Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Důležitá zpráva (Tým 4)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 18:18

Yuu

Už zase to začalo.. Nech těch blbostí... Jdeme a vyběhl jsem k přístavu který už pomalu byl na dohledu.

Doběhli jsme k přístavu a na židli seděl námořník. Pane, jak se od tohoto přístavu můžeme dostat do druhé části Lost Country k Hlavnímu přístavu, nebo nejlépe do Kamenné vesnice? zeptal jsem se námořníka.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 22:32

Námořník

Postavil jsem se a nohou zastrčil ládev rumu za sebe a při postavení se trošku zamotal. "Yosh! Já vás tam vezmu. Támhle je moje loď." Zvolal jsem a ukázal na něco jako ponorku, ale vy jste neměli tušení co to je.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 09:40

Yuu

Zamyslel jsem se a řekl Je mi jedno kdo nás vezme, ale musíme tam být co nejdřív, tak jedem ne? a pomalu jsem šel k té divné lodi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 12:25

Námořník

Dopajdal jsem ke své ponorce, což byla vůbec první ponorka na světě. Dotkl jsem se ji a zmáčkl tlačítko a otevřel se poklop, kterým jsem vlezl dovnitř a čekal ještě na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 12:51

Yuu

Pomalu jsem nastupoval do ponorky a říkal Co nejrychleji musíme vyplout! a díval jsem se na Clouda a Kin jak nastupují do ponorky.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 12:57

Cloud Gojo

Sakarya jsem i přes to že nechtěl do ponorky dostal a potom si do ní sám vlezl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 14:56

Námořník

Byli jsme tam všichni a tak jsem ji nastartoval a vám řekl ať se posadíte na židle za mnou. Najednou jste ucítili tlak, jakoby jsme se potápěli, což mohlo vyvolat paniku. Ale po chvíli se před náma otevřelo okno a my viděli podmořský život, což byla nádhera. "Vítám vás v první ponorce, ovládané chakrou." Zvolal jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 15:16

Yuu

Potápěli jsme se a pomalu se mi převracoval žaludek, ale potom to bylo OK. Ovládané Chakrou? To zní dobře. Staříku, jak rychle to jede? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 19:50

Námořník

Zasmál jsem se a ukázal na pásy u židlí. "Připoutat." Než jsem to dořekl tak jsem odletěl o pět metrů do zadu, kde jsem se zastavil o stěnu, protože rychlost ponorky mě tak přetlačila, že jsem se sotva dostal zpět ke kormidlu. "Takhle rychlý."
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 21:54

Yuu

Sotva se ponorka rozjela, stihl jsem se zapojit a ponorka plula příliš velkou rychlostí, že mi židle začala pomalu pojíždět dozadu.. Dobře, tam budeme co nejrychleji! a začal jsem přemýšlet, co je v té zprávě. Válka? Miya říkala, že je to důležité... Ale i tak bych si to měl přečíst.. a chytl jsem Sakarya za tlapu a řekl mu Sakaryo, dej mi ten svitek! a otočil jsem se na Clouda Klid Cloude, jen chci vědět, co je v té zprávě tak důležité, jak říkala Miya.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 08:37

Cloud Gojo

Nestihl jsem se zapnout a tak jsem se držal za sedadlo ve kterém seděl Yuu a vlál jsem za ním.Jelikož jsem nevěděl že je Miya naším senseiem tak jsem vybuchl radostí.Miya?One je náš sensei?To je to nejlepší co nás mohlo potkat...To ze see musím vidat maximum svého odhodlání a energie.To ona ze mě vychovala ninju viď Sakaryo?zeptal jsem se Sakarya a on jen zakrákal.Potom jsem praštil Yuua po hlavě.Kdybysme si přečetly ten svitek tak by nás to mohlo stát naši hodnost.A já nedovolím aby si zničil misi kterou nám zadala Myia-san.řekl jsem a Sakaryo mezitím vyletěl Yuuovi z ruky.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 08:53

Yuu

Au! škubl jsem hlavou a pustil Sakarya.. Nevím jestli je Miya náš sensei, ale myslím že jo! a zapřel jsem se do sedadla co nejvíce to šlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 14:38

V tu chvíli ponorka zpomalila a celá zazářila a v tu chvíli byla celá prosklená a vy jste viděli podmořské trosky nějakých vesnic nebo čeho. "Tohle jsou oběti všech válek ninjů." Řekl Námořník a zakroutil hlavou. Viděli jste různé sochy, budovy a dokonce i kostry těl lidí, kolem kterých pluli žraloci a podobní mořští živočichové.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 15:18

Yuu

Zazářili mi oči.. Krása.. a otočil jsem se na Námořníka Staříku! Klidně přidejte! Musíme tam být co nejrychleji! a pořádně jsem se zapřel rukama do opěradla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 16:21

Námořník

Kývnul jsem hlavou a opět zamáčkl modře zářící čudlík a sklo zmizelo a zase tam byla jakási slitina železa a my opět přidali na neuvěřitelné rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 13:20

Yuu

Pomalu ze mě začal téct pot, To není možné, že tam ještě nejsme při této extrémní rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 19:44

Najednou jste však ucítili obrovskou ránu až ve vás silně cuklo, jakoby jsme do něčeho prudce narazili.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 18:05

Cloud Gojo

C-co to bylo?zeptal jsem se snažíc se nehodit na zem šavli.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 21:01

Yuu

Jak to s náma cuklo, odpojil se mi pás a já se po břiše projíždel po ponorce až jsem nakonec zastavil s odřenou bradou s vyraženým dechem.. Jau!? Toto měla být brzda nebo nehoda?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 12:55

Námořník nic neříkal a stlačil jakousi páku a vy jste slyšeli jakési narážení a řezání. "Probouráváme se skrz zem na váš cíl, aby jsme tam byli rychleji." Řekl námořník a šáhl po flašce Whisky a začal ji na ex vypíjet, následně ji upustil a s vykulenými oči sledoval jak se ponorka prodírá skrz zem neuvěřitelnou rychlostí. "Všichni si myslí, jak jsou ninjové důležitější. Ale já ninja nikdy nebyl, prý sjem pro to neměl předpoklady nebo co! A podívejte co sjem dokázal vytvořit, tohle by nikdo z těch otravných ninjů nedokázal!" Zařval z ničeho nic námořník.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 08 2010, 09:54

Yuu

Díval jsem se na staříka a ležel jsem tam na zemi. Klid staříku! Každý je pro něco dobrý! a vstal jsem a pomalu jsem šel k židli si sednout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 08 2010, 11:50

Námořník

"Vy jste snad nějací ninjové?!" Zařval jsem a naštvaně se na ně podíval a oni poznali, že mám v očích chuť zabíjet. "Co asi tak ninjové umí? Jen bojovat a říkají tomu chránění vesnic, kvůli míru. Ale chránit by ji nepotřebovali, kdyby neexistovali, protože vždycky jen kvůli ninjům jsou války!" Zvolal jsem znovu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 08 2010, 21:25

Yuu

Než jsem si sedl odskočil jsem dozadu a díval se na staříka. Co má za problém! My ti ukážeme co Ninjové umí! a díval jsem se pozorně na námořníka.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 08 2010, 22:06

Námořníka

Začal jsem se hlasitě smát. Zrovna v téhle chvíli se za práva ninjů bít nebyl dobrý nápad, přece jen jste byli v podzemí a kdyby jste ho zabili, tak se nedostanete ven. Jenže námořník nebyl zase tak bezcitný. "Sotva si zavážete tkaničku." Řekl jsem a plivnul jsem slinu směrem na něj. "Kdybych vás tu zabil, tak by po mně akorát šli nějací vaši senseiové nebo jak jim to říkáte." Otočil jsem se zase k páce.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09 2010, 08:59

Yuu

Sklidnil jsem se z bojového vzteku a vydechl. No, aspoň nějáký normální civilista široko daleko. a zůstal jsem stát otočený směrem na sklo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důležitá zpráva (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Důležitá místa v okolí Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: