Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 16:45

Creepy


Fajn, v tom případě zaútoč.
požádal jsem a zaujal obraný postoj.
Už mě nebaví učit se od tebe obranu, chci odkoukat i nějaké útoky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 20:59

Miyoko

Kývnula jsem hlavou a začala podivně poskakovat na nohách (Pust si na Youtube DnB step a tak nějak poskakuje.) a v tu chvíli jsem začala poskakovat až ke Creepymu z místa na místo, takže se nedalo očekávat odkud a jak zaútočim. Doskákala jsem až k němu, naznačila že mu budu chtít dát pěstí, ale v tu chvíli jsem posunula patu do zadu a druhou nohou cukla k sobě, protože jsem ji mezitim dokázala šoupnout za Masara a jak jsem s ní cukla k sobě, tak by mě spadnout na záda. Pokud by ho napadlo chytit se té mé volavkové ruky, tak se mu to nepovedlo, protože v tu chvíli jsem cukla rukou nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 08:13

Creepy-jakej Masaru?

Sledoval jsem lehce zaujatě její ne zrovna čitelné pohyby a nenápadně se soustředil hlavně na její práci nohou, přecijen někoho praštit umím taky. Proto jsem si ani nevšiml, že vede nějaký úder, zato nohy jsem si všiml docela brzo, Takže jsem udělal rychlí krok dopředu, čímž jsem tak trošku naběhl na její volavku(pěst), zato jsem ale získal možnost bojovat s ní v kontakrtní vzdáleností. Vzhledem k tomu že to poskakování byla pro mě věc zcela nová jediná možnost která mě napadla jak se s tím vypořádat je zabránit jí skákat a tedy přesunout boj na zem, proto jsem jí chytíl pevně za tryčko a pokusil se jí na zem srazit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 15:05

Miyoko - Sry zpletl jsem si postavy.

Nečekala jsem, že udělá tenhle krok, a proto jsem to moc neplánovala, protože jsem měla připravené kroky, když bude na zemi nebo když uskočí dozadu, ale aby šel blíže ke mně jsem vůbec nečekala. Chytl mě za tričko a v tu chvíli mi v žlutých očích projela jakási malá černá tečka a pak zase zmizela. A jak mě držel, tak jsem v tu chvíli nakoncentrovala chakru do obou rukou a ve chvíli, kdy mě chtěl srazit k zemi jsem obouma dlaněma bouchla do jeho břicha, což mohl vykrýt jen tou volnou rukou, která by se však v takovém tlaku chakry mohla zlomit nebo by mě musel pustit a nehodit na zem a sám uskočit dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 15:22

Creepy

Ts...
siknul jsem když jsem byl nucený ji pustit a jen tak se vyhnout tím že jsem uzkočil o kus dál.
Co má tohle bejt? Nějaký převrácený Hyuuga styl nebo co?
zamumlal jsem lehce naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 16:11

Miyoko

"Je to Danjutsu. Více ti řeknu až jestli se ti povede mě škrábnout nebo nějak zranit." Řekla jsem s úsměvem a dál poskakovala, vypadalo to jako tanec.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 16:16

Creepy

Škrábnout?
zeptal jsem se s lehce pozvedlým obočím a lehce si ji prohídl.
Nejspíš bych to dokázal, kdybych přerušil její Dojutsu ale v okamžiku kdy to zapnu bude pro ni jednoduché hledat slabinu a nejspíš ji i najde...takže to budu muset udělat jinak, budu muset najít rytmus v těch jejích skocích...
stále jsem ji upřeně sledoval aniž bych se jedinkrát pohnul.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 17:53

Miyoko

Sledoval jsi mě, ale bohužel jsem se pohybovala různě, mé nohy se pohybovali jinak, mé tělo i mé ruce také jinak, a proto jsi z toho nic nevyčetl, ale v tu chvíli jsem se k tobě začala přibližovat a začala jsem uskakovat ze strany na stranu s obrovskou rychlostí, což mi přidávalo to poskakování. V tu chvíli už jsem byla vedle tebe a naznačila, že tě kopnu, ale pak jsem dala nohu do strany a přenesla na ní váhu a přesunula se k ní a tak jsem stála za tebou, pak jsem uskočila do zadu a v zápětí doskákala k druhému tvému boku a opět naznačila, že tě kopnu, ale pak jsem opět uskočila, mezitím co jsi mě sledoval už byl na zemi položený ninja drátek, který nebyl v tom prachu od poskakování vidět.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:33

Creepy

Ten její pohyb mi začíná lézt vážně na nervy...
zamručeil jsem když jsem uskočil velký kus do prava v okamžiku kdy se mi dostala za záda a vytočil to do bočního kotoulu tak, že jsem se ocitl v podstatě okamžitě opět na nohách.
Budu si muset dokoupit nějaké vybavení, nebo...
začal jsem se rozhlížet okem jetli poblíž bojiště není něco jako les, nebo něco jiného co by jí mohlo omezit v pohybu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 22:22

Miyoko

Byly jsme na louce, která byla pokryta sněhem (A já psal, že Miyoko rozvířila prach xD) a stromy tam skoro nebyly, asi jen tři nebo čtyři. Já dál poskakovala a nenápadně si za nohou spouštěla do sněh lanko, na kterém byly přivázány shurikeny, kunaie a výbušné lístky. Zapadávalo to rovnou do sněhu, takže to Creepy neviděl a já furt poskakovala.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 14:19

Creepy-a proč si kua neřekl rovnou že je tu sníh???? Cool laugh

Tohle je na prd, s takovouhle mě dostane na ten svůj pohyb, budu muset něco vymyslet...
s tím jsem začal nenápadně ustupovat k těm stromům.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 17:03

Miyoko Jsem myslel, že je to logické, když ve vesnici sněží Cool laugh

V tu chvíli já už udělal kolem tebe kruh a poskládala pečetě. "Daishiri!" a v tu chvíli se lanko zmagnetizovalo a obmotalo to celého Creepyho, který neměl šanci na únik, protože to bylo v neuvěřitelné rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 19:01

Creepy-ono sněží? Shocked XD

No, když ani Kawarim použít nemůžu jen jsem tam stál zpoutaný a lehce zamračeně na ni koukal.
Ehm? Myslel jsem že trénujeme taijutsu ne pasti..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 21:57

Miyoko Nevíš to, protože to asi nečteš. Ale Suichu je celá zasněžená a sněží furt.

Začala jsem se smát. "To si myslíš, že vždy budeš bojovat proti čestným ninjům?" Řekla jsem ironicky a luskla prsty a v tu chvíli pomalu začaly hořet výbušné lístky.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 17:42

Creepyto vim, jenom sem si to nějak nespojil asi dohromady

Hej, hej, hej tohle není moc vtipný
zamumlal jsem a pokusil se uvolnit pokud to půjde tak pomocí Kawarim ale i jakkoliv jinak.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 18:10

Miyoko

Lístky hořely ještě dlouho, ale když už byly u konce, že vybuchnou, tak na tebe spadla obří sněhová koule, která ty lístky uhasila a před tebe dopadla Miyoko. "Já se smála." Řekla jsem a zasmála se a následně kunaiem odřízla to lanko.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 16:51

Creepy

Ty možná, ale mě to moc vtipný nepřišlo, mohla jsi mi zničit novou košily
zasmál jsem se když mě zbavila lanka a odolal pokušení plácnout s sebou zády do sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:19

Miyoko

Zamyslela jsem se a pak jsem se podívala k nebi, při čemž jsem zjistila, že právě přichází ti nejhorší a nejsilnější vězni. "Nepůjdeme se podívat na ty vězně?" Řekla jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:23

Creepy

lehce zamyšleně jsem se poškrábal na hlavě.
Jestli se ti chce
pokrčil jsem nakonec rameny.
Já osobně na bandě zločinců nic zajímavého nevidím. Pokud jeden z nich není super silný šermíř nebo výrobce zbraní co by mě byl ochoten učit.
přiznal jsem se a rozhlédl se po okolí.
Pokud ne, budu prostě pokračovat ve svém tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:52

Miyoko

No, ono docela je zajímavé, když skrz vesnici jdou nejnebezpečnější zločinci téhle doby, a proto mě to tak zaujalo a odešla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:11

Creepy

Jen jsem pokrčil rameny když zamířila pryč a pokračoval ve svém tréninku sám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» I já budu slavná (Shinju Kentiri)
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Splní se mi sen? (Creepy boy)
» Poselství (Creepy boy)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: