo to ruce a najednou na tebe letěla zvuko vlna která všechno začla odfukovat kolem něj
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 12:39

Melo

Vsechny kunaie se rozplynuly na prach, udelala se tam prachova clona a neslo videt co se v ni deje.
Raiton : bleskova dlaň
Vykrikl sem a s koure vyletel muj original, v obou rukach mel jasne modre jiskry a miril sjima s clovekem skatanami. Tohle byl jen trik jak odvest pozornost aby mohl muj schovany klon promeneny v jesterku propichnout soupere.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:38

Spojil jsme ruce a jak namě letěl tak jsem proti němu poslal zvukovou vlnu který ho mohla dost zpomalit a bejt mu nepříjemna
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:08

Melo

Snažil sem se pomocí chakry udržet na zemi ale blesky v ruce přestali. Času sem měl ale dost za osobou se objevil můj klon, který byl předchvíli v henge a propichl mu srdce katanou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:50

Ta bestie zaskučela bolestí a rozpadla se na male kousíčky
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:53

Kurai

Nevěděl jsem, kde přesně se nachází sídlo Yutaky, ale věděl jsem, že jsem blízko.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:06

Melo

Všechny klony se rozplynuly. Stál sem tam a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:25

Uviděl si za tebou velkou černou svatini o který asi mluvila jednička a barána tam byla otevřená
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 13:02

Kurai

Vytáhl jsem kus pergamenu a inkoust s perem abych si poznamenal místa, která už jsem prozkoumal. Najít jejich úkryt je poměrně těžký úkol.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 12:20

Melo

Podíval sem se na bránu a pak okolo sebe. Vedle me se vytvořil klon a já sám sem se změnil na kus menšího kamene. Klon pomalým krokem, jako bych to byl já šel přímo k svatyni.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 20:50

Kurai

Najednou se před tvým klonem objevili tři postavy. Než si stačil zareagovat klon byl fuč. Tak jo, zábava začíná.
_____________________________________________________________________________________
Sorry ale potřebuju to urychlit
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:29

Melo

Problém?
Objevil sem se za postavami. To, že mi zničil klon mě nijak nevzrušilo.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:29

Kurai

Všichni tři se na tebe otočili a ten co stál nejblíž u tebe ihned skočil za ty dva. Ten v pravo zvedl ruku a něco tě k němu začlo táhnout. Bansho Ten'in
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:53

Melo

Všiml sem si, že ta v zadu pro něj bude asi nejcenější tak sem ve chvíli, kdy mě přitahoval natáhl levou ruku směrem k tomu v zadu a vystřelil po něm něco ve stylu Chidori kopí. Pak sem se odrazil ze zěmě a okolo mě se objevilo přes 10 klonů, kteří se pomocí mého těla vyšvihli přede mně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Setkání Raikágů (Check a Ramaru)
» Velké setkání!
» Kira (Šrot)
» Nečekané Události
» Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: