Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vodní přeborníci (tým 3)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 09:56

Utakata Kentiri

Pomalu jsme kráčeli přez vesnici a já si při tom pískal jakousi hodně příjemnou melodii. Najednou jsme však před sebou uviděli zasněženou louku a já se jen pousmál. "Nejdem dělat sněhuláky?" Zavtipkoval jsem a zajímala mě reakce.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 10:01

Simon

Zasmial som sa senseiovému vtipu. Ale mohli by sme si zabrusliť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 10:24

Utakata

Nevěděl jsem jestli vtipkuje, protože to pro mě nebyl problém. "Fakt chcete?" Pak sjem se zamyslel. Ale kdybych je naučil bojovat na ledě a pak jutsu co připraví led, tak jsou neporazitelný. To by mohlo jít.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 10:36

Simon

No mne to je jedno, ale zasa, keď budeme niekde bojovať, kde nie je ľad tak ako to potom využijeme? Hmm zamyslel som sa a čakal na senseiovu reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 11:31

Utakata

Zamyslel jsem se. "No Simone, vim, že ovládáš jutsu s těma rybama na které potřebuješ hodně vody a tak tě hodlám naučit, jak z pusy vylít takové množství vody, aby to pokrylo velký plac a pak dkyž tě naučim jak to enchat zamrznout, tak to máš hotové." Řekl jsem a usmál se na něj, jakoby to byla hračka, ale nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 11:48

Simon

Šťastným pohľadom so pozrel na senseia a povedal. Tak to je super nápad, a potom ma naučíte aj nejakú privolávaciu techniku. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:19

Utakata

Podíval jsem se na něj a sedl si na zem. "Posaď se." Řekl jsem mu. "Budu ti vyprávět o jednom ninjovi, nechci aby sis z něho bral příklad, ale uměl perfektní Suiton techniky. Jeho jméno bylo Hoshigaki Kisame." Čekal jsem jestli o to stojí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:22

Simon

Pozrel som sa na Nimeshiho, ale ten mal akési iné záujmi. Tak som si prisadol k senseiovi a myslel si, že tím príbehom sa aspoň udobríme. Viem, že som mal blbé chovanie, ale taký asi každý ninja je. A čakal som, čo na to povie, keď som si sadol.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:37

Nimeshi

"Tak co bude s tím bruslením?" skočil jsem senseiovi do řeči, mírně se na něj pousmál a sednul si k nim. "Jo a o jaký technice s rybami jste to mluvili?" zeptal jsem se zvědavě. Hmm, možná mi teď konečně řekne něco o svých tecnikách.


btw sry za menší neaktivitu, mam toho nějak moc
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:07

Utakata

Na Nimeshiho otázky jsem zatim neodpovídal, došlo mu, že když chci něco vyprávět tak nechci, aby mi do toho někdo skákal. Oba si sednuli a já začal vyprávět. "Kisame, on byl členem nejhorší organizace všech dob, co lovila ocasé démony, které pak chtěli použít pro vytvoření jednoho démona, který by podmanil všechny lidi. Kisame z nich vydržel skoro nejdéle a to díky svým neuvěřitelným vodním technikám a svému talentu v šermu. Celý život totiž věnoval trénování vodních technik a souznění s vodou, až nakonec jeho pkožku pokryly šupiny a nerostly mu žábry. Díky tomu našel meč jménem Samehada, který dokázal brát protivníkům chakru a dávat ji Kisamemu, už jen díky tomu byl tak silný. Ale když o ní přišel tak měl v zásobě tu vodu, ale co dělat, když tu není dost vody na takové techniky? Uměl techniku, která dokázala naplnit celé prostranství vodou a pomocí bariéry to zablokoval, aby se voda nedostala dál a zůstala na jednom místě a mohl v ní plavat a používat ty techniky. Vím Simone, že máš techniku, ke které potřebuješ dost vody, co tahle kdybych tě tu techniku naučil. Simone ty tohle neřeš tebe budu učit změnu na vodu." Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:20

Nimeshi

Hmm, to byl fakt borec. Pomyslel jsem si a pak jsem si vzpomněl, jak sesei říkal že si z běj nemáme braát příklad a zapudil jsem myšlenku, že bych chtěl být jako on. Dále jsem poslušně a beze slova sledoval senseie, jestli nechce ještě něco říct.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:34

Utakata

"Nimeshi ta přeměna na vodu zase pochází od Suigetsa." Řekl jsem a zvedl se "Ale ten toho moc předvést nestihl." Dodal jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:45

Nimeshi

Hmm, ten už je snad hodnej, potřebuju nějakej vzor... zamyslel jsem se. "Co se mu stalo?" zeptal jsem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:48

Simon

Zasmial som sa. Hmmm. Tak Kisame. Postavil som sa a spýtal sa senseia. Tak dáme sa do toho učenia tých nových techník? Alebo tu budeme iba postávať?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:05

Utakata

Podíval jsem se na Simona. "Umíš Mizu Rappa?" Zeptal jsem se ho a hned se otočil na Nimeshe. "No Kisame byl zlý jen kvůli jeho minulosti, protože chtěl pak vytvořit mír, ale trošku tvrdšími způsoby. Jenže Suigetsu chtěl jen meč co měl Kisame, a proto po něm šel, ale nikdy ho nezískal, protože mu Kisame pomocí Samehady vždy vzal chakru a pak v jednom boj někam zmizel a nikdo neví co se s nim stalo." Řekl jsem Nimeshimu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 19:41

Simon

Pozrel som sa na senseia a povedal mu: Ano Mizzu Rappa a Fishudon no Rappa. Veď to asi viete mistr sensei.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 23:18

Nimeshi

"A ví se kdo dneska samehadu vlastní?" řekl jsem mu. "A není nějaká speciální bojová hůl?" dodatečně jsem se zeptal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 20:07

Utakata

Podíval jsem se na Simona a tiše řekl. "Fajn, zakloň hlavu, aby jsi koukal směrem do nebe a to jutsu udělej, schválně kolik z tebe dostanem vody." Pak jsem se podíval na Nimeshiho. "Mluvíš s členem Kentiri klanu, každý člen co probudí svůj Suinatar má speciální zbraň. Pokud si řekneš, co by měla ta hůl umět, dokážu zařídit, aby ti ji upravili." Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 20:18

Simon

Kývol som ramenami naklonil hlavu na nebo a povedal. Suiton: Mizzu Rappa. Z úst mi začali striekať litre vody. Po 50 litroch vody sa mi tok vody zastavil. A chakra mi spadla na 50%. POzrel som sa na senseia a čakal na odpoveď.


Naposledy upravil Shika-san dne Sat Aug 28 2010, 08:32, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 21:11

Nimeshi

Hmm, co bych si tak od hole představoval... přemýšlel jsem a pak mě to napadlo: "Děkuji moc sensei. Nedalo by se zařídit aby se mohla prodlužovat a skracovat podle potřeby?" Zeptal jsem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 22:28

Utakata

Jenže Simonovi z pusy vyšlo asi jen 5 litrů, protože byl trénovaný vodu střílet v normálnim postavení a né zakloněný, což je mnohem těžký kvůli tlaku. Podíval jsem se na Simona, "Musíš natrénovat střílení té vody, takhle k nebi a až ti to půjde přejdem na další krok." Řekl jsem mu a pak se obrátil na Nimeshiho. "Nic těžkého, měl to už jednou jeden člen klanu." Řekl jsem s úsměvem.

Poznámka.: Shiko je to Mizu Rappa a né Mizzu rappa.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 08:33

Simon

Sakra. Tak málo? Mizu Rappa. Po chvíli ma to začalo dáviť, keď som musel byť zaklonený. Prestal som sa dve sekundy apotom zasa. Suiton: Mizu Rappa.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 14:41

Nimeshi

"Děkuji sensei." řekl jsem a upřímně opětoval úsměv. Potom jsem sledoval Simona jak se snaží a mírně se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 15:46

Utakata

Sledoval jsem Simona, kterému to vůbec nešlo a nebylo divu, není to vůbec lehké, ale věděl jsem, že on je dost odhodlaný, aby to zvládnul. Pak jsem se podíval okolo sebe a uviděl blížící se osobu a podíval se na Nimeshimu. "Dej mi tu hůl, oni ti ji vylepší." Řekl jsem, když došel ten další muž.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 15:53

Nimeshi

Podal jsem senseiovi s radostí hůl, i když to znamenalo, že budu muset přispůsobit styl boje s novou vylepšenou zbraní. To mám ale štěstí na senseie, pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodní přeborníci (tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vodní přeborníci (tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trénink Suiton:Vodní víry (Pro Neal-X)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: