Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pod vedením krásky (Miya a její tým)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 23:03

Miya

Došli jsme až na louku, no spíše to byl plac pokrytý sněhem a kolem byly zasněžené stromy. Nabrala sjem tajně kouli sněhu a prudce se otočila a koule se rozletěla přímo na Cloudovu hlavu a na mé tváři byl velký úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 07:18

Yuu

Měl jsem přes sebe přehozený plášť a stál jsem na louce. Chybí mi ty Sakury co tu vždy byli. a podíval jsem se na zasněžené stromy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 08:47

Cloud

Koulemě zasáhla do hlavy a já se uchechtl.skus přežít tohle!řekl jsem a jednou rukou se opřel o zem a druhýma začal na místě točet ve vzduchu jako kolo.Proto abych se udržel jsem musel vyměnovat ruce.Jednou nohou jsem nabíral sníh a ten létal po Myi a druhou nohou jsem dělal totéž.Nabral jsem sníh ten jsem odporem vzduchu nechal ztvrdnout a nohou ho po tom odpálil po Myii.Když už letělo asi 20takových sněhovýh hrud tak jsem vyskočil na nohy.vyhni se tomu...začal jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 11:24

Miya -> Morgene je to MIYA a né MYIA

Jen jsem se pousmála a mrknula na Konga a ten v tu chvíli vytáhl své tři katany, v každé ruce jedna a jedna byla i držena v ocasu. Na nic nečekal, vyskočil a všechny je neuvěřitelnou rychlotí rosekal na malé kousky. Pak Kong dopadl na zem a katany se mu proměnily v obláček dýmu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 16:01

Cloud

To byl pro mě šok.Ukázal jsem prstem na Miyu a potom na Konga Potom zase na Miyu a zasena Konga.Tak jsem to dělal furt dokola a během toho říkal.To néni fér!Přestaň využívat i na takové prkotiny Konga!Braň se jako mu...Žena!řekl jsem a potom ukázal na Sakarya.A jaktože ty nemáš ruce?!To udělala Evoluce naschvál!Potom jsem se chytl obouma urkama za hlavu a řekl.To je nefééér!

-Měl jsem u toho asi takový obličej http://animeshots.org/shots/285.jpg (prostě anime WTF obličej)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 10:19

Miya

Začala jsem se smát a Kong si na tebe ukázal prstem a začal poskakovat a na celou louku se nahlas smál. "Neboj, mám pro Sakarya vymyšlené jutsu, které je pro něj akorát." Řekla jsem s úsměvem na tváři a podívala se na Yuua. "Jdeme teda trénovat?"
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 14:00

Yuu

Kývnul jsem na Miyu a usmál jsem se. Můžeme!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 15:15

Miya

Zasmála jsem se. "No u tebe Yuu to bude lehké, jelikož stačí, když nakoncentruješ ze začátku dost chakry do nohou a následně ji vypustíš z nohou do země a budeš se snažit tu chakru vypustit do místa, kde bude stát tvůj nepřítel." Řekla jsem mu a čekala až promluví i Cloud.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 19:28

Cloud

Konečně začneme trénovat...řekl jsem a čekal až mi řekne co budu já trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:37

Miya

Došla jsem ke Cloudovi a pousmála se na něj a pak se kouknula na Sakarya. "No nikdy jsi netrénoval vzdušný element Sakarya a víš, že je to orel a ten má vždycky vzdušný element, takže stačí když teď bude furt máchat křídly, aby vytvořil silný vátr, který klidně odhodí nepřítele nebo v nejlepšim klidně přesekne vítr, ale to musí zvládnout Sakaryu sám a může začít trénovat. Mezitím co budeš trénovat zase něco ty." Řekla jsem a čekala jestli z něho vypadne něco co by se chtěl naučit.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 14:48

Cloud

Sakaryo beze slova odlétl a ve vzduchu začal na místě rychle mávat křídly a snažil se co nejrychleji ale ani trochu se nezdálo že by to mělo smysl.hmmm...áj bych asi chtěl trénovat...buď nějakou fuuton techniku a nebo taijutsu techniku...řekl jsem a dál přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 18:22

Miya

Zamyslela jsem se. "No Sakaryu tim svym mávnutím klidně dokáže nepřítele odhodit, takže by to chtělo něco čim by jsi pak soupeře překvapil." Řekla jsem a podívala se na okolí. "Co takhle, že by Sakaryo mávl na nepřítele vítr a ty by jsi vytvořil jakési vzdušné kopí, které hodil hned za větrnou vlnou Sakarya, čimž by to kopí nebylo vidět a nepřítele by to mohlo překvapit." Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 19:39

Cloud

Praštil jsem stranou pěsti do dlaně a řekl.to měnenapadlo....řekl jsem a přykyvoval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 20:32

Miya

Zasmála jsem se. "Jak dobře umíš koncentrovat Fuuton chakru?" Zeptala jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 14:30

Cloud

špatně...hodně špatně...řekl jsem a podrbal se na zátýlku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 15:23

Miya

Zasmála jsem se. "To jsi to pořád netrénoval? Vždyť jsem ti to říkala už v horách, joudo." Řekla jsem a přešla k němu, "Choď po stromech nebo támhle po jezír.." Zasekla jsem se a podrbala ve vlasech a přešla k zamrzlému jezírku a vysekala do něj katanou díru "Nebo choď po jezírku." Dokončila jsem předchozí větu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 16:53

Yuu

Díval jsem se všude kolem na zasněžené stromy a zasněžené okolí. Tak jo, začnu s tréninkem! a přivřel jsem oči... Nakoncentrovat chakru do země.. neustále jsem si říkal v hlavě a snažil se koncentrovat chakru do země a zároveň jí zaměřit na jeden strom.


Naposledy upravil Yuu dne Thu Sep 09 2010, 18:41, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 22:46

Yuu -> Vůbec ti to nešlo, nebylo lehké totiž udělat chakrou takový tlak, aby jsi potlačil zemi a ona se jinde zvedla ze země, ale napadlo tě s nakoncentrovanou chakrou dupnout do země a následně vypustit tu chakru, protože pak vznikne jak tlak úderu, tak i vypuštění chakry.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 22:26

Cloud

Zasmál jsem se.Sakaryo dál mával křídly do vzduchu.Já začal chakru soustředit do nohou.Myslel jsem si že čím víc chakry tak tím o bude účinější a tak jsem atm dalvšechnu možnou chakru do nohou a rozběhl se proti stromu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 15:18

Cloud -> Sice jsi použil veškerou chakru, ale zase se ti povedlo vyběhnout po stromě až nahoru, což bylo na první pokus skoro neuvěřitelné.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 21:15

Cloud

Miyo!já tozvládl!zakřičel jsem na Miyu a ještě stál pořád na straně stromu a smál se.Nevěděl jsem že to bude až tak lehké.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 21:24

Cloud -> Jenže ve chvíli, kdy jsi na ni zařval jsi začal padat k zemi, protože jsi se přestal soustředit.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 17:55

Eimi
Kývla som otcovi a odišla som.
Došla som na lúku, kde trénovali dva genini, a bola tam aj jedna sensei.
Asi to je ono. Zasmiala som sa a pomaly som začala kráčať k sensei.
Dobrý deň. Povedala som na začiatok, a pokračovala: Som Eimi Hanirushi a Sendokage-sama ma zaradil do týmu 4. Povedala som a čakala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:03

Cloud

chtěl jsem dopadnout na nohy ale na cvičiště došlo nové děvče a já byl tak okouzlen její krásou že jsem dopadl tak blbě že jsem se omráčil o kámen.do...háje...vysoukal jsem ze sebe než jsem odpadl.Sakaryo zakrákal smíchy ale pak dál mával křídly.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:18

Eimi
Nečakala som na odpoveď sensei, rýchlo som dobehla k nemu.
Klakla som si ku nemu a pozrela do očí a spýtala sa ho: Si v poriadku?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pod vedením krásky (Miya a její tým) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pod vedením krásky (Miya a její tým)   Pod vedením krásky (Miya a její tým) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pod vedením krásky (Miya a její tým)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trénink pod vedením bělovlasé krásky (Tým 1)
» Mlha (Miya a Cloud)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: