Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vodní přeborníci (tým 3)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:30

Nimeshi

Probudil jsem se, otevřel jem oči a co jsem neviděl? Simonův xicht. Leknutím jsem ho skopnul z postele a pak si uvědomil co se stalo a s omluvou jsem ho zeptal jam mu je.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:32

Simon

Čo sa stalo Nimeshi? Všetko ma bolelo, keď ma Nimeshi skopol.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:36

Nimeshi

"Ééh, spadl jsi z postele, netušíš kde jsme?" Odváděj jsem řeč na jiné téma.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:18

Simon

No ja si nič ani nepamätám veľmi. Postavil som sa. A kde je sensei?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:19

Nimeshi

"Nemám páru" řekl jsem a vyšel z pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:43

V tu chvíli Nimeshi narazil do Utakaty, který měl v ruce tác na kterém byla konvice s čajem a dva hrníčci. "Pozór!" Zvolal a nějak divně se mu začal tác pohybovat na ruce a následně Utakata spadl, ale tác dopadl přímo na stůl.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:51

Nimeshi

"Pardon, sensei, neviděl jsem vás", řekl jsem mírně rozrušeně a pomohl senseiovi vstát. "Kde jsme se tu vzali?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:29

Utakata

S pomocí Nimeshiho jsem se pomalu zvedl a na tváři měl úsměv. "Nevadí, no vy jste byli takový akční, že vám došla chakra a usnuli jste, tak jsem vás odnesl k sobě domů, jelikož venku by jste zmrznuli." Řel jsem a nalil jim čaj. "Pijte."
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:37

Nimeshi

No nemám já štěstí? Pomyslel jsem si znovu o svém senseii a napil se čaje. "Já si na tu zimu snad nikdy nezvyknu." Zabrblal jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 08:53

Simon

Zasmial som sa sŕkol som si čaju. A dokedy tu máme byť?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:01

Utakata

"Nikdo vás tu nedrží." Řekl jsem a konvici s vodou položil zpět na tác. "Až budete chtít jít, tak můžete." Dodal jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:10

Simon

Zasmial som sa. A kedy budeme pokračovať v tréningu zajtra?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:12

Nimeshi

"Ty jsi ale tréninkuchtivej..." řekl jsem Simonovi. "Ale je asi pravda, že se to musíme naučit do zkoušek..." dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:36

Simon

Ja chcem hlavne zistiť k čomu mi bude striekanie vody z naklonenou hlavou Nimeshi vieš? Zasmial som sa a na chvíľu som si ešte ľahol.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:28

Nimeshi

"Získáš větší množství vody pro techniky a s nakloněnou hlavou se to rychlejš naučíš." Snažil jsem se motivovat Simona a napil se ještě čaje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:33

Utakata

Simon je uplně stejný jako jsem byl za mlada já. Pomyslel jsem si při pohledu na Simona. "No teď už to můžete trénovat samy, protžoe už víte jak to trénovat." Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:49

Simon

A keď sa naučím túto techniku dostatočne dobre tak potom môžem na otvorenej ploche vytvoriť malé jazero? Aby som na ňom mohol robiť moje techniky. Spýtal som sa sanseia a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:52

Utakata

"Ano, až ti půjde se zakloněnou hlavou stejný množství vody při Mizu Rappa, jako když máš hlavu normálně, tak přejdeme na trénink přímo tamtoho jutsu a pak tě naučim doplňky k tomu jezeru." Řekl jsem mu s klidem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:55

Simon

Tak to bude super. Zasmial som sa. Sadol som si na posteľ a pomaly som sa zdvíhal. Tak dobre ja teraz idem domov. Povedal som senseiovi a Nimeshimu. Musím si ešte doma trochu odpočinúť a zajtra na tréningovom poli by sme sa videli.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:09

Nimeshi

Připadalo mi trapné tam zůstávat bez Simona tak jsem se rozloučil a šel také domů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:14

Utakata

Souhlasně jsem přikývnul hlavou a ukázal jim kudy ven.

-> Pokračujte normálně ve hře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vodní přeborníci (tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Trénink Suiton:Vodní víry (Pro Neal-X)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: