Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas zesílit.

Goto down 
+4
Clover
Methyl
joemandel
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 18:12

Oproti včerejšímu ránu bylo to dnešní ráno o mnoho jasnější. Mraky skoro žádné nebyli a na Iwu svítili jasně žluté slunce.... Byl ten nejlepší den na tréning... Zdálo se, že bude den klidný a bez problémů.

Tsuchikage

Objevil sem se ve své kanceláři, oblečení sem měl na několika místech spálené a neměl sem brýle..
Utočníka sem neutralizoval... ale utekl mi... Pošlete jendotku ANBU na A53
Řekl sem jen tak do vzduchu ještě zadýchaným hlasem...
Hai
Ozval se hlas za dveřmi.


Turaki

Došel sem do Iwy pár minut před 8. hodinou a namířil sem si to přímo k budově Kage... Nemohl sem se dočkat, až zjistím co v Renjim je...

Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 19:25

Renji Hagane

Spal som celkom dobre, len som obracal viac ako obvykle. Asi som bol trochu netrpezlivý a napätý. Veď kto by sa aj čudoval? Konečne ma bude učiť niekto z môjho klanu! Konečne budem silnejší! Prišiel som teda pred budovu Kage, a bolo asi 7:55. Ponáhľal som sa, lebo raňajky boli akosi výdatnejšie.
"Dobré ráno."
Pozdravil som Turakiho, ktorý tam už stál.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:28

Nikko

Probudil jsem se celkem brzo v paláci klanu Kamizuru, nemohl jsem téměř dospat kvůli fénixovi a vydal jsem se do knihovny. Doufám že tentokrát budou mít otevřeno. řekl jsem si a pokusil jsem se otevřít dveře do knihovny.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:54

Tsuchikage

Upravil sem se a ze stolu sebral náhradní klobouk kage a brýle... Udělal sem pečeť a za několik vteřin ke mě přiběhli dvě osoby zahalené v kápy... Pár minut na to sem už odcházel z Iwy na sněm Kage.



Turaki

Ahoj
Usmál sem se na něj...
Jak seš na tom se sílou?...
Zeptal sem se ho a v ruce se mi vytvořila ocelová koule o velikosti fotbalového míče... Na pohled to vypadalo, že váží jen tak 30 kilo ale ve skutečnosti, sem do něj pžřidal víc chakry a vážil přes 250 kilo... Jen tak sem si s ním pohazoval v jedné ruce a pak ho nabýdl Renjimu...

Knihovnice

Knihovna byla už otevřená... Byla obrovská, a bylo tam několik desítek sekcí... Na pravo od dveří za stolkem seděla ještě ospalá knihovnice...
Copak chlapče?....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:57

Meiko

Když jsem se probudila tak Nikko byl už pryč,pokrčila jsem rukama, a znova začala spát.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:58

Nikko

Dobrý den. pozdravil jsem slušně a poté jsem se zeptal. Prosím vás, nevíte kde bych sehnal informace o jednom tvorovi? Je to velký pták jakoby vytvořený z ohně.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 21:01

Renji Hagane

"So silou? No, cítim sa celkom v pohode."
Povedal som a potom mi pohodil tú guľu. Nevyzerala príliš ťažká, ale keď som ju dostal ja, vypadla mi z ruky a rozdrvila beton.
"Tak čo? Ideme trénovať?"
Povedal som netrpezlivo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 21:09

Moroshi Genhou

Vstal jsem brzo ráno.Udělal jsem na své tyči pár přítahů k nohám,kliků a lehsedů a potom se nasnídal,Oblékl se a vyrazil nacivčiště týmu.KDyž jsem tam dorazil nikdo tam ještě nebyl.Opřel jsem se o strom a přemýšlel o síle mého otce.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 21:13

Turaki

Ehm.....
Sjela mi na obličeji Anime kapka....
Naučím tě techniku, kterou sem se učil v 16 letech... Je dost složitá a je to B-rank možná i vyšší...
Řekl sem normálně a udělal pečetě.
Kouton bunshin no jutsu..
Řekl sem a vedle mě se sformoval ocelový klon....
Ocelový klon má všechny vlastnosti jako stínový klon... v tom rozdílu, že je skoro nezničitelný, ale s tím mínusem, že je asi 3x pomalejší než originál... S ocelý se totiž těžko hýbe.. taky ti to sežere poměrně dost chakry.... Ale výsledek je skoro nezničitelná loutka.....
Usmál sem se...



Knihovnice


Hahaha ty určitě myslíš Fénixe... nechápu, jak může být dnešní mládeš tak nevzdělaná... Je to prakticky jedna ze základních legend Iwy... jako např kladivo Thorgal....
Zasmála sem se nahlas...
No... běž až nakonec knihovny v oddělení býjných zvířat a stvoření to někdě bude...

Maitre Mai

Chodil sem po rukách do chrámu Slunce... tohle sem několikrát zopakoval.... Na tréningovou louku sem se ještě nechystal.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 11:43

Renji Hagane

Tak trochu sa mi vidí, že túto techniku som už trénoval, ale nakoľko som sa ju učil sám a veľmi mi nevyšla, naučím sa ju znova.
"Takže, jednoducho mám skoncentrovať chakru a vytvarovať ju ako pri obyčajnom Bunshine?"
Spýtal som sa, hoci mi to bolo jasné z tých zvitkov.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 14:44

Nikko

Ze začátku mi to trochu vadilo, že se mi ta paní smála, ale pak jsem si řekl, že když jsem nedávno došel do Iwy, tak nemůžu znát její historii, natož legendy a zamířil jsem na konec knihovny. Došel jsem až do oddělení bájných zvířat a po delším hledání jsem konečně našel nějakou knihu, která měla v názvu fénixe.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 18:43

Turaki

No.... Vidím, že si to už asi zkoušel... Pokus se o to jednoho klona vytvořit... Uvidím, co se dá dělat.
Řekl sem zamyšleně..


Kniha : Cesta k nesmrtelnosti

Na obalu byl stín chlapce, asi tak velkého jak ty a v pozadí knihy byl vidět stejné stvořené, jaké si měl před očima. Když si otevřel knihu hned na 2. stránce byl obsah
5 - 10Uvod
10 - 56Fénix
57 - 125 Ohnivý Bojovník
125 - 150 Proroctví
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:07

Nikko

Tak začnu od začátku, nejdřív se musím vůbec dozvědět co to vůbec ten fénix je. řekl jsem si a listoval jsem na 10. stranu. Cesta k nesmrtelnosti, to je divný. pomyslel jsem si o názvu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:17

Cesta k nesmrtelnosti.

Fénix(jen uryvek.. přes 50 stránek vymýšlet nebudu Smile :

Fénix je stvoření, které mistrovsky ovládá ohhnivý element, povídky říkají, že je starý několik tisíc let a nikdy nezemře... Podle jedné legendy od Mnicha z Chrámu slunce(viz info o vesnici) se Fénix dokáže zregenerovat z vlastního popela a znovu povstát... Takže pokaždé, když umře znovu se vzrodí a je plný energie. Fénix by měl být jedním z prvních stvoření, který kromě 10 ocasého démona vytvořil sám Rikkudo Sennin.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:53

Meiko

Vstala jsem a došla si něco zdlábnout do kuchyně.Hlavní co jsem si vzala bylo pití,vypila jsem ho na jednou.Protože jsem měla velkou žízeň,pak jsem si jenom sednula a přemýšlela co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:46

Nikko

Zajímavé řekl jsem si a pokračoval číst další kapitolu: Ohnivý bojovník. Aspoň teďka vím co to je. pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 11:38

Renji Hagane

No tak fajn. Ako pri bunshine, len musím využiť chakru Koutonu.

Postavil som sa na odľahlejšie miesto a zhlboka som vydýchol. Nemohol som myslieť na nič iné. Už som to predsa raz skúšal, ale nebolo to nič moc. Cítil som, ako sa vo mne hromadí chakra. Zložil som teda pečate ako sa má a voala....nepodarok. Bol malý asi ako záhradný trpaslík a mal len polovicu hlavy.
Tak sa mi vidí, že budem musieť použiť viac chakry.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 21:25

Turaki

Můj klon napřáhl pravou nohu a lehce lehce tvého klona kopl... U kvalitního klonu bych si asi zlomil palec, ale tenhle se jemně rozplynul na tekutou ocel.
Jistě přemýšlíš o tom, že by si měl přidat víc chakry... To je ale hloupost, jen klon přetížíš a ublížíš si... cílem je klona vytvořit s minimální potřebou chakry.... Hlavně se soustřeď na tvar

Cesta k Nesmrtelnosti

Ohnivý bojovník

Podle legendy vyprávěné tím stejným Mnichem, o kterém se kniha zmiňovala v předchozí kapitole, se jednou za 250 let narodí dítě, které bude propojené s Fénixem, takové dítě bude moct ov.......

Po těhle dvou písmenech už nic nebylo... Zdálo se, že byl zbytek spálen... V knížce už nic víc nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 22:07

Nikko

Hmm, asi bych mohl být to dítě já. řekl jsem si a poté dodal: Ale nemůžu to být já, pocházím z úplně jiné vesnice Tak i tak musím najít senseie, Vydal jsem se za Meiko do sídla klanu Kamizuru zeptat se jí, kde by mohl být sensei.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 09:52

Renji Hagane

Menej chakry, menej chakry...
Bežalo mi hlavou. Vytvoriť kvalitný klon z menšieho množstva chakry je iste užitočná vec. Bude zlé, ak počas boja svoju chakru takto vyplytvám. Sústredil som sa na tvar, ako mi povedal. Dôležitý je vzhľad a nie množstvo. Išiel som na to teda znova. Tentokrát som sa už chcel tešiť z toho, že som konečne vytvoril klon, avšak namiesto klonu tam bola akási socha vymodelovaná v nejakom modernom štýle. Nech to bolo čo chcelo, nebolo to to, čo som chcel.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 20:30

Nikko

Došel jsem k Meiko do pokoje. Doufám, že nebude ještě spát pomyslel jsem si a potichu vstoupil do pokoje. Jakmile jsem ji viděl, že už nespí, tak jsem se jí ihned zeptal. Nevíš kde je tu sensei? potřeboval bych s ním něco projednat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 20:46

Meiko

Pokrčila jsem rameny,nevím...před chvilkou jsem vstala.A kde si vůbec byl ? Zeptala jsem se Nikka.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 20:52

Nikko

Byl jsem v knihovně, hledal jsem věci o Fénixovi, to bylo to co sem včera viděl. Ty tu žiješ dýl, nevíš kde je chrám slunce? vyhrkl jsem na Meiko. Chtěl bych se o něm dozvědět o něm víc a to bude nejlepší místo.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 20:56

Meiko

Fénix...chrám slunce ? Vrtalo mi hlavou, Sice tu žiju díl... ale kde je chrám slunce teda fakt nevím.Kde by se měl nacházet by mělo být v knihovně. Řekla jsem .
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:16

Stejnak to musím projednat se senseiem. řekl jsem Meiko a pak začal přemýšlet: Nebo že bych zdrhnul. a pak jsem se jí zeptal: Nechtěla bys mi pomoct hledat?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas zesílit. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas zesílit.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: