Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:11

-jak mě může praštit do nohou, když se točím kolem své osy, ona uhla, takže aby mě do těch noh mohla praštit, musela by obejít ten meč až za těma nohama...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 22:19

-Pokud jsem to pochopil, tak se držíš rukojeti meče rukama hlavou k němu a nohy máš natažené a točíš se, ona se skrčila, tim uhnula útoku a v zápětí ti do těch noh praštila.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 22:20

-jako zespodu?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:16

ze zhora, normálně natáhneš nahoru ruku a práskneš do těch nohou... Co je na tom složitého?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 14:00

-to že se ohnula a já se motám ve výšce 160 cm...jestli je to holka tak tam stěží dosáhne ale dobře

Creepy

Vzhledem k tomu že byla ohnutá jak uhýbala kopu, nebyl zrovna dobrej nápad srazit mi nohy dolů, neboť jsem toho využil ke kopu patou na její vlastní hlavu a vytrhnutí meče ze země.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 16:06

- Hele je vidět, že se oba navzájem nechápem, protože to každý myslíme uplně jinak Cool laugh Takže jakoby tenhle krok přeskočíme a dáme to jakože zase stojí naproti sobě. Cool laugh

Miyoko

Stála jsem přímo naproti Creepymu a pousmívala se. Jaktože mi ruší furt mé Kekkei Genkai? Musim se ho pak zeptat. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 18:07

-jo, taky si myslím že nám někdo ruší signál XD

Creepy

Copak? Mou obranu zkoušet nebudeš? Od té doby co jsem ti vyřadil očička jsi nějaká zdrženlivá
vykouzlil jsem co možná nejmilejší úsměv ve snaze ji vyprovokovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 21:56

Miyoko

Zasmála jsem se, protože mi došlo, že jenom provokuje. "No, nač útočit, když ty se zraníš sám?" Vrátila jsem mu provokaci.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 14:24

Creepy

Opravdu?
zeptal jsem se sladce
Ná já to nebyl kdo málem dostal do čenichu jílcem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 18:28

Miyoko

"Nikdo tu jílcem nedostal." Zasmála jsem se a zároveň jsem se také smála tomu, jak říká, jak mi dal málem jílcem, ale to, že já jsem bez meče a on má meč, už neřekl.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 17:26

Creepy

Jen jsem pokrčil rameny
Však jsem taky řekl málem
zasmál jsem se a lehce pozvedl meč
tak co stačí to jako ukázka stylu, nebo mám ještě pokračovat?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 23:10

Miyoko

Chvíli jsem přemýšlela. To, že dokáže takhle odrazit soupeřovu Doujutsu nebo to umí i na všechna Kekkei Genkai? No nic méně, je to hodně silné jutsu a jistě se mu to bude hodit. Pak jsem se na něj podívala a tiše jsem na něj promluvila. "Koho by sis z nás pěti vybrl na souboj přijetí?" Zeptala jsem se ho ze zvědavosti.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 08:40

Creepy

Její otázka mě moc nepřekvapila, sám jsem nad tím už delší dobu uvažoval.
Patrně toho o kom budu vědět čeho je schopný a co dokáže. Bylo by hloupé bojovat s protivníkem který si o mě jakožto vysoce postavený ninja může předem zjistit všechno a já o něm kuloví...takže budeš asi má primární volba
pousmál jsem se, byla v tom i troška hořkosti.
Což vzhledem k tomu že jsi mě v podstatě nedala možnost pořádně zaútočit a to nemáš v rukou ani meč znamená že než spolu budeme bojovat bude to trvat...dlouho Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 11:28

Miyoko

Trošku jsem naklonila hlavu do strany a sledovala ho svými oči. "To budeš v nevýhodě, jelikož oni si o tobě nic zjistit nemohou, teď už si to nemůžou zjistit ani senseiové svých týmu, protože Sendokage nechce dávat dokumenty o geninech a chunninech pryč ze své kanceláře a nechce, aby měli šermíři nad váma navrch." Řekla jsem mu po pravdě. "No, ale jak chceš." Řekla jsem mu a mezitím v hlavě přemýšlela. Vim, že mi může zrušit Kekkei Genkai, takže to nějak obelstim a pak bude v háji a já ho hravě porazim, klidně zase bee zbraně. Sice jsem na pohled vypadala, že nejsem nějaká zákeřná mrcha, ale to jsme byli my šermíři všichni a Creepy si vybral hold blbě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 12:43

Creepy

Uvidíme
pousmál jsem se a lehce při tom přehmátl ruce na meči.
Tak co budeme pokračovat nebo to jako ukázka stačilo?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 12:54

Miyoko

Zamyslela jsem se znovu, ale tentokrát to nebylo nic moc důležitého. "Jako ukázka mi to štačilo, ale nevim jak tě budu trénovat, když vim, že chceš jít proti mně." Řekla jsem s úsměvem. "Ale co jsem si všimla, tak nemyslíš moc dopředu a hlavně nepoužíváš své tělo, jen furt spoléháš na svůj meč. To je špatně, mně pak stačila jen nakoncentrovaná chakra a ruce a byl jsi v háji a to si mě představ s mečem, ani by sis neškrtnul." Řekla jsem a pak jsem k němu přišla blíže. "Dej svůj meč do pouzdra a odlož ho, musíš se naučit spoléhat se sám na sebe."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 12:57

Creepy


Jestli to nebude tím že jsem šermíř
zamručel jsem ale nehádal jsem se, schoval jsem meč a položil ho na bezpečné místo kousek od sebe, zároveň jsem pak uvolnil svou techniku abych jí dal co možná nejméně příležitostí v ní najít nějakou slabinu.
Fajn sensei, můžeme začít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 13:34

Miyoko

Zasmála jsem se, protože řekl neuvěřitelnou blbost. "Nevim jestli sis všiml, ale jsem také šermířka a podívej se jak jsem ti to natřela bez meče a co kdybych ten meč měla?" Řekla jsem mu. "Měla jsem asi dvě příložitosti ti ten meč buďto vzít nebo ti ho vykopnout z ruky, pak by jsi byl uplně v háji." Následně aktivoval techniku na rušení mého Doujutsu a to jsem byla ráda a začala to hned analyzovat a snažila se zjistit princip té techniky, což nebylo nic lehkého.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 13:47

Creepy

-to že jsem ji uvolnil je myšleno tak že jsem ji vypnul
No já ani bez meče nejsem úplný amatér. Přežil jsem několik let jako bandita
Pousmál jsem se a s otevřenýma očima jsem se postavil do svého oblíbeného postoje. Pravda byl o něco(dost) horší než ten s mečem ale rozhodně nebly nějak extra slabý.
I když proti tobě asi moc šancí mít nebudu
Snažil jsem se sledovat její chakru jak nejlépe jsem dokázal abych mohl odhadnout kdy použije nějaké jutsu nebo něco takového.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 10:23

Miyoko - Sorry jsem si to trošku popletl Cool laugh

Najednou se mé oči zase aktivovaly a já se pousmála, jenže on pak otevřel své krvavé oči a mně došlo, že to bude něco umět, hlavně že to vidí chakru, protože mi nedávno řekl, že má chakra je divná, takže jsem toho využila a nashromáždila chakru do pravé pěsti, což mu došlo, že budu chtít zaútočit pravačkou, rozeběhla jsem se přímo na něj, napřáhla se a snažila se ho praštit pravou pěstí, ale jelikož se musel soustředit na tu pravačku, tak jsem ji najednou vrátila zpět, ale v tu chvíli ho udeřilo mé koleno do břicha.

Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 10:30

Creepy-pohoda Cool laugh

Držel jsem se zásdy kterou my vštěpoval můj sensei, když nevíš jaké triky tvůj soupeř má, nebo víš že je silnější nebolokuj jeho ránu. Místo abych tedy zastavoval úder který vedla pravou rukou s nakoncentrovanou chakrou(stejně bych ho asi nedokázal blokovat) svezl jsem se na zem a parakotoulem se přesunul tak že místo abych k ní stál čelem, byl jsem v podřemu u jejího boku zrovna v okamžiku kdyby mě její koleno mělo zasáhnout do žaludku.
Jak milé, takže jí došlo že sleduji její chakru?
zašklebil jsem se v duchu a pokusil se podrazit jí tu jedinou nohu na které v ten moment stála.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 15:17

Miyoko

V tuto chvíli musel být na mé levé straně, protože kdyby se odkutálel na mou pravou, tak ho kopnu tim kolenem, jelikož jsem měla levou ruku uplně volnout, tak jsem ho prostě jen praštila do tváře, ve chvíli, kdy s ez koutoulu narovnával, aby neměl šanci to vyblokovat a nestihl mi podkopnout nohu. V té ruce byla mírně nakoncentrovaná chakra.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 20:20

Creepy

Kotoul jsem provedl tak jak mě učili a to tak že jsem při něm nezpustil oči ze soupeře(fakt to de mám natrénovaný Cool laugh) všiml jsem si tedy že do levačky koncentruje chakru a i když bych se nestihl normálně vyhnout ani z této pozice ve dřepu blokovat, pohnul jsem se zároveň s rukou a šel do kotoulu vzad takže bych to měl odnést jen lehkým ťuknutím do tváře. Z kotoulu jsem okamžitě vyskočil na nohy a s pomocí shunshin ji obešel a zaútočil jsem pěstí levé ruky na její obličej. Doufal jsem že bude počítat s tím že se zase přemýstím za ni. I ten úder byl ale jen finta. Pravačkou jsem se jí pokusil chytit za tryčko a složit ji na zem abych tak omezil její pohyblivost. Pokud by se mi to podařilo přisednu jí a pokusím se znehybnit jí paže.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:34

Miyoko

Dostal menší ránu do té tváře, ale nic vážného, co by stálo za zmíňku, jenže to už použil shushin a mně v tu chvíli zežloutnuly oči a ve chvíli, kdy chtěl udeřit jsem tělem ucukla do strany a nohou v tu samou chvíli kopla po zemi za sebe, abych mu přišlápla nohy a držela ho tak a prudce se v mírnem skrčení napřáhla loktem a udeřila ho do břicha ve chvíli, kdy měl ty ruce v útoku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:44

Creepy

Když mi přišlápla ruce neměl jsem moc na výběr a tak jsem jenom zatnul břišní svaly co to šlo a dotáhl svůj úder do konce. Vzlhedem k tomu že útočila loktem jedné ruky má na výběr jestli se poroučí na zem kde bude mít oproti mě patrně nevýhodu(to JÁ JÁ JÁ CHCI BÝT NAHOŘE XD) a nebo schytá jednu do spánku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» I já budu slavná (Shinju Kentiri)
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Splní se mi sen? (Creepy boy)
» Poselství (Creepy boy)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: