Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Život a dívka (Aspire)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:57

Ryuusei

"Mně neděkuj, díky si nech až pro Sanada, to ten to tady všechno postavil a vytvořil ten svitek," zarazil se, nehodlal se ani zdaleka chlubit cizím peřím. "Ale teď to vypadá, že bys měl Reineko zase utlumit... Bude stále v tvojí mysli, to se neboj, ale nikdo nemusí vidět, že máš ducha... Nech to nejlépe jen na velmi akutní situace..." upozornil ho, protože kdyby se tahle informace dostala až k Radě, nejspíš by to zničilo ty dlouholeté plány.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 22:14

Jin

Když řekl něco o Sanadovi, že má na svědomí ten svitek tak ve mně zamrazilo. "Sanado je autorem toho svitku? Vždyť tam bylo jiné jméno." Řekl jsem a pak se znovu podíval na Reineko. "A jak ji zase vyvolám a jak s ní mohu bojovat. Já vůbec o boji pomocí duchů nic nevim, to nás neučili." Řekl jsem po pravdě a podíval se na Ryuuseie.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 22:32

Ryuusei

"A to si myslíš, že tam prostě napíše své jméno? Stále to bylo riskantní a byla šance, že ten svitek najdou i přes jeho ochranu..." Řekl a pak se praštil do čela: "Možná jsi vážně hloupější, než jsem si myslel..." a pak se raději vrátil k tématu ducha. "Stačí říct celé jméno ducha, i když... Přezdívka by mohla také stačit a pak Reikai, předvedl bych ti to, ale tenhle prostor je moc temný a duch temnoty by tu moc vidět nebyl..."


Pozn.: Aspire, kdybys byl tak hodný a než Reineko vyvoláš, vytvořil její kartu Wink Byl bych ti za to vděčný Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:34

Jin

"Ne, já nejsem hloupý, ale nač přemýšlet, když se mohu zeptat ne?" Usmál jsem se na něj, následně jsem se podíval na rameno a zjistil, že tam Reineko není a pak jsem pootevřel ústa a tiše řekl "Reineko Reikai!" V tu chvíli mi z ramene začalo zářit fialové světlo a během chvíle jsem měl na rameni sedící fialově zářícího ducha kočky. "Eh, asi takhle?"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:47

Ryuusei

"Hai," odpověděl souhlasně a spokojeně. "Tohle je sice jen první stupeň, ale i ten je znát... Jen si dávej pozor a nevyčerpávej Reineko. Stále je to jen kotě, svým způsobem," varoval tě před tím, že by jí mohlo dlouhé využívání i silně zranit a vyčerpat. "Raději bys měl už jít... Přeci jenom, Rada má oči všude a už to může být někomu divné, že jsi někam už dvakrát zmizel," řekl a pomalu vyrazil zpátky do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:49

Jin

Kývl jsem hlavou a pokusil se nějak, aby Reineko zmizela a odpočinula si, přece jen toho dneska na ní bylo až moc, stejně jako na mě. "Eh, ještě je tu jsdna věc, měl jsem být na misi, ale už je asi nedoženu a mohli by mě potřebovat. Neznáte nějaký rychlý způsob dopravy?" Zeptal jsem se ho, když jsem šel za nim.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:56

Ryuusei

"Vlastně bych se o to mohl postarat... Ale nemysli si, že ti to zapomenu," řekl zcela vážně a postavil se proti Jinovi, který stále mezi dveřmi do podzemí. "Dračí duchu Temnoty Reikaido; Probuď se a odnes na svých křídlech zbloudilé poutníky," pronesl a miniverze draka vystoupila z jeho těla a obalila Jina. Jakmile však Jina zvíře obalilo a odneslo pryč, mohl vidět, že se Ryuuseiovi udělalo dost mdlo a nejspíš si tam někde na stole ustlal (Tím horším možným způsobem).
->>> Pokračování v misi pro tým jedna, aneb Jin končí ve svačině. (Nepovedené přistání ve svačince Midoriho a Eimi.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Život a dívka (Aspire)   Život a dívka (Aspire) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Život a dívka (Aspire)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Každodenní život
» Nový život
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Nová Kapitola ; Autor : Život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: