Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:33

Montaro Yuurinshi

Nojo .... vlastně .. řekl jsem si pro sebe .. nečekal jsem že bude takhle rychla a jeste ktomu na dálku ... Odpočívat ?? ... To není pro mě řekl jsem a pomalu jsem vstával přez druhou ruku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:26

Ulquiorra a Hiyori

Ulquiorra se podíval na Montara a jen vyhrnul ramena a zase si sedl, protože když chtěl blbnout, tak jemu to je jedno. Hiyori se pak začala smát. "Pěkně jsem si tě potahala." Řekla a čekala na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:39

Montaro Yuurinshi

Když jsem to čekal tak jsem se celkem zděsil protože mi hlavou proběhly představy jak me táhla a radši jsem mlčel
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:26

Hiyori

"Blbče!" Zařvala jsem na tebe a začala jsem se smát. "Né, že jsem tě táhla sem, to tě sem donesl Ulquiorra, ale že jsem tě tak porazila." Vysvětlila jsem mu to, protože jsem z jeho výrazu poznala na co myslel.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:19

Montaro Yuurinshi

Nikdy jsem nebojoval s někým kdo je vyloženě nadálku řekl zamyšlene a zakoukane smerem dolu spíš na podlahu a v hlavě se mu mýhaly myšlenky z boju
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:47

Ulquiorra a Hiyori

Hiyori se jen zasmála a Ulquiorra se pak pomalu zvedl a podíval se na Hiyori a pak na Montara. "Je sice hezký, že Hiyori porazí hodně lidí na dálku, ale na blízko je uplně levá, viď?" Řekl a Hiyori se jen začervenala.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 14:16

Montaro Yuurinshi

Trochu jsem se usmál až pomalu zasmál a pak jsem se kouknul spíš vážně na Ulqu .. Nevíte něco víc o tom sendokagem ? ... zeptal se schválně mu vykal protože to byl dá se řict jeho velitel v týmu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 15:49

Ulquiorra

Podíval jsem se na Montara, a pak z okna ven, kde sněžilo. "Pomocí mých očí je v tom sněhu chakra a řekl bych, že pokud ji někdo naruší a naruší to nějaká neznámá chakra, tak se to Sendokage lehce dozví a bude vědět rychle o nepříteli." Řekl jsem "Ale o něm samotném a jeho historii nic nevím."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 21:50

Montaro Yuurinshi

Zajímavý .. řekl jsem a vstal jse uplně a protáhnul jsem si zada ... Takže někdo neznámej .. řekl jsem si pro sebe a pak jsem znervoznel protož ejsem si vlastně uvědomil že jsem unich doma . a nemel jsem co říct

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 22:05

Hiyori

"Co tak čumíš blbče?!" Zařvala jsem, vyskočila a chtěla mu dát pěstí do tváře. Protože čuměl jak nějaký blbec a nedokázal ze sebe vymáčknout normální větu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 22:14

Montaro Yuurinshi

Nastavil jsem druhou ruku abych to vykryl .. a pak jsem se tam přemýšlivě naní kouknul ... Nic nic .. jenom jsem zapřemýšlel .. pak jsem svoji ruku uvolnil a pomalu se otáčel směrem ke dveřím ... musím si něco zjistit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 18:29

Hiyori a Ulquiorra

Hiyori znuděně odešla a pak už se jen za tvými zády od Ulquiorry ozvalo. "Možná bys ji to měl říct."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 19:31

Montaro Yuurinshi

Zamrazilo mě ... a já se okamžitě zastavil a pomalu jsem se naněj otočil ... s překvapeným výrazem .. Tím jako myslíte co ? ... řekl jsem jakože nic porotože jsem si řekl odkad by to mohl vedět
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:46

Ulquiorra

"Radši ji to řekni, než uslyší i ona, jak voláš její jméno ze spánku." Řekl jsem a sledoval ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 16:04

Montaro Yuurinshi

Ehh ... zrudnul jsem a zůstal jsem stát na místě ... Když já nemůžu .... řekl jsem pomalu a nervozně ... Nemam odvahu ... dodal jsme pak
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 23:05

Ulquiorra

Podíval jsem se mu do očí a pak zakroutil hlavou. "Tak asi ve tvém spisu udělali chybu, je tam psáno, že jsi dokázal přivést svému klanu znovu oči." Řekl jsem a zavřel jsem jeho spis a čekal co z něj může asi vypadnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 16:05

Montaro Yuurinshi

Láska a Bojiště není to samý .. řekl a ve hlase zněl strach ale i naštvanost ... pak otevřel dveře ... Když budete něco potřebovat určitě vyíte kde mě najdete .. řekl jsem jen a pak jsem odešel a nechal zasebou otevřený dveře
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:28

Ulquiorra

Už jsem nic neřekl, byla to jeho blbost, že ztrácel čas, asi mu nedocházelo, že ji klidně může ztratit. Dveře jsem nechal otevřené, když je nevychovaný, aby je sám zavřel a dále si pročítal nějaké dokumenty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)   Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 7. Souboj - Sora Koromi(Clover) vs Montaro Yuurinshi (Ramaru)
» Mlha (Jukara a Hiyori)
» Montaro Hyuuga
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Přátelský slib (Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: