Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vodní přeborníci (tým 3)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 12:54

Utakata

Chlápek vzal hůl a odešel s ní pryč a já přešel k Nimeshimu, protože Simon měl co trénovat. Podíval sjem se na něj. "Umíš vodního klona?" zeptal jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 14:05

Nimeshi

"Už jsem vám ho ukazoval, sensei." řekl jsem a vytvořil vodního klona.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 14:55

Utakata

Vzpomněl jsem si, že mi to vlastně už ukazoval a tak jsem se jen pousmál. "Fajn teď se soustřeď a zkus ho pomocí myšlenky nechat ho zkapalnit, ale aby se zase hned znormálnil." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 15:18

Nimeshi

Pokusil jsem se ho zkapalnit, ale nezrušit přitom techniku abych ho mohl hned odkapalnit, ale nedařilo se mi. Nakonec po dlouhé době jsem mu zkapalnil malíček u ruky, ale nepovedlo se mi ho odkapalnit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 16:05

Utakata

Podíval jsem se na oba trénující žáky a pak jsem odešel k jednomu ze stromů, odhrnul jsem sníh a tam si sedl na zem a sledoval je opřený o strom.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 17:46

Nimeshi

Po dlouhém tréninku jsem šel za senseiem a zeptal se ho: "Nedalo by se to nějak urychlit?" řekl jsem s na mě nezvyklou netrpělivostí. Nečekal jsem na odpověď a ptal se dál: "Jo a kdy budou ty chunninské zkoušky?" a pak konečně nechal senseie odpovědět.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 22:43

Simon

Suiton: Mizu Rappa. Po 15 minútach trénovania som si musel trochu odpočinúť. Nimeshi sa opýtal hladom chuuninských skúšok niečo senseia tak som sa k nemu pridal. Pozrel som sa na senseia a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 13:19

Utakata

"No, brzy proběhne sněm kage a to se dohodne, kde se budou konat a kdy." Řekl sjem a podíval se na Nimeshiho. "Jde to urychlit, když vytvoříš další dva klony, vim že tři budou tvůj limit, ale když jeden klon se bude snažit nechat zmizet toho druhého a zase ho probudit a ty to budeš dělat taky na dalšim klonovi, tak se toho naučíš více, ale zase budeš mít méně chakry, která ti už dochází." Řekl jsem mu po pravdě.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 13:44

Nimeshi

Měl jsem radost, že to jde urychlit, podíval jse na senseie a vytvořil další 2 klony a dal se zase do tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 16:45

Simon

Nimeshi išiel trénovať. Mistr sensei, a čo mi pomôže, keď budem stále do vzduchu striekať vodu? Veď to je k ničomu. Sadol som si od únavy na zem a čakal na senseiovu odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 20:06

Utakata

Zakroutil jsem hlavou. "To jutsu se provádí tak, že máš hlavu namířenou k vzhůru a voda ti stříká z pusy jako vodotrysk, ale nejdříve se musíš naučit tu vodu do vzduchu vystřelovat, aby jsi to dokázal." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 20:08

Simon

Ale veď to robím stále dokola a nič sa nedeje. Iba mi ubúda chakra. Povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 20:20

Utakata

"To si myslíš, že se naučíš jutsu za den? Probuď se, to je B nebo A jutsu." Řekl jsem a zakroutil hlavou.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 20:27

Nimeshi

Trénoval jsem dál a dál a pak jsem zaslech rozhovor senseie se Simonem. Jenom jsem nad svým parťákem zakroutil hlavou a šel k nim. "Senei, nemohlo by to pro dnešek stačit? Už jsem celý stahaný." řekl jsem mu a unaveně si sedl.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 20:29

Simon

Tak, ale musí mať tá technika nejaký zmysel. Podľa mňa je zbytočné, keď budem stále striekať tím istým spôsobom do vzduchu. Nemám nejako sústrediť inač chakru alebo niečo? Rýchlo som povedal senseiovi a čakal, čo mi na to povie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:27

Utakata

"Simone, ty si snad myslíš, že ti radim blbě, pokud jo tak se jdi zeptat někoho jiného, jsem z klanu Kentiri. Jsme odborníci na Suiton, najdi kldině někoho jiného, kdo se v Suitonu vyzná lépe než já a někdo jiný z klanu." Řekl jsem už docela podrážděně, protože mě jeho blbostí už vytáčel. Pak přišel Nimeshi a já souhlasně kývnul a pousmál se. "Taky jsem přeměnu na vodu trénoval takhle dlouho, ale stálo to za to." Řekl jsem Nimeshimu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:31

Simon

Proč ste taký? Prečo ste taký, že, čo ja poviem tak vy mi hneď odvrvlete. Ja som sa, len spýtal či nie je nejaký iný spôsob učenia tej techniky, pretože strieľam vodu do vzduchu a nič z toho nie je. Zamyslel som sa. Prečo je ten sensei tak podivný. Vôbec mu nerozumiem. Postavil som sa a otočil sa chrbtom k senseiovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 22:27

Utakata

"Protože nepoužíváš mozek. Vždycky ti vše něco dá, někdy pomaleji a někdy zase rychleji. Hold trénování není nic lehkého a rychlého." Řekl jsem mu hned svoji odpověď.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 22:29

Nimeshi

"Dnes už jsme se snažili dost, Simon je asi jen unavený." zastal jsem se svého parťáka.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 07:47

Simon

Tak mám teraz pokračovať alebo ideme domov? Znudene som sa spýtal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 13:39

Utakata

"Já dneska stejně nemám co dělat, takže je to jen na vás." Řekl jsem a podíval se k nebi. Nepřestává sněžit. Pomyslel jsem si trošku nečekaně.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 14:58

Simon

Chuuninské skúšky sa blížia. Tak ja tu zostanem a budem pokračovať.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 15:01

Nimeshi

Když jsem viděl jak za Simon snaží tak jsem se cítil zahambeně a dal se znovu do tréningu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 15:04

Simon

Ustúpil som od senseia asi 10 metrov, zaklonil hlavu a povedal. Suiton: Mizu Rappa. . A tak som to opakoval až kým sa moja technika nezlepšila. Nevedel som ako, ale čakal som, že sa to nejako prejaví.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:14

V tu chvíli Simonovi začalo z pusy téct velké množství vody, ale furt to nestačilo, ale v tu chvíli padl do bezvědomí z nedostatku chakry. Mezitím Nimeshi trénoval zkapalnění, ale věděl, že už nemá moc chakry a přesto riskoval, sice mu to šlo už lépe, ale spadl hned po Simonovi.

Asi po dvouch hodinách jste se probudili na jedné posteli v cizým domě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodní přeborníci (tým 3)   Vodní přeborníci (tým 3) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vodní přeborníci (tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trénink Suiton:Vodní víry (Pro Neal-X)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: