Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Miya a Cloud)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:30

Pokračuj zde.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:58

Cloud

vylez a ukaž se!řekl jsem a odhodil berle.Stál jsem v bojovém postoji.ještě jsem neměl plně vyléčené nohy ale hodlal jsem bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 16:13

Jenže v tu chvíli se mlha vytratila a ty sis všiml, jak je Miya přivázána ke stromu a je celá od krve.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 16:42

Cloud

tohle se nemohlo stát...Myia je silná...musí to být genjutsu...řekl jsem si ahlas a vytáhl svoji Katanu a řízl se s ní do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:04

Řízl jsi se do ruky, ale jediné co ti to přineslo byla bolest.

Miya

"Není to genjutsu! Jen jsme byli v genjutsu a tak se mnou mohl jakkoliv pohybovat! Pozor, používá jakýsi modrý oheň, který při doteku bere chakru!" Zařvala jsem, ale v tu chvíli se vedle tebe objevila jakási žena, která ti chtěla dát pěstí a kolem ruky měla modrý plameny.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:01

Cloud

tos mi nemohla říct než jsem se řízl?řeklsjem sarkasticky ale to už se vedle mě objevila žena a chtěla mě praštit.Tsuuga!zařval jsem a rychle se roztočil takže kdyby do mě praštila tak si může zranit ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 22:28

Sarami

Chtěla jsem ho praštit, ale v tu chvíli udělal Tsuugu a moji ránu to odrazilo a já měla ruku od krve. Umí tsuugu jo? To umí ty pošukové z Konohy nebo jak se to tam jmenuje. Bude teda nějak spojený se zvířaty. Pomyslela jsem si a v tu chvíli začala skládat pečetě a kolem nás ve velkém prostoru začala hořet půda, takže jsme teď byli uzavřeni v ohnivém kruhu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 10:29

Cloud

Přestal jsem se točit.Sakaryo?řekl jsem a on pochopil vzlétl mi z ramene a začal proti těm plamenům mávat křídly do kterých vložil chakru.Měl jsem jistý plán.Mezitím jsem vytáhl katanu a postavil se do bojového postoje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:47

Sarami

Orel oheň začal víc zvětšovat, takže oheň začal pomalu zapalovat i stromy, které byly od sněhu, jenže sníh byl z chakry, tudíž se po něm oheň lépe pohyboval, jelikož chakru vstřebával. V tu chvíli jsem poskládala pečetě a na ruce se mi vytvořila ohnivá dračí hlava a já s ní ukázala na tebe a v tu chvíli to vypadalo, že ohnivou hlavu vystřelim, ale najednou se za tebou vytvořila ta samá, ale větší ohnivá hlava a chtěla tě, jakoby sežrat.

Miya

Všimla jsem si ohnivé hlavy. "Pozor Cloude! Je to za tebou."Zařvala jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 21:05

Cloud

Eh..na tohle jsem zapoměl....sjela mi anime kapka po hlavě při pohledu na hořící stromy.ale poté jsem slyšel volat Myiu.Heh...řekl jsem s úšklebkem a jen tam tak stál ale něco jsem přesto udělal.když se nezachráním já...tak aspoň ty....pomyslel jsem si a hodil katanu na Miyniny provazy co ji vázali ke stromu abych ji osvobodi a ona mohla utéct.Zbohem....řekl jsem jelikož jsem sinedával velkou šanci na přežití a pouze jsem se pokusil ještě o jednu věc.Vytáhl jsem lahev saké (saké =alkohol,alkohol+oheň=ještě větší oheň (možná i výbuch Cool laugh ))a hodil Sarami po ruce lahev saké.Myslel jsem si že když alkohol vzplane tak ji to možná popálí a zruší se to jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:09

Sarami

V tu chvíli se na mě rozletěla láhev saké, ale nic mi to neudělalo, jen pořezalo ruku. Jenže v tom tě hlava jakoby snědla a oheň zmizel. Ty jsi nebyl vůbec spálený, ale cítil jsi, že máš už jen asi polovinu chakry. "Hloupoučký kluk." Řekla jsem a začala skládat pečetě, když v tom mi před hlavou proletěl kunai a já se lekla až uskočila, když jsem se podívala, kdo to hodil, tak tam stála Miya. Jenže já si myslela, že je jen střevo a že se netrefila, ale ona to udělal schválně, jelikož v tu chvíli kunai z stromu chytl Kong, který ho hodil přímo na mě a trefil mě do stehna, jelikož jsem na to místo nedávala pozor. "Áááh!" Zařvala jsem a v tu chvíli jsem uskočila do vzduchu a vytvořila pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 21:07

Cloud

Já nevím kdo je tu hloupý...řekl jsem jakmile hlava zmizela.sice mám málo chakry ale dva jsou víc jak jeden...uchechtl jsem se.Miyo...jsi schopná boje?jestli ano tak tě budu krýt...to je jediná věc co mi jde dobře..živá stěna...nebezpečná živá stěna...uchechtl jsem se a začal něco hledat pod oblečením.No dopr...Kde je moje saké?!Kua bez něj nemohu použít Suiken Ryuu...No nic...Budu si muset vystačit takhle...řekl jsem si pro sebe a postavil se do bojové pozice.Sakaryo stálve vzduchu vedle mojí hlavy a krákal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 12:15

Sarami a Miya

Miya kývnula hlavou a v tu chvíli zavřela oči a Kong padl k zemi, jakoby spal, místo toho se Miya trochu zmenšila a zhrbila, teď připomínala opici. Najednou se Sarami rozesmála a v tu chvíli se oheň kolem nás mnohem zvětšil a vytvořila se kolem nás velká ohnivá kopule, byly to modré plameny a v tu chvíli se Miye i Cloudovi pomalu vysávala chakra. "Jdem do útoku Cloude!" Zvolala Miya a rozeběhla se na Sarami.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 14:15

Cloud

Hai...řekl jsem a Sakaryo mi létal nad hlavou.vzal jsem katanu a dostal nápad.Dostal jsem nápad!na chvíly ji zdrž Miyo-sensei...řekl jsem a katanu dal do ohně který nás obklopoval.Doufal jsem že katana sezahřeje tím modrým plamenem a při doteku se Sarami jí to bude vysávat chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 14:48

Sarami a Miya

Už asi dvakrát Sarami ukázala, že ten modrý oheň nepálí, jen žere chakru, takže to logicky Cloudův meč narozpálilo. Jenže mezitim už Miya dávala souboj proti Sarami, což byl jen taijutsu boj, jenže Miya byla mnohem ohebnější než ostatní lidé, prostě jako opice.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 15:22

Cloud

Rychle jsem se rozběhl proti Sarami a počkal jsem až uskočí nějakému útoku Miyi a zaůtočil jsem jí katanou ze zadu na ledviny.I když byl nohy moje spocialita tak jsem byl ještě pořád trochu zraněný na to abych je mohl používat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 15:55

Sarami a Miya

Boj v taijutsu mezi Miyou a Sarami byl opravdu vyrovnaný, jenže v tu chvíli Sarami zazářila modře ruka a napálila jednu Miye, takže Miya chtěla uhnout, ale v tu chvíli dostala od Sarami kopanec do hlavy a odletěla do stromu. Jenže to už zaútočil Cloud, ale Sarami se stihla otočit, tak místo toho, aby ji propíchl, tak ji značně pořezal na zádech, což ji dost naštvalo, rychle se skrčila a snažila se Cloudovi podkopnout nohy. Jelikož byl teď cloud kvůli útoku s katanou lehce nahnutý, tak by to nemělo být těžké.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 16:45

Cloud

Jen tak tak jsem se stihl odrazi nohama od země a udělat salto.Přelétl jsem za Sarami na koleno a katanou jsem vyrazil kolem svého boku dozadu abych ještě stihl bodnout Sarami.Jelikož mi chtěla podrazit nohy a netrefila se tak musela být trochu vyvedena z rovnováhy ale byla silnější a určitě i lepší v taijutsu jak já takže jsem pouze doufal že to vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 16:51

Sarami

Jenže já se najednou nechala bodnout a tvůj meč najednou zazářil modře a začal modře hořet a ty jsi ucítil jak ti mizí chakra a to nebylo dobré, buď meč pustíš nebo ho budeš dál držet a přicházet o chakru. V tu chvíli jsem uskočila, aby ze mě meč vyrval a lehce se chytla za bok, kde jsem měla zranění. Jenže to už "Tsuuga!" Zařvala Miya a v tu chvíli se mnou napálila do stromu a já začala rychle kašlat dost krve.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:11

Cloud

Na nic jsem nečekal a jakmile do ní Miya vrazila tak jsem po Sarami hodil svoji katanu.Chtěl jsem aby jí to trefilo a zranilo a než by se vzpamatovala tak by jí to vysálo nějakou chakru.Mezitím jsem už běžel prti Sarami.Pokud by ji katana zasáhla a nebo ne tak bych vyskočil a pokusil se ji kopnout do oblasti kam jsem jí bodl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 22:00

Miya

Cloud trefil ženu do břicha, ale ona už byla tak zničená, že prostě umřela na místě. "Fajn, tak jsme ji to pěkně natřeli." Řekla jsem a dala dlaně do pečetě, při čemž jsem se zase zvětšila a už jsem nebyla shrbená, při čemž mi k noze skočil Kong.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 14:20

Cloud

To jo...řekl jsem ale v tu chvíly mým tělem proběhla ohromná bolest a já doslova zkameně l a spadl na břicho.Eh...Asi jsem to trochu přehnal když mé nohy ještě nebyli doléčené...plus ten úbytek chakry...zasmál jsem se a Sakaryo mi sedl na nohu.ÁÁÁÁ!zařval jsem.slez,slez,SLEZ!řval jsem a třásl nohou ve vzduchu ale Sakaryo furt byl přilepený na noze s úšklebkem.Byl to dost komický pohled.Po chvíly Sakaryo zahlédl asi nějakého červa a odletěl ho vyklovávat.Já se posadil a řekl.Poslední dobou je nějak moc útoků...nejdřív infiiltrace do Chuninských zkoušek a teď tohle...řekl jsem zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:06

Miya

Hleděla jsem na něj a šíleně se smála, jelikož to bylo vážně dost vtipné. "Yare, yare ty jsi ale blbec." Blbec jsem myslela ve slovasmyslu, jako vtipálek nebo smolař. Jenže to už se začal bavi o těch útokách, takže jsem zpestřila a pozorně poslouchala jeho slova. "A divíš se? Přišla Akatsuki, tak se vše dalo do pohybu a každý chce získat nějaká území než bude pozdě."
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 18:34

Cloud

Svět vstupuje do další velké ninja války...Teda alespoň z mého pohledu...jestli se něcobrzy neudělá tak už nebude existovat žádná skrytá vesnice a místo Ichyraku ramen tu bude Akatsuki ramen...řekl jsem a podíval se na Miyu.Brzy bude rozhodnuto...akatsuki vs ninja svět...můžeme se jen modlit že vyhrajeme...řekl jsem a vstal.No..ale teDˇbysme každopádně měli jít na jídlo jen co se zbavíme toho pitomého útoku...Dost mi po tom boji vyhládlo...řekl jsem a oprášil se.Bylo až neuvěřitelné že pořád a ktomu zrova teĎ myslím na jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 19:57

Miya

Poslechla jsem si jeho teorii a nevěřila jsem vlastním uším. Má dobrou teorii, asi studoval dějiny našeho světa. Pomyslela jsem si a přešla k němu, při čemž jsem ho chytla kolem hlavy za rameno a vyšla s nim do ramen shopu. "Také už mám hlad. Musíme jíst dokud je ještě čas, brzy přijdou chvíle, kdy na jídlo nebude čas." Řekla jsem a podívala se k nebi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Miya a Cloud) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Miya a Cloud)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pod vedením krásky (Miya a její tým)
» Mlha (Sora a Izumi)
» Mlha (Jukara a Hiyori)
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Darui a Yuu)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: