Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Důležitá zpráva (Tým 4)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:06

Tým čtyři dostal zprávu, že se mají za dvě hodiny dostavit u severní brány.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:26

Yuu

Díval jsem se na stavbu a přišel ke mě posel se zprávou. Co máme dělat u Severní brány? a věděl jsem, že informace dostanu tam a šel jsem k Severní bráně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:42

Miya Gojo

Stála jsem na jednom ze sloupů brány a na druhym sloupu seděla moje opice.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 18:30

Yuu

Stál jsem u brány a díval se na Miyu Gojo. Co chce?.. a zeptal jsem se ji Dostal jsem zprávu od posla.. Tým 4 by měl dorazit každou chvíli. a stál jsem před Miyou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 18:52

Miya Gojo

Hodila jsem po Yuuovi svitek. "Tenhle svitek donesete do Kamenné vesnice." Řekla jsem a skočila vedle něj a za mnou skočil i opičák.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:06

Yuu

Chytl jsem svitek a Miya se ukázala zamnou. Otočil jsem se za ní a zeptal se Mám to udělat sám, nebo s týmem? a zívl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:25

Kin

Dostala som odkaz a vydala sa k Severnej bráne.
Stáli tu už oni dvaja tak som mávla rukou.
Konnichiwa.. povedala som a pomali dokráčala až k nim.
Tak, čo sa deje? spýtala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:29

Yuu

Uvítal jsem Kin kývnutím hlavy a řekl Máme tento svitek donést do Kamenné vesnice a ukázal jsem ji svitek.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:50

Kin

Prikývla som.
Okej.. povzdychla som si.
to by mohlo byť ľahké... ale nechcem to zakríknuť zamračila som sa.
Pozrela som sa na svitok.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:21

Miya

"Tak běžte vy dva ten třetí vás kdyžtak dožene." Řekla jsem a čekala až vyběhnou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:34

Kin

Prikývla som.
Vzala som mu ten zvitok a rozbehla sa.
Pohni si... uškrnula som sa a spomalila, čakala som kým ma doženie.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 00:17

Yuu

Kin vzala mi svitek z rukou a já nemohl nic dělat, než jí jen doběhnout. Hele Kin.. Proč tak pospícháš.. Vždyť to není zas tak daleko, ne? řekl jsem si a běžel za Kin.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 12:23

Kin

Ja sa neponáhľam... ale načo čakať? usmiala som sa.
Kto ho bude teda niesť? ukázala som zvitok a trocha spomalila.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 12:56

Yuu

Spomalil jsem a pomalu doběhl Kin. Po pravdě, neměl bych tu být.. Utekl jsem přece z nemocnice s probodnutým ramenem, popáleninami a jizvami. Ale to tu nehraje roli.. Jdem. a šli jsme směrem Kamenné vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:05

Kin

ou... pozrela som sa naňho.
Rozbehla som sa za ním a bežala vedľa neho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:18

Měli jste dalekou cestu, museli jste nejdříve do přístavu, ze kterého pak na zem a přez několik zemí do Kamenné vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:20

Yuu

Není to žádná sranda, tento svět. Každý válčí, každý chce být mocný. No nic Kin, jdeme. a trochu jsem zrychlil kroky. Budeme muset do přístavu, aby sme se dostali do Kamenné vesnice. a rozběhl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:54

Kin

Iba som prikývla a bežala som za ním.
Do prístavu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:51

Najednou vaše tváře ucítili silnější vítr což znamenalo, že se blížíte k přístavu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:19

Yuu

Zastavil jsem a dal jsem před Kin ruku Zastav, Kin. Citím silnější vítr, blížíme se k přístavu.. Blížíme se k přístavu, Kin.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 11:06

Cloud Gojo

Najednou se nad vámi oběvil stín a něco s velkou ránou spadlo před vás.Jakmile ustal prach tak jsem tam seděl já a mnul si bouli na hlavě.sakra...Řekl jsem jen ale potom jsem si vás všiml.oh...konečně jsem vás dohnal...dohnal bych vás dřív jenže jsem se ztratil...řekl jsem a začal se oprašovat.Sakaryo mi mezitím sedl na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 12:06

Yuu

Dalo se to čekat... Cloud dorazil.. Tento svitek máme donést do kamenné vesnice. Musíme ale do přístavu.. Zachvíli tam budem.. a ukázal jsem Cloudovy svitek.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 14:03

Z dálky jste uviděli přístav, který byl druhý na Lost Country, byl značně menší než ten hlavní, ale pro váš účel to stačilo. Na staré židli seděl nějaký námořník.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 18:33

Cloud Gojo

nebude ti vadit když ho schovám já?mám o mnohem lepší skrýš než ho nosit v kapse aby ho někdo jen tak ukradl...řekl jsem ale dřív než Yuu něco udělal už jsem mělsvitek v ruce.Sakaryo?řekl jsem Sakaryovi a Sakaryo přykývl.Saaryo otevřel ústa a svitek si sám narval do úst a polkl.hodný kluk...tady je svitek v bezpečí...Sakaryo má zvláštní žaludek a tak tento svitek nestráví a až ho budeme potřebovat tak ho stačí pouze trochu očistit...jdeme?zasmál jsem se a šell.Sakaryo mi létal kolem hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 19:57

Byla potřeba si pospíšit, tady šlo o životy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důležitá zpráva (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důležitá zpráva (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Důležitá místa v okolí Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: