Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 20:19

Kurai

Sfera deva prave nemohla pouzit svou schopnost a tak mi nezbyvalo nic jineho nez uskocit dozadu. Sfera deva ktera pritahovala klony natahla cernou cepel, aby se na ni klony napichly.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 10:01

// to sem teď nepochopil.... kterého sem teda zasáhl tíím chidori kopím?

Melo

Několik klonů si propichl a to vytvořilo menší kouřovou clonu a jelikož věděl originál díky svým klonům přesnou polohu čepele tak sem se jí pomocí jednoho klonu, od kterého sem se odrazil vyhnul a vrazil Devě jednu do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 10:53

Pro upresneni

kód:
                                  ty
moje pravy telo                    sfera deva
                          sfera naraka
___________________________________
Kurai
Necekal jsem ze odola Bansho Ten'in. Znam jen jeden pripad kdy se dokazal clovek vyhnout moji gravitacni technice. Vlastne to ani nebyl clovek ale devitiocasy. Musim pridat Sfera Deva odskocila dozadu. Moje prave telo skocilo za tebe. Shinra Tensei! Vyritil si se proti memu pravemu telu a nemohl si s tim nic delat.
__________________________________________________________________________________________
Pro poradek

kód:
                                              Moje pravy telo

Sfera Naraka                                  Ty

                                                  Sfera Deva
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 14:43

Melo

Nic sem nedělal jen sem čekal co se stane. Ve skutečnosti sem ale byl ukrytý v kapse mého klonu přeměněný jako kunai. Tuhle přeměnu sem uskutečnil, když tam ještě byla kouřová clona.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 17:14

Kurai

Chtěl jsem do tebe kopnout. Zase klon? Vyskočil jsem mimo kouř
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 17:38

Melo

Klon se rozplynul a v kouři sem se objevil já a vytvořil okolo tebe asi 10 klonů, byli ze všech stran tvořilo to takovou velkou kouli a ty si byl uvnitř, kde byla samozřejmě tma. Já jsem odskákal trochu dozadu a okolo sebe vytvořil dva klony, kteří sledovali zbylé dvě těla.
Bunshin Bahuka
Vykřikl sem a všechny klony okolo pravého těla začali vybuchovat
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 19:54

Kurai

Nezbývalo mi nic jiného než se krýt. Měl jsem potrhanou a popálenou kůži na celém těle. Zlomenou ruku a vykloubené koleno. Obě sféry přede mě přeskočili. Sféra Naraka použila nějáke jutsu. Nevěděl si co to je, ale já se pomalu uzdravoval. Ovšem tos nevěděl protože mě kryla ty dvě těla.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 20:08

Melo

Na nic sem nečekal a vyběhl proti všem třem.
Raiton Kage Bunshin!
Vykřikl sem si a vedle mě se objevil posílený stínový klon. Bylo to divné, protože to byla první technika, na kterou sem potřeboval slova. Já se najednou zastavil ale oba normální stínové klony běželi dál a jiskřili jím obě ruce, se kterýma mířily na ty dva. Otočil sem se k raitonovému klonu a začal do něj koncentrovat chakru.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 20:20

Kurai

Musel jsem se na chvíli přestat léčit. Bylo pro mě takřka nemožné použít dvě jutsu naráz. Sféra deva natáhla ruku a záměrně si počkala až klony doběhnou co nejblíž. Ty se najednou těsně před mými těly zastavili. Shinra Tensei! Klony se rozlétly a jeskyní (či co to je) se rozlehl dusivý kašel. Vykašlal jsem hodně krve.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 20:34

Melo

Chakru sem přestal koncentrovat a teď sem naopak absorboval celej raiton klon, v ruce se mi vytvořila malá zářivě modrá kulička a já jsem jí dal do kapsy.
Už mně to nebaví ....
Řekl sem s očima na všechny tři. Udělal sem pečetě a okolo mě se objevilo asi 100 klonů, neměl si šanci zjistit který jsem. Všichni se rozběhli na tebe i se mnou.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 21:58

Kurai

Sféra Naraka si hodila mé pravé tělo na záda a začali utíkat. Můj poslední "vzdech". vSféra Deva spojila ruce a soustředila chakru.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 10:14

Melo

Všechny klony na vás popadali, byla to taková obrovská sprška těl. Najednou asi polovina z nich vytáhla z kapsy zářivě modrou kuličku o velikosti dvacetikoruny. Klony ale nedokázali vydržet nápor těch technik a jeden po druhém mizely. Chtěl sem je tím zmást... Já sám sem kuličku zatim envytahoval, protože sem počítal, že mě bude ještě k sobě přitahovat tou technikou.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 10:51

Kurai

Vsatl jsem na nohy a oprášil se. Sféra Naraka mě položila na zem. Teď poznáš mistrovské dílo. Řekl jsem s klidným hlasem a vykašlal jsem trochu krve. Říká se že Rikudou Sennin touhle technikou vytvořil měsíc. Znovu jsem zakašlal a všiml si drobné skulinky ve skále.. Sféra deva vypustila onou skulinkou malou černou kuličku, která se vznášela k nebi. Uvidíme co je na tom pravdy.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 17:39

Melo

Nebyl sem ten typ, kterej jen stojí a čumí na protivníka jak si v klídku čaruje svojí techniku, v okamžiku, kdy vypustil černou kuličku ven z chrámu vyběhl sem spolu se svými dalšími asi 50 klony přímo naproti němu.
Jeden měsíc mi stačí.
Řekli všechny klony v běhu a vrhly se na vás.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 19:35

Kurai

Najednou se začal strop chrámu bortit. Bylo to divné protože místo toho aby padal k zemi se vznášel k nebi. Začalo to zvedat i mě a Mela. Na nebi byla obrovská masa bahna a prachu ke které jsme se pomalu přibližovali.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 19:51

Melo

Přiskákal sem k němu a jeden z mich klonů se zeptal.
Proč tohle děláš? Kdo tě poslal?
Vykřikl na toho co vykašlával krev. Mezitím moje padesátka klonů i se mnou drželi další dvě těla.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 19:53

Kurai

Znáš Haiko? Jestli ne tak si to dobře zapamatuj, protože se ještě vrátíme. Řekli všechny tři těla najednou. Nedokázal jsem už ani pořádně kontrolovat chakru.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 20:02

Melo

Nic mi to neříká, asi nejste tak silní jak si myslíš.
Řekl sem normálním hlasem a vytahoval modrou kuličku z kapsy a namířil jí na krvácející tělo, to tělo, které se zdálo být zdrojem té hrůzné techniky, která se zrovna tyčila nad námi. V okruhu asi 10 cm od tvého těla se vytvořila jasná modrá koule, která pohltila a zničila cokoliv což bylo uvnitř, má ruka, ve které byla před chvílí modrá kulička jen práskla a zmizela.... Zůstal z ní jen pahýl.... Ale nebyla to nějaká čerstvá rána, zdálo se, že sem ruku stratil už dávno.
Protože tam ale byl rozruch svou technikou sem zasáhl jen dolní část tvého těla... takže od pasu dolů si už nic neměl.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 20:13

Kurai

Radši mě zabij. Vykašlal jsem trochu krve. Ale stejně příjdou další co vás budou chtít zničit. Ještě mocnější. Znetvořená sféra deva udělala cosi se svou pečetí. Tu kouli tady nechám proto, aby se na mě nezapomělo. Povolil jsem pečeť a sféra deva odpadla úplně. Na kouli se přestalo nalepovat další bahno a kamení, ale přesto zůstala ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 29 2010, 10:24

Melo

Udělal sem zvláštní pečeť.
Kage Bunshin
Řekl sem klidným hlasem a s prasknutím se na mém pahýlu vytvořila nová ruka. V ruce se mi vytvořil stejný bodák, jako na mně předtím vytasilo jedno z jeho těl a se slovy.
Budu je od tebe pozdravovat.
Sem ti propichl srdce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 12:06

Jednička

Vyšel jsem z toho černýho chrámu .. Dobrá práce .. řekl jsem mu a v ruce jsem držel 3 krystaly , který jsem hned schoval .. ted se vrátit na základnu z druhý kapsi jsem vytáhl menší svitek a hodil ho poněm hned jak ho chytl se zvětšil .. todle tě dostane na základu
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 12:12

Melo

Podíval sem se pořádně na jedničku a pak na ten svitek.
Ještě si vezmu suvenýr.
Řekl sem klidným hlasem a přišel k mrtvému tělu Kuraie. V ruce se mi vytvořila menší lahvička a v druhé ruce sem si vytvořil skalpel. Odšrouboval sem lahvičku a začal řezat do Kuraiovy hlavy o pár minut později byli jeho obě oči v bezpečí a neporušené. Vytáhl sem svitek a rozbalil ho (né ten od 1.) položil sem na něj lahvičku a oči zmizeli, pomocí Kuchyose sem je přepravil na mé tajné sídlo v horách, kde sem se narodil. Pak sem si vzal svitek od Jedničky a přepravil se do základny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)   Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Setkání Raikágů (Check a Ramaru)
» Velké setkání!
» Kira (Šrot)
» Nečekané Události
» Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: