Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:37

Hiyori

Čekala jsem před restaurací a když vyšel Montaro, tak jsem šla vedle něj směrem na tréninkovou louku. "Jej, ty dostaneš." Začala jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:41

Montaro Yuurinshi

Uvidíme .. zasmál jsem se a a pak jsem se jenom naní usmál a pomalu jsme šly na louku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:47

Hiyori

Došla jsem na louku a postavila se proti Montarovi a pak si sundala luk a dala jsi ho do ruky a pak čekala na Montara, aby začal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:50

Montaro Yuurinshi

Kouknul jsem se naní ... Bude pomě střílet ... a ještě mě bude rozptylovat todle vidím na pásku .. řekl jsem a nandal jsem si pásku přez oči ..
nebude začínat takže já .. řekl jsem si pro sebe a pak jsem začal taktizovat .. když půjdu přímo tak mě trefí .. takže musím pomalu ... řekl jsem a pak jsem uskočil do strany a bežel jsem dobředu jako kdybych jí obýhal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:12

Hiyori Hiroki

Můj luk zazářil a v tu chvíli vedle mě stál můj stínový klon, což Montaro nevěděl, protože jsem nedělala pečetě. V tu chvíli se na něj klon rozeběhl a docela dupal a já mezitím vytvořila chakra šíp, což přez dupání nešlo slyšet a natáhla ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:54

Montaro Yuurinshi

Že by utočila na blízko ? .. řekl jsem si pro sebe .. tady něco nehraje .. řekl jsem , vždyt měla luk .. vytáhnul jsem kunai a hodil ho poní "po klonovi" v domění že toje ona akorád de na blízko .. jsem uskočil na druhou stranu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 23:50

Hiyori

V tu chvíli jsem vystřelila šíp, který když by ho zasáhl, tak to Montara tak na 5 minut omráčí, jelikož šíp neslyšel, tak nebyla vlastně šance na únik. Šíp zasáhl ve stejnou chvíli co kunai.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 23:58

Montaro Yuurinshi

Skákal jsem ze strany na stranu protože jsem šekal že když má luk tak pomě bude střílet a snažil jsem se kní co nejvíc přiblížit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 00:20

Hiyori

Pustila jsem luk a složila pečetě, spadnutí luku uslyšel až po doskládání pečetí a v tu chvíli se vystřelený šíp změnil na velkou chakra sít, která měla Montara přilepit k zemi, aby nemohl pohnout ani nohama, ani rukama, tomuhle už nemohl uskočit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 00:37

Montaro Yuurinshi

Co se to děje .. slyšel jsem padající luk a měl jsem blbý tušení a strhl jsme si pásku přez oči a najednou mě třefila a chytla sít
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 00:42

Hiyori

V pohodě jsem si vzala luk a dala ho na záda a přešla k ležícímu Montarovi a nad nim se usmála. "No, moc ti to nevyšlo." Řekla jsem, složila pečetě a v tu chvíli síť zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 00:50

Montaro Yuurinshi

To víš .. asi mě ta páska nakonec jenom oslabuje .. řekl jsem zklamaně a vstal .. a obmotal jsem si jí kolem ramene ,,, a pka jsme se jí kouknul do očí ... A taky jsem tě podcenil .. řekl jsem omluvně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 02:46

Hiyori

Přikývnula jsem hlavou. "Mám tak třikrát více natrénováno, jak ty, takže se nedivim, že jsem tě porazila. Možná mě jednou porazíš." Řekla jsem s úsměvem. Ten klon bez pečetí mě vyčerpal, ejště že jsem to zvládla tak rychle. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 02:48

Montaro Yuurinshi

A co to skusit ještě jednou ? .. řekl jsem přátelský a dost odhodlaně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:13

Hiyori

Kývnula jsem hlavou. "No, proč ne a budu tě už trochu šetřit." Řekla jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:43

Montaro Yuurinshi

Pousmál jsem se a uskočil ale už jsme nebyly tak daleko od sebe a já neměl pásku .. čekal jsem tentokrát at začne ona ... ted nesmím udělat žádnou chybu , je rychlá a kdykoliv mě může trefit musím se maximálně soustředit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 19:40

Hiyori

Tak zkusíme druhý styl. Pomyslela jsem si, sundala si obvaz ze zápěstí, kde jsem měla černou pečeť, které jsem se dotkla a v tu chvíli z ní vytáhla normální šíp. Šíp jsem vystřelila s takovou silou, že jsem měla k tomu ještě natáhlou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 19:34

Montaro Yuurinshi

Cuknul jsem do strany a z těžkosti jsem se šípu vyhnul .. ufff .. řekl jsme si a pak okamžitě spojil ruce a nakoncentroval chakru načekal jsem na nic a Fuuton: Kuikku shi .. řekl jsem a na Hiyori vyletělo fuuton vlákno s učelem jí chytit nebly jsem zas tak daleko
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:11

Hiyori

Já v tu chvíli škubla rukou zpět a natáhla ji k zemi, což nebylo poznat, že to byl signál, jelikož ten šíp byl na chakra vláknu a teď letěl na Montara ze zadu, neuvěřitelně rychle, tudížúnik nebyl možný a šíp ho musel bodnout do levého ramene a vpustit do něj uspávací jed. Jenže už sjem enstihla uhnout a tak mě to svázalo a já padla k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:53

Montaro Yuurinshi

Vyděl jsem jak ji vlákna obmotaly a mohlo ji to dost ubližit tak jsem je rychle vypustil a vtom se mi zabodl šíp do ramena ... sakra ... řekl jsem pro sebe a padl jsme na koleno
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:15

Hiyori

Vypustil vlákna a tak jsem se zse zvednula a došla až ke klečícímu Montarovi a stoupnula si před něj a s úsměvem mu ťuknula do čela "2:0" a on v tu chvíli spadl k zemi a spal.
Probudil se asi po hodině opřený o zeď v jakémsi cizým baráku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:19

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem se probudil .. kde to jsem ? .. řekl jsem ještě napul omámene a rozhlížel jsem se kolem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:46

Ulquiorra

Když jsi si šáhl na rameno, tak jsi ho měl obvázané a na židli před tebou jsem seděl já a tiše jsem řekl. "U nás doma, Montaro."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:05

Montaro Yuurinshi

Otočil jsem hlavu z boku a kouknul jsem se naněj vtom jsem sebou cukl a dal jsem si hlavou o zed ... Auu .. zasyčel jsem ... a pak jsem naněj kouknul ještě jednou a řekl jsem ... A co tu vlastně dělám ? .. zeptal jsem se hloupě
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:28

Hiyori a Ulquiorra

V tu chvíli do místnosti přiběhla rozesmátá Hiyori. "Vzpamatováváš se z dvojité prohry!" Zvolala a chtěla ho plácnout do hlavy, ale její ruku zachytil Ulquiorra, který se zase neusmíval a jen tiše řekl. "Nech ho chvíli, musí odpočívat."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 7. Souboj - Sora Koromi(Clover) vs Montaro Yuurinshi (Ramaru)
» Mlha (Jukara a Hiyori)
» Montaro Hyuuga
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Přátelský slib (Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: