Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 21:41

Miyoko

Byla jsem přikrčena, takže mě útoky minuly a to že zatnul své břišní svaly mu nijak nepomůže k tomu, aby mě svalil k zemi. Ve chvíli, kdy byl můj loket u jeho břicha jsem do něj dala chakru a práskla ho zároveň s povolením nohou a on odletěl do nejbližšího stromu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 21:49

-otázka, jak to že se krčí změní fakt že ji buďto praštím nebo s ní fláknu o zem? když mi stojí na nohách nemůže jít nijak extra dolů protože jí tam zavazí moje tělo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 21:57

-Je starší než ty a proč myslíš, že má meč tak velký a dokáže ho držet v jedné ruce? Asi nebude tak fyzicky slabá jak vypadá, už jen proto dokáže tvé nohy takhle udržet. Nepíšu to, protože jsi se ji na nic neptal, takže jsem neměl důvod tyhle detaily sepisovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 22:02

-ne, o to nejde mě jde o to že aby tomu uhla musela by si na těch mích nohách dřepnout a to není fyzicky možný protože by musela prostrčit svoje kolena skrz moje nohy Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 09:47

- Nemusela, je stejně velká jako ty a stačí se i nahnout do strany, neboj zkoušel jsem to před chvíli s bratrancem Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 17:06

-tak si asi zase nerozumíme Cool laugh protože já si naprosto nedokážu představit jak tohle mohla zvládnout, ale neřeším Cool laugh
[u]Creepy/u]

Jau
zamručel jsem když jsem se zády zastavil o nejbližší strom a zase se vyškrábal na nohy.
To bylo nebezpečný
zamručel jsem a jednou rukou si promasíroval naražené břicho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 18:28

Miyoko

Pomalu jsem se zase postavila a svými žlutými oči ho sledovala. Jestli teď aktivuje to své jutsu na deaktivaci mé Kekkei Genkai, tak aspoň budu vědět na jakém principu to funguje. Jenže už nesmim dělat takovéhle útoky jako byl tenhle, zbytečně se pouštim do nebezpečných poloh a mohl mě dostat. Pomyslela jsem si a sledovala ho dál.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 18:36

Creepy

Docela by mě zajímalo nad čím uvažuješ.
pousmál jsem se a lehce se protáhl.
Jenom doufám že ne nad tím jak mě zabít, zrovna teď když mě to začalo bavit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 20:35

Miyoko

Pousmála jsem se, že si všiml, že jsem zamyšlená. Je celkem bystrý. Pomyslela jsem si a vzpomněla si na všechny z Legendárních šermířů a zauvažovala, kdo by pro něj byl asi dobrý. "Jen přemýšlim, jestli máš vůbec šanci být legendou." Řekla jsem mu, abych ho lehce vyhecovala.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 21:15

Creepy

Kdo ví? Možná ano, možná ne
pousmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 22:00

Miyoko

"Musim uznat, že tobě asi půjde víc boj s tim mečem, budeš ho muset vylepšovat tak, aby tě ten meč nikdy neopustil." Řekla jsem mu po pravdě a vrátila mu jeho úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 16:52

Creepy

Vážně?
zeptal jsem se a lehce se protáhl.
Zrovna mě to začalo bavit, nebo...
zahrál jsem zamyšlení
Že by ses bála abych tě náhodou neporazil?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 19:48

Miyoko

"Neměl jsi na mě ani s mečem." Řekla jsem mu hned a tim ho odrazila.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 21:01

Creepy

Možná měl, možná neměl. Nevypadala jsi tak sebejistá když jsem ti odstřihnul očička.
stále jsem se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 21:14

Miyoko

"Šanci jsi neměl, dostal jsi jak malé děcko." Bylo pro mě dost vtipný, jak machroval a při tom by mi stačil jediný výpad mečem na to, aby klečel ve své krvy a žádal mě o slitování. Je ještě tak naivní.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 21:33

Creepy

Úsměv mi z tváře zmizel.
Pfff, s tebou taky není žádná sranda když se nenecháš vyprovokovat
povzdechl jsem si a opět se usmál, tentokrát ale bez ironického podtextu.
Mimochodem ta má technika...ona na tvé Dojutsu vážně zabrala? Sice jsem ji tak plánoval ale no...tohle byl její první test
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 08:21

Miyoko

Pousmála jsem se "No, až budeš jedním z nás, tak už taky budeš umět ovládat své emoce. Nebudeš vůbec nic řešit." Pak jsem se zamyslela. "Ne, to jsem řekla blbě. Budeš to řešit, ale nebudeš to dávat najevo." Dodala jsem a pak řekl o té své technice. "Ano, je to dobrá technika, hodně silná. Vymyslel jsi ji ty nebo někde vyčetl?"
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 10 2010, 07:45

Creepy

Silná? No to nevím, je neuvěřitelně jednoduchá, můj mistr říkal že je to tak C-rank maximálně....samozřejmě že jsem ji vymyslel stejně jako všechny ostatní své techniky. Byl jsem tenkrát malej a strašně jsem se bál vyprávění o zlém Hyuuga klanu který mi může zastavit chakru, no tak jsem si řekl že nejjednodužší způsob jak jim a podobným individuím zabránit v tom aby to udělali je znemožnit jim je vidět.
pokrčil jsem rameny
zhruba za týden jsem měl hotovou tuhle techniku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 10 2010, 08:29

Miyoko

Zamyslela jsem se a vzpomněla si na Hyuuga klan, který znám moc dobře, kvůli mé historii. "Ale ta technika má i nevýhodu, musíš furt vypouštět do okolí chakru, jinak to defakto blokovat nejde, že?" Řekla jsem a čekala na reakci.

Pozn.: Nezapomeň, že pozná když lžeš, tak to tam kdyžtak napiš, jestli lže.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 10 2010, 11:55

Creepy

Můj mistr říkal ještě něco: "Krásná žena je pro muže příjemným potěšením. Chytrá žena příjemným rozptýlením, ale pokud se v jedné zkloubí obě vlastnosti drž se od ní raději dál"...
udělal jsem nepatrný na oko ustrašený krok v zad.
Nejsem si jistý jestli bych ho náhodou neměl poslechnout
řekl jsem žertovně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 12:37

Miyoko

Zasmála jsem se a podívala se na něj. "To mám brát jako lichotku nebo ne? " Řekla jsem mu taky žertovně, protože to řekl velmi dobře.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 14:02

Creepy

Řekl bych že je to kompliment
zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 15:19

Miyoko

Přikývla jsem hlavou a pak jsem tam jen mlčky stála a vyčkávala, jestli vůbec nějak bude útočit nebo co se bude dít dál, protože jen slovama nic nezíská.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 15:55

Creepy

Vzhledem k tomu že stála a nic nedělala patrně čekala na mou akci, jenže já sám netušil co dělat.
Fajn, takže pokračujeme v boji?
zeptal jsem se preventivně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 16:36

Miyoko

Jen jsem souhlasně kývnula a sledovala jeho ruce i nohy. Škoda, že nemá oči jako já, to by nemusel skoro ani trénovat. pomyslela jsem si během čekání na jeho útok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» I já budu slavná (Shinju Kentiri)
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Splní se mi sen? (Creepy boy)
» Poselství (Creepy boy)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: