Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Důležitá zpráva (Tým 4)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 09 2010, 13:36

Najednou se ponorka zastavila a cukla směrem k vzhůru a najednou se zase celá prosklila a vy jste uviděli všude hory a došlo vám, že jste poblíž Iwagakure. Pomalu se otevřel poklop a námořník se jen otočil. "Počkám tu na vás, tak pohněte." Řekl a čekal,
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 09 2010, 14:51

Yuu

Když to znovu cuklo, tak jsem spadl na zem a když jsem se snažil postavit, vyletěli jsme nahoru. Když se otevřel poklop, tak jsem se postavil a šel k němu. Vylézal jsem pomalu a podíval jsem se na staříka Díky za vše staříku. a díval jsem se zpátky, zase na denní světlo z poklopu a jen jsem řekl " Kin, Cloude.. Musíme si pospíšit. a vylezl jsem ven z ponorky a díval se kolem, jestli náhodou není vidět poblíž Iwagakure. Jsme tam! a z dálky jsem uviděl Iwagakure no sato.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 09 2010, 16:21

Pokračujte v Iwagakure no Sato, že jdete za vůdcem se zprávou.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 10:31

Jdeme s Cloudem a Kin po městě směrem k hlavní budově a nad náma poletuje Sakaryo

Yuu

I přesto, že je to důležité, by mě zajímalo, co v té zprávě je. a před náma se oběvila hlavní budova. Tak jo, jsme tady. a pomalu jsem vykročil k hlavní budově.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 15:31

Pokračujete tady:

https://kage-wars.forumczech.com/iwagakure-no-sato-f19/trojka-a-tyka-opt-v-akci-ja-seven-a-kdo-chceedit-srotak-tzn-vsichni-xd-t915-60.htm

V Iwě, kde se teď bojuje, takže jdete i jako posila ze Suichugakure a nesete i Tsuchikagemu dopis.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležitá zpráva (Tým 4)   Důležitá zpráva (Tým 4) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důležitá zpráva (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Důležitá místa v okolí Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: